Ana səhifə

Kredi KARTI VE kredi karti ile taksiTLİ Ödeme sözleşmesi madde 1- sözleşmenin taraflari


Yüklə 42 Kb.
tarix18.07.2016
ölçüsü42 Kb.
KREDİ KARTI VE KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME SÖZLEŞMESİ
MADDE 1- SÖZLEŞMENİN TARAFLARI :
Bir taraftan, Mecidiyeköy mah. Gülbahar Cad. No:19/A-D Mecidiyeköy - Şişli - İstanbul adresinde ikamet eden Oksid Bilişim Tek. San. Tic.Ltd.Şti (Bundan böyle “OKSİD” olarak anılacaktır) ile diğer taraftan,
Müşteri Adresi:……....……………………………………………………………................................................. adresinde ikamet eden
Firma Unvanı:…………………………………………………………………...............................................
(Bundan böyle “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır.)
www.oksid.com.tr veya www.oksidbilgisayar.com adreslerinden girilebilen Oksid Bilişim Teknoloji San. Tic. Ltd.Şti.Online Internet Alışveriş Sitesi bundan böyle “Web-Oksid” olarak anılacaktır.

Web-Oksid alışveriş sitesi ile veya OKSİD ile yapılacak kredi kartı taksitlendirme işlemleri bundan böyle “Bayi ödeme” olarak anılacaktır.


MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU:

Web-Oksid üzerinden kredi kartı ile veya OKSİD’den mail order ile yapılacak Kredi kartı taksitlendirme işlemlerinin çalışma yöntemi, devri, feshi ve uyuşmazlıkların çözümü ile ilgili kuralları, OKSİD ile MÜŞTERİ’ nin karşılıklı yükümlülüklerini belirler.


MADDE 3- ÜYELİK SİSTEMİ:

MÜŞTERİ’nin BAYİ ÖDEME üyeliği gerektiren işlemlerden faydalanabilmesi için gerekli bulunan Kredi Kartı ve Taksitli Ödeme Sözleşmesi MÜŞTERİ tarafından imzalanarak OKSİD ‘e ulaştırılmalıdır. Ayrıca OKSİD tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda herhangi MÜŞTERİ’ye bu hizmeti vermekten sakınabilir.


MADDE 4- TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
A-OKSİD’ İN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
1- OKSİD, BAYİ ÖDEME sisteminin sürekli ve güvenli çalışmasını sağlamak amacıyla gerekli olan teknik altyapıyı kurarak, çalışmasını sağlar.
2- Bu sözleşme ile belirlenecek kredi kartları ile ilgili her türlü bilgi OKSİD’in güvenliğinde olup, bu bilgileri OKSİD ne maksatla olursa olsun üçüncü kişiler ile paylaşamaz.
B-MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ


  1. BAYİ ÖDEME sisteminde sunulan hizmetlere OKSİD tarafından belirlenen şartlar dışında yetkisiz bir şekilde girmemeyi ve yazılımı hiçbir suretle değiştirmemeyi, bu kurallara uyulmaması halinde, OKSİD’in uğrayacağı zararları şimdiden tazmin etmeyi kabul ettiğini;
  1. 2- BAYİ ÖDEME sistemi ile gerçekleştirilen Taksitli ödeme işlemlerinde MÜŞTERİ Web-Oksid’ten dökümünü alacağı Kredi Kartı Ödeme Talimatı’nı kart sahibine imzalatarak “0212 217 08 15” numaralı faksa hemen fakslayacağını ve bir hafta süre içerisinde OKSİD’ e ulaştırmayı kabul ettiğini;

Sayfa 1/1
  1. 3- BAYİ ÖDEME sistemi ile gerçekleştirilen işlemlerden doğan finansman giderinin OKSİD tarafından müşteriye K.D.V ilave edilerek fatura edileceğini;  2. 4- MÜŞTERİ BAYİ ÖDEME sistemi ile yapmış olduğu işlemlerden dolayı OKSİD’de oluşan net alacağını 5 (beş) iş günü içerisinde kapatacağını ve bu alacaklarını daha önceden oluşmuş bir borç kalemi ile mahsup edemeyeceğini;  3. 5- BAYİ ÖDEME sistemi ile yapılan işlemlerde doğabilecek kayıp-çalıntı kart, iptal, dolandırıcılık vesaire tüm riskler MÜŞTERİ üzerinde olup, çıkabilecek zararlarla ilgili olarak hiçbir şekilde OKSİD’e rücu edilmeyeceğini, hiçbir talepte bulunulmayacağını, doğabilecek zararların derhal MÜŞTERİ’nin cari hesabına borç olarak kaydedileceğini yada OKSİD tarafından talep edildiğinde derhal ve nakden ödeneceğini kabul eder.


MADDE 6- KAYITLARIN GEÇERLİLİĞİ
İş bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda her iki tarafın defter kayıtları ile mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HUMK 287. Madde gereğince muteber, bağlayıcı kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu, belirtilen kayıtlara her türlü itiraz ve bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından, peşinen feragat ettiğini kabul beyan ve taahhüt eder.

MADDE 7- SÖZLEŞMENİN FESHİ
İş bu sözleşme OKSİD veya MÜŞTERİ’nin dilediği zamanda yazılı olarak bildirilmek şartıyla, sona erdirilebilir.

İşbu sözleşme 7 (yedi) maddeden ibaret olup, iki nüsha olarak tanzim edilip taraflarca okunarak........../......../200.. tarihinde karşılıklı imza altına alınmıştır.

OKSİD BİLİŞİM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. MÜŞTERİ
Kaşe-İmza Kaşe-İmza
Sayfa ½


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət