Ana səhifə

Şeker bayrami edinburgh(1) -glasgow(2) TÜrk havayollari ile ile 3 gece


Yüklə 245 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü245 Kb.ŞEKER BAYRAMIEDİNBURGH(1) -GLASGOW(2)

TÜRK HAVAYOLLARI İLE İLE 3 GECE

18 AĞUSTOS 2012 HAREKET
OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

4*HOLİDAY İNN EDİNBURGH CİTY WEST VB/EDİNBURGH

4* GLEDDOCH HAUSE HOTEL VB/GLASGOW

924 €

774 €

250 €

924 €

774 €

874 €

724 €

150 €

ŞOK REZERVASYON FIRSATLARI !!!

KREDİ KARTINA 3- 6- 9 ve 12 TAKSİT İMKANLARI

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 • TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL-EDİNBURG-İSTANBUL PARKURUNDA UÇAK BİLETİ

 • 4*YILDIZLI OTELLERDE ODA KAHVALTI BAZINDA 3 GECE KONAKLAMA

 • HAVAALAN-OTEL-HAVAALANI ARASI TRANSFERLER,

 • EDİNBURG VE GLASGOW ŞEHİR TANITIM TURU,

 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

 • HAVALİMANI VERGİLERİ

 • ZORUNLU SIGORTA

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

 • SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)

 • ALTERNATİF TURLAR

 • KİŞİSEL HARCAMALAR

 • REHBER VE ŞOFÖR TIPLERI

 • MÜZE VE ÖREN YERLERE GİRİŞ

NOTLAR : Kappatur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Kappatur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde ekstra turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler ekstra turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.

TUR PROGRAMI

1.GÜN ISTANBUL-EDINBURGH


Atatürk Havalimanı Dış hatlar gidiş terminalinde saat 07:00’da buluşma.Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1343 sefer sayılı uçuş ile 09:10’da Edinburgh’a uçuş.Yerel saat ile 11:40’da varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Edinburgh şehir turu için hareket.Sönmüş yanardağlar ve kayaların üzerinde kurulu tarihi şehrin panoramik gezisinde;tarihi Edinburgh şatosu, Royal mile ve tarihi yapıtlar görülecek yerler arasındadır.Gezi sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman .Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak yapılacak Edinburgh kalesi gezisine katılabilirler (50€).Geceleme otelimizde.
2.GÜN EDİNBURGH-GLASGOW (75 KM)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Falkirk Wheel turuna katılabilirler (55€).Turumuz sırasında Forth ve Clyde kanalı ile union kanalı’nı birbirine bağlayan, bir mühendislik harikası olan bu dönen tekne kaldıracını tekneyle görme imkanı bulacaksınız.Tur sonrası İskoçya’nın diğer ünlü şehri Glasgow’a hareket.Yaklaşık bir saatlik yolculuktan sonra varış ve panoramik şehir turu.Turumuz sırasında Transport müzesi,Bilim ve Teknoloji Merkezi,Büyük Katedral , Nacropolis ve Kış bahçeleri panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otele yerleşme.Geceleme otelimizde.

3.GÜN GLASGOW

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alterntif olarak yapılacak olan Loch Ness Turumuza katılabilirler. (85 Euro) Bu turumuzda Brtitanyadaki en büyük ve en derin göl olan Loch Ness'i görme imkanına sahip olacaksınız. Efsaneye gore bu gölde bir canavar yaşamaktadır. Bu gezimizde tekneyle gölü gezecek bir taraftan efsaneyi dinlerken bir taraftan da dünyanın en güzel manzaralarının eşliğinde keyifli bir yolculuk yapıcaksiniz. Loch Ness'e olan yolculuğumuz esnasında Britanyanın en büyük dağı olan Ben Nevis tepesini ayrica William Wallace`in heykelinin bulundugu Sterling kasabasini gorme imkanina sahip olacaksiniz. Loch Ness gezisi sonrası Urqhart kalesi gezisi ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


4.GÜN GLASGOW-EDINBURGH-İSTANBUL

Sabah erken kahvaltının ardından Edinburgh Havalimanı’na transfer.Bagaj,bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK1344 sefer sayılıuçuşu ile 12:40’da hareket.Türkiye saati ile 19:00’da İstanbula varış.Gezimizin ve servisimizin sonu.

Cumhuriyet Cad. No:171 / A Harbiye / İSTANBUL

Tel : 0212 266 15 15 Faks : 0212 266 45 95 e-mail : info@kappatur.com web : www.kappatur.com

Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət