Ana səhifə

Candidates for the Presidential Scholars Program January 2006


Yüklə 304.37 Kb.
səhifə2/23
tarix25.06.2016
ölçüsü304.37 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23

Americans Abroad


AP - APO - Lillian C. Bond, American School of the Hague

AP - APO - Eion M. Dando, Unknown High School

AP - APO - Rebecca D. Davidsonwolf, Unknown High School

AP - APO - Ian P. Edwards, H. H. Arnold High School

AP - APO - Joshua S. Eklund, Kaiserslautern American High School

AP - APO - Ashley T. Fee, Ramstein American High School

AP - APO - Kallie J. Hedberg, Lakenheath High School

AP - APO - Kara R. Hogan, Patch American High School

AP - APO - Chester Husk, Patch American High School

AP - APO - Christopher M. Kieta, American Community School

AP - APO - Melinda H. Kilner, St. Stephen's School

AP - APO - Erin M. Meitzner, Aviano High School

AP - APO - Jonathan A. Mikkelson, Wuerzburg American High School

AP - APO - Patrick D. Poage, Patch American High School

AP - APO - Matthew A. Porter, International School of Bangkok

AP - APO - Logan P. Quinn, Brussels American High School

AP - APO - Eric A. Quintero, Heidelberg American High School

AP - APO - John M. Schrader, Aviano High School

AP - APO - Anthony Soroka, Kadena High School

AP - APO - Christian J. Ternus, Unknown High School

AP - APO - Stephen A. Thompson, SHAPE American High School

AP - APO - Samuel T. Vannoy, Unknown High School

AP - APO - Charles R. Vinal, H. H. Arnold High School

AP - APO - Jessica J. Warren, Bitburg American High School

AP - FPO - Joel W. Christensen, International School of Beijing

AP - FPO - David M. Goodfriend, Southbank International School

AP - FPO - Daniel J. King, Kadena High School

AP - FPO - Cynthia S. Lee, Nile C Kinnick High School

AP - FPO - Katherine M. Meler, Kubasaki High School

AP - FPO - Brendan D. Ocallaghan, Naples American High School

AP - FPO - Christopher M. Plastow, Nile C. Kinnick High School

CT - Wallingford - Shane Auerbach, Choate Rosemary Hall

GU - Barrigada - Mike Lee, St. John's School

GU - Barrigada - Ian Frank P. Wusstig, George Washington High School

GU - Hagatna - John W. Lee, St. John's School

GU - Tamuning - Bay L. Feore, St. John's School

GU - Tamuning - Taehun Kim, Father Duenas Memorial School

GU - Tamuning - Justin J. Law, St. John's School

GU - Tamuning - Benjamin M. White, Unknown High School

GU - Yigo - Marjorie L. Deroche, St. John's School

MA - Andover - Andrew Hung, Phillips Academy

MA - Andover - Mia M. Kanak, Phillips Academy

MA - Deerfield - David R. Alexandre, Deerfield Academy

NH - Exeter - Jina Chung, Phillips Exeter Academy

NH - Exeter - Kimmei E. Kirtland, Phillips Exeter Academy

NY - APO - Lillian R. Pecoraro, London Central High School

Ontario, Canada - Ottawa - Brian S. Chen, Ashbury College

VA - Dulles - Sarah E. Zimmerman, International School of Beijing

VI - Christiansted - Britta E. Victor, Saint Croix Country Day School

WA - Lacey - Krista Hanson, Ukarumpa International School




Arizona


AZ - Chandler - David O. Bracher, Phoenix Country Day School

AZ - Chandler - Lily Chang, Chandler High School

AZ - Chandler - Jessica Guo, Dobson High School

AZ - Chandler - Christopher M. Liu, Corona del Sol High School

AZ - Chandler - Vinayak Muralidhar, Corona del Sol High School

AZ - Chandler - Varun P. Rajan, Chandler High School

AZ - Fountain Hills - Alex T. Poterack, Fountain Hills High School

AZ - Gilbert - Michael A. Fan, Dobson High School

AZ - Gilbert - Ashley R. Letizia, Skyline High School

AZ - Gilbert - Ariana Smith, Gilbert High School

AZ - Glendale - Daniel W. Sharp, Cactus High School

AZ - Mesa - Heather A. McCoy, Mountain View High School

AZ - Paradise Valley - Judy Fan, Chaparral High School

AZ - Phoenix - Taylor A. Davis, Xavier College Preparatory

AZ - Phoenix - Leigh K. Harris, Xavier College Preparatory

AZ - Phoenix - David T. Hildebrand, Arcadia High School

AZ - Phoenix - Vicki C. Hsu, McClintock High School

AZ - Phoenix - Kimberly Lin, Desert Vista High School

AZ - Phoenix - David C. Potts, Mountain Pointe High School

AZ - Phoenix - Emerson L. Reiter, Phoenix Country Day School

AZ - Phoenix - Paul J. Schaffert, Unknown High School

AZ - Phoenix - Laura P. Starkston, Desert Vista High School

AZ - Prescott Valley - Jonathan A. Gross, Home School

AZ - Scottsdale - Alex S. Blum, Desert Mountain High School

AZ - Scottsdale - Joel A. Freeman, Desert Mountain High School

AZ - Scottsdale - Joy H. Meserve, Horizon High School

AZ - Scottsdale - Michael R. Mitchell, Brophy College Preparatory

AZ - Tempe - Kevan L. Christensen, Corona del Sol High School

AZ - Tempe - Frederick B. Davies, Home School

AZ - Tempe - Laura C. Lundin, McClintock High School

AZ - Tempe - Kristina A. Woodbury, Unknown High School

AZ - Tucson - Arshed F. Al-Obeidi, Canyon del Oro High School

AZ - Tucson - Robert A. Hanshaw, University High School

AZ - Tucson - Natasha C. Indik, Green Fields Country Day School

AZ - Tucson - Sonia Jin, Catalina Foothills High School

AZ - Tucson - Kyle W. Kryger, University High School

AZ - Tucson - Jessica Lane, Catalina Foothills High School

AZ - Tucson - James C. Liu, University High School

AZ - Tucson - Alexander D. McCourt, Catalina Foothills High School

AZ - Tucson - E C. Mendenhall, University High School

AZ - Tucson - Lauren R. Myers, Catalina Foothills High School

AZ - Tucson - Julia A. Rachowiecki, Interlochen Arts Academy

AZ - Tucson - Jennifer M. Sierchio, University High School

AZ - Tucson - William N. Snavely, Canyon del Oro High School

AZ - Tucson - Ke Wu, University High School

1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət