Ana səhifə

Candidates for the Presidential Scholars Program January 2006


Yüklə 304.37 Kb.
səhifə23/23
tarix25.06.2016
ölçüsü304.37 Kb.
1   ...   15   16   17   18   19   20   21   22   23

Vermont


VT - Barre - Emma E. Moros, Spaulding High School

VT - Brattleboro - Owen C. Barron, Northfield Mount Hermon School

VT - Brownsville - Caitlin J. Halpert, Woodstock Union High School

VT - Burlington - Daniel R. McBee, Burlington High School

VT - Burlington - Courtney E. Shea, Champlain Valley Union High School

VT - Calais - Rachel B. Pelham, U-32 Junior/Senior High School

VT - Charlotte - Daniel H. Cross, Champlain Valley Union High School

VT - Charlotte - Johanna E. Galt, Champlain Valley Union High School

VT - Colchester - Eric A. Weissenstein, Colchester High School

VT - East Burke - Katrina E. Flynn, St. Johnsbury Academy

VT - East Fairfield - Kelsey C. Peterson, Bellows Free Academy

VT - Essex - Rebecca A. Bickford, Essex High School

VT - Essex Junction - Alison R. Krywanczyk, Rice Memorial High School

VT - Greensboro - Samuel S. Schiavone, Hazen Union School

VT - Hinesburg - Malachi T. Brennan, Champlain Valley Union High School

VT - Lincoln - Veronica L. Roberts, Mount Abraham Union High School

VT - Middlesex - Katherine F. Feldman, U-32 Junior/Senior High School

VT - N Middlesex - Julien D. Burns, U-32 Junior/Senior High School

VT - Norwich - Phoebe M. Arbogast, Unknown High School

VT - Norwich - Rosetta J. Gottesman, Hanover High School

VT - Norwich - Elizabeth J. Gray, Hanover High School

VT - Norwich - Iain W. Prendergast, Hanover High School

VT - Norwich - Karl S. Schults, Unknown High School

VT - Putney - Skyler M. Degenkolb, Bellows Falls Union High School

VT - Randolph - Auston B. Maynard, Randolph Union High School

VT - Ripton - Seth J. Dickinson, Middlebury Union High School

VT - S Burlington - Laura B. Carpenter, South Burlington High School

VT - S Burlington - Kye Lippold, South Burlington High School

VT - S Burlington - Katherine A. McCreary, South Burlington High School

VT - S Burlington - Betty Pang, South Burlington High School

VT - S Burlington - Emily M. Pittman-Swint, South Burlington High School

VT - S Hero - Ian M. Rousseau, Essex High School

VT - S Londonderry - John C. Frauman, The Long Trail School

VT - Sharon - Conor Weiss, Unknown High School

VT - Shelburne - Danny Growald, Champlain Valley Union High School

VT - Shelburne - Matthew P. Koulouris, Champlain Valley Union High School

VT - Shelburne - Brian Mick, Champlain Valley Union High School

VT - St Johnsbury - Melissa A. Legge, St. Johnsbury Academy

VT - Stowe - Paul D. Robinson, Stowe High School

VT - Strafford - Jessica D. Wolfe, Unknown High School

VT - Underhill - Sarah K. Sedney, Mount Mansfield Union High School

VT - Underhill - Gretchen M. Vandeventer, Mount Mansfield Union High School

VT - Williston - Elijah T. Lachance, Champlain Valley Union High School

Virginia


VA - Alexandria - Daniel Jachowski, West Potomac High School

VA - Alexandria - Winston X. Yan, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Annandale - Matthew J. Pyrak, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Annandale - Colin P. Veit, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Annandale - Elizabeth J. Yang, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Arlington - Thomas K. Brigham, Washington Lee High School

VA - Arlington - Matthew H. Jones, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Arlington - David J. Woo, Yorktown High School

VA - Centreville - Lisa M. Marrone, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Centreville - Joshua R. Mullins, Thos. Jefferson High School for Science & Tech

VA - Charlottesville - Caroline E. Brautigan, The Covenant School

VA - Charlottesville - Isabel Tuz, St Anne's-Belfield School

VA - Chesapeake - Brian R. Harder, Hickory High School

VA - Chesapeake - Siddharth K. Shah, Nansemond-Suffolk Academy

VA - Chester - Narasimha Mummalaneni, Maggie L. Walker Governor's School

VA - Chesterfield - Xun Zhou, Maggie L. Walker Governor's School

VA - Dublin - Isaac J. Sarver, Pulaski County High School

VA - Dyke - Jarrett W. Knight, William Monroe High School

VA - Earlysville - Sydney E. Creutz, Albemarle High School

VA - Fairfax - Stephen W. Chi, Thos. Jefferson High School for Science & Tech

VA - Fairfax - Christopher K. Gilmore, Thos. Jefferson High School for Science & Tech

VA - Fairfax - Daniel L. Schafer, Thos. Jefferson High School for Science & Tech

VA - Fairfax Station - Rachel B. Miller, Thos. Jefferson High School for Science & Tech

VA - Fairfax Station - Joceline V. Vu, Thos. Jefferson High School for Science & Tech

VA - Falls Church - Catherine Hartman, Thos. Jefferson High School for Science & Tech

VA - Glen Allen - Jonathan C. Giuffrida, Maggie L. Walker Governor's School

VA - Great Falls - Rahul Agarwal, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Great Falls - Veronica D. Pillar, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Herndon - Peter Lavigne, Seton School

VA - Lovettsville - Matthew A. Hiser, Loudoun Valley High School

VA - Manassas - Brian J. Reily, Osbourn High School

VA - Manassas - Brian L. Stewart, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - McLean - Sarina Siddhanti, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - McLean - Crystal Y. Zheng, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Norfolk - Connie Z. Li, Norfolk Collegiate School

VA - Oakton - Whangki Jang, St. Alban's School

VA - Poquoson - Lauren M. Hartman, Poquoson High School

VA - Poquoson - Matthew L. Proffitt, Poquoson High School

VA - Richmond - Jamie L. Lahvic, Maggie L. Walker Governor's School

VA - Springfield - Jeremy J. Freid, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Springfield - Liangkang Hsu, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Springfield - Jean H. Suh, Thomas Jefferson High School for Science & Tech

VA - Springfield - Wesley Williamson, Thos. Jefferson High School for Science & Tech

VA - Troy - Joshua T. Pierson, Unknown High School

VA - Vienna - Joanna Berg, McLean High School

VA - Vienna - Kathryn F. Bowman, George C Marshall High School

VA - Vienna - Deborah K. Chen, Thos. Jefferson High School for Science & Technology

VA - Vienna - Jessica J. Kim, Thomas Jefferson High School for Science & Technology

VA - Vienna - Long Ouyang, James Madison High School

VA - Virginia Beach - Alexander M. Crowell, Cape Henry Collegiate School

VA - Williamsburg - Tricia L. Lobo, Jamestown High School

VA - Williamsburg - Nicholas W. Sher, Jamestown High School



Washington


WA - Bellevue - Elizabeth M. Cooledge, Bellevue Senior High School

WA - Bellevue - Rachel M. Croft, Newport High School

WA - Bellevue - Kayla M. Duncan, Sammamish High School

WA - Bellevue - Jane S. Jiang, Lakeside School

WA - Bellevue - Kevin Lin, Newport High School

WA - Bellevue - Aaron M. Meisner, Newport High School

WA - Bellevue - Michael P. Pennella, Newport High School

WA - Bellevue - Carol K. Xu, Newport High School

WA - Bellingham - Eli J. Fine, Saint Georges School

WA - Bothell - Chelsea E. Voskuilen, Shoreline Christian High School

WA - Brush Prairie - Benjamin G. Iberle, Prairie High School

WA - Burien - Jeffrey H. Moore, John F. Kennedy Memorial High School

WA - College Place - *Daniel Goltz, Walla Walla Valley Academy

WA - Ferndale - Brad Nelson, Ferndale High School

WA - Gig Harbor - Chris B. Callagan, Gig Harbor High School

WA - Issaquah - Edward H. Chang, Bellevue Senior High School

WA - Kennewick - Daryl R. Deford, Kamiakin High School

WA - Mercer Island - Casey E. York, Mercer Island High School

WA - Mill Creek - Ni Mu, Lakeside School

WA - Olympia - Aaron D. Bray, Olympia High School

WA - Olympia - Nathan E. Green, Olympia High School

WA - Port Orchard - Caitlin E. Kramer, Unknown High School

WA - Redmond - Alice C. Hu, Redmond High School

WA - Richland - Brad J. Klos, Richland High School

WA - Richland - Jonathan P. Luo, Hanford High School

WA - Seattle - Morgana L. Davids, James A. Garfield High School

WA - Seattle - Nathan Hayflick, Unknown High School

WA - Seattle - Natalie F. Holmes, The Northwest School

WA - Seattle - Katherine S. Macfarlane, University Preparatory Academy

WA - Seattle - Christopher M. Morrislent, James A. Garfield High School

WA - Seattle - Andrew K. Mulherkar, James A. Garfield High School

WA - Seattle - Vanessa G. Ohta, The Northwest School

WA - Seattle - Dana Y. Wu, James A. Garfield High School

WA - Snohomish - Bradley W. Gerhardt, Snohomish Senior High School

WA - Spokane - Rachel T. Phillips, Mead Senior High School

WA - Spokane - Robert J. Zakheim, Valley Christian School

WA - Tacoma - Eva K. Breitenbach, Bellarmine Preparatory School

WA - Vancouver - Katherine M. Ellis, Columbia River High School

WA - Vancouver - Heather J. Roberts, Columbia River High School

WA - Veradale - Zachary T. Brown, University High School

WA - Walla Walla - George L. Burgess, Walla Walla High School

WA - Woodinville – J. F. Ball, The Overlake School


NH - Exeter - Katherine M. Stork, Phillips Exeter Academy

West Virginia


WV - Barboursville - Brandon S. Hensley, Cabell-Midland High School

WV - Beckley - Lynn S. Elharake, Woodrow Wilson High School

WV - Beckley - Suzanne E. Hange, Woodrow Wilson High School

WV - Berkeley Spring - Mystik M. Miller, Berkeley Springs High School

WV - Buckhannon - Nicholas K. Dunbar, Buckhannon-Upshur High School

WV - Charleston - Samantha L. Hanna, Capital High School

WV - Charleston - Sammy S. Hodroge, Capital High School

WV - Charleston - Ajay Jagannath, George Washington High School

WV - Charleston - Appu A. Kuruvilla, George Washington High School

WV - Charleston - Tina M. Noronha, Charleston Catholic High School

WV - Charleston - William E. O'Neil, George Washington High School

WV - Charleston - Kelsey M. Wright, Capital High School

WV - Cross Lanes - Kristen N. Parrish, Home School

WV - Fairmont - Franklin R. Baker, Fairmont Senior High School

WV - Fairmont - Victoria L. Wheaton, Home School

WV - Fisher - Whitney R. Burns, Moorefield High School

WV - Huntington - Andrew L. Bolano, Unknown High School

WV - Huntington - Rebecca M. Hayes, Huntington High School

WV - Huntington - Kurt E. Jung, Saint Joseph Central High School

WV - Huntington - Nathaniel P. May, Huntington High School

WV - Huntington - Adriana M. Maynard, Spring Valley High School

WV - Hurricane - Jacquelyn M. Weittenhiller, Winfield High School

WV - Hurricane - Linda M. Yao, Hurricane High School

WV - Kenova - Erin M. Burns, Spring Valley High School

WV - Martinsburg - Jennifer M. Knipe, Martinsburg High School

WV - Mineral Wells - Mary K. Underwood, Parkersburg South High School

WV - Moorefield - Megan E. Mathias, Moorefield High School

WV - Morgantown - Charles B. Chen, Morgantown High School

WV - Morgantown - Samuel C. Ducatman, University High School

WV - Morgantown - Kristine G. Ericson, Morgantown High School

WV - Morgantown - Colleen S. Good, Morgantown High School

WV - Morgantown - Samuel D. Jackson, Trinity High School

WV - Morgantown - Jacob S. Lewellen, Morgantown High School

WV - Morgantown - Cameron B. Mahoney, Unknown High School

WV - Morgantown - Nathan T. Pearson, Morgantown High School

WV - Morgantown - Leeann M. Perry, Morgantown High School

WV - N Martinsvlle - Stephanie M. Bridgeman, Magnolia High School

WV - Ovapa - Cory A. Rogers, Clay County High School

WV - Parkersburg - Steven D. Brooks, Parkersburg High School

WV - Parkersburg - Alison E. Thompson, Parkersburg High School

WV - Romney - Kurt M. Barry, Hampshire High School

WV - South Charlesto - Rosemary L. Atkinson, South Charleston High School

WV - Wheeling - Tawfiq R. Khoury, Wheeling Park High School

WV - Williamstown - Travis N. Thieman, Williamstown High School


Wisconsin


WI - Appleton - Andy G. Pethan, Appleton North High School

WI - Appleton - Matthew J. Rekoske, Xavier High School

WI - Appleton - Nicholas M. Wage, Appleton High School East

WI - Brookfield - Cindy Guo, Brookfield East High School

WI - Brookfield - Maura A. Otto, Divine Savior-Holy Angels High School

WI - Cedarburg - Nathaniel D. Little, Cedarburg Senior High School

WI - Cedarburg - Elizabeth D. Moss, Homestead High School

WI - Cross Plains - Keith N. Anderson, Monroe Senior High School

WI - Cross Plains - Alexander G. Green, Middleton High School

WI - Eau Claire - Andrew R. Kokemoor, Eau Claire Mem High School

WI - Fond Du Lac - Alexandra A. Petri, National Cathedral School

WI - Green Bay - Julia Dai, Ashwaubenon High School

WI - Green Bay - Nicole L. Lahaye, Preble High School

WI - Greendale - Nicholas B. Bialk, Greendale Senior High School

WI - Greenfield - Michael J. Behling, Greenfield High School

WI - Hortonville - Adam J. Ernst, Hortonville High School

WI - Hubertus - Astrid E. Stuth, Divine Savior-Holy Angels High School

WI - Jim Falls - Sarah E. Normand, Chippewa Falls Sr High School

WI - Juneau - Nicholas J. Coley, Wayland Academy

WI - Madison - Carter S. Foulke, James Madison Memorial High School

WI - Madison - Brian J. Lee, James Madison Memorial High School

WI - Madison - Adeyinka A. Lesi, West High School

WI - Madison - Neil Liu, James Madison Memorial High School

WI - Madison - Edson T. Makuluni, James Madison Memorial High School

WI - Madison - Paul B. Quintans, West High School

WI - Madison - Melanie R. Rawlings, James Madison Memorial High School

WI - Madison - Ilari A. Shafer, James Madison Memorial High School

WI - Madison - Aileen M. Wall, Edgewood High School

WI - Madison - Corey D. Watts, West High School

WI - Marshfield - Peter A. Nelson, Marshfield Senior High School

WI - Mc Farland - Lauren R. Meyer, McFarland High School

WI - Menasha - Timothy J. Faust, Xavier High School

WI - Menomonee Falls - Michael G. McBride, Hamilton High School

WI - Milwaukee - Eva Z. Lam, Rufus King School College Bound

WI - Milwaukee - Jacob M. Victor, Nicolet High School

WI - Neenah - Hannah L. Behm, Neenah High School

WI - Pewaukee - Avinash Rao, Brookfield Central High School

WI - Prairie Du Chie - Joel D. Slotman, Unknown High School

WI - Racine - Benjamin J. Hauch, Jerome I Case Sr High School

WI - Rice Lake - Kristi M. Freitag, Rice Lake High School

WI - Rice Lake - Aaron L. Sampson, Rice Lake High School

WI - River Falls - Michael P. Kujak, River Falls Sr High School

WI - Sheboygan Falls - Johanna S. Schilling, Home School

WI - Waukesha - Theresa C. Anderson, Catholic Memorial High School

WI - Waukesha - Kellene N. Buchwald, Brookfield Academy

WI - Waukesha - Will Q. Erickson, Unknown High School

WI - Waukesha - Kent D. Rosenwald, Waukesha High School North

WI - Waukesha - Alex F. Thompson, Waukesha South High School

WI - Wauwatosa - *Sara Fowler, Wauwatosa East High School

WI - Wauwatosa - Alan K. Gerber, Wauwatosa East High School

WI - Wauwatosa - Jacob A. Graber, Wauwatosa East High School

WI - Wauwatosa - Monica A. Mark, Divine Savior-Holy Angels High School

WI - Wauwatosa - *Grace Weber, Pius XI High School

WI - Whitefish Bay - Ryan A. Dzelzkalns, Whitefish Bay High School

WI - Whitefish Bay - Nora C. Jacobsen, Whitefish Bay High School

WI - Whitefish Bay - Michael H. Sapiro, Whitefish Bay High School

Wyoming


WY - Alta - Mara J. Farrier, Jackson-Hole High School

WY - Big Piney - Ali C. Guio, Big Piney High School

WY - Big Piney - Jennifer C. Shafer, Home School

WY - Buffalo - Caitlin B. Romtvedt, Buffalo High School

WY - Casper - Grant S. Aivazian, Natrona County High School

WY - Casper - Richard M. Blomstrom, Natrona County High School

WY - Casper - Matthew J. Kapeles, Natrona County High School

WY - Casper - Cameron S. Lund, Kelly Walsh High School

WY - Casper - Jeffery S. Pye, Natrona County High School

WY - Casper - David H. Stamp, Natrona County High School

WY - Cheyenne - Thomas R. Carleton, Cheyenne East High School

WY - Cheyenne - Lindsey M. Grubbs, Cheyenne East High School

WY - Cheyenne - Julie P. Kilger, Cheyenne East High School

WY - Cheyenne - Philip H. Michael, Cheyenne Central High School

WY - Cheyenne - Matthew E. Moriairty, Cheyenne Central High School

WY - Cheyenne - Charlotte Powers M. Powers, Unknown High School

WY - Cheyenne - Paula E. Wiggam, Cheyenne East High School

WY - Cheyenne - Michael A. Williams, Cheyenne Central High School

WY - Cody - Elizabeth C. Hall, Cody High School

WY - Cody - Tigan M. Harrison, Cody High School

WY - Deaver - Emily A. Higgins, Unknown High School

WY - Douglas - Audrey L. Whittemore, Douglas High School

WY - Evanston - Jordan V. Calmes, Evanston High School

WY - Evanston - Kyle J. Hancock, Evanston High School

WY - Glenrock - Johnna E. Grant, Glenrock High School

WY - Greybull - Samantha A. Hederman, Greybull High School

WY - Jackson - Andrew L. Bergeron, Jackson-Hole High School

WY - Jackson - Madeline R. Caldwell, Jackson-Hole High School

WY - Lander - Cody A. Tramp, Lander Valley High School

WY - Laramie - Anna K. Dechert, Laramie High School

WY - Laramie - Robert K. Griffith, Laramie High School

WY - Newcastle - Patrick M. Baldwin, Newcastle High School

WY - Powell - Tyler J. Ernst, Powell High School

WY - Riverton - Morgan P. Wichelhaus, Lander Valley High School

WY - Rock Springs - Gregory S. Griffith, Rock Springs High School

WY - Rock Springs - John C. Potter, Rock Springs High School

WY - Sheridan - Catherine M. Belton, Sheridan High School

WY - Sheridan - Lindsay M. Forbes, Sheridan High School

WY - Sundance - Jim D. Follum, Sundance High School

WY - Sundance - Caleb R. Gates, Sundance High School

WY - Sundance - Chesney P. Rathbun, Hulett High School

WY - Veteran - Brittany M. Epler, Southeast Goshen County High School



WY - Yellowstone National Park - Jennifer M. Sacklin, Gardiner High School
1   ...   15   16   17   18   19   20   21   22   23


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət