Ana səhifə

Ženēva – Lozanna – Valē– Montre– Grjunera – Berne – Interlakena – Lucerna – Cīrihe 7 dienas / 6 naktis «Pirmā tikšanās»


Yüklə 66 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü66 Kb.
Pirmā tikšanās ar Šveici

Ženēva – Lozanna – Valē– Montre– Grjunera – Berne – Interlakena – Lucerna – Cīrihe
7 dienas / 6 naktis

«Pirmā tikšanās» - ideāls ekskursijas maršruts tiem, kas brauc uz Šveici pirmo reizi un ir gatavi nedēļas laikā redzēt pēc iespējas vairāk. Tūre ir dinamiska, bet ne nogurdinoša; pilnvērtīga programma, bet ir arī paredzētsbrīvais laiks. Jūs redzēsie gan lielas pilsētas, gan galvaspilsētas un arī jaukus alpu ciematiņus, ezerus un neiedomājami skaistus kalnu landšaftus. Bet brauciens uz augstāko dzelzceļa staciju Eiropā – Jungfraujohu, jūs neatstās vienaldzīgu.
BRAUCIENA DATUMI: 21.05 – 27.05.11, 04.06 – 10.06.11, 18.06 – 24.06.11, 02.07 – 08.07.11, 16.07 – 22.07.11, 30.07 – 05.08.11, 13.08 – 19.08.11, 27.08 – 02.09.11, 10.09 – 16.09.11, 24.09 – 30.09.11, 08.10 – 14.10.11, 22.10 – 28.10.11

1 diena (Sestdiena) Ženēva


Ierašanās Ženēvā – protestantiskā Roma, pulksteņmeistaru, baņķieru un pasaules radītāju pilsēta. Sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesnīcu. Izvietošanās 4* viesnīcā (uzmanību! check in no 15.00) Brīvais laiks.

2 diena (Svētdiena) Ženēva – Lozanna – Valē– Montre


Brokastis viesnīcā. Autobusa – pastaigas ekskursija pa Ženēvu.

Autobuss vedīs grupu garām Notr Dam Katedrālei, Ženēvas stacijai Kornavana, un starptautisko nāciju laukumam, ekskursija sākas: Vispasaules darba organizācija, Vispasaules veselības organizācija, Starptautiskā baznīcu padome..... Braucot garām „ezera pērles” parkam grupa nokļūs Mon Blan krastmalā un piestās pie hercoga Graunšveika mauzoleja.

Tālāk ceļš ved pāro Mon Blan tiltam, garām Ž.Ž. Russo salai uz Ronas upes kreiso krastu. Garām nacionālajam monumentam, Ziedu pulkstenim un Angļu darzam dodamies uz Dzīvā Ūdens Parka rozāriju.

Pārbrauciens uz Krievu baznīcu caur Tranšeju bulvāri pie Jaunā Laukuma.

Ekskursija ar kājām ar konservatorijas apskati, Lielo teātri, Rata muzeju, ģenerāļa Djufuru un Anri Djunana pieminekļiem. Pastaiga caur Bastionu Tenisa parku gar Reformatoru Sienu. Vecpilsētas apskate – Arsenāla ēka, Mērija, Sv. Petra katedrāle, Burg de Fur laukums. Caur tirdzniecības laukumiem pie Ziedu pulksteņa, Ženēvas ezera krastmala, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Ženēvas strūklaku – Že-Do.

Brauciens uz Šveices rivjēru. Pa ceļam (bez pieturām) varēs redzēt:

Kope – bijusī madāmas de Staļ rezidence, Ņuona – senās Romas pilsētiņa ar brīnišķīgiem parkiem un krastmalu, Rolle - Коппе – XIII gs. savojas pils.

Pārbaruciens uz Lozannu. Pilsēta bija uzcelta terasēs vai piecos pauguros ar brīnišķīgu skatu uz Ženēvas ezeru. Neliela pietura Loziannas krastmalā pie Olimpiādes parka un muzeja.

Pārbrauciens uz Valē, kur apglabāts Čarlijs Čaplins.

Pārbrauciens uz Montre. Apmeklēsim viduslaiku pili (12 gs. ,ieejas biļete pilī iekļauta cenā). Pietura pie Fredija Merkūrija monumenta.

Izvietošanās viesnīcā.Brīvais laiks.

Papildus ekskursija uz termālo centru Lavey-Les-Bains.

Ārstnieciskie avoti palīdzēs noņemt spriedzi, atbrīvoties. Zemūdens masāžas jums atgriezīs jaunību un skaistumu, palīdzēs atbrīvoties no sāpēm mugurā un krustos. Karstās vannas jums dos enerģijas lādiņu visai dienai.Eikaliptu pirtis iztīrīs jūsu plaušas.

Pēc procedūrām – tasīte karstas šokolādes vai smaržīga kalnu zāļu tēja.


3 diena (Pirmdiena) Montre– Gruiera – Berne – Interlakena


Brokastis viesnīcā.  Pārbaruciens uz Gruieru. Pastaiga pa viduslaiku ciematiņu, kur atrodas Gruieras pils.. Būs iespēja nobaudīt vietējo nacionālo ēdienu – fondju un iegadāties svaigu šveices sieru. Tiem, kas vēlēsies – papildus brauciens uz Brokas šokolādes fabriku. Pārbrauciens uz Berni. Ekskursija pa Bernas vēsturisko centru, Lāča bedre, Pulksteņu tornis, valdības ēka, vecpilsētas arkāde.

Ekskursuja sākas ar Rožu Dārzu, kur paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz vecpilsētu, kurš iekļauts JUNESCO dārgumu sastāvā. Pietura pie Lāču bedres. Pāri tiltam autobuss brauc tieši garām 16 gadsimta strūklakām, neleila pietura pie Einšteina nama, pārbrauciens uz Parlamentu. Tālāk – ar kājām – uz vēsturisko muzeju, vēstniecību kvartālu, Katedrāli, Pulksteņa torni, kur figūriņas rāda izrādi, Operas teātri, Rāts namu.

Pārbrauciens uz Interlakenu. Ir iespēja iegādāties suvenīrus un pulksteņus veikalā „ Kirhoffer” ar 15 % atlaidi. Izvietošanās viesnīcā. Vakarā brīvais laiks.

4 diena (Otrdiena) Interlakena – Jungfraujoha – Interlakena


Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Pēc jūsu izvēles – papildus ekskursija kalnos (iespējama gan ziemā, gan vasarā). Vai: papildus ekskursija uz Bāzeli (iespējams ziemā un vasarā). Tikai vasarā: tiem, kas nebaruc uz Alpiem, papildus ekskursija uz ūdenskritumu ieleju un Brinca ezeru. Jūs redzēsiet slaveno Raihenbahas ūdenskritumu, ko nemirstīgu padarījis Konans Doils ar stāstu par Šerloka Holmsa piedzīvojumiem.

Tāpat jūs iepazīsieties ar augstāko Šveices ūdenskritumu – Štubahu un uzkāpsiet vienīgajā Eiropas ūdenskritumā Trumelbahas kalna iekšienē.
5 diena (Trešdiena) Interlakena – Lucerna – Cīrihe


Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens Uz Lucernu. Ekskursija pa pilsētu. Ieejas biļetes pie monumenta, Ledus dārzā ar spoguļu labirintu iekļautas cenā.

Cauri mūsdienīgiem kvartāliem gar centrālo staciju un koncertzāli autobuss aizvedīs jūs pie „Mirstošo lauvu” pieminekļa. „Ledus dārza” apmeklējums. Tālāk – „Gulbju laukums”, pāri „pulksteņu tiltam”, „Jezuīti Katedrāle”, „Rittera” nams. Apskatīsim pilsētas vecāko aptieku, „Graudu tirgu”, „Vīnu tirgu”.

Pārbaruciens uz Cīrihi. Autobusa – pastaigas ekskursija pa Cīrihi ar krieviski runājošu gidu, ar Banhofštrāses apmeklējumu, Marka Šagāla vitrāžas, Niderdorfa, Paradeplaca u.c. Ar autobusu gar Centrālo staciju uz Universitātes laukumu, kur paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu. Pārbrauciens gar „Belvju” laukumu, Operu uz laukumu, kas atrodas ezera krastā, kur paveras brīnišķīgs skats uz Universitāti, „Zelta kvartālu”, Cīrihes ezeru. No Sieviešu klostera pie Lielās Katedrāles uz „Niderdorfas” kvartālu, uz Ļeņina namu. Cīrihes vecākā kafejnīca, viduslaiku ģildes mājas, pilsētas mērija.

Atgriešanās Limatas kreisajā krastā, Vīna tirgus laukums, Sv. Petra katedrāle u.c.

Izvietošanās viesnīcā. Brīvais laiks.

6 diena (Ceturtdiena) Cīrihe (Štein am Reina, Šafhauzena, Rainfale) 


Parbrauciens uz Štein am Reinu. Pastaiga pa Štein am Reinu (viduslaiku pilsēta pie Vācijas robežas), pietura pie Rainfala ūdenskrituma – viens no lielākiem ūdenskritumiem Eiropā (ieejas biļetes iekļautas cenā). Reinas kreisajā kastā atrodas Šafhauzenas pilsēta, kura izveidojusies pateicoties ūdenskritumam un redzama no upes krasta.

Papildus ekskursija uz Lihtenšteinu ar vīnu degustāciju. Ekskursija uz klosteri, kas atrodas Ainzidelnā, kur atrodas „melnā Madonna”.Tāpat apmeklēsim pasaules arhitektūras baroka stila šedevru (15. gs. baznīca) un varēsim baudīt dziedinošo ūdeni. Vakarā brīvais laiks.

7 diena (Piektdiena) Cīrihe


Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu. (Taksis 20 Eiro.)


Ekskursiju programmas cena vienam cilvēkam:
½ DBL

SNGL

TRPL

CHD

3* - 4*

650 LVL

780 LVL

595 LVL

575 LVLPapildus pakalpojumi :


  • Ekskursija uz Jungfraujohu 144 eiro/cilv.

Cena grupai no 10 cilvēkiem. Cenā iekļauts: gids, pusdienas, biļete.

  • Papildus ekskursija uz Lihtenšteinu ar vīnu degustāciju. Klosteris, kur atrodas „melnā Madonna” 100 eiro/cilv.

  • Brauciens uz Montre termālo kūrortu Lavey-les-Bains (ieejas biļetes iekļautas) 66 eiro/cilv.

  • Piemaksa par garantētām pirmām vietām autobusā (4 krēsli) visā maršrutā 100 eiro/cilv.

  • Interlakenā brīvajā dienā, kas nebrauc uz Jungfraujohu, ekskursija uz Reihenbahas ūdenskritumu, Brinca ezeru 100 eiro/cilv.

  • Brauciens uz Broka šokolādes fabriku 20 eiro/cilv.

  • Papildues nakts Cīrihē vai Ženēvā:

63 eiro/cilv.- TPL num.; 66 eiro/cilv.- DBL; 111 eiro/cilv.- SGL

  • Papildus transfēri sagaidot vai pavadot tūristus citā datumā 70 eiro (mašīna vienā virzienā maks 3 cilv.)


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət