U12-13 korosztály
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
A labdarúgás versenyszabályai érvényesek!
A különbségeket a következőkben ismertetjük:
Pályaméret: min.45 x 65m, - max.50 x 70m
Kapuméret 5x2m
Büntető terület: 12m-re az alapvonaltól bójával jelölve
Büntetőpont: 9 méterre a kaputól
Labdaméret: 4
Játékidő: 20 perc/mérkőzés,
maximum 100perc/torna
Létszám: 8:8 ellen + kapusok
Játékvezető: megbízott vagy hivatalos
A torna kezdete előtt 30 perccel a csapat név szerinti nevezési lapját a csoportvezetőnek, az alközpontvezetőnek, vagy a megyei szakmai igazgatónak (U12/13-as régió vagy megyei torna esetén) le kell adni!
Pályára lépés feltétele: Gy/l, Gy/f vagy „I” érvényes versenyengedély és érvényes sportorvosi engedély! Ezek hiányában a játékos nem léphet pályára!
Felelős: csoportvezető, alközpontvezető.
A mérkőzés szabályai
GÓL: gólt a pálya teljes területéről el lehet érni,
gól után középkezdéssel indul újra a játék
LES: A nagypályás szabályok szerint!
PARTDOBÁS ebben a korosztályban már partdobás van, a nagypályás labdarúgás szabályai szerint
SZÖGLETRÚGÁS a sarokpontról történik
SZABÁLYTALANSÁGOK szabadrúgást vonnak maguk után
BÜNTETŐ büntetőterületen (12 méter) belüli szabálytalanságok esetén büntetőrúgás következik
a büntetőpont a kapu közepétől számított 9 méterre van
CSERE cserélni bármikor lehet
cserénél a cserejátékosok kezet fognak egymással
a lecserélt játékos bármikor visszacserélhető
a cserejátékosok elhelyezése a saját kapu oldalán, az alapvonal és az oldalvonal találkozásánál
minden nevezett játékosnak a játékidő 50%-ban pályán kell lennie
TÉRFÉLCSERE NINCS!
FELSZERELÉS a játékosok gumi-stoplis cipőben vagy torna (edző) cipőben játszhatnak
„éles” stoplis cipőben tilos játszani
SPECIÁLIS SZABÁLY a labda újbóli játékba hozatala során nem továbbítható közvetlenül az ellenfél térfelére, a kapus ezt a folyamatos játék során sem teheti meg
2015/2016
U12-13 korosztály
1. csoport Kiemelt I. (2003)
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Halászi Ferenc
06-30-774-25-92
Résztvevő csapatok:
Vasas I., FTC I., Honvéd I.,
MTK I., UTE I., ASI-DSE I.
Egyesületek, időpontok
| -
MTK (XIV., Kövér L. u. 5-7.)
2015.09.12. szombat 11.00 óra
Tornavezető: Jakobsen József, 06-30-498-04-21
| -
UTE I. (IV., Fiumei út 1-3.)
2015. 09.27. vasárnap 12.15 óra
Tornavezető: Mihalik István, 06-20-505-95-03
| -
Honvéd FC Kft. I. (XIX., Puskás F. u. 1-3.)
2015.10.10. szombat 15.00 óra
Tornavezető: Martz János, 06-30-855-96-22
| -
Vasas KA I. (XIII., Fáy u. 58.)
2015.10.25. vasárnap 9.30 óra
Tornavezető: Lovasi László, 06-20-214-46-02
| -
II. ker. UFC (FTC helyett) (II., Kolozsvári T. u. 11.)
2015.11.14-15.
Tornavezető: Vidéki Gábor, 06-30-650-56-67
| -
ASI-DSE I. (XIII., Rozsnyai út 4.)
2015.11.21. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Pintér Csaba, 06-20-323-11-74
|
2015/2016
U12-13 korosztály
2. csoport Kiemelt II. (2004)
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Halászi Ferenc
06-30-774-25-92
Résztvevő csapatok:
Vasas II., FTC II., Honvéd II.,
MTK II., UTE II., Soroksár I.
Egyesületek, időpontok
| -
Honvéd FC Kft. II. (XIX., Puskás F. u. 1-3.)
2015.09.12. szombat 8.30 óra
Tornavezető: Martz János, 06-30-855-96-22
| -
UTE II. (IV., Fiumei út 1-3.)
2015.09.27. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Mihalik István, 06-20-505-95-03
| -
Vasas KA II. (XIII., Fáy u. 58.)
2015.10.11. vasárnap 9.30 óra
Tornavezető: Lovasi László, 06-20-214-46-02
| -
FTC
2015.10.24-25.
Tornavezető:
| -
Soroksár SC I. (XXIII., Haraszti út 26.)
2015.11.15. vasárnap 9.30 óra
Tornavezető: Pintér Tamás, 06-20-264-29-15
| -
MTK II. (XIV., Kövér L. u. 1-7)
2015.11.21. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Jakobsen József, 06-30-498-04-21
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
3. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Sólyom Ferenc
06-30-609-05-10
Résztvevő csapatok:
CsHC I., Vasas III., UTE III.,
III. ker. TVE I., II. ker. UFC, Mészöly FS I.
Egyesületek, időpontok
| -
Vasas KA III. (II., Pasaréti út 11-13.)
2015.09.13. vasárnap 9.30 óra
Tornavezető: Lovasi László, 06-20-214-46-02
| -
UTE III. (IV., Fiumei út 1-3.)
2015. 09.27. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Mihalik István, 06-20-505-95-03
| -
III. ker. TVE I. (III., Kalap u. 1.)
2015.10.11. vasárnap 10.00 óra
Tornavezető: Sólyom Ferenc, 06-30-609-05-10
| -
Mészöly FS I. (III., Márton u. 25.)
2015.10.24. szombat 15.00 óra
Tornavezető: Újvári Gábor, 06-30-951-66-01
| -
CsHC 94 SE I. (XXI., Szentmiklósi út 1.)
2015.11.14. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Halászi Dániel, 06-70-433-89-38
| -
BVSC I. (XIV., Szőnyi út 2.)
2015.11.21. szombat 15.00 óra
Tornavezető: Varga István, 06-20-393-13-97
| -
II. ker. UFC (résztvevő)
Vidéki Gábor, 06-30-650-56-67
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
4. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Kenyó Zoltán
06-30-977-11-56
Résztvevő csapatok:
Goldball FC, Gloriett I., BVSC I., Ikarus I.,
Grund I., Gerrzo KFT I., Mészöly FS II., Újbuda
Egyesületek, időpontok
| -
Grund FC I. (XVII., Táncsics M. u. 50.)
2015.09.12. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Orosz Ferenc, 06-30-202-21-01
| -
Gloriett SE I. (XVIII., Tövishát u. 8.)
2015.09.27. vasárnap 12.30 óra
Tornavezető: Gyimesy László, 06-30-225-84-76
| -
Ikarus BSE I. (XVI., Bátony u. 1-33.)
2015.10.11. vasárnap 12.00 óra
Tornavezető: Gyurkovics László, 06-30-619-21-47
| -
Goldball 94 FC (IX., Könyves K. krt. 26.)
2015.10.25. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Kovács István, 06-20-369-05-10
| -
Mészöly FS II. (III., Márton u. 25.)
2015.11.14. szombat 11.30 óra
Tornavezető: Újvári Gábor, 06-30-951-66-01
| -
Újbuda Kft. (XI., Kánai út 2.)
2015.11.22. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Kenyó Zoltán, 06-30-977-11-56
| -
Gerrzo Kft. I. (résztvevő)
Marosvári Róbert, 06-20-313-52-81
| -
BVSC I. (résztvevő)
Varga István, 06-20-393-13-97
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
5. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Kovács József
06-20-338-14-22
Résztvevő csapatok:
REAC I., Dalnoki A., Pénzügyőr SE, 1908 SZAC,
KISE I., KISE II., Gerrzo KFT II., MAC-Mészöly FS III.
Egyesületek, időpontok
| -
KISE I. (X., Gyakorló u. 25.)
2015.09.12. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Árva József, 06-70-542-61-97
| -
Pénzügyőr SE (X., Kőér u. 1.)
2015.09.27. vasárnap 13.00 óra
Tornavezető: Nyúl László, 06-30-276-85-35
| -
KISE II. (X. Gyakorló u. 25.)
2015.10.11. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Árva József, 06-70-542-61-97
| -
Gerrzo Kft. II. (XII., Csörsz u. 2-4.)
2015.10.25. vasárnap 12.00 óra
Tornavezető: Marosvári Róbert, 06-20-313-52-81
| -
1908 SZAC (XVIII., Thököly út 5.)
2015.11.14. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Horváth Bence, 06-30-866-6823
| -
REAC – SISE I. (XV., Szántóföld u. 3.)
2015.11.22. vasárnap 10.00 óra
Tornavezető: Spekner Szilárd, 06-70-930-60-71
| -
Dalnoki J. LA (résztvevő)
Balogh Ákos, 06-20-360-51-56
| -
MAC-Mészöly FS (résztvevő)
Újvári Gábor, 06-30-951-66-01
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
6. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Gyurkovics László
06-30-619-21-47
Résztvevő csapatok:
Gloriett II., Ikarus II., Ikarus III., Tizenhárom FC
Kelen SC I., III. ker. TVE II., Szent P. A. FC I., AC Zrínyi
Egyesületek, időpontok
| -
AC Zrínyi (X. Hungária krt. 9-11)
2015.09.13. vasárnap 14.00 óra
Tornavezető: Pintér János 06-30-774-26-76
| -
Gloriett SE II. (XVIII., Tövishát u. 8.)
2015.09.27. vasárnap 15.00 óra
Tornavezető: Gyimesy László, 06-30-225-84-76
| -
III. ker. TVE II. (III., Kalap u. 1.)
2015.10.11. vasárnap 14.00 óra
Tornavezető: Sólyom Ferenc, 06-30-609-05-10
| -
Tizenhárom FC (XXI., Duna utca 42.)
2015.10.25. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Babulják Zoltán, 06-30-207-29-16
| -
Ikarus BSE II. (XVI., Bátony u. 1-33.)
2015.11.15. vasárnap 12.00 óra
Tornavezető: Gyurkovics László, 06-30-619-21-47
| -
Kelen SC I. (XI., Hunyadi M. út 56.)
2015.11.22. vasárnap 10.00 óra
Tornavezető: Csernik Kornél, 06-20-983-03-32
| -
Ikarus BSE III. (résztvevő)
Gyurkovics László, 06-30-619-21-47
| -
Szent P. A FC I. (résztvevő)
Bozsik Ferenc, 06-70-603-64-92
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
7. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Újvári Gábor
06-30-951-66-01
Résztvevő csapatok:
REAC II., II. ker. II., Szent P A. FC II., Sportproject 18 I.,
Grund II., Testvériség I., Soroksár II., Újbuda-Mészöly FS IV.
Egyesületek, időpontok
| -
Grund FC II. (XVII., Táncsics M. u. 50.)
2015.09.12. szombat 13.00 óra
Tornavezető: Orosz Ferenc, 06-30-202-21-01
| -
Testvériség SE I. (XV., Bánkút u. 71.)
2015.09.27. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Szőke Viktor, 06-70-882-18-18
| -
Soroksár SC II. (XXIII., Haraszti út 26.)
2015.10.10. szombat 9.30 óra
Tornavezető: Pintér Tamás, 06-20-264-29-15
| -
Sportproject 18 Nonprofit KFT (XVIII., Nagyszalonta u. 25.)
2015.10.24. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Fórizs Sándor, 06-20-662-64-27
| -
Újbuda-Mészöly FS IV. (XI., Kánai út 2.)
2015.11.14. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Újvári Gábor, 06-30-951-66-01
| -
REAC – SISE II. (XV., Szántóföld u. 3.)
2015.11.22. vasárnap 14.00 óra
Tornavezető: Spekner Szilárd, 06-70-930-60-71
| -
Szent P. A FC II. (résztvevő)
Bozsik Ferenc, 06-70-603-64-92
| -
II. ker. UFC (résztvevő)
Vidéki Gábor, 06-30-650-56-67
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
8. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Varga István
06-20-393-13-97
Résztvevő csapatok:
FC Budapest, Lőrinc U., ASI-DSE II., Kelen SC II.,
Budafoki LC I., RTK I., RTK II., Tabán S I.
Egyesületek, időpontok
| -
Tabáni Spartacus SKE I. (I., Czakó u. 2-4.)
2015.09.12. szombat 12.30 óra
Tornavezető: Helm Tamás, 06-70-630-04-81
| -
RTK I. (XVII., Péczeli út 144.)
2015.09.27. vasárnap 10.00 óra
Tornavezető: Szakál Béla, 06-30-940-62-25
| -
Budafoki LC I. (XXII., Promontor u. 89.)
2015.10.11. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Gál Lajos, 06-30-931-79-60
| -
Kelen SC II. (XI., Hunyadi M. út 56.)
2015.10.24. szombat 15.00 óra
Tornavezető: Csernik Kornél, 06-20-983-03-32
| -
ASI DSE II. (XIII., Rozsnyai út 4.)
2015.11.14. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Pintér Csaba, 06-20-323-11-74
| -
Lőrinc United FC (XVIII., Thököly út 5.)
2015.11.21. szombat 14.00 óra
Tornavezető: Bubcsó Norbert, 06-70-383-54-00
| -
RTK II (résztvevő)
Szakál Béla, 06-30-940-62-25
| -
FC Budapest (résztvevő)
Czuk Henrik, 06-20—949-20-64
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
9. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Halászi Dániel
06-70-433-89-38
Résztvevő csapatok:
BKV Előre, CsHC II., Kastélydombi SE, Csepel FC KFT,
Csepel FC SE, Energia I., Energia II., Vasas IV.
Egyesületek, időpontok
| -
CsHC 94 SE II. (XXI., Szentmiklósi út 1.)
2015.09.12. szombat 12.00 óra
Tornavezető: Halászi Dániel, 06-70-433-89-38
| -
Csepel FC Kft. (XXI., Béke tér 1.)
2015.09.26. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Takács Krisztián, 06-70-777-18-65
| -
Kastélydombi SE (XVIII., Nagybecskerek u. 32.)
2015.10.10. szombat 13.00 óra
Tornavezető: Sipőcz Béla, 06-70-241-35-65
| -
Csepel FC SE (XXI., Béke tér 1.)
2015.10.25. vasárnap 10.00 óra
Tornavezető: Kincses Ádám, 06-30-414-98-68
| -
Vasas KA IV. (II., Pasaréti út 11-13.)
2015.11.15. vasárnap 9.30 óra
Tornavezető: Lovasi László, 06-20-214-46-02
| -
BKV Előre FC (VIII., Sport u. 2.)
2015.11.21. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Benkovics Attila, 06-20-269-90-77
| -
Levegő-Energia HFC I. (résztvevő)
Gabura Gyula, 06-70-533-88-63
| -
Levegő-Energia HFC II. (résztvevő)
Gabura Gyula, 06-70-533-88-63
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
10. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Nagy Dániel
06-20-414-84-40
Résztvevő csapatok:
MLTC, Atletico FC, Újpesti Haladás, ESMTK,
KISE III., KISE IV., Testvériség II., Ferencvárosi FC
Egyesületek, időpontok
| -
Újpesti Haladás FK (IV., Blaha L. u. 9-13.
2015.09.12. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Holló Tibor, 06-30-254-66-44
| -
Testvériség SE II. (XV., Bánkút u. 71.)
2015.09.27. vasárnap 13.00 óra
Tornavezető: Szőke Viktor, 06-70-882-18-18
| -
KISE III. (X., Gyakorló u. 25.)
2015.10.11. vasárnap 13.00 óra
Tornavezető: Árva József, 06-70-542-61-97
| -
ESMTK (XX., Zodony u. 2.)
2015.10.24. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Nagy Dániel, 06-20-414-84-40
| -
KISE IV. (X., Gyakorló u. 25.)
2015.11.15. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Árva József, 06-70-542-61-97
| -
MLTC (XVI., Bökényföldi út 27.)
2015.11.21. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Muraközy Lajos, 06-20-572-48-76
| -
Ferencvárosi FC (résztvevő)
Honti József, 06-70-540-46-78
| -
Atletico FC (résztvevő)
Altfatter Adalbert, 06-70-234-68-30
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
11. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Spekner Szilárd
06-70-930-60-71
Résztvevő csapatok:
Budafoki LC II., Budafoki LC III., Energia III., Energia IV.,
ASR Gázgyár, Főv.Vízművek SK, Csep-gól FC, RKSK
Egyesületek, időpontok
| -
RKSK (XVII., Sport tér 3.)
2015.09.13. vasárnap 13.00 óra
Tornavezető: Szabó Zoltán, 06-70-579-03-13
| -
Levegő-Energia HFC III. (IX., Timót u. 3., Szily K. SZKI)
2015.09.26. szombat 12.00 óra
Tornavezető: Gabura Gyula, 06-70-533-88-63
| -
ASR Gázgyár (III., Sújtás u. 2-4.)
2015.10.11. vasárnap 10.00 óra
Tornavezető: Kaszás Pál, 06-30-954-53-27
| -
Budafoki LC II. (XXII., Promontor u. 89.)
2015.10.25. vasárnap 9.00 óra
Tornavezető: Gál Lajos, 06-30-931-79-60
| -
Levegő-Energia HFC IV. (IX., Timót u. 3., Szily K. SZKI)
2015.11.14. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Gabura Gyula, 06-70-533-88-63
| -
Csep-Gól FC (XXI., Duna utca 42.)
2015.11.21. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Ambruzs József, 06-954-80-42
| -
Budafoki LC III. (résztvevő)
Gál Lajos, 06-30-931-79-60
| -
Fővárosi Vízművek SK (résztvevő)
Lajkó Ferenc, 06-70-364-32-68
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
12. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Bajor László
06-30-960-47-64
Résztvevő csapatok:
Energia V., Energia VI., Királymajor DSE I., Szent P. A. FC III.,
Sportproject 18 II., Tabáni S. II., Tabáni S. III., Pestszentimrei SK
Egyesületek, időpontok
| -
Tabáni Spartacus SKE II. (II., Czakó u. 2-4.)
2015.09.12. szombat 9.00 óra
Tornavezető: Helm Tamás, 06-70-630-04-81
| -
Levegő-Energia HFC V. (IX., Timót u. 3., Szily K. SZKI)
2015.09.27. vasárnap 10.00 óra
Tornavezető: Gabura Gyula, 06-70-533-88-63
| -
Pestszentimrei SK (XVIII., Táncsics M. u. 53.)
2015.10.10. szombat 13.00 óra
Tornavezető: Boda András, 06-20-947-44-50
| -
Tabán Spartacus SKE III. (II., Czakó u. 2-4.)
2015.10.24. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Helm Tamás, 06-70-630-04-81
| -
Levegő-Energia HFC VI. (IX., Timót u. 3., Szily K. SZKI)
2015.11.14. szombat 13.00 óra
Tornavezető: Gabura Gyula, 06-70-533-88-63
| -
Királymajor DSE I. (XXI., Béke tér 1.)
2015.11.22. vasárnap 13.00 óra
Tornavezető: Fazekas Attila, 06-30-940-63-50
| -
Future Stars (résztvevő)
Jeboah Stephen, 06-70-556-02-70
| -
Sportproject 18 Nonprofit KFT (résztvevő)
Fórizs Sándor, 06-20-662-64-27
|
2015/2016
U 12-13 korosztály
13. csoport
2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Mihalik István
06-20-505-95-03
Résztvevő csapatok:
Kőbányáért E. I., Kőbányáért E. II., Inter CDF, Királymajor DSE II.,
RAFC, RTK III., Újpest SC, ASI-DSE III.
Egyesületek, időpontok
| -
Kőbányáért Egyesület (X., Bihari út 23.)
2015.09.13. vasárnap 13.00 óra
Tornavezető: Bereczki István, 06-30-932-06-20
| -
ASI DSE III. (XIII., Rozsnyai út 4.)
2015.09.27. vasárnap 13.30 óra
Tornavezető: Pintér Csaba, 06-20-323-11-74
| -
RAFC (XVI., Pirosrózsa u. 9-11.)
2015.10.11. vasárnap 10.00 óra
Tornavezető: Vörös Péter, 06-30-960-17-41
| -
Királymajor DSE II. (XXI., Béke tér 1.)
2015.10.25. vasárnap 13.00 óra
Tornavezető: Fazekas Attila, 06-30-940-63-50
| -
Újpest SC (IV., Tábor u. 24)
2015.11.14. szombat 10.00 óra
Tornavezető: Eszes László, 06-30-435-41-42
| -
Kőbányáért Egyesület (X., Bihari út 23.)
2015.11.21-22.
Tornavezető: Bereczki István, 06-30-932-06-20
| -
RTK III. (résztvevő)
Szakál Béla, 06-30-940-62-25
| -
Inter CDF (résztvevő)
Dr. Agonglo Joel Géraldo, 06-30-858-88-07
| |