Ana səhifə

BİR varmiş Bİr yokmuş” FİLMİNİn fragmani ve afiŞİ yayinlandi sen gitmeyeceğine söz ver, ben de “biz” olacağımıza Mart’ta Sinemalarda!


Yüklə 44.5 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü44.5 Kb.
BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ” FİLMİNİN

FRAGMANI VE AFİŞİ YAYINLANDI
Sen gitmeyeceğine söz ver, ben de “biz” olacağımıza...
6 Mart’ta Sinemalarda!
Başka Dilde Aşk, Atlıkarınca ve Erkek Tarafı ile başarılı filmlere imza atan İlksen Başarır ve Mert Fırat’ın merakla beklenen yeni filmleri Bir Varmış Bir Yokmuş’un fragmanı ve vizyon afişi yayınlandı. 6 Mart’ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan filmin geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanı sosyal medyada hemen dikkat çekti, özellikle Mert Fırat’ın şarkı söylediği sahneler çok konuşuldu.
Bir Varmış Bir Yokmuş’un fragmanını izlemek ve indirmek için:

www.youtube.com/watch?v=kTtsiBf-Hto

www.kutufilm.com.tr/download/BirVarmisBirYokmus_Fragman.zip
Mert Fırat’ın rock müzisyeni Ozan karakterini, Melisa Sözen’in ise anaokulu öğretmeni Nehir’i canlandırdığı film Bubituzak grubunun yaptığı şarkılarıyla da şimdiden merak konusu olmaya başladı. Grup tarafından film için bestelenen şarkıların hepsini kendisi seslendiren Mert Fırat, Bir Varmış Bir Yokmuş filmine özel profesyonel bir ekiple stüdyoya girip şarkıları okudu.
Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan'ın tüm zorluklara rağmen bitirmeyi başaramadıkları aşklarının hikâyesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken onlara Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Derya Durmaz, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun eşlik ediyorlar.
Gnctrkcll sponsorluğunda, Kutu Film ve Nu Look Production’ın yapımcılığında gerçekleştirilen Bir Varmış Bir Yokmuş’un görüntü yönetmenliğini Emre Tanyıldız yaparken, özgün müzikleri Bubituzak grubu üstleniyor.
Bir Varmış Bir Yokmuş’u takip etmek için:

https://twitter.com/BVarBYok

https://www.facebook.com/BVarBYok

http://instagram.com/BvarByok
Basın İletişim:

Zümrüt Burul

İletişim Deposu

Tel: (536) 486 63 66info@zumrutburul.com

zumrutburul@iletisimdeposu.com

zburul@gmail.com

BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ
Yönetmen: İlksen Başarır

Oyuncular:

Mert Fırat

Melisa Sözen

Hare Sürel

Mustafa Uzunyılmaz

Judith Lieberman

Derya Durmaz

Onur Şirin

Anıl Altınöz

Göktay TosunGörüntü Yönetmeni: Emre Tanyıldız

Müzik: Bubituzak

Senaryo:   İlksen Başarır ve  Mert Fırat 

Tür:  Romantik

Yapım şirketi: Kutu Film, Nu Look Production

Yapımcı: Hazal Dut, Muzaffer Yıldırım

SİNOPSİS:

Bir şarkıyı beğenirsiniz çünkü onu yazan bir şekilde size dokunmuştur. Nehir'in peşine düştüğü şarkıda ise sonu olmayan bir yol Ozan'a çıkmaktadır. Birinin kararlılığı ile diğerinin gelgitleri arasında sıkışıp kalan ilişkileri, aslında biraz da yetişkinlerin elinde kalan son masaldır.


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət