Ana səhifə

4 Gece 5 Gün tur tarihi : 29 mart (sali) – 02 Nİsan (cumartesi) 2016


Yüklə 0.72 Mb.
tarix25.06.2016
ölçüsü0.72 Mb.

DIREKT NICE GİDİŞ - BERGAMO DÖNÜŞ

4 Gece 5 Gün
TUR TARIHI : 29 MART (SALI) – 02 NİSAN (CUMARTESİ) 2016OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3* Oteller

(Merkeze 10-15 km)

349 €

150 €


349 €

150 €

349 €

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !

2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim

(2016 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)Arkadaşını getirene + % 5 indirim.

(2016 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar)ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 • PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(SAW)- NİCE (NCE / BERGAMO (BGY)-ISTANBUL(SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ

 • HAVALİMANI VERGİLERİ

 • 3*OTELLERDE 4 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR

 • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ

 • ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER

 • PANORAMİK MİLANO VE NİCE ŞEHİR TURLARI

 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

 • ŞEHİR VERGİLERİ

 • VAPORETTO ÜCRETİ (15 EURO)ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • SHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ 120 € (İSTEGE BAGLI)

 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL (ISTEGE BAGLI) SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ODENİR

 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR (ISTEGE BAGLI)

 • ŞAHSİ HARCAMALAR

 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)

 • SAGLIK SIGORTASI ( 15 € ) 30000€ TEMİNATLI (İSTEĞE BAGLI)

 • SOFOR BAHSISLERI (KIŞI BAŞI 5€) (ISTEGE BAGLI)

TUR PROGRAMI
1.Gün            İSTANBUL – NİCE 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 441 sayılı tarifeli seferi ile saat 10:40’da Nice’e uçuş.  Yerel saat ile 13:15’de varış ve panoramik Nice şehir turu. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelimizde.  2.Gün          NİCE
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan St.Paul de Vence ve Cannes turuna katılabilirler. Turumuzda sanat galerileri ve benzersiz coğrafyası ile St.Paul de Vence gezimizin ilk durağı. Ardından dünyaca ünlü film festivaline ev sahipliği yapan Cannes şehrine gidiyoruz. Fransız Rivierası’nın en ünlü şehirlerinden biri olan bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı ve tarihi sokakları gezdikten sonra otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Monaco / Monte Carlo turuna katılabilirler.  Turumuzda Vatikan'dan sonra Dünya'daki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monako Prensliği ile gösterişli casinoları ve renkli gece hayatıyla Avrupa’nın en ışıltılı noktalarından biri olan Monte Carlo ziyaret edilecektir. Trafiğin durumuna göre, yine dönüş yolu üzerinde değişik manzaralarla seyahat ederek, akşam saatlerinde Nice’e dönüş. Geceleme otelimizde.

St.Paul de Vence ve Cannes Turu: 60 € (Kişi Başı)

Monaco / Monte Carlo Turu: 75 € (Kişi Başı)

3.Gün          NİCE-MİLANO
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket. Güzergah üzerinde alternatif olarak düzenlenecek San Remo & Genova turu. Turumuz San Remo ile başlıyor. antik Romalılar tarafından kurulmuş ve İtalyan Riviyerası'nın en büyük turizm merkezlerinden biri olan San Remo’da yapacağımzı gezi sonrası Cenova’ya hareket ediyoruz. ilk durağımız liman bölgesi. Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna göreceğimiz diğer yerler arasındadır. Tur sonrası Milano’ya hareket ve panoramik şehir turu. Turumuzda Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’, 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan Galleria, Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, Modanın merkezi olarak bilinen ‘via monte napoleone’ ve ‘via la spiga’ caddeleri göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme.

San Remo & Genova Turu: 50 € (Katılım Zorunludur)

4.Gün           MİLANO

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimizi alternatif olarak düzenlenecek olan Como Gölü & Outlet turuna katılabilirler. Turumuzda Alpler’in eteklerinde uzanan büyüleyici manzarasıyla Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresini ziyaret ediyoruz. Ardından dünyaca ünlü markaları bulabileceğiniz outlette alışveriş imkanı. Tur sonrası Milano’ya dönüş ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.Como Gölü & Outlet Turu: 50 € (Kişi Başı)

5.Gün           MİLANO– BERGAMO-İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Bergamo havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 706 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:00’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.45’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.

- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.

- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.

- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.

- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.

- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLİM ALDIM:
Cumhuriyet caddesi 171/A Harbiye Şişli / Istanbul-Turkiye

Tel : 0212 266 15 15 Faks : 0212 266 45 95 e-mail : info@kappatur.com web : www.kappatur.com
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət