Ana səhifə

University of Buenos Aires Martina Ruiz Suhr


Yüklə 1.95 Mb.
səhifə2/11
tarix25.06.2016
ölçüsü1.95 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
Federal University of Minais Gerais

Lubica Minarikova

lmin5937@uni.sydney.edu.au

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Prof. Lauro Gama (Coach)

lauro.gama@puc-rio.br

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Patricia Tepedino (Coach)

patitepedino@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

João Vicente de Assis

jvassis@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Rodrigo Moreira

cmoreira.rodrigo@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

João Marçal Martins da Silva

joaomrms@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Bruno Barreto de A. Teixeira

bbat@ism.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Isadora Cipriani

isadoracipriani@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Gustavo Hirsch

ghirsch1985@yahoo.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Raphael de Campos Martins

rmartins@mattosfilho.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Lucas Mendes

lucas@laudelino.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Larissa Saltz

larissasaltz@yahoo.com

Brazil

Pontifical Catholic University of Rio de Janeiro

Alex Freeburg

alexfreeburg@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Cláudio Finkelstein (Coach)

claudio.finkelstein@hsf.adv.br

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Napoleão Casado Filho (Coach)

napoleao@ccflaw.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Karin H. Skitnevsky (Coach)

kskit@bighost.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Pedro Tafner Jorge

pjorge@scbf.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Carolina Saito

caroli.saito@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Hector Santos

hectorpsantos@msn.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Lícia Porfírio

lili_twin@hotmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Natália Rezende

natirezende@hotmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Daniel Szriber

szriberwave@yahoo.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Isabela Lacreta

isalacreta@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Luiza Tieppo

luizatieppo@hotmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Tiago Adão Borges

tiago.borges@cbsg.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Fernanda Bussinger

febussinger@hotmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Leonardo Fontoura

fontoura.leo@gmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Paulo Marcondes

marcondes_paulo@hotmail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Alexandre Ferrari

ac.ferrari@ymail.com

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Felipe Ronco

felipe.ronco@uol.com.br

Brazil

Pontifical Catholic University of São Paulo

Letícia Gheler

leticiagheler@gmail.com

Brazil

Federal University of Rio Grande do Sul

Véra Jacob de Fradera (Coach)

vfradera@pro.via-rs.com.br

Brazil

Federal University of Rio Grande do Sul

Luiz Gustavo Meira Moser (Coach)

gustavo.moser@yahoo.fr

Brazil

Federal University of Rio Grande do Sul

Diego Bork

diego_bork@yahoo.com.br

Brazil

Federal University of Rio Grande do Sul

Eduardo Danelon

eduardocdanelon@hotmail.com

Brazil

Federal University of Rio Grande do Sul

Eduardo Fernandes

eduardo.fernandes@gmail.com

Brazil

Federal University of Rio Grande do Sul

Henrique de David

henriquededavid@yahoo.com.br

Brazil

University of São Paulo

Fábio Saar Horta

fabio.saar@uol.com.br

Brazil

University of São Paulo

Gabriel do Valle

gabrieldovalle@hotmail.com

Brazil

University of São Paulo

Luciana Minada

luciana.yumi@gmail.com

Brazil

University of São Paulo

Marília Miranda

marimiranda02@yahoo.com.br

Brazil

University of São Paulo

Oswaldo Trunci

oswaldotrunci@gmail.com

Brazil

University of São Paulo

Rafael Bittencourt

rafaelbsilva@hotmail.com

Brazil

University of São Paulo

Rafael Soares

ravi.soares@hotmail.com

Brazil

University of São Paulo

Valério Salgado

valerio.salgado@yahoo.com.br

Brazil

UNICURITIBA

Ana Carolina Dall’Agnol

dallagnolanacarolina@gmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Bruna Ravagnani

brunaravagnani@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Carolina Brito Busato

ca_busato@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Fernanda Giorgio Beirão

fer_beirao@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Fernanda Weigert

f.weigert@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Fernando José Breda Pessôa (Coach)

bredapessoa@gmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Flávia Soccol

flasoc_2@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Gabriel Simões

gflsimoes@gmail.com

Brazil

UNICURITIBA

João Bosco Lee (Coach)

jblee@castrolee.com.br

Brazil

UNICURITIBA

Karina Carvalho

karinacarvalho.fdc@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Laura Ghitti

lauraghitti@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Leonardo Mader Furtado dos Santos

maderfurtado@gmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Mariana Teixeira de Freitas Klimovicz

marikli_@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Marina Persson Bianco

marina-bianco@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Marcel Alberge Ribas (Coach)

albergeribas@gmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Paulo Sérgio Munhoz da Rocha Martins

psmrm@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Person Reque

person@tw.tur.br

Brazil

UNICURITIBA

Ramon Prestes Bentivenha

ramonpbentivenha@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Rodrigo César Nasser Vidal (Coach)

rodrigo@andrausadvogados.com.br

Brazil

UNICURITIBA

Taina Moreira de Araújo

tainam_araujo@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Virginia Fialho Crema

v.crema@hotmail.com

Brazil

UNICURITIBA

Vivian Rocha

vivian.d.rocha@gmail.com

Cambodia

Royal University of Law and Economics

Panha PISETH

panhapiseth@gmail.com

Cambodia

Royal University of Law and Economics

Oudom NUN

Oudomnun009@gmail.com

Cambodia

Royal University of Law and Economics

Socheata SAO

socheata27@gmail.com

Cambodia

Royal University of Law and Economics

Linna KOUN

kounlinna@gmail.com

Cambodia

Royal University of Law and Economics

Sonida SOKCHEA

sonida_s@yahoo.com

Cambodia

Royal University of Law and Economics

Sereyrath KIRI

kirisereyrath@yahoo.com

Cambodia

Royal University of Law and Economics

Keokannika VICHETH

keokannika_vicheth@yahoo.com

Cambodia

Royal University of Law and Economics

Ratana ROS

ratanaros@gmail.com

Canada

Laval University

Terry Donovan

sephiroth104@hotmail.com

Canada

Laval University

Alexandre Gilbert-Vanasse

alex_vanasse@hotmail.com




Canada

Mc Gill University

Frédéric Bachand (Coach)

frederic.bachand@mcgill.ca

Canada

Mc Gill University

Bogdan-Alexandru Dobrota

bogdan.dobrota@mail.mcgill.ca

Canada

Mc Gill University

Martin Doe (Assistant Coach)

martin.doe@mail.mcgill.ca

Canada

Mc Gill University

Maha Hussain

maha.hussain@mail.mcgill.ca

Canada

Mc Gill University

Mathieu Kissin

mathieu.kissin@mail.mcgill.ca

Canada

Mc Gill University

Eric van Eyken (Assistant Coach)

eric.vaneyken@mac.com

Canada

Mc Gill University

Sarah Walker

sarah.walker2@mail.mcgill.ca

Canada

Osgoode Hall Law School

Jillian Carrington

jilliancarrington@hotmail.com

Canada

Osgoode Hall Law School

Marlene Costa

marlenecosta@osgoode.yorku.ca

Canada

Osgoode Hall Law School

Jill Davis

jilldavis28@googlemail.com

Canada

Osgoode Hall Law School

Yoav Harel

yoav.harel@gmail.com

Canada

Osgoode Hall Law School

Andrea Linden

andrea.linden@gmail.com

Canada

Osgoode Hall Law School

Ziad Reslan

ziadreslan@gmail.com

Canada

Osgoode Hall Law School

Prof. Peter Mazzacano (Coach)

pmazzacano@osgoode.yorku.ca

Canada

Osgoode Hall Law School

Prof. Janet Walker (Coach)

JWalker@osgoode.yorku.ca

Canada

University of Ottawa

Gregory Miskie

gregmiskie@gmail.com

Canada

University of Ottawa

Jean-Christophe Martel

ghislainpan@hotmail.com

Canada

University of Ottawa

Aida Setrakian

asetr067@uottawa.ca

Canada

University of Ottawa

Heather Geertsma

hgeertsma@gmail.com

Canada

University of Ottawa

Andrew Lanouette

alanouette@rogers.com

Canada

University of Ottawa

Kristina Vranjkovic

kvran041@uottawa.ca

Canada

Queen’s University

David Bowles

david.bowles@queensu.ca

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət