Ana səhifə

Jean Monnet Burs Programı kuralları gereğince, burs hakkı kazanabilmek için yazı


Yüklə 434.34 Kb.
səhifə1/3
tarix27.06.2016
ölçüsü434.34 Kb.
  1   2   3


T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI

MERKEZİ FİNANS VE İHALE BİRİMİ

AVRUPA BİRLİĞİ TÜRKİYE DELEGASYONU

2014-2015 AKADEMİK YILI

JEAN MONNET BURSUNU ALMAYA HAK KAZANANLARA İLİŞKİN DUYURU

Jean Monnet Değerlendirme Komitesi, 2014-2015 akademik yılı Jean Monnet Burs Programı çerçevesinde 05 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilen yazılı sınav ve 07- 17 Temmuz 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen sözlü sınavların sonuçlarını değerlendirmiş, bursa hak kazanan adayların listesini belirlemiştir.

2014-2015 akademik yılı Jean Monnet Burs Programı çerçevesinde gerçekleştirilen yazılı ve sözlü sınavlarda başarı göstererek burs kazanan 170 asil (alfabetik sıra ile) ve 126 yedek bursiyerin (başarı sırasına göre) isimleri Avrupa Birliği Bakanlığı (www.ab.gov.tr), Merkezi Finans ve İhale Birimi (www.mfib.gov.tr),Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu (www.avrupa.info.tr) ve Jean Monnet Teknik Destek Ekibi (www.jeanmonnet.org.tr) web sayfalarında duyurulmaktadır.

Jean Monnet Burs Programı kuralları gereğince, burs hakkı kazanabilmek için yazılı ve sözlü sınavların her birinden geçer not olarak 100 üzerinden en az 60 alınması gerekmekte idi. Her iki sınavın not ortalamasında kotalar göz önüne alınarak, kazanan 170 bursiyer Jean Monnet Değerlendirme Komitesi tarafından belirlenmiştir.



Sınavlarda başarı göstererek 2014-2015 akademik yılı Jean Monnet Bursunu almaya hak kazananları kutlar ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz.

KAMU SEKTÖRÜ – ASİL LİSTE 

ADAY NO

ADI / SOYADI

KURUMU

DİLİ

700

Ayşe Bilgeay Çevik

Ziraat Bankası

İngilizce

83

Ayşe Tuba Berk

Maliye Bakanlığı

İngilizce

310

Ayşen Atlay

Türkiye Büyük Millet Meclisi

İngilizce

81

Batuhan Özdemir

Türkiye Kalkınma Bankası

İngilizce

175

Begüm Akçora

BOTAŞ

İngilizce

540

Berat Demirci Cörüt

Ekonomi Bakanlığı

İngilizce

541

Berna Eyit

Toprak Mahsülleri Ofisi

İngilizce

111

Bilal Erdem

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü

İngilizce

152

Bilgehan Kürşad Öz

Türkiye Merkez Bankası

İngilizce

269

Burçin Alparslan

TÜBİTAK

İngilizce

91

Can Bayraktar

TÜBİTAK

İngilizce

65

Can Mustafa Türkyener

Sayıştay

İngilizce

419

Caner Zeyrek

Maden Tetkik Ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA)

İngilizce

140

Cengiz Tanrıkulu

Adalet Bakanlığı

İngilizce

781

Çağlar Akar

Türk Deniz Kuvvetleri

İngilizce

293

Çiğdem Akın Yavuz

Avrupa Birliği Bakanlığı

İngilizce

115

Didem Güneş

Türkiye Merkez Bankası

İngilizce

632

Dilan Karatepe

Türk Patent Enstitüsü

İngilizce

43

Dinçer Tatlıoğlu

Ekonomi Bakanlığı

İngilizce

491

Duygu Çampınarı

Türk Patent Enstitüsü

İngilizce

374

Duygu Çimen

Türk Eximbank A.Ş.

İngilizce

373

Eda Zorlu

Avrupa Birliği Bakanlığı

İngilizce

30

Emrah Onur

Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı

İngilizce

771

Emre İnan

Türk Silahlı Kuvvetleri

İngilizce

255

Emre Yavaş

Danıştay

İngilizce

42

Engin Yılmaz

Maliye Bakanlığı

İspanyolca

126

Erdem Aktekin

Rekabet Kurumu

İngilizce

779

Erhan Akbayrak

Türk Deniz Kuvvetleri

İngilizce

745

Erhan Bal

Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK)

İngilizce

2

Erhan Kapıcı

İpekyolu Kalkınma Ajansı

İngilizce

129

Esat Çilli

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği

İngilizce

68

Esil İnam

Türkiye Kalkınma Bankası

İngilizce

334

Esra Halat

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

345

Evren Elverdi

Türkiye Büyük Millet Meclisi

İngilizce

473

Evrim Hızal

Gelir İdaresi Başkanlığı

İngilizce

369

Ezra Kılınç

TÜBİTAK

İngilizce

507

Ferudun Tombuloğlu

Ekonomi Bakanlığı

İngilizce

801

Funda Yetgin

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı

İngilizce

386

Gamze Akın

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

413

Gökalp Ertuğrul

Türkiye Kalkınma Bankası

İngilizce

356

Gökşin Şahin Ayık

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

672

Gülsinem Polat

Türkiye Petrolleri A.O.

İngilizce

298

Gürhan Demirel

Avrupa Birliği Bakanlığı

İngilizce

488

Hande Gönül

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

15

Hasan Boz

Ulaştırma, Denizcilik Ve Habercilik Bakanlığı

İngilizce

288

Hasan Öz

Türkiye Elektrik İletim A.Ş.

İngilizce

830

Hasan Tufan

Ulaştırma, Denizcilik Ve Habercilik Bakanlığı

İngilizce

399

Hatice Özgül Özhisar

Kültür Ve Turizm Bakanlığı

İngilizce

405

Hatice Şahinoğlu

TÜBİTAK

İngilizce

492

Hülya Tekin

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

307

İbrahim Öztürk

Hakimler Ve Savcılar Yüksek Kurulu

İngilizce

324

İhsan Tubay

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü

İngilizce

355

İrem Yazar

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

227

Kaan Taşyürek

Türkeximbank A.Ş.

İngilizce

501

Kemal Güveniş

Hakimler Ve Savcılar Yüksek Kurulu

İngilizce

882

Kemal Kılıç

İzmir Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüğü

İngilizce

653

Koray Yalçıntepe

BOTAŞ

İngilizce

146

Kutlu Emre Yılmaz

Kültür Ve Turizm Bakanlığı

İngilizce

364

Mahmut Muhiddin Keskin

Türkiye Yatırım Destek Ve Tanıtım Ajansı

İngilizce

928

Mehmet Yiğit Türkmen

Posta Ve Telgraf Teşkilatı A.Ş.

İngilizce

240

Melek Şanal Demirkan

Sayıştay

İngilizce

241

Mine Çetin

Sayıştay

İngilizce

77

Muammer Çetin

Adalet Bakanlığı

İngilizce

697

Muhammed Levent Akıcı

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı

İngilizce

56

Muhammet Hartavi

Ekonomi Bakanlığı

İngilizce

536

Muhammet Kubilay Atlay

Ulaştırma, Denizcilik Ve İletişim Bakanlığı

İngilizce

84

Murat Çetin

Türkiye Elektrik İletim A.Ş.

İngilizce

547

Nesli Urhan

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

707

Neşe Türkseven

İstanbul Kalkınma Ajansı

İngilizce

127

Neyzar Ünübol

Rekabet Kurumu

İngilizce

525

Nuh Aydın

Avrupa Birliği Bakanlığı

İngilizce

17

Oğuz Ümit Tamer

Sayıştay

İngilizce

654

Oğuzhan Oğuz

BOTAŞ

İngilizce

29

Oğuzhan Türkoğlu

İçişleri Bakanlığı Emniyet Müdürlüğü

İngilizce

796

Osman Kürtül

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

İngilizce

481

Oya Ersöz

TOBB

İngilizce

551

Özlem Güre

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı

İngilizce

297

Özlem Kalmaz

Avrupa Birliği Bakanlığı

İngilizce

371

Sadık Çiçekli

Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı

İngilizce

337

Saffet Aras Uygur

Avrupa Birliği Bakanlığı

İngilizce

584

Salih Benli

Adalet Bakanlığı

İngilizce

528

Salim Çavuş

Trakya Kalkınma Ajansı

İngilizce

22

Samet Öztürk

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı

İngilizce

704

Sami Arık

Türk Akreditasyon Kurumu

İngilizce

403

Sedat Alan

Türkiye Kalkınma Bankası

İngilizce

490

Selin Aytaş

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

428

Selin Sağlam

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı

İngilizce

351

Suzi Özlem Erdoğan

Türkiye Petrolleri A.O

İngilizce

46

Şadime Başak Kişi

Sağlık Bakanlığı

İngilizce

32

Şafak Enes Yılmazer

TÜBİTAK

İngilizce

715

Şermin Saatçıoğlu

Türk Patent Enstitüsü

İngilizce

674

Şeyma Yağcı

Türkiye Petrolleri A.O.

İngilizce

196

Taner Beyoğlu

Kültür Ve Turizm Bakanlığı

İngilizce

190

Taner Uluğ

Karayolları Genel Müdürlüğü

İngilizce

580

Tayar Ögmen

Adalet Bakanlığı

İngilizce

750

Tunç Gürdal

Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı

İngilizce

102

Ümit Kurnaz

Sayıştay

İngilizce

257

Veli Kaplan

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü

İngilizce

352

Yasemin Kavlak

Ekonomi Bakanlığı

İngilizce

181

Yetkin Özer

Trakya Kalkınma Ajansı

İngilizce

92

Yıldız Onur

Ekonomi Bakanlığı

İngilizce

90

Yusuf Fırıncı

Kültür Ve Turizm Bakanlığı

İngilizce



KAMU SEKTÖRÜ – YEDEK LİSTE 

ADAY NO

ADI / SOYADI

KURUMU

DİLİ

212

Nazir Kuş

Hakimler Ve Savcılar Yüksek Kurulu

İngilizce

621

Atilla Dilmen

Vergi Denetim Kurlu Başkanlığı

İngilizce

247

Yasin Kocar

İzmir Bölge İdare Mahkemesi

İngilizce

253

İclal Çelik

Adalet Bakanlığı (Gölhisar-Burdur)

İngilizce
  1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət