KOMUNIKAT nr 2
Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w biegach przełajowych
Kobiet i Mężczyzn edycji 2013/2014
Mistrzostwa przeprowadzono przy udziale środków Województwa Podkarpackiego
******************************************************************************************
Wyniki :
KATEGORIA KOBIET :
M
|
Imię
|
Nazwisko
|
Uczelnia
|
pkt
|
1
|
Mariya
|
Polishuk
|
WSIiZ Rz
|
16
|
2
|
Ewa
|
Zięba
|
UR
|
14
|
3
|
Paulina
|
Nieścior
|
UR
|
13
|
4
|
Justyna
|
Stadnik
|
PRz
|
12
|
5
|
Gabriela
|
Ekiert
|
PWSZ K
|
11
|
6
|
Katarzyna
|
Homa
|
UR
|
10
|
7
|
Aneta
|
Oleksowicz
|
PRz
|
9
|
8
|
Ewa
|
Ruszała
|
PRz
|
8
|
9
|
Małgorzata
|
Sowa
|
PRz
|
-
|
10
|
Agnieszka
|
Chitryniewicz
|
UR
|
-
|
11
|
Karolina
|
Sałamaj
|
UR
|
-
|
12
|
Monika
|
Krawczyk
|
UR
|
-
|
13
|
Natalia
|
Kotok
|
WSIiZ Rz
|
7
|
14
|
Elżbieta
|
Więcek
|
WSIiZ Rz
|
6
|
15
|
Małgorzata
|
Sokół
|
WSIiZ Rz
|
-
|
16
|
Nathalia
|
Fok
|
WSIiZ Rz
|
-
|
17
|
Andżelika
|
Majka
|
PRz
|
-
|
18
|
Paulina
|
Szucka
|
PWST-E J
|
4,5
|
Iwona
|
Świętoniowska
|
PWST-E J
|
4,5
|
20
|
Karolina
|
Korzeniowska
|
PWSZ K
|
3
|
21
|
Nadia
|
Khukhra
|
WSIiZ Rz
|
-
|
22
|
Małgorzata
|
Kierepka
|
PWST-E J
|
2
|
23
|
Karolina
|
Gorczyca
|
WSIiZ Rz
|
-
|
24
|
Anastasia
|
Kolesnikova
|
WSIiZ Rz
|
-
|
25
|
Karolina
|
Parylak
|
PWSZ K
|
1
|
26
|
Monika
|
Piskadło
|
PWSZ K
|
-
|
27
|
Katarzyna
|
Zwierzyk
|
PWST-E J
|
-
|
28
|
Natalia
|
Szałajda
|
PWSZ K
|
-
|
|
Jagoda
|
Samborska
|
PWSZ K
|
-
|
Oleksandra
|
Pelczar
|
PWSZ K
|
-
|
Justyna
|
Kandefer
|
PWSZ K
|
-
|
Beata
|
Oleniarz
|
PWSZ K
|
-
|
- 2 -
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KATEGORII KOBIET :
M
|
UCZELNIA
|
PUNKTACJA
|
Dyscypliny
|
Współzawodnictwa
|
1
|
Uniwersytet Rzeszowski
|
37
|
12
|
2
|
Politechnika Rzeszowska
|
29
|
9,5
|
WSIiZ Rzeszów
|
29
|
9,5
|
4
|
PWSZ Krosno
|
15
|
8
|
5
|
PWST-E Jarosław
|
11
|
7
|
KATEGORIA MĘŻCZYZN :
M
|
Imię
|
Nazwisko
|
Uczelnia
|
pkt
|
1
|
Kamil
|
Gurdak
|
UR
|
16
|
2
|
Paweł
|
Smędowski
|
UR
|
14
|
3
|
Paweł
|
Pawłowski
|
PRz
|
13
|
4
|
Zbigniew
|
Woś
|
PRz
|
12
|
5
|
Paweł
|
Jachym
|
PWSZ K
|
11
|
6
|
Bartłomiej
|
Jachimowski
|
UR
|
10
|
7
|
Maciej
|
Sąsiadek
|
PRz
|
9
|
8
|
Stanisław
|
Piwowar
|
UR
|
-
|
9
|
Sławomir
|
Stęchły
|
PWST-E J
|
8
|
10
|
Norbert
|
Pisz
|
PRz
|
-
|
11
|
Grzegorz
|
Budzyński
|
WSIiZ Rz
|
7
|
12
|
Jakub
|
Rygiel
|
PWSZ K
|
6
|
13
|
Maciej
|
Koziński
|
PRz
|
-
|
14
|
Marek
|
Zięba
|
PWSZ K
|
5
|
15
|
Sebastian
|
Peszko
|
PWSZ K
|
-
|
16
|
Artur
|
Stopyra
|
UR
|
-
|
17
|
Łukasz
|
Bereś
|
PRz
|
-
|
18
|
Adrian
|
Żak
|
PWST-E J
|
4
|
19
|
Łukasz
|
Lech
|
UR
|
-
|
20
|
Piotr
|
Bereźnicki
|
PRz
|
-
|
21
|
Paweł
|
Szynal
|
PWST-E J
|
3
|
22
|
Michał
|
Rzym
|
PRz
|
-
|
23
|
Mykola
|
Tanasichuk
|
WSIiZ Rz
|
2
|
24
|
Mykhaylo
|
Budivsky
|
WSIiZ Rz
|
1
|
25
|
Kazimierz
|
Ogryzek
|
PWST-E J
|
-
|
26
|
Mariusz
|
Martuszewski
|
WSIiZ Rz
|
-
|
27
|
Łukasz
|
Greger
|
PWST-E J
|
-
|
28
|
Bogdan
|
Kapanaiko
|
WSIiZ Rz
|
-
|
- 3 -
29
|
Paweł
|
Szwiec
|
WSIiZ Rz
|
-
|
-
|
Patryk
|
Dudek
|
PWST-E J
|
dk
|
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KATEGORII MĘŻCZYZN :
M
|
UCZELNIA
|
PUNKTACJA
|
Dyscypliny
|
Współzawodnictwa
|
1
|
Uniwersytet Rzeszowski
|
40
|
12
|
2
|
Politechnika Rzeszowska
|
34
|
10
|
3
|
PWSZ Krosno
|
24
|
9
|
4
|
PWST-E Jarosław
|
15
|
8
|
5
|
WSIiZ Rzeszów
|
10
|
7
|
Zarząd Środowiskowy AZS w Rzeszowie dziękuje Klubowi Uczelnianemu AZS WSIiZ Rzeszów za sprawne przeprowadzenie Mistrzostw. |