Ana səhifə

Candidates for the Presidential Scholars Program January 2006


Yüklə 304.37 Kb.
səhifə14/23
tarix25.06.2016
ölçüsü304.37 Kb.
1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   ...   23

MO - Wildwood - Diana S. Deandrade, Lafayette Senior High School




Montana


MT - Anaconda - Elizabeth A. Stroeher, Butte High School

MT - Arlee - Theresa K. Fisher, Arlee High School

MT - Bigfork - Jamie H. Morgenstern, Bigfork High School

MT - Billings - Justin M. Brun, Skyview High School

MT - Billings - Kimberly F. Carlson, Billings Senior High School

MT - Billings - Michael C. Hughes, Billings Senior High School

MT - Billings - Thomas C. Morrison, Billings Senior High School

MT - Billings - Shaina G. Robbins, Skyview High School

MT - Bozeman - Britta J. Han, Bozeman High School

MT - Bozeman - Bennett D. Mortenson, Bozeman High School

MT - Bozeman - Nicholas E. Wiltsie, Thacher School

MT - Butte - Nicholas J. Huang, Butte High School

MT - Butte - Calvin J. Murphy, Butte High School

MT - East Helena - Micah R. Everson, Helena High School

MT - East Helena - Jeffrey K. Weber, Helena High School

MT - Eureka - Sydney P. Archibald, Lincoln County High School

MT - Florence - Paul E. Dallapiazza, Loyola Sacred Heart High School

MT - Great Falls - Andrew M. Geiszler, Great Falls High School

MT - Great Falls - Rozellynn G. Hall, Great Falls High School

MT - Great Falls - Madelyn A. Krezowski, Great Falls High School

MT - Great Falls - Nora M. Moseman, Great Falls High School

MT - Great Falls - Samantha R. Williams, Charles M. Russell High School

MT - Hamilton - Jaffre J. Athman, Hamilton High School

MT - Hamilton - Matthew S. Lyons, Hamilton High School

MT - Helena - Krysta A. Buska, Capital High School

MT - Helena - Kaitlin F. Moon, Unknown High School

MT - Helena - William R. Murphy, Episcopal High School

MT - Helena - Daniel S. Peck, Capital High School

MT - Helena - Devon D. Rule, Helena High School

MT - Kalispell - Laramy L. Applekamp, Flathead High School

MT - Kalispell - Vincent C. Iannucci, Flathead High School

MT - Kalispell - Clelia M. Leopold, Flathead High School

MT - Kalispell - Anders Lundgren, Flathead High School

MT - Kalispell - Julian Malinak, Flathead High School

MT - Kalispell - Michael Schwager, Flathead High School

MT - Lewistown - Kelley M. Thornsberry, Fergus High School

MT - Libby - Michael A. Wilson, Christian Liberty Academy Satellite Schools

MT - Missoula - John H. Eikens, Loyola Sacred Heart High School

MT - Missoula - Heather Hamilton, Sentinel High School

MT - Missoula - Amelia M. Menke, Hellgate High School

MT - Townsend - Shannon K. Flynn, Broadwater High School

MT - Whitefish - Jessica R. Kuennen, Whitefish High School


Nebraska


NE - Bellevue - Sarah E. Lang, Mercy High School

NE - Bellevue - Sara M. Redlin, Bellevue West Senior High School

NE - Bellevue - Eric M. Vanepps, Bellevue West Senior High School

NE - Blair - Heidi R. Gengenbach, Blair High School

NE - Columbus - Stephen K. Wilke, Columbus Senior High School

NE - Dannebrog - Tyler R. Lemburg, Centura High School

NE - Grafton - Dylan R. Stuckey, Sutton High School

NE - Grand Island - Kevin J. Frankforter, Grand Island Senior High School

NE - Grand Island - Jordan D. Schleif, Grand Island Senior High School

NE - Grand Island - Nicholas S. Spintig, Grand Island Senior High School

NE - Hampton - Marylou E. Andrews, Aurora High School

NE - Kearney - Katherine L. Bush, Kearney High School

NE - Kearney - Imran Hossain, Kearney High School

NE - Kearney - Kwang B. Ketcham, Kearney High School

NE - Kearney - Kaitlin E. Lindsay, Kearney High School

NE - Kearney - Brittany-Anne A. Musil, Kearney High School

NE - Kennard - Virginia A. Andersen, Bennington Public High School

NE - Lincoln - Ross W. Cheloha, Lincoln Southeast High School

NE - Lincoln - Rebecca G. Edwards, Unknown High School

NE - Lincoln - Alan G. Fast, Lincoln East High School

NE - Lincoln - Aaron M. Fluitt, Lincoln East High School

NE - Lincoln - Bertram M. Gay, Lincoln Southeast High School

NE - Lincoln - Sally L. Hudson, Lincoln East High School

NE - Lincoln - Katie E. Jasa, Unknown High School

NE - Lincoln - Sena J. Sayood, Unknown High School

NE - Omaha - Michelle M. Acierno, Millard West High School

NE - Omaha - Dominic S. Berns, Millard North High School

NE - Omaha - Xiao Bi, Harry A. Burke Senior High School

NE - Omaha - Stephen D. Ducey, Creighton Preparatory School

NE - Omaha - Corey J. Georgesen, Creighton Preparatory School

NE - Omaha - Lauren E. Hunter, Millard North High School

NE - Omaha - Molly K. Jergenson, Millard North High School

NE - Omaha - Adam E. Karnik, Creighton Preparatory School

NE - Omaha - Jeffrey T. Kucirek, Mount Michael Benedictine High School

NE - Omaha - David A. Loscutoff, Unknown High School

NE - Omaha - Katie M. Miller, Northwest High School

NE - Omaha - Emily C. Munderloh, Harry A. Burke Senior High School

NE - Omaha - Patrick J. Passarelli, Creighton Preparatory School

NE - Omaha - Michael C. Schaal, Millard North High School

NE - Omaha - Kelly A. Strominger, Millard South High School

NE - Omaha - Olga Tomchin, Millard North High School

NE - Omaha - Jason C. Vitek, Harry A. Burke Senior High School

NE - Omaha - Lela B. Waters, Millard North High School

NE - Omaha - Samuel Weitkemper, Mount Michael Benedictine High School

NE - Omaha - Andrew D. Wilson, Westside High School

NE - Omaha - Annie T. Woodruff, Marian High School

NE - Papillion - Vanessa J. King, Unknown High School

NE - Papillion - Matthew D. Schooff, Papillion-Lavista High School

NE - York - Charles J. Burns, York High School

1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   ...   23


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət