Ana səhifə

University of Buenos Aires Martina Ruiz Suhr


Yüklə 1.95 Mb.
səhifə7/11
tarix25.06.2016
ölçüsü1.95 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
alexdionysis@gmail.com

India

M.S. Ramaiah College of Law

DODDI ANIRUDH ANAND (COACH)

anirudh.anand@dlnrao.com

India

M.S. Ramaiah College of Law

MOHAMMED AKHIL

mohammedakhil14@yahoo.com

India

M.S. Ramaiah College of Law

POORNACHANDRA BHANUDAS PATTAR

poornapattar@gmail.com

India

M.S. Ramaiah College of Law

SAHIL BHALAIK

sahilbhalaik@yahoo.co.in

India

M.S. Ramaiah College of Law

BASHEER VIKHAR AHMED

vikharmaverick@gmail.com

India

NALSAR University of Law

Aditya Singh

mail.adityasingh@gmail.com

India

NALSAR University of Law

Rohan Saha

rohansaha@gmail.com

India

NALSAR University of Law

Malak Bhatt

malak24189@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Vibhooti Malhotra

vibhootimalhotra@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Ambiecka Pandit

ambiecka.pandit@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Rohan Gupta

rohangupta1986@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Silpa Nair

silpa.nlu@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Avi Tandon

avi.tandon@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Lzafeer Ahmad

ahmadlzafeer@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Bhuvnesh Satija

coolbhuv123@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Aritra Roy

aritraroy@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Shreya Mukherjee

shreya.mukherjee1989@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Sunny Shah

sunny.shah9@gmail.com

India

National Law University, Jodhpur

Sivaramakrishnan M.S.

siva0714@gmail.com

India

National University of Advanced Legal Studies

Sriram Parakkat

sriram.nuals@gmail.com

India

National University of Advanced Legal Studies

Ajay Justin Odathekal

josafodathekal@gmail.com

India

National University of Advanced Legal Studies

Sandeep S Iyer

08sandeep@gmail.com

India

National University of Advanced Legal Studies

Deepu J.S

js.deepu@gmail.com

India

National Law School of India

Anunaya Mehta

anunaya.mehta@gmail.com

India

National Law School of India

Sahil Kher

kher.sahil@gmail.com

India

National Law School of India

Suswagata Roy

roy.suswagata@gmail.com

India

National Law Institute University, Bhopal

G.P. Sai Krishna Prasad

prasadpoori@gmail.com

India

National Law Institute University, Bhopal

Yashvardhan Bandi

yashbandi@yahoo.co.in

India

National Law Institute University, Bhopal

Pavi Jain

pavijain20@gmail.com

India

National Law Institute University, Bhopal

Prateek Mishra

prateek.mishra@live.com

India

National University of Juridical Sciences

Satadru Goswami

goswami.satadru@gmail.com

India

National University of Juridical Sciences

Anisha Keyal

anishakeyal@gmail.com

India

National University of Juridical Sciences

Iram Huq

iramhuq@hotmail.com

India

National University of Juridical Sciences

Ashish Alexander

ashish.alexander@gmail.com

India

National University of Juridical Sciences

Amrita Biswas (COACH)

amrita.b.nujs@gmail.com

India

National University of Juridical Sciences

Deepak Raju (COACH)

deepakelanthoor@gmail.com

India

Rajiv Gandhi National University of Law

Angad Dhaliwal

angad.dhaliwal@yahoo.com

India

Rajiv Gandhi National University of Law

Arnab Ghosh

arnabgemini@gmail.com

India

Rajiv Gandhi National University of Law

Yashasvi Nain

yash_nain@yahoo.com

India

Symbiosis Law School

NIMRAT KAUR

nims2906@gmail.com

India

Symbiosis Law School

ROHAN BATRA

batrarohan88@gmail.com

India

Symbiosis Law School

RAGHAV CHAKRAVARTHY.N.C

nc.raghavchakravarthy@gmail.com

India

School of Excellence in Law

Krishna.T.J

tjkrish_12@yahoo.co.in

India

School of Excellence in Law

Kritika Kamal.P

kritika.prabakaran@gmail.com

India

School of Excellence in Law

Umesh Rao.K

umeshkrao@gmail.com

India

School of Excellence in Law

Deepti Agheda.J

deepti.agheda@gmail.com

India

School of Excellence in Law

Arun Raghavan.B

arunragh@gmail.com

India

School of Excellence in Law

Fanny Rajan, Coach

fanny.rajan@gmail.com

India

School of Excellence in Law

Sri Ganesh Raja, Coach

sriganeshraja@gmail.com

India

School of Excellence in Law

Dr.V.Balaji, Coach

venubalaji@yahoo.com

Indonesia

University of Indonesia

Adhi Anugroho (Coach)

unovarium@gmail.com

Indonesia

University of Indonesia

Melissa Butar Butar (Coach)

melissa.butarbutar@gmail.com

Indonesia

University of Indonesia

Windri Marieta (Coach)

windri.marieta@gmail.com

Indonesia

University of Indonesia

Elena Konnova (Coach)

elekon@tut.by

Indonesia

University of Indonesia

Grace Gabriella Binowo

grace.binowo@gmail.com 

Indonesia

University of Indonesia

Naftalia Siregar

naftalia.siregar.91@gmail.com 

Indonesia

University of Indonesia

Simon Barrie Sasmoyo

barrie.simon@gmail.com 

Indonesia

University of Indonesia

Zefanya Yoyada Siahaan

zefanya.siahaan@gmail.com 

Irland

Trinity College Dublin

Claire Cregan

creganch@tcd.ie

Ireland

Trinity College Dublin

Sean Darling

darlings@tcd.ie

Ireland

Trinity College Dublin

Eva Jennings

ejenning@tcd.ie

Ireland

Trinity College Dublin

Aisling Malone

maloneab@tcd.ie

Ireland

Trinity College Dublin

Joanne O'Dea

jodea@tcd.ie

Ireland

Trinity College Dublin

Rebecca Walsh

walshr8@tcd.ie

Italy

Bocconi University

Alessandro BONANNI

bonannialessandro86@gmail.com

Italy

Bocconi University

Stefano CHIERICI

stefano.chierici@hotmail.it

Italy

Bocconi University

Penio Penev GOSPODINOV

penio.kip@gmail.com

Italy

Bocconi University

Federico LUBIAN

federico.lubian@gmail.com

Italy

Bocconi University

Danilo SANTOBONI

dsantoboni@gmail.com

Italy

Bocconi University

Silvia SCIORILLI BORRELLI

sylviaborrelli@gmail.com

Italy

Bocconi University

Sara TERPIN

sara.dapn@gmail.com

Italy

Bocconi University

Marco ZORZI

marco.zorzi@studbocconi.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Marco Bellinvia

marcobellinvia@hotmail.com

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Martina D'Orsogna

martinado86@hotmail.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Maria Pia Peluso:

eleuteria86@hotmail.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Claudio Iovieno:

cla.iov@hotmail.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Michele Vangelisti

michelevangelisti@hotmail.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Paola Tumbarello

marsalina87@hotmail.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Roberta Piccinni

robertam87@libero.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Lorenza Petroccione

lorenzapetroccione@hotmail.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Valeria Cecchini

valec_86@hotmail.it

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Roberta Ranieri

bobby_wof@hotmail.com

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Vito Giuseppe Liotine

giuseppe.liotine@gmail.com

Italy

LUISS “Guido Carli” University

Francesco Mattia Sgura

francescosgura@hotmail.it

Italy

University of Milan

Albert Henke (Coach)

Albert.henke@unimi.it

Italy

University of Milan

Sonia Angeli (Coach)

Soniangeli@hotmail.com

Italy

University of Milan

Ghayas Syed

reasso@msn.com

Italy

University of Milan

Raymundo Treves

raymundotreves@hotmail.com

Italy

University of Milan

Andrea Zappalaglio

Andrea.zappalaglio@gmail.com

Italy

University of Turin

Niccolò Castagno

Niccolo.castagno@gmail.com

Italy

University of Turin

Alessandra Giacomello

Alessandra.giacomello@hotmail.it

Italy

University of Turin

Guido Fochi

Guido.fochi@gmail.com

Italy

University of Turin

Carlo Tabellini

ctabellini@gmail.com

Italy

University of Turin

Mario Donadio

mariodonadio@live.it

Italy

University of Turin

Mariasole Forno

bealuz85@gmail.com

Italy

University of Turin

Maria Chiara Cesarani

mariachiaracesarani@yahoo.it

Italy

University of Turin

Stefano Ronco

stefanoronco@msn.it

Italy

University of Turin

Alberto Miglio

alberto_miglio@yahoo.it

Japan

Doshisha University

Naoshi TAKASUGI (Coach)

ntakasug@mail.doshisha.ac.jp

Japan

Doshisha University

Kazuyoshi NONOMURA (Coach)

knonomur@mail.doshisha.ac.jp

Japan

Doshisha University

Shiro KAWASHIMA (Coach)

shirok@mail.doshisha.ac.jp

Japan

Doshisha University

Hitomi NOMURA

tongyecun@gmail.com

Japan

Doshisha University

Kanako SAKAGUCHI

le.petit.prince.b612.k@gmail.com

Japan

Doshisha University

Kaori KONDO

konkon0915@gmail.com

Japan

Doshisha University

Kei TANOUE

majoraincarnation@gmail.com

Japan

Doshisha University

Nobumichi TERAMURA

terakaide@gmail.com

Japan

Doshisha University

Ryuji AOKI

ryujiaoki1008@gmail.com

Japan

Doshisha University

Sakiko YOKOYAMA

snake30jan.yokoyans@gmail.com

Japan

Waseda University

Nagisa Hidehira

nagisah18@gmail.com

Japan

Waseda University

Kaoru Kaganoi

kaoru.kaganoi@gmail.com

Japan

Waseda University

Ami Kurakado

ami.sakuralil@gmail.com

Japan

Waseda University

Arisa Osawa

ocha.0308@gmail.com

Japan

Waseda University

Naoyuki Okano

tanutanu1212@gmail.com

Japan

Waseda University

Yuki Sayama

yukisayama517@gmail.com

Japan

Waseda University

Chisa Shibata

dancingirl.chisa@gmail.com

Japan

Waseda University

Rian Takagi

f.miche11e.24@gmail.com

Japan

Waseda University

Takashi Kubota, Coach

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət