Ana səhifə

As emt hinnapakkumine Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liit


Yüklə 163 Kb.
tarix24.06.2016
ölçüsü163 Kb.
AS EMT hinnapakkumine


Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liit

Tallinn


11. aprill 2006


Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liit pakkumine
Täname Teid, et leiate võimaluse tutvuda käesoleva lahendusega, mille väljatöötamisel oleme toetunud meie vastastikusele meeldivale koostööle, arvestades Teie ja Teie koostööpartnerite soove ning vajadusi.
Meie eesmärgiks on luua Teile sidelahendus, mis aitab Teil paremini oma igapäevaseid tegevusi teostada. Siit tulenevalt loeme oma tugevaks küljeks side kvaliteeti, mis väljendub eelkõige levialas. Eestist on 99% territooriumist kaetud EMT GSM-võrgu leviga. EMT pakub parimat kvaliteeti mõistliku hinna eest. EMT-l on suurim professionaalne teenindusvõrk Eestis.
EMT-l on mugavaim iseteeninduskeskkond internetis ning ööpäevaringselt töötav tasuta kliendiinfo. Lisaks on EMT-l suurimate võimalustega m-teenindus- ja infokanalid nagu EMT Go, Simsalabim ja Infomenüü.
EMT-l on Eesti mobiilsideturul kõige pikem kogemus. Oleme jõudnud maailmakaardile mitmete oma teenustega nagu näiteks mobiilne parkimine ja positsioneerimine. Sügisel 2003 avas EMT esimesena 3G testvõrgu. EMT on loov, sõbralik ja sotsiaalselt aktiivne organisatsioon, kes tunneb vastutust Eesti ühiskonna arengu ees. EMT toetab sporti, kultuuri, haridust ja sotsiaalvaldkonda.
EMT on oma partneriks valinud ligi 600,000 klienti, mis on umbes pool kõigist mobiiltelefoni kasutajatest Eestis.
Liidu kõneteenuspakett
Liidu pakett on suunatud Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidu nimel olevatele numbritele ja alaliitudele ning Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidu ja alaliitude eraisikust liikmetele. Liidu paketiga saavad liituda kõik Liikumispuuetega Inimeste Liidu ja Liidu liikmesühingute poolt EMT-le edastatud nimekirjades olevad eraisikud. Nimekirja ( ees, perekonnanimi, isikukood) palume edastada Liidu liikmetest kord aastas elektrooniliselt EMT-le. Igal Liidu liikmel on võimalus (maksimum kolm telefoninumbrit ühe koondarve kohta) lisada Liidu paketti. EMT olemasolevad kliendid Liidu paketiga liitumisel saavad teha EMT numbrile paketivahetuse Liidu paketti. Teise operaatori võrgus olev klient saab üle tuua oma numbri, sõlmides liitumise korral kõneteenuspaketiks Liidu pakett.

Paketiga saab liituda kõikjal EMT ja Elioni esindustes üle Eesti.

Liidu liikmetele pakume tavapärasest erinevaid kõnetariife, tõstes esile Liidu ja eraisikust liikmete omavahelist suhtlemist soodsa kõneminuti hinnaga. Teile täiendava lisaväärtusena pakume head lühisõnumi hinda ning võimalust suhelda teiste EMT võrgus olevate partneritega soodsama hinnaga. Sõpradega suhtlemisel pakume 2 sõbranumbrit EMT võrgus suhtlemiseks, millele helistamine on 25% kehtivast hinnakirjast soodsam. Lisaks on võimalus valida üks sõbrariik, mille helistamisel hinnakirjast 10 % soodsam. Liidu eraisikust liikmetele, kes kasutavad Liidu paketti laienevad ka Topeltpluss soodustused vastavalt programmi tingimustele. Liidu paketis on Teile eriti soodne kuutasu.


TEENUSTE HINNAKIRI

Hinnad koos käibemaksuga

EESTISISESED KÕNETEENUSED


 1. Kuutasu telefoninumbri kohta 29.00 krooni

 2. Minutihinnad
  1. EMT võrgusisesed kõned
 • Kõned EMT numbritele 1.65 krooni

 • Liikumispuuetega Inimeste Liidu grupisisesed kõned (pika numbriga) 1.35 krooni

 • Kõned kõneposti 1.65 krooni
  1. Kõned teistesse mobiilvõrkudesse Eestis 2.30 krooni


4. Muud teenused

SMS-lühisõnumi saatmine 1.50 krooni/ tk


Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidule kui peaorganisatsioonile ja alaliitudele

Lühivalik firmale


 Teenus Lühivalik firmale on EMT poolt pakutav kõneteenus, mis võimaldab firmasiseselt mugavalt ja soodsalt helistada mobiiltelefonide ja püsitelefonide vahel lühinumbreid kasutades.

Lisaks saavad kasutajad mobiiltelefonide vahel lühinumbriga soodsalt ja kiirelt SMS-i saata.


Lühivalik firmale hinnad


Teenus

Tasu (km-ta)

Liitumistasu EMT iseteeninduses ja Elioni e-teeninduses

Tasuta

Liitumistasu EMT ja Elioni esindustes

21.19

Konfigureerimistasu

21.19

Konfigureerimistasu EMT iseteeninduses ja Elioni e-teeninduses

Tasuta

EMT võrgusisene kõne mobiiltelefonilt mobiiltelefonile

0,64 kr/min

EMT võrgusisene kõne mobiiltelefonilt telefonile

0,64 kr/min

EMT võrgusisene kõne telefonilt mobiiltelefonile

0,64 kr/min (lisandub Kõnetasu 0.41 kr/kõne)

EMT võrgusisene kõne telefonilt telefonile

0.20 kr/min (lisandub Kõnetasu 0.41 kr/kõne)

EMT võrgusisene kõne mobiiltelefonilt virtuaalliikmele

1.48 kr/min

EMT võrgusisene kõne telefonilt virtuaalliikmele

1.48 kr/min (lisandub Kõnetasu 0.41 kr/kõne)

Lühinumbrile SMS-i saatmise tasu

1.10 kr/SMS

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidule kui peaorganisatsioonile ja alaliitudele

Lühivalik partneriga


Teenus Lühivalik partneritega on EMT poolt pakutav kõneteenus, mis võimaldab ettevõtte partneritega mugavalt ja soodsalt helistada mobiiltelefonide ja püsitelefonide vahel lühinumbreid kasutades. 

Hinnad


Teenus

Tasu (km-ta)

Liitumistasu EMT ja Elioni esindustes

21.19

Liitumistasu EMT iseteeninduses

Tasuta

Kuutasu

Tasuta

Konfigureerimistasu

21.19

Konfigureerimistasu EMT iseteeninduses

Tasuta

EMT võrgusisene kõne mobiiltelefonilt mobiiltelefonile

1.40 kr/min

EMT võrgusisene kõne mobiiltelefonilt telefonile

1.40 kr/min

EMT võrgusisene kõne telefonilt mobiiltelefonile

1.40 kr/min (lisandub Kõnetasu 0.41 kr/kõne) 

EMT võrgusisene kõne telefonilt telefonile

0.20 kr/min (lisandub Kõnetasu 0.41 kr/kõne)

Lühinumbrile 141X SMS-i saatmise tasu

1.39 kr/SMS

Hinnad ei sisalda käibemaksu.   AS EMT kampaania eripakkumine olemasolevatele, era, äriklientidele, uutele liitujatele ning soovitajatele.Liidu liikmetele täiendav lisaväärtus, sooduskampaania paketiga liitumisel AS EMT-ga perioodil

   01.04.2006- 14. 05. 2006 üle Eesti.

   Kampaanias saavad osaleda ja on suunatud :

 • EMT lepinguline eraklient, kes sõlmib liitumislepingu.

 • Uus klient, kes liitub EMT–ga teise operaatori võrgust.

 • Olemasolev EMT era- ja äriklient, kes on SOOVITAJA uutele liitujatele (nii era kui ärikliendist uutele liitujatele).

1000 krooni (üks tuhat krooni) tasuta EMT võrgusisest kõneaega, kui klient helistab Eestis mobiililt mobiilele, st võrgusisesed (pikad- ja lühinumbrid) mobiililt mobiilile kõned on tasuta. Tasuta kõneaeg jagatakse ära kümne (10) kalendrikuu peale alates liitumiskuust. Iga kuu saab klient kasutada kokku kuni saja krooni (100) eest tasuta kõneaega.Soodustused rakenduvad alates side avamise hetkest.
   Kampaania AS EMT liitumispakkumine

   Kampaania perioodil on EMT-ga liitumine soodushinnaga 59 krooni (käibemaksuga), liitumistasu tuleb kliendil tasuda järgmise arvega.

   Liitumislepingulise telefoninumbri ümbervormistamine Kaksiknumbriks on tasuta


Lisaväärtused eraisikule ja juriidilistele isikutele paketiga liitumisel

Parim koht SÕBRATELEFONI määramiseks ja muutmiseks on EMT iseteenindus kus sõbratelefonide valiku lihtsustamiseks arvestatakse automaatselt välja telefoninumbrid, millele on viimase kolme kuu jooksul kõige rohkem helistatud. Arvestades kõnede kestust kuvatakse nimekiri: TOP 10 EMT numbrit ja TOP 5 Elioni numbrit, mille hulgast on mugav valida sobiv number Sõbranumbriks.

Sõbratelefoni saavad registreerida EMT lepingulised kliendid. Eraisikutel on võimalik registreerida endale kaks Sõbratelefoni: kaks EMT numbrit või ühe EMT ja ühe Elioni numbri. Sõbratelefonide registreerimiseks kaks võimalust:saata avaldus või tulla EMT või Elioni esindusse.

Salasõna, olemasolul piisab Sõbratelefoni registreerimiseks helistamisest EMT infotelefoni. Sõbratelefoni esialgne registreerimine on tasuta.Juriidilised isikud saavad oma abonentnumbritele registreerida neli Sõbratelefoni: neli EMT numbrit või kolm EMT numbrit ja ühe Elioni numbri.

SÕBRARIIK on kõneteenus, mis võimaldab valida „sõbrariigiks” ühe välisriigi koondarve kohta, kuhu helistamine on kehtivast hinnakirjast 10% soodsam. Kasulik valida just see välisriik, kuhu on kõige rohkem vaja helistada. Esialgne määramine on tasuta. Sõbrariiki saab määrata EMT iseteeninduses, esinduses või kliendiinfo kaudu salasõna abil. Sõbrariiki saab vajadusel ka muuta-EMT iseteeninduses, esindustes või kliendiinfo kaudu.EMT iseteeninduses 25 krooni , esinduses ja kliendiinfo kaudu 50 krooni.

Juriidiline isik saab valida "sõbrariigiks" valida 2 välisriiki koondarve kohta, kuhu helistamine on kehtivast hinnakirjast 10% soodsam.LIHTNE KÕNEPOST on automaatvastaja, mis vastab Teie mobiiltelefonile helistatud kõnedele siis, kui endal pole võimalust või tahtmist kõnesid vastu võtta. Kõned suunduvad Lihtsasse Kõneposti siis, kui:

 • Teie telefon asub väljaspool võrgu teeninduspiirkonda või on välja lülitatud;

 • Te ei vasta sisenevatele kõnedele määratud aja (25 sekundi) jooksul;

 • Olete teinud sisenevatele kõnedele otsesuunamise kõneposti.

Neil juhtudel kuuleb helistaja tervitust (kõneposti standardtervitust või Teie personaalset teadet) ja saab pärast helisignaali jätta Teile sõnumi pikkusega kuni 1 minut. Kõneposti jäetud sõnumist teavitatakse Teid SMS-lühisõnumiga.

JUHITAV NUMRINÄIT võimaldab Teil enne helistamist otsustada, kas näidata kõne vastuvõtjale oma telefoninumbrit või mitte. Teenus on kasulik siis, kui soovite mõnele kõne vastuvõtjale oma telefoninumbrit näidata ja mõnele mitte.

Teenuse tellimisel saab valida, kas vaikimisi on telefoninumbri näitamine lubatud või keelatud. "Vaikimisi" tähendab seda, et kuni vastupidise valikuni toimib tehtud valik: vaikimisi lubatud valiku korral numbrit näidatakse, vaikimisi keelatud valiku korral numbrit ei näidata.


KÕNED VÄLISMAALE teenus võimaldab EMT klientidel helistada Eestist väljuvaid rahvusvahelisi kõnesid. Roaming-kõnesid ehk mobiiltelefoni kasutamist välismaal Kõned välismaale teenus ei võimalda.


Kõned välismaale on kõikidele uutele liitujatele automaatselt ja tasuta avatud. Ka EMT olemasolevatele klientidele on teenus tasuta, küll aga peavad nad teenuse aktiveerimiseks soovi avaldama kas EMT ja Elioni esinduses või EMT kliendiinfo (123) kaudu salasõna olemasolu korral.

Juhul kui Te ei soovi, et Sinu numbril oleks Kõned välismaale automaatselt avatud, on Sul võimalik tellida lisateenus Rahvusvaheliste kõnede piirang.

Eestist välisriiki helistades ei sõltu minutihinnad Sinu kasutatavast kõnepaketist.

ROAMING ehk RAHVUSVAHELINE TEENUS võimaldab helistada rahvusvahelisi kõnesid ja kasutada mobiilsideteenuseid välismaal (roaming-teenused).


Rahvusvaheline teenus on täiendavalt tellitav. Teenust saab tellida EMT iseteeninduse, kliendiinfo, telefoni otsingumenüü SIMsalabim ja EMT või Elioni esinduste kaudu. Teenusel  ei ole tellimis- ega kuutasu.

Rahvusvahelist teenust on võimalik tellida ka vähem kui kuuks ajaks. Minimaalne periood rahvusvahelise teenuse tellimiseks on 1 kalendripäev.

Eestist välisriiki helistades ja roaming-teenuseid kasutades ei sõltu minutihinnad Teie kasutatavast teenuspaketist.

VIDEOKÕNE on kõneteenuse edasiarendus – nüüd saab lisaks vestluspartneri kuulamisele ka teda vaadata ja ka ise ennast näidata

Videokõne on võimalik kahe EMT kliendi vahel, kellel on 3G telefon ning kes asuvad 3G levialas.SMS-lühisõnum on GSM-võrgu vahendusel mobiiltelefonilt mobiiltelefonile edastatav tekstisõnum. Tekstisõnumiga saate edastada teateid ja sõnumeid, mis ei vaja dialoogi. SMS-lühisõnumist on kasu ka siis, kui otsite kontakti inimesega, kelle mobiiltelefon on hetkel välja lülitatud või levipiirkonnast väljas: Teie sõnum jääb sõnumikeskuses ootel kuni seitse ööpäeva.
MMS on lühend terminist Multimedia Messaging Service ehk multimeediasõnum.

Tegemist on mobiiltelefonide vahel edastatava pilte, teksti ja heli sisaldava sõnumiga.


Multimeediasõnum on suurepärane, kiire ja vahetu võimalus jagada oma emotsioone, edastada meelejäävaid hetki ning anda edasi hetkemuljeid ja – meeleolu.

Multimeediasõnumit saab saata igale EMT kliendile, aga ka teistesse mobiilsidevõrkudesse juhul, kui sealne võrk toetab MMS-teenust ning operaatorite vahel on sõlmitud vastav kokkulepe (Elisa ja Tele2).Andmesideteenused

WAP (Wireless Application Protocol) on standard, mille abil saab luua Internetipõhiseid teenuseid mobiiltelefonidele. Teenused näevad välja nagu tavalised telefoni menüüvalikud, kus liigutakse ja tehakse valikuid klaviatuuri abil.

WAP teenuste üheks tähtsamaks ühiseks omaduseks on see, et loodud teenused sobivad ühtemoodi hästi kasutamiseks eri telefonivalmistajate WAP-telefonidega.

EMT-s on WAP-i põhiseks keskkonnaks mobiiliportaal EMT Go.

Emt Go - see on internet Sinu mobiiltelefonis.

EMT Go abil on võimalik mobiiliga kasutada nii EMT teenuseid kui ka internetis asuvate firmade teenuseid, näiteks lugeda ajalehti, külastada panka või vaadata börsiinfot. EMT Go teenuste ring laieneb pidevalt nii Eestis kui välismaal. EMT Go teenust saavad kasutada EMT lepingulised ning Simpeli kliendid. EMT Go-d saab kasutada ka välismaal olles.


Mida EMT Go abil teha saab?

Parkimine
Parkimise eest tasumiseks ei pea enam otsima parkimisautomaati ega kioskit. EMT Go abil saad mugavalt sõidukit parkida kõikides tasulistes parkimistsoonides.
Pank
Tänu EMT Go-le on Sul internetipank alati käepärast. Saad maksta arveid, kontrollida kontoseisu või vaadata konto väljavõtet.
Saldo
EMT Go abil saad hetkel kontrollida oma telefoninumbri saldo seisu ning vaadata jooksva kuu kõnekulusid.
E-post
Kodu- või tööarvutist eemal olles võimaldab EMT Go Sulle ligipääsu oma e-postile. Nii saad kirju lugeda ja neid teistele saata.
Leia lähim
Otsid lähimat sularahaautomaati, tanklat, rehvivahetust või apteeki? EMT Go teenus võimaldab kiiresti ja mugavalt leida antud hetkel Sulle kõige lähemal asuvad vajalikud kohad.
Pilt, logo, mäng
Uued mängud ja pildid on vaid ühe kliki kaugusel! Huvitava mängu või taustapildi tellimiseks ei pea Sa teadma koodi ega saatma SMS-i. EMT Go toob mängud ja pildid otse Su telefoni.
Täna
Täna lehelt leiad alati kõige kuumema info ja viimased pommuudised, samuti värskemad pakkumised EMT-lt.
Uudised ja ilm
Hoia end uudistega kursis ka tsivilisatsioonist eemal viibides, matkal, metsatalus või üksikul saarel olles. Tänu EMT Go-le on Sul alati käepärast ka homne ilmaennustus, mille järgi oskad oma matkaplaane seada.

GPRS (General Packet Radio Service ehk pakettraadioteenus) on GSM võrgu lisateenus, mis võimaldab piisava kiirusega mobiilset ligipääsu internetile ning vajadusel ka andmesideühendust ettevõtte sisevõrku.

GPRS on kasutaja jaoks samamoodi andmeühendus teenuste kasutamiseks, nagu GSM Data või koduarvutist modemiga helistamine. GPRS on andmekandja, mida omakorda kasutavad lisateenused, nagu WAP, Mobiil-Internet või näiteks mõne firma müügivõrgu rakendused vms. GPRS ei saa asendama GSM-i, kõned jäävad ka GPRS-i puhul ikkagi GSM võrgus toimima, GPRS on üksnes GSM-i lisateenus andmeühenduste tarbeks.EDGE on GPRS-i edasiarendus ning vahelüli GPRS-i ja 3G ehk UMTS võrgu pakutavate teenuste vahel. Teenus võimaldab ligikaudu neli korda kiiremat andmeedastust kui senini GSM-võrgus kasutatav GPRS.
EDGE häälestus ja maksustamine on täpselt sama kui GPRS-il ning EDGE toega telefon valib kiirema andmeedastuse ise ja automaatselt, kui see vastavas tugijaamas saadaval on. Nimetatud tehnoloogiad pakuvad kolmanda mobiilside põlvkonna lahendusi teise põlvkonna võrgus, võimaldades sujuvat üleminekut 3G-le.

EDGE saab kasutada Harjumaal, Hiiumaal, Ida-Virumaal, Jõgevamaal, Järvamaal, Läänemaal, Lääne-Virumaal, Põlvamaal, Pärnumaal, Raplamaal, Saaremaal, Tartumaal, Valgamaal, Viljandimaal, Võrumaal.
3G andmeside laiendab EMT Interneti kasutajate võimalusi.

Tänastele  GPRS-i ja EDGE-i kasutajatele annab 3G kiirema ühenduse nii veebis surfamiseks, e-posti lugemiseks kui ka EMT Go! teenuste tarbimiseks.

Internetiühenduse maksimumkiirus ulatub kuni 384 kbit/s ehk võrreldes GPRS-iga on see 7 korda ning võrreldes EDGE-iga 1,6 korda suurem. Selline kiirus on samas suurusjärgus tänaste koduste ADSL-ühendustega.

3G andmeside kasutamiseks on vajalik uue põlvkonna mobiiltelefon ning kas tavaline telefon või andmesidekaart. Tänapäevane kahesüsteemne (3G/GSM) 3G telefon valib ise parima kiirusega võrgu internetiühendust sealjuures katkestamata. Sõltumatult kasutatavast võrgust on vajalikud telefoniseadistused alati samad ning telefonid on ka juba EMT poolt eelseadistatud.

Uue andmeside hinnad on samad, mis GPRS-i ja EDGE-i kasutamisel, kuid teenuse kvaliteet on 3G võrgu levialas parem. Lisandunud kiirust võib märgata nii veebis surfamisel kui ka e-posti lugedes.

Samuti võid nautida kiiret internetiühendust mitmetes roamingvõrkudes. Just kodust eemal viibides on mobiiltelefon oluline vahend kodustega suhtlemiseks ning tööasjadega kursis olemiseks.


Mobiiltelefoniga Eestis helistamine


Mobiililt mobiilile helistamine

Näide: Vali 50xxxxx või 53xxxxxx
Mobiililt tavalisele telefonile helistamine

Näide: Vali 6xxxxxx, 7xxxxxx või 44xxxxx
Välisriiki helistamine

Vali:


 • + märk või rahvusvaheline prefiks 00

 • selle maa kood, kuhu helistate

 • piirkonna suunanumber ilma kohaliku prefiksita

 • telefoninumber

Helistamine enda kõneposti

Valige lühinumber 147


Mobiiltelefoniga helistamine välismaal viibides


Välisriigist välisriiki (sh. Eestisse)

Vali:

 • selle riigi, kus viibid (asukohamaa) välisvõrgu kood. GSM-mobiiltelefoni asendab seda märk +

 • selle riigi kood, kuhu helistad (Eesti maakood on 372)

 • piirkonna või operaatori suunanumber ilma esimese numbrita (Eesti puhul on see number 0)

 • telefoninumber

Helistamine asukohamaa (selle välisriigi, kus parasjagu viibite) fiksvõrku

Asukohamaa numbritele helistamisel ei ole vaja välisvõrgu koodi. Vali piirkonna suunanumber.

Näide: Helsingis viibides tuleks Helsingi tavatelefoni numbri valimist alustada suunanumbriga 09 (Helsingi suunanumber).


Helistamine asukohamaa mobiilsideoperaatori võrku

Asukohamaa mobiilvõrku helistamisel tuleb valimist alustada selle mobiilvõrgu suunanumbrist, mitte välisvõrgu koodist. Suunanumber tuleb valida koos esimese numbriga.Välisriigist enda kõneposti helistamine

 • Vali +372 53xxxxxx

 • Kõneposti vastamisel vajuta #

 • Sisesta kood ja vajuta #

 • Kõneposti algkood on 1234.

Helistamine lühinumbritele

Läti LMT ja Leedu Omniteli võrgus on võimalik helistada ka Eesti teenusnumbritele ja  firmasisestele lühinumbritele.

Koduste lühinumbrite kasutamine toimub EMT klientidele nii Lätis kui ka Leedus täpselt samal moel nagu Eestis.

Eesti lühinumbritele helistamisel ei ole vaja valida maakoodi ega mingit muud sümbolit. Näiteks helistades EMT kliendiinfosse tuleb ka Lätis ja Leedus valida number 123 ja infotelefonile helistades 1182.

Kohalikele ehk Läti või Leedu teenusnumbritele helistades tuleb numbri ette valida 0. Näiteks helistades LMT infotelefoni lühinumbrile 1655 tuleb number valida kujul 01655.

Rahvusvahelistele hädaabinumbritele 110 ja 112 ei pea nulli ette valima, helistaja satub Lätis või Leedus  seda lühinumbrit valides vastavalt kas Läti või Leedu  politseisse või hädaabisse.

Eesti lühinumbritele helistamine Lätis ja Leedus on maksustatud kui kõne Eestisse ehk vastavalt Eurozone hinnale 8,95 kr/min. Läti ja Leedu kohalikele lühinumbritele helistamine maksab vastavalt Eurozone-i hinnakirjale 6,95 kr/min (hinnad on esitatud koos käibemaksuga).

Võrguvalik välismaal

Uuemad EMT SIM-kaardid valivad võrku logides automaatselt TeliaSonera grupi operaatori võrgu - Soomes Sonera, Rootsis TeliaSonera, Norras NetCom-i, Taanis TeliaSonera, Lätis LMT ja Leedus OMNITEL-i. Siiski ei pruugi telefon sellesse võrku jääda. Juhul, kui mõne teise operaatori võrgu levi on tugevam, vahetab telefon võrku.

Telefoni võrguvaliku reziimi „automaatne” soovitame klientidele, kes eelistavad parima kvaliteediga levi. Klientidele, kes tahavad ühes kindlas võrgus olla, soovitame kasutada „käsitsi võrguvaliku” reziimi.

Kõned välismaale


Teenus võimaldab EMT klientidel helistada Eestist väljuvaid rahvusvahelisi kõnesid. Roaming-kõnesid ehk mobiiltelefoni kasutamist välismaal Kõned välismaale teenus ei võimalda.

Kõned välismaale on kõikidele uutele liitujatele automaatselt ja tasuta avatud. Ka EMT olemasolevatele klientidele on teenus tasuta, küll aga peavad nad teenuse aktiveerimiseks soovi avaldama kas EMT ja Elioni esinduses või EMT kliendiinfo (123) kaudu salasõna olemasolu korral.

Juhul kui Sa ei soovi, et Sinu numbril oleks Kõned välismaale automaatselt avatud, on Sul võimalik tellida lisateenus Rahvusvaheliste kõnede piirang.

Eestist välisriiki helistades ei sõltu minutihinnad Sinu kasutatavast kõnepaketist.


Tagasihelistamisteenus


Tagasihelistamisteenus on roamingteenus, kus klient tellib väljahelistamise asemel sissetuleva kõne. Kuna välisriigis on kõnede vastuvõtmine üldjuhul odavam kui
väljahelistamine, võib tagasihelistamisteenuse kasutaja sõltuvalt riigist raha võita.

Helistamine

Teenuse tellimine käib lihtsalt telefoninumbrile koodi *401* ette valimisega. Kui soovite helistada oma sõbra numbrile 5xxxxxx, valige number kujul *401*5xxxxxx# ja vajutage helistamisklahvile. Seejärel võetakse ühendust valitud numbriga. Sõber näeb helistaja numbrina Teie telefoni numbrit. Kui ta kõne vastu võtab, kuuleb ta teadet kõnede ühendamise kohta ning süsteem helistab Teile kui kõne algatajale tagasi. Juhul, kui sõber ei vasta kõnele, saate vastavasisulise teate. Numbri algusesse rahvusvahelise koodi +372 valimine pole oluline.

Sarnaselt saab helistada ka firmasisestele lühinumbritele: pika numbri asemel valite lühinumbri nt. *401*7234# ning kõned ühendatakse. Kõneposti sõnumeid saab kuulata, kui  valite kõneposti lühinumbri *401*147#.


Tagasihelistamisteenuse puhul on salastatud numbrid nähtavad.

Hinnad

Tagasihelistamisteenuse kõne hind koosneb kahest komponendist:

 • vastuvõetud kõne hind välismaal vastavalt EMT hinnakirjale,

 • tagasihelistamise hind välismaale vastavalt teenuse hinnakirjale.

Nii näiteks kujuneb tagasihelistamisteenuse hind Euroopas järgmiselt: vastuvõetud kõne hind Euroopas 6.50 kr/min ja tagasihelistamise hind Euroopasse 7 kr/min. Kokku maksab kõne 13.50 kr/min. Välja helistades on sama kõne hinnaks 16.90 kr/min.

Tagasihelistamisteenuse lõpphind TeliaSonera grupi operaatorite võrkudes on 5.95 kr/min. Venemaal, kus mõned EMT roamingpartnerid maksustavad ka omalt poolt vastuvõetud kõned, kujuneb lõpphind järgmiselt: • vastuvõetud kõne hind Venemaal 5.70 kr/min,

 • vastuvõetud kõne hind nt. Beeline võrgus (roamingpartneri hind) 7.45 kr/min,

 • tagasihelistamise hind Venemaale 17 kr/min.

Kokku maksab kõne Venemaal Beeline võrgus 30.15 kr/min. Välja helistades on sama kõne hind umbes 49 kr/min.

Kõne eest maksab kõne tellija. Numbrile, millele helistatakse, on kõne tasuta. Juhul, kui sõber või kolleeg asub välismaal, maksab ta kõne vastuvõtmise eest välismaal vastavalt EMT hinnakirjale. Kõned maksustatakse sekundi kaupa. (v.a. roamingpartneri hind vastuvõetud kõne eest, mis reeglina maksustatakse minuti kaupa).


Hindadele lisandub vastuvõetud kõne hind välismaal ning mõnede operaatorite puhul ka roamingpartneri vastuvõetud kõne hind. Tagasihelistamisteenuse lõpp-hinnad leiad roamingtrükisest ja EMT kodulehelt roaminghindade juurest.Eurozone


EMT Eurozonei kuulub ligi 40 riiki, kus helistades on kõnehinnad EMT poolt fikseeritud ning ei sõltu roamingpartneri hindadest.

Kui EMT klient viibib ükskõik millises Euroopa võrgus, maksab ta kõne eest Eestisse 16.90 (hind km-ga). Naaberriikides (Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Taani) maksab TeliaSonera gruppi kuuluvatest võrkudest Eestisse helistades kõneminut 8.95 (hind km-ga). TeliaSonera grupi võrgud on Soomes ja Rootsis TeliaSonera, Norras Netcom, Taanis Telia, Lätis LMT ja Leedus Omnitel.

Grupi operaatori võrgust algatatud kõned maksustatakse 30-sekundilise sammuga, teiste operaatorite puhul on minimaalne kõne maksumus võrdne ühe minutiga ning sealt edasi kehtib 30-sekundiline maksustamine.

Vastuvõetud kõne Grupi operaatorite võrkudes maksab 3.50 (hind km-ga), kõikides teistes võrkudes 6.50 (hind km-ga). Vastuvõetud kõned Läti LMT, Leedu Omniteli ja Soome Sonera võrgus on tasuta.Kasutades tagasihelistamisteenust, maksab helistamine grupi võrkudes 5.95 (hind km-ga) ning kõikides teistes võrkudes 13.50 (hind km-ga). Kõne maksustatakse sekundi kaupa.

Hinnatabel

TeliaSonera Finland, Telia Sweden, Netcom Norway, Telia Denmark, LMT Latvia, Omnitel Lithuania 

Tasu km-ta

Tasu km-ga

Kõned Eestisse

7.58

8.95

SMS

2.54

3.00

Kohalikud kõned

5.89

6.95

Kõned Euroopasse

13.52

15.95

Vastuvõetav kõne  

2.97

3.50

Tagasihelistamisteenus  

5.04

5.95

Minimaalne maksustamise samm

30

30

Järgnev maksustamise samm

30

30
Ülejäänud operaatorid Euroopas ja Skandinaavias

Tasu km-ta

Tasu km-ga

Kõned Eestisse

14.32

16.90

SMS

3.31

3.90

Kohalikud kõned

7.58

8.95

Kõned Euroopasse

15.21

17.95

Vastuvõetav kõne 

5.51 

6.50

Tagasihelistamisteenus 

11.44 

13.50

Minimaalne maksustamise samm

60

60

Järgnev maksustamise samm

30

30Eurozone’i kuuluvad järgmised riigid:

Albaania, Andorra, Austria, Belgia, Bosnia Hertsegoviina, Bulgaaria, Fääri saared, Gibraltar, Gröönimaa, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Liechtenstein, Luxembourg, Läti, Makedoonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, San Marino, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Türgi, Ungari, Vatikan.Võrguvalik välismaal

Uuemad EMT SIM-kaardid valivad võrku logides automaatselt TeliaSonera grupi operaatori võrgu - Soomes Sonera, Rootsis TeliaSonera, Norras NetCom-i, Taanis TeliaSonera, Lätis LMT ja Leedus OMNITEL-i. Siiski ei pruugi telefon sellesse võrku jääda. Juhul, kui mõne teise operaatori võrgu levi on tugevam, vahetab telefon võrku.

Telefoni võrguvaliku reziimi „automaatne” soovitame klientidele, kes eelistavad parima kvaliteediga levi. Klientidele, kes tahavad ühes kindlas võrgus olla, soovitame kasutada „käsitsi võrguvaliku” reziimi.Kokkuvõte


Tuginedes pikaajalistele kogemustele opereerides Eesti sideturul ning omades arvukalt koostööpartnereid-operaatoreid välisriikides, soovime teenusepakkujana teenindada ka Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liitu ja liidu liikmeid.


Oleme kvaliteetne ja usaldusväärne partner Teile nii täna, kui ka tulevikus.

Teiega jätkuvale meeldivale koostööle lootes.

Parimate soovidega,


Pirgit Pado

AS EMT suurkliendihaldur  Püsitelefon: 6 111 263

Faks: 6 111 288

GSM: 50 56 559

e-post: pirgit.pado@emt.ee

EMT kodulehekülg: www.emt.ee

Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət