Ana səhifə

Zwergschnauzer weiss Psy – trieda mladých: Magic Rey Prag Výborný 1


Yüklə 66.79 Kb.
tarix24.06.2016
ölçüsü66.79 Kb.
Bradáč malý biely

(Zwergschnauzer weiss)

Psy – trieda mladých:
1. Magic Rey Prag Výborný 1

O: Zacharias Bianco Olgas m: Ykelenstam´s Polly Rey Prag

Chov: Eva Reyhonová, Obora 1100, 252 81 Petrov, CZ

Maj: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka


2. Quickstep BSH von Portenschlag Veľmi dobrý 2

O: Buono of Sant´Loui m: Sweet Heart GHOT von Portenschlag

Chov: Uli Portenschlag Ledermayer, Argentína

Maj: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL


Suky – trieda mladých:
3. Madelyn Rey Prag Výborná 1

O: Zacharias Bianco Olgas m: Ykelenstam´s Polly Rey Prag

Chov: Eva Reyhonová, Obora 1100, 252 81 Petrov, CZ

Maj: Adrianna Pettengell, Čenkovce 201, 930 39 Zlaté Klasy


Suky – trieda stredná:
4. Brixie Švarcava Výborná 1, CAC

O: I AM Snowman v.d. Spikke m: Made in Spain Topten

Chov: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ

Maj: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ


Suky – trieda otvorená:
5. Zarra Švarcava Výborná 1, CAC

O: Karwish Strut Your Stuff m: Mátraszépe White Pearl for Švarcava

Chov: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ

Maj: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ


Suky – trieda šampiónov:
6. CH. Ashley Herlich Schneeflocke aus Pistien Výborná 2, r. CAC

O: Finndream Cerridwens m: Zanny Zoe of Bianco Olgas

Chov: Katarína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany

Maj: Katarína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany



7. CH. Yolla Švarcava Výborná 1, CAC, BOB

O: Euro Snowwhite v.d. Spikke m: Made in Spain Topten

Chov: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ

Maj: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ




Bradáč malý čierny

(Zwergschnauzer schwarz)

Psy – trieda šteniat:
8. Concorde z Šardanu Veľmi nádejný, BIS II - BABY

O: Tamino IJ von Portenschlag m: Vranolujna Corazon Tan Negro

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL


Psy – trieda mladých:
9. Amigo Jatver Nenastúpil

O: Sailer´s BK Russell m: Jenifer z Šardanu

Chov: Ján Tverdík, Ruské Pekľany 36, 082 42 Bzenov

Maj: Ján Tverdík, Ruské Pekľany 36, 082 42 Bzenov


10. Faithful Friend Bohemia Ness Výborný 1, CAJC, BIS II - Junior male

O: Waldemard Androis m: Andalusie Bohemia Ness

Chov: J. Kaniaková, Karlovarská 152, Kamenné Žehrovice, CZ

Maj: Juraj a Andrea Adamčikovi, Železničná 955, 034 95 Likavka


Psy – trieda stredná:
11. JCH. Dragon Fly Carboneum Výborný 1, CAC, BOB, BIS II

O: Boubear´s Maestro m: Funky Town de Extreme Blood

Chov: Hana Skotáková, Táhlá 824, 251 68 Kamenice- Těptín, CZ

Maj: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov



Psy - trieda otvorená:
12. Partner Rezlark Výborný 1, CAC

O: Cowboy Rezlark m: Gipsy Rezlark

Chov: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany, CZ

Maj: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany, CZ


Psy – trieda šampiónov:
13. CH. Adels Svarte Petter Výborný 1, CAC

O: Bakkeborg´s Winterstorm At Cycorn m: Razzmatazz Dirty Dancing

Chov: Gunilla and Pauli Lindblom, FIN

Maj: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL




Suky – trieda mladých:
14. Bina Bora zo Starej Horárne Výborná 2

O: Sailer´s BK Russell m: Aieta Černy Blesk

Chov: Ing. Richard Macháň, Lanyiho Huta 1091, 049 25 Dobšiná

Maj: Ing. Ľubica Turčanová, Somolická 789/50, 039 01 Turčianské Teplice


15. Rachel Rezlark Výborná 1, CAJC, BIS - Junior female

O: Diable v.d. Havenstad m: Toffee Rezlark

Chov: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany, CZ

Maj: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany, CZ


16. Tootsie Rezlark Výborná 3

O: Fifti-Fifti Rezlark m: Sailer´s OK Shiloh of Rezlark

Chov: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany, CZ

Maj: Zuzana a Zuzana Havlíkové, Svätourbanská 40, 949 01 Nitra



Suky - trieda stredná:
17. JCH. Vivien Vee z Šardanu Výborná 1, CAC

O: Sailer´s BK Russell m: Vranolujna Corazon Tan Negro

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov


Suky – trieda otvorená:
18. Christa Perizu Výborná 1, CAC

O: Fifti-Fifti Rezlark m: Aquamarine Carboneum

Chov: Peter Holásek, Cintorínska 964/20, 951 31 Močenok

Maj: Dr. František Bartoš, Ferenčíkova 16, 811 08 Bratislava


Suky – trieda šampiónov:
19. CH. Penelope Cruz Hajko Nerita Výborná 1, CAC

O: Diable v.d. Havenstad m: Vamp v.d. Brunnengarten

Chov: Agnieszka Hajko, PL

Maj: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany, CZ


Suky – trieda veteránov:
20. Livia z Bractwa Odwaznych Výborná 1, BIS III – veterán

O: Voices Within v.d. Spikke m: Hera Majowe Gniazdo

Chov: Monika Lis-Opoka, Kraków, PL

Maj: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL





Bradáč malý čiernostrieborný

(Zwergschnauzer schwarz-silber)


Psy – trieda stredná:
21. A Star is Here Swift Devil Výborný 1, CAC

O: Giant Bolero z Dixie m: Efra Malé Uško

Chov: Ladislav Ujházi, Mierová 10, 919 27 Dolné Lovčice

Maj: Ladislav Ujházi, Mierová 10, 919 27 Dolné Lovčice


Psy – trieda otvorená:
22. OPS de Boa Barba Výborný 1, CAC

O: Alvin da Boa Barba m: Wilma da Boa Barba

Chov: Oscar Jose Plentz Neto, Brasil

Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ


Suky – trieda dorastu:
23. Even Beauty z Dixie Veľmi nádejná, BIS II – puppy

O: Nero Argento´s Giuseppe Garibaldi m: Renaissance Age z Dixie

Chov: Michala Šindelářová, Tuklaty 45, CZ

Maj: Ladislav Ujházi, Mierová 10, 919 27 Dolné Lovčice


Suky – trieda mladých:
24. Francesca Frida Agape Výborná 1, CAJC, BIS III – Junior female

O: You´re Everything z Dixie m: Até Crazzy Darling

Chov: Marta Kročanová, Dudvážska 12, 821 07 Bratislava

Maj: Andrea a Marián Polakovičovi, Bukovinská 23, 831 06 Bratislava


25. Isabella Ok-Er Výborná 3

O: You´re Everything z Dixie m: Daisy Pedibus

Chov: Erik Okruhlica, Smetanová 9, 927 00 Šaľa

Maj: Miroslav Džupka, 8. mája 494/20, 089 01 Svidník


26. Melody Rezlark Výborná 2

O: Dangerous D´Artagnan Hajan Polonia m: Elissa Rezlark

Chov: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Březany, CZ

Maj: Kristína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany



Suky – trieda stredná:
27. Koleta Rezlark Výborná 1, CAC, BOB, BIS III

O: Excalibur Rezlark m: Sasquehanna Rabespier Brandy

Chov: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany, CZ

Maj: Ing. Larisa Rezková + Andreas Kubitz , Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany, CZ


Suky – trieda otvorená:
28. Kelebros My Love From Dolina Rivendell Výborná 1, CAC

O: Sasquehanna Koniak m: Eowina Elentari Baroness of Dolina Rivendell

Chov: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL

Maj: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL


29. Lola Rezlark Výborná 2

O: Djakartas Uptown Boy m: Bouvbear´s I´M For Rezlark

Chov: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany, CZ

Maj: Zuzana a Zuzana Havlíkové, Svätourbanská 40, 949 01 Nitra


Bradáč malý korenie a soľ

(Zwergschnauzer pfeffersalz)


Psy – trieda šteniat:
30. Yerrom Yampi Sound Nadpilickie Bestyjki Veľmi nádejný, BIS III - BABY

O: Skovsschnauz Andronicus m: Haletha Lordness From Dolina Rivendell

Chov: Dorota Motyka, PL

Maj: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL


Psy – trieda dorastu:
31. Terciusz Dentis Veľmi nádejný, BIS - PUPPY

O: Literat Etruria Polonia m: Femara Tostom

Chov: Tomasz Sitkiewicz, Świerkowa 19, 43 460 Wisla, PL

Maj: Ewa i Tomasz Sitkiewicz, Świerkowa 19, 43 460 Wisla, PL


Psy – trieda mladých:
32. Yandi z Šardanu Výborný 1, CAJC, BIS - JUNIOR MALE

O: Herunumen Lord From Dolina Rivendell m: Enigma Rezlark

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov


81. X-File z Šardanu Veľmi dobrý 2

O: Russkiy Assorti´c Igrak Import m: Duilwena Sara Queen of Dolina Rivendell

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Peter Vrablec, Kulíškova 37, 821 08 Bratislava



Psy – trieda stredná:
33. Umberto z Šardanu Výborný 2, r. CAC

O: Denethor King of Dolina Rivendell m: Enigma Rezlark

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Iveta Záhumenská, Panská 6, 811 01 Bratislava


34. Skovsschnauz Andronicus Výborný 1, CAC

O: Stubborn´s Dutch Game m: Ugly Ducklingś Royal Danish Lady

Chov: Grethe Skovshoved, Egebjergvej 29, 4500 Nykobing Sj, DK

Maj: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov



Psy – trieda otvorená:
35. Romanov Mengo Celebration Výborný 2, r. CAC

O: Russkiy Assorti´c Image of Russia m: First Coquette Piwowar

Chov: Oksana Kmiecik, Zielona 4, 57 256 Bardo, PL

Maj: Zuzana a Zuzana Havlíkové, Svätourbanská 40, 949 01 Nitra


36. Raymond z Šardanu Výborný 1, CAC

O: Sternenhoch Diable de Trufas Negras m: Duilwena Sara Queen of Dolina Rivendell

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Karol Pintér, Bauerová 7, 040 23 Košice


Psy – trieda šampiónov:
37. CH. Lancelot z Šardanu Výborný 1, CAC

O: Sternenhoch Diablo de Trufas Negras m: Enigma Rezlark

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Mgr. Ivana Čemanová Kisková, Dostojevského 4532/67, 058 01 Poprad



Suky – trieda šteniat:
38. Desdemona z Šardanu Veľmi nádejná

O: Skovsschnauz Andronicus m: Duilwena Sara Queen of Dolina Rivendell

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Marin Nyitrai, 072 11 Iňačovce 76


39. Dolores z Šardanu Veľmi nádejná, BIS - BABY

O: Skovsschnauz Andronicus m: Duilwena Sara Queen of Dolina Rivendell

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Mgr. Ivana Čemanová Kisková, Dostojevského 4532/67, 058 01 Poprad


Suky – trieda mladých:
40. Nessa Charm of Dolina Rivendell Výborná 2

O: Minuteman Natural Talent m: Giliath Queen of Dolina Rivendell

Chov: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL

Maj: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL


41. Yves z Šardanu Výborná 1, CAJC, BIS II – JUNIOR FEMALE

O: Herunumen Lord From Dolina Rivendell m: Enigma Rezlark

Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Maj: Jana a Peter Mazákovi, J. Rašu 570, 900 86 Budmerice




Suky – trieda stredná:
42. Dog-Otho´s Sahara´s Girl Výborná 1, CAC

O: Dog-Otho´s Berlin m: Dog-Otho´s Atlanta

Chov: Gonzalez Thomas Ivana Andrea, Argentína

Maj: Zuzana a Zuzana Havlíkové, Svätourbanská 40, 949 01 Nitra


43. Jeanne D´Arc z Marzemu Nenastúpila

O: Yes Yes Astronaut m: Great Beatrix z Marzemu

Chov: Marina Zemanová, Národní obrany 14, Praha 6, CZ

Maj: Peter Goga, Na Hliněnce 447, 378 42 Nová Včelnice, CZ


44. I´m Mini Pepper z Marzemu Výborná 2, r. CAC

O: Honza-Dutch v.D´n Oppasser m: Grace Kelly z Marzemu

Chov: Martina Zemanová, Národní obany 14, Praha 6, CZ

Maj: Miriam Butyková, Slnčná 33, 900 29 Nová Dedinka


Suky – trieda otvorená:
45. JCH. Cinderella Astronaut Výborná 1

O: Honza-Dutch v.D´n Oppasser m: Whitney Houston Astronaut

Chov: Miroslava Suchá, Žerotínova 66, 130 00 Praha 3, CZ

Maj: Jana Mazáková, J. Rašu 570, 900 86 Budmerice


46. Charisma Rezlark Výborná 2

O: Muscari Mengo Celebration m: Claudia Rezlark

Chov: Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany

Maj: Ján Tverdík, Ruské Pekľany 36, 082 42 Bzenov



Suky - trieda šampiónov:
47. Femara Tostom Výborná 1, CAC, BOB, BIS

O: Bandsman Catapult m: Polopiryna Tostom

Chov: Zofia Tosiak, Mowy Dwór Mazowiecki, PL

Maj: Ewa i Tomasz Sitkiewicz, Świerkowa 19, 43 460 Wisla, PL




Bradáč stredný čierny

(Schnauzer schwarz)


Psy – trieda šampiónov:
48. Deep Purple Grand Calvera Výborný 1, CAC

O: KPNG UP APPRNCES von Shaman m: Fantasia Grand Calvera

Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ

Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ



Suky – trieda mladých:
49. I´M Hope of Grand Calvera Výborná 1, CAC

O: Centurion Rubin ot Barbatsutsy m: Something Special Grand Calvera

Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ

Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ


Suky – trieda stredná:
50. Christmas Holly Grand Calvera Výborná 1, CAC

O: Centurion Rubin ot Barbatsutsy m: Victory in Black Grand Calvera

Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ

Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ


Suky - trieda otvorená:
51. Cruella Black Grand Calvera Výborná 2, r. CAC

O: Stahlkriegeers Legendof Lance m: Know-How Black Grand Calvera

Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ

Maj: Roman Kolena, Saleziánská 30, 917 01 Trnava


52. Elza Mooore spod Tópartu Výborná 1, CAC

O: Chris v.d. Spitzenstadt m: Demi Moore spod Tópartu

Chov: Bohuš Vereš, Hlavná 1949, 951 32 Horná Kráľová

Maj: Patrícia Follaufová, Vígľašská 8, 851 07 Bratislava V



Suky – trieda šampiónov:
53. Dark Beauty Grand Calvera Výborná1, CAC, BOB

O: KPNG UP APPRNCES von Shaman m: Fantasia Grand Calvera

Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ

Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ




Bradáč stredný korenie a soľ

(Schnauzer pfefferzalz)


Psy – trieda pracovná:
54. Evergreen Alarm Beskyd Výborný 1, CAC

O: Ankor Kurazh Bombastik m: Brittle Bambi Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, CZ

Maj: Lenka Halouzková, Lipová 10, 736 01 Havířov – Město, CZ


Psy – trieda šampiónov:
55. CH. Hassan Imprese výborný 1, CAC, BOB

O: Hosszúbereki-Császár Siber m: Greis Imprese

Chov: Jana Mazáková, J. Rašu 570, Budmerice

Maj: Kamila Matejová, Rajecká 30, 821 07 Bratislava


Suky – trieda dorastu:
56. Bonetta Detta z Romoru veľmi nádejná

O: Mohner´s Peppermill m: Genny Le Imprese

Chov: Kristína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany

Maj: Kristína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany


57. Watch Me Grand Calvera veľmi nádejná

O: Argenta´s Lojtnant Loke m: Francheska od Komáří vížky

Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ

Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ


Suky – trieda stredná:
58. Historie Alarm Beskyd Výborná 1, CAC

O: Ervin ze Vsackých Luhu m: Britle Bambi Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, CZ

Maj: MVDr. Zuzana Kollárová, M. Kopernika 42, 917 01 Trnava


59. Top Secret Grand Calvera Výborná 2, r. CAC

O: Gaudeamus Graf Purple m: Joy Pepper Grand Calvera

Chov: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86, CZ

Maj: Lucia Salanciová, 951 08 Golianovo 504


Suky – tireda otvorená:
60. Bootsie Bohemia Cardinál Výborná 1, CAC

O: Yacco ze Záhrabské m: Adela Rezlark

Chov: Martina Miksová, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8, CZ

Maj: Zuzana Bobkovičová, Holíčska 18, 851 05 Bratislava


Suky – trieda šampiónov:
61. Grey Tetis New Victory Výborná 1, CAC

O: Baron Koring m: Grey Tetis European Top Model

Chov: G. Kalinichenko, UA

Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ



Bradáč veľký čierny

(Riesenschnauzer schwarz)

Psy – trieda šteniat:
62. Night Fall Triumetal Veľmi nádejný

O: Xandro Radinie m: Stellar Stylle Triumetal

Chov: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš

Maj: Ivan Martiček, Tatranská Kotlina 5, 059 54 Vysoké Tatry


Psy – trieda dorastu:
63. Uriah Heep Radinie veľmi nádejný, BIS III - PUPPY

O: Terco de Pichera m: Dgentli Bon Rosemary

Chov: Helena a Zdeněk Glänznerovi, Kollárová 240, 332 02 Starý Plzenec, CZ

Maj: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš
Psy – trieda mladých:
64. Enzo de Pichera výborný 1, CAJC, BIS III – JUNIOR MALE

O: Olsen de Pichera m: Idoia de Pichera

Chov: Jesus Ginner Barat, Borboto, Valencia, E

Maj: Jarmila Kališová, Krejčího 4, 180 00 Praha 8, CZ


65. Lord Neiro Garden výborný 2

O: Hejoligeti Attaché m: Karla Neiro Garden

Chov: Marcel Horváth, 053 22 Jamník 196

Maj: Miroslav Parma, Lúčna 687, 951 35 Veľké Zálužie


Psy – trieda stredná:
66. Darween Kelador Výborný 2, r. CAC

O: Tycho Vestiga Ares m: Reward For Love Wind of Dream

Chov: Zuzana Straková, Brigádnická 5, Bratislava

Maj: Karol Považan, Mlynská 15, 935 21 Tlmače


67. Darson Kelador Výborný 3

O: Tycho Vestiga Ares m: Reward For Love Wind of Dream

Chov: Zuzana Straková, Brigádnická 5, Bratislava

Maj: Štefan Gombarček, M.R. Štefánika 537/21A, 900 82 Blatné


82. Lucifer Triumetal Výborný 1, CAC

O: Xandro Radinie m: Jessica Sarah Radinie

Chov: ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš

Maj: Zuzana Mihaľová, Dénešova 7, 040 23 Košice


Psy – trieda otvorená:
68. Taletabler Wind of Dream výborný 2, r. CAC

O: Stablemaster´s Sir Artur m: Gloris Warcraft

Chov: Efremov S. B, Zhiliardi 88, Charkow, Ukraina

Maj: Mikuláš Dolník, Urbánkova 25/10, 971 01 Prievidza



69. JCH. Daskerwill Kelador Výborný 1, CAC

O: Tycho Vestiga Ares m: Reward For Love Wind of Dream

Chov: Zuzana Straková, Brigádnická 5, Bratislava

Maj: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava



83. Brit z Nakahosa Veľmi dobrý 3

O: Xandro Radinie m: Alexa Ok-Er

Chov: Karol Nagy, 925 03 Horné Saliby 669

Maj: Lucia Imbergerová, Hlavná 707, 919 65 Dolná Krupá


Psy – trieda šampiónov:
70. JFK Hajko Nerita výborný 1, CAC

O: Keyston´s Jim Morrison Hajko m: Chanel Hamada

Chov: Agniezska Hajko, Sikorskiego 3A, 75 360 Koszalin, PL

Maj: Agniezska Hajko, Sikorskiego 3 A, 75 360 Koszalin, PL



Suky – trieda mladých:
71. Enigma Black Dvomaro Výborná 1, CAJC

O: Hajko Nerita m: Nefertiti Triumetal

Chov: Markéta Šifaldová, Jánská, Děčín, CZ

Maj: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice, CZ



Suky – trieda stredná:
72. Della Rose Kelador Výborná 1, CAC, BOB

O: Tycho Vestiga Ares m: Reward For Love Wind of Dream

Chov: Zuzana Straková, Brigádnická 5, Bratislava

Maj: Andrea a Juraj Sabo, Povstal. letcov 2984/77, 962 21 Zvolen – Lieskovec



Suky – trieda otvorená:
73. Beky z Nakahosa výborná 2, r. CAC

O: Xandro Radinie m: Alexa ok-Er

Chov: Karol Nagy, 925 03 Horné Saliby 669

Maj: Karol Nagy, 925 03 Horné Saliby 669




74. Savali Amore Mio Výborná 1, CAC

O: Garuda Nergal m: Savali Mulen Ruzh

Chov: O.M. Saliy, Odessa, Ukrajina

Maj: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 410 01 Litoměřice, CZ


Suky – trieda veteránov:
75. CH. Night Storm Triumetal Výborná 1, BIS - VETERÁN

O: Stablemaster´s Newsmaker m: Barbara Triumetal

Chov: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš

Maj: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš



Bradáč veľký korenie a soľ

(Riesenschnauzer pfeffersalz)

Psy – trieda mladých:
76. Bastien Enel Fenomen veľmi dobrý 3

O: Angi Gauada m: Z´Eridanu Dog Love Elizabeth Queen

Chov: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka

Maj: Patrícia Follaufová, Vígľašská 8, 851 07 Bratislava V


77. Big Boy Enel Fenomen výborný 2

O: Angi Gauada m: Z´Eridanu Dog Love Elizabeth Queen

Chov: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka

Maj: Marina Chvosteková, Národná 116, 900 01 Modra


78. Bones Enel Fenomen výborný 1, CAJC

O: Angi Gauada m: Z ´Eridanu Dog Love Elizabeth Queen

Chov: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka

Maj: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka


Suky – trieda stredná:
79. JCH. Atara Enel Fenomen výborná 1, CAC, BOB

O: Silver Senator Quintus m: Z ´Eridanu Dog Love Elizabeth Queen

Chov: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka

Maj: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka



Suky – trieda veteránov:
80. ICH. Amirra Gauada výborná1, BIS II - VETERÁN

O: Ishtar v. Winriks Hof m: Azia od Sivej skaly



Chov: Gabriela Ambrová, Alžbetin dvor, Miloslavov

Maj: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət