Ana səhifə

Spa ( Sanus per Aquam ) (Su ile gelen Saglik ve Güzellik )


Yüklə 31.5 Kb.
tarix26.06.2016
ölçüsü31.5 Kb.

SPA CENTER


SEA LIFE SPA Merkezimizde deneyimli kadromuz gözetiminde, özel cilt bakımları ve sargılamalı vücut bakımları, selülit ve zayıflamada LPG ile tüm güzellik ihtiyaçlarınızı karşılayıp, Ayurveda masajları ,Taş Masajı, Aromatik yağ masajı ve çok çeşitli masajlarımız ile şehir stresi ve yorgunluğundan uzaklaşarak gerçek fiziksel ve ruhsal yenilenmenizi sağlayabilirsiniz.

Avantajlı üyelik koşullarımızla da dilediğiniz kadar bu rüyayı bizimle yaşayabilirsiniz.
SPA ( Sanus per Aquam )
(Su ile gelen Saglik ve Güzellik )

Kaynağı Belçika da bulunan SPA Tatil Beldesine dayanmakta olan bu terim öncelikle bakımlı banyo kürü ve mineral kaynaklarına sahip termik kürlerde kullanılırdı. SPA , günümüzde artık vücudu, zihni ve ruhu rahatlatan ve dengeleyen komple bir güzellik programı ile ayni anlama gelmektedir. Lüks, zengin ortamlarda rahatlamak, zevke dalmak, huzurlu bir ruha kavuşmak, stres atmak, vücut ve güzellik için bir şeyler yapabilmek her gün daha fazla sayıda kadın ve erkek vücutlarına canlılık ve iç huzuru sağlamak için bütün Dünyada SPA Enstitüleri'ni arıyorlar.

Masaj : Masaj çeşitli amaçlara göre farklı özelliklerde yağlarla yapılır. Masajın psikolojik, fizyolojik ve metabolik etkileri vücutta bir zindelik ve canlılık, stresten arındırarak da huzurlu bir yasama sevinci kazandırır.

Masaj Türleri:

Anti-stres masajı (anti-stres massage) : Arka kas gruplarına yapılan gevşetici ve stres giderici masajdır.

Medical masaj:(medical massage) Doktor kontrolünde yapılan tedaviye dönük masajlardır.

4 El Sultan masajı:(4 hand Sultan massage) İki kişinin ayni anda farklı bölgelerde maniple ettikleri vücutta dolaşım artar.

Klasik Masaj (30 dk bakım süresi) : Uzmanlar tarafından vücuda kısmen veya tamamen uygulanan masajı dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltır. Hücreleri canlandırır. Konsantrasyonu güçlendirir.

Anti-selülit masajı :((anti-cellulite massage) Kalça ve bacaklardaki dolaşım sistemi bozukluğu nedeniyle oluşan selülitlerin oluşumunu engellemek ve dolaşım sağlamak amaçlı yapılır.

Taş Masaji:.(stone massage) Çökelti ve volkanik olaylar sonucunda oluşan sıcak taşlar ile yapılan Taş masajı pozitif enerji ve uyum yaratmak için oldukça etkili bir yöntemdir

Klasik Masaj:(classic massage) Tüm vücudu etkileyecek dolaşım hızını arttırarak dokuları canlandıracak manüplasyonlar ile rahatlama ve sedasyon sağlanır.

Özel Kombine Masaj:(special combine massage) Klasik Masaj ile ayni özelliklere sahip olmasına rağmen bireylerin isteği doğrultusunda,rahatsızlık veya başka bir sebepten dolayı bölge veya uygulama yönünden zenginleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş seanslardir.

Ayak Refleks Masaji: (foot reflex massage) Ayak tabanında vücudun tüm organ ve sistemlerini etkileyen sinir uçlarının bulunması ve bu noktalara gerekli parmak ucu basinci ile manüplasyonların yapılmasıyla organların işlevleri üzerinde etkide bulunmaktadır.

Local Masaj:(local massage) Bel bölgelerinde omurga boyunca uygulanan bir masaj tipidir..

Lenf Drenaj:(lymph massage) Lenf akımını uyaran ve hızlandıran etkileri olan bir masaj türüdür.

Spor Masajı:(sport massage) Bireylerin sportif aktivitelerde hazırlanmak üzere uygulanan bir masaj türüdür.


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət