Ana səhifə

L] formoje, kur L yra makrociklinis chelatas ir X ir X


Yüklə 10.84 Kb.
tarix24.06.2016
ölçüsü10.84 Kb.
1. Skystos farmacinės kompozicijos, turinčios makrociklinio chelato su lantanidu kompleksą ir laisvo makrociklinio chelato mol/mol kiekiu tarp 0,002% ir 0,4%, gamybos būdas, kur minėtas būdas apima tokias viena po kitos einančias stadijas:

b) paruošia skystą farmacinę kompoziciją, turinčią makrociklinio chelato su lantanidu kompleksą ir laisvą makrociklinį chelatą, kuris nėra ekscipiento X[X, L] formoje, kur L yra makrociklinis chelatas ir X ir Xyra metalo jonas, ypač nepriklauomai pasirinktas iš kalcio, sieros, cinko ir magnio, ir laisvo lantanido, samaišant laisvo makrociklinio chelato ir laisvo lantanido tirpalą, siekiant lantanido kompleksodaros su makrocikliniu chelatu, kur laisvo makrociklinio chelato ir laisvo lantanido kiekiai yra tokie, kad lantanidas kompleksuotųsi ne visas;

c) farmacinėje kompozicijoje, gautoje b) stadijoje, matuoja laisvo lantanido Clan l koncentraciją, kai laisvo makrociklinio chelato Cch l koncentracija yra lygi 0;

d) Cch I ir Clan I reguliuoja, į kompoziciją, gautą stadijoje b), pridedant laisvo makrociklinio chelato kiekį, kuris yra reikalingas, pirmiausia, kad užbaigtų laisvo lantanido kompleksodarą taip, kad gautų Clan l = 0, ir , antra, kad gautų Cch l = Ct ch l, kur Ct ch I yra laisvo makrociklinio chelato tikslinė koncentracija galutinėje skystoje farmacinėje kompozicijoje ir yra pasirinkta intervale tarp 0,002% ir 0,4% mol/mol,kur laisvo makrociklinio chelato kiekis galutinėje skystoje farmacinėje kompozicijoje atitinka laisvo makrociklinio chelato santykį su kompleksuoto makrociklinio chelato kiekiu galutinėje tirpioje farmacinėje kompozicijoje.
2. Būdas pagal 1 punktą, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad laisvo makrociklinio chelato mol/mol kiekis yra tarp 0,025% ir 0,25%.
3. Būdas pagal bet kurį iš 1 arba 2 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad makrociklinis chelatas yra pasirinktas iš DOTA, NOTA, DOTAGA, DO3A, BT-DO3A, HP-DO3A ir PCTA.
4. Būdas pagal bet kurį iš 1 arba 2 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad makrociklinis chelatas yra DOTA.
5. Būdas pagal 3 arba 4 punktą, kur lantanidas yra gadolinis.
6. Būdas pagal bet kurį iš 1-5 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad farmacinė kompozicija yra DOTA-gadolinio komplekso meglumino druskos farmacinė kompozicija.
7. Būdas pagal 6 punktą, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad reguliavimo d) stadija apima stadijos pabaigoje pH ir tūrio reguliavimą, geriausiai, megluminu.
8. Būdas pagal bet kurį iš 1-7 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad b) stadiją vykdo temperatūroje tarp 60oC ir 100oC, optimaliai 80oC.
9. Būdas pagal bet kurį iš 1-8 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad b) stadijoje lantanido/makrociklinio chelato mol/mol santykis yra mažesnis arba lygus 1,4, optimaliai tarp 1,001 ir 1,3.
10. Būdas pagal bet kurį iš 1-9 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad b) stadijoje laisvo makrociklinio chelato ir laisvo lantanido įdėti kiekiai yra tokie, kad lantanido/makrociklinio chelato santykis (mol/mol) yra mažesnis už 1,2.
11. Būdas pagal bet kurį iš 1-10 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad kalcio kiekis skystoje farmacinėje kompozicijoje yra mažesnis nei 50 ppm.
12. Būdas pagal 11 punktą, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad kalcio kiekis skystoje farmacinėje kompozicijoje yra mažesnis nei 50 ppm, ir tuo, kad kalcio kiekis ingredientuose, naudojamuose farmaciniam tirpalui, būtent, chelato milteliuose, ypač DOTA, vandenyje ir meglumine, yra mažesnis nei 50 ppm, optimaliai, mažesnis nei 20 ppm.
13. Būdas pagal bet kurį iš 11 arba 12 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad jis apima, prieš c) stadiją, b2) tarpinę kalcio kiekio matavimo stadiją, ir, jei reikalinga, kalcio pertekliaus pašalinimą.
14. Būdas pagal bet kurį iš 1-13 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad jis apima papildomą Cch I ir Clan I patikrinimo e) stadiją.
15. Būdas pagal bet kurį iš 1-14 punktų, b e s i s k i r i a n t i s tuo, kad agentą, skirtą laisvo lantanido blokavimui, geriausiai polikarboksirūgštį, įdeda b) stadijoje.


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət