Ana səhifə

Ertuğrul gazi anadolu lisesi 2015 ÜNİversiteye yerleşme sonuç Lİstesi


Yüklə 22.67 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü22.67 Kb.
ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU LİSESİ

2015 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞME SONUÇ LİSTESİ

1- Selami ERDİNÇ                   AFYON / KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ / Tıp Fakültesi

2- Sinan KÜÇÜK                      İSTANBUL / İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / Mimarlık Fakültesi / Mimarlık

3- Baran KAMIŞLIDERE             İSTANBUL / İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / Makine Fakültesi / Makine Mühendisliği

4- Gamze TUNCAY                   İSTANBUL / İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / İnşaat Fakültesi / (İng.) Geomatik Mühendisliği

5- Buse Burçak ÖZDEMİR          İSTANBUL / MALTEPE ÜNİVERSİTESİ / Eğitim Fak. / Rehb. ve Psik. Danışmanlık (%100 Burslu)

6- Ahmet AYAZ                       İSTANBUL / MARMARA ÜNİVERSİTESİ / Fen-Edebiyat Fakültesi / (İng.) Sosyoloji

7- Erdem ŞENGÜL                    ANKARA / ODTÜ / Fen-Edebiyat Fakültesi / (ing.) Tarih

8- Eren SEVİNDİK                    TRABZON / KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Makine Mühendisliği

9- Gökhan YAZICI                    TRABZON / KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Bilgisayar Mühendisliği

10- Cansu Melike CÖN               İSTANBUL / YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / Eğitim Fakültesi / Sınıf Öğretmenliği

12- Ali BARİK                          İSTANBUL / MARMARA ÜNİVERSİTESİ / Fen-Edebiyat Fakültesi / Tarih

13- Buket Yasemen BAŞKURT      İSTANBUL / MARMARA ÜNİVERSİTESİ / İşletme Fakültesi / İşletme

14- Çağrı KURUBAL                   İSTANBUL / MARMARA ÜNİVERSİTESİ / İşletme Fakültesi / İşletme

15- Ramazan AYDENİZ               İSTANBUL / MARMARA ÜNİVERSİTESİ / İktisat Fakültesi / Ekonometri

16- Şafak KARAGÜLMEZ            İSTANBUL / MARMARA ÜNİVERSİTESİ / İktisat Fakültesi / Maliye

17- Oğuz ERGÜL                      İSTANBUL / MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ / Siyasal Bilgiler Fakültesi / İktisat

18- Hüseyin ÜN                       İSTANBUL / MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ / Siyasal Bilg. Fak. / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

19- Busenaz AKTAN                  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / Fen-Edebiyat Fakültesi / Tarih Öncesi Arkeolojisi

20- Deniz KURTAR                   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / Fen-Edebiyat Fakültesi / Türk Dili ve Edebiyatı 

21- Gökhan GÜVEN                  KOCAELİ / GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / Temel Bilimler Fakültesi / Fizik

22- Gizem İlayda KIYAK            KOCAELİ / GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / İşletme Fakültesi / İşletme

23- Ömer Faruk TAYYAR            KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Makine Mühendisliği

24- Gözde KARADAĞ                KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi / İşletme

25- Gizem ASLAN                    KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi / Uluslararası İlişkiler

26- Buse ALTUNTAŞ                 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / Fen-Edebiyat Fakültesi / Biyoloji

27- Ahmet GÜNER                    KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Makine Mühendisliği

28- Canberk DOĞRUSÖZ            KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Jeoloji Mühendisliği

29- Öykü KARTAL                     İZMİR / EGE  ÜNİVERSİTESİ / Fen-Edebiyat Fakültesi / Biyoloji

30- Çağdaş ÖKSÜZ                   ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi / Makine Mühendisliği 

31- Merve ÇOŞKUN                   SAKARYA ÜNİVERSİTESİ / Siyasal Bilgiler Fakültesi / Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

32- Furkan ÖZDEMİR                SAKARYA ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Metalurji ve Maden Mühendisliği

33- Duygu UZUNKAYA               SAKARYA ÜNİVERSİTESİ / Teknoloji Fakültesi / Metalurji ve Maden Mühendisliği

34- Janset KARACA                  ESKİŞEHİR / ANADOLU ÜNİVERSİTESİ / Fen-Edebiyat Fakültesi / Felsefe

35- Hamza BOYAR                   ESKİŞEHİR / OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ / Turizm Fakültesi / Turizm İşletmeciliği

36- Okan GÜNDÜZ                   BOLU / İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik-Mimarlık Fakültesi / Makine Mühendisliği 

37- Kübra TAŞÇI                      BOLU / İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ / Fen-Edebiyat Fakültesi / Sosyoloji

38- Yasin ESEN                       TEKİRDAĞ / NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ / Güzel San., Tasarım ve Mimarlık Fak. / Mimarlık

39- Alper DEMİRCİ                   TEKİRDAĞ - Çorlu / NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / İnşaat Mühendisliği

40- Kadir ALKAN                     TEKİRDAĞ - Çorlu / NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Makine Mühendisliği

41- Kaan BOSTAN                   TEKİRDAĞ - Çorlu / NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Bilgisayar Mühendisliği

42- Muhammed Ali ALTAN         AYDIN - Nazilli / ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ / İkt. ve İd. Bil. Fak. / Uluslararası İlişkiler

43- Abdullah DUMAN                DENİZLİ / PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / Teknoloji Fakültesi / Mekatronik Mühendisliği

44- İpek YILMAZ                     MUĞLA / SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ / Eğitim Fakültesi / Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

45- Burak DİLEKÇİ                   AFYON / KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Otomotiv Mühendisliği

46- Yunus Emre ŞAT                KARABÜK ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

47- Seda AKKAYA                    ISPARTA / SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Endüstri Mühendisliği

48- Sefa Murat ÖZGARİP           DÜZCE ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Mekatronik Mühendisliği

49- İbrahim ÖZCAN                  DÜZCE ÜNİVERSİTESİ / Teknoloji Fakültesi / Bilgisayar Mühendisliği 

50- Elif KESER                        İSTANBUL / OKAN ÜNİVERSİTESİ / Hukuk Fakültesi / Hukuk ( %50 Burslu)

51- Kemal Berkan GÜNERİ        İSTANBUL / DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Endüstri Mühendisliği ( %50 Burslu)

52- Ayça GÖZEL                     İSTANBUL / YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / (İng.) Bilgisayar Mühendisliği

53- Nazlı BAL                         İSTANBUL / MALTEPE ÜNİVERSİTESİ / İkt. ve İd. Bil. Fak. / Siyaset Bil. ve Ul. İl. (%50 Burslu)

54- Eşref Berkay GÜLNAR         İSTANBUL / GEDİK ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Makine Mühendisliği (%50 Burslu)

55- Kübra DEVECİ                   İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi / Mekatronik Mühendsiliği

56- Dilara Yaren ERDOĞAN       İSTANBUL / ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ / Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu / Anestezi (%50 Burslu)

57- Birkan ŞOLPAN                 İSTANBUL / SABANCI ÜNİVERSİTESİ / Yönetim Bil. Fak. / (İng.) Yönetm Bilimleri Programları

58- Bartu GÜRSOY                  İSTANBUL / BEYKENT ÜNİVERSİTESİ / Mimarlık Fakültesi / (İng.) Endüstriyel Tasarım 



59- Oğuz Kaan NAS                DÜZCE ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Bilgisayar Mühendisliği

60- Berkay AKSOY                 YALOVA ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi / Enerji Sistemleri Mühendisliği


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət