Ana səhifə

T. c sağlik bakanliğI İstanbul iLİ sağlik insan güCÜ VE sağlik yatirimlari planlama çaliştayi programi


Yüklə 48.7 Kb.
tarix24.06.2016
ölçüsü48.7 Kb.
T.C

SAĞLIK BAKANLIĞI

İSTANBUL İLİ SAĞLIK İNSAN GÜCÜ VE SAĞLIK YATIRIMLARI PLANLAMA ÇALIŞTAYI PROGRAMI

(ARALIK 2010/İSTANBUL)

1.GÜN

16 ARALIK 2010, Perşembe

Saat

Konu

Konuşmacılar

09.00-10.00

Kayıt İşlemleri


10:00-10:30

Açılış Konuşmaları

İstanbul Sağlık Müdürü

THGM(Genel Müdür)

Müsteşar yardımcısı (Prof. Dr. Adnan ÇİNAL)

10:30-10:45

KAHVE ARASI

10:45 -11:15

İstanbul Bölgesindeki Sağlık Hizmet Sunumuna Genel Bakış

(Karşılaşılan Sorunlar, Etkin Hizmet Sunumuna Yönelik Öneriler)



Dr. Ömer Halim KAŞIKÇI

İstanbul Sağlık Müdür Yardımcısı



11:15-11:45

İstanbul Bölgesi Sağlık Eğitimi ve Tıpta Uzmanlık Uygulamaları

Uz. Dr. Engin UÇAR


11:45-12:15

İstanbul Bölgesi Sağlık Personeli Planlaması ve İstihdama Yönelik Uygulamalar


Uz. Dr. Güven BEKTEMÜR

PGM


Genel Müdür Yardımcısı

12:15- 13:30 ÖĞLE YEMEĞİ

13:30-14:00

İstanbul İli Bölge Merkezli Sağlık Planlaması, Hastane Rolleri ve Bağlı Hastane Modeli Uygulamaları

Uz. Dr. Orhan KOÇ

THGM

Genel Müdür Yardımcısı



14:00-14:30

İstanbul Bölgesi KVC Planlaması

Uz. Dr. Ümit KERVAN

THGM


14:30-15:00

KAHVE ARASI

15:00-16:00

İstanbul Bölgesi Onkoloji Planlaması



Uz. Dr. Fatih GÖKSEL

THGM


16:00-17:00

Günün Genel Değerlendirmesi

(Soru –Cevap)



İSM-THGM-SEGM- PGM

Katılımı




T.C

SAĞLIK BAKANLIĞI

İSTANBUL İLİ SAĞLIK İNSAN GÜCÜ VE SAĞLIK YATIRIMLARI PLANLAMA ÇALIŞTAYI PROGRAMI

(ARALIK/ 2010 İSTANBUL)


2.GÜN

17 Aralık 2010, Cuma

SAAT

KONU

10.00-10.30

İstanbul Bölgesi Replantasyon Uygulamaları ve Merkezlerin Planlaması

Uz. Dr. Osman LAPÇİN

Balta limanı kemik Hastalıkları Hastanesi




10:30-11:00

İstanbul Bölgesi Yenidoğan ve Çocuk Yoğun Bakım Planlaması

Uz. Dr. Fahri OVALI

Uz. Dr. Ahmet Yağmur BAŞ



11:00-11:15

KAHVE ARASI

11:15-11:45


11:45-12.15

İstanbul Bölgesi Yanık Tedavi Hizmetlerinin Planlaması

İstanbul Bölgesi Perinatal Merkezleri Planlaması




Uz. Dr. Çınar YASTI

Ankara Numune E.A.H.

Uz.Dr. Nuri DANIŞMAN

Uz.Dr. Şevki ÇELEN



Ankara Dr. Z.T.Burak E.A.H

12:15-13:30

ÖĞLE YEMEĞİ




GRUP ÇALIŞMASI




13.30-17.00









1.GRUP ANADOLU GÜNEY BÖLGESİ







2.GRUP ANADOLU KUZEY







3.GRUP ÇEKMECE BÖLGESİ







4.GRUP BEYOĞLU BÖLGESİ







5.GRUP FATİH BÖLGESİ







6.GRUP BAKIRKÖY BÖLGESİ





3.GÜN

18 Aralık 2010, Cumartesi




GRUP ÇALIŞMASI




10.00-12.15

GRUP ÇALIŞMASININ DEVAMI




12.15-13.30

ÖĞLE YEMEĞİ





GRUP SUNUMLARI

13.30-13:45

1.GRUP ANADOLU GÜNEY BÖLGESİ

13.45-14:00

2.GRUP ANADOLU KUZEY

14.00-14.15

3.GRUP ÇEKMECE BÖLGESİ

14.15-14.30

4.GRUP BEYOĞLU BÖLGESİ

14.30-14.45

5.GRUP FATİH BÖLGESİ

14.45-15.00

6.GRUP BAKIRKÖY BÖLGESİ



15:00-16:00

GENEL DEĞERLENDİRME ve KAPANIŞ


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət