Ana səhifə

Sezonu yilin başarili antrenörleri ÖDÜl töreni, 4 sertiFİkasyona katilim belgesi TÖreni ve tff grassroots c kursu diploma töreni


Yüklə 59.22 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü59.22 Kb.



SEZONUN SON ETKİNLİKLERİNE DAVET
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İzmir Şubesi tarafından 16 Haziran 2014 Pazartesi günü Saat 17.00’de Futbol Hakemleri Derneği Eğitim Salonunda; 2013-2014 SEZONU YILIN BAŞARILI ANTRENÖRLERİ ÖDÜL TÖRENİ, 4 SERTİFİKASYONA KATILIM BELGESİ TÖRENİ VE TFF GRASSROOTS C KURSU DİPLOMA TÖRENİ yapılacaktır.

2013-2014 sezonunun son etkinliklerine bütün üyelerimizin katılımını bekliyoruz.

Yılın Başarılı Antrenörleri Listesi, 4 Sertifikasyona Katılanların Listesi ve TFF GRASSROOTS C Kursuna Katılıp Diploma alacakların listeleri aşağıdadır.
Saygılarımızla

Yönetim Kurulu Adına


Dr. Şaban ACARBAY Hasan ARAL

Başkan Genel Sekreter


14 Haziran 2014

TÜFAD İZMİR ŞUBESİ

2013-2014 SEZONU

YILIN BAŞARILI ANTRENÖRLERİ ÖDÜL TÖRENİ

16 Haziran 2014 Pazartesi



  • SPOR TOTO 2.LİG

Altınordu - Hüseyin EROĞLU

2.Lig Şampiyonu - Arif Ufuk KAHRAMAN

- Hüseyin YENİKAYA


  • SÜPER TOTO 3.LİG

Menemen Belediye Spor - Taner TAŞKIN

2. lige terfi (play-off) - Tolga BÜYÜKLALE




  • BÖLGESEL AMATÖR LİG (BAL)

Tire 1922 - Metin TUĞRUL

3.Lige Terfi - İskender EROĞLU




  • PLAJ FUTBOLU

Seferihisar Belediye Citta Slow - Mert DESTEK

Türkiye Ligi Şampiyonu




  • PLAJ FUTBOLU

Gümüldür Boyar İnşaat - Şevket GÜZELARSLAN

Türkiye Ligi 4.sü




  • KADINLAR 1.LİGİ

Konak Belediye Spor - Hüseyin TAVUR

Türkiye Şampiyonu - Alper TEKTEN




  • KADINLAR 2.LİGİ

BESEM Spor (Beden Eğt. ve Spor Eğt. Mer. Spor)

Kadınlar 2.Lig Şampiyonu - Feriha PAYLAR




  • FUTSAL Büyük Erkekler

Poyracık Spor - Melih BALYAN

İzmir Şampiyonu



  • A2 LİGİ

Karşıyaka - Ercan YILDIZ

4.Grup 1.si - Türkiye Şampiyonası Çeyrek Final




  • COCA-COLA GELİŞİM LİGLERİ

U17 Ege Grubu

Altay (Grup 1.si) -Tayfun KANSOY


U15 Ege Grubu

Altınordu A.Ş. (Grup 1.si) - Halit EROĞLU


U14 Ege Grubu

Altınordu A.Ş. (Grup 1.si) - Melih Altuğ SAPMAZ




  • SÜPER AMATÖR

Play-Off’tan Bölgesel Amatöre çıkan takımlar (BAL)


  1. Narlıdere Bel. Spor - Alparslan KARACA

  2. Yeşilova - Metin KÜÇÜKOĞULLARINDAN

  3. Atilla Spor - Zafer BAYIK

  4. İZAKS Gaziemir - Ahmet SARAY


Süper Amatör Play-Off oynayan takımlar


  1. Ayküsan Ülkü Spor - Mehmet İNCU

  2. İzmir B.Ş. Belediye Spor - Osman ŞEN



Play-Off’tan Süper Amatöre çıkan takımlar


  1. Küçük Çiğli Y. Mahalle Spor - Mehmet Ali BEŞEL

  2. Ceyhan Altınyıldız Spor - Zafer BAYIK

  3. Dedebaşı Spor - Mevlüt ARSLAN

  4. Alaçatı Spor - M. Zafer ÇAĞIN


1.AMATÖR KÜME Play-Off oynayan takımlar


  1. Aliağa Gençlik Spor - Alper PEKER

  2. Petkim Spor - Nejdet CİNER

  3. Bayraklı Spor - Ahmet YEŞİLDAL

  4. İzmir Demir Spor - Mehmet ARSLAN

  5. Bornova Altınyıldız Spor - Mehmet Burak DİLİK

  6. Serintepe Kandere Spor - Ejder AKTAŞ

  7. Çamdibi İdman Yurdu Spor - Cemil KUŞ

  8. Parsa Spor - Mükremin KARS

  9. Çamdibi Spor - Metin KÜÇÜK

  10. Gaziemir Gücü Spor - Ercan SEREZLİ

  11. Karabağlar Spor - Adem ARSLAN

  12. Çeşme Spor - Mesut ERŞAHİN

  13. Beydağ Spor - Cumhur KADER

  14. Tire Bel. Spor - Kerim Aydoğan GÜL

  15. Yapıcıoğlu Spor - Nezir AKYOL

  16. Karabağlar Genç Yıldız Spor - Göksel DEMİREL



  • 1. AMATÖR - U19

Play-Off’tan Türkiye Finallerine Giden Takımlar


  1. Buca Belediye Spor - Murat ATAŞ

  2. İ
    Türkiye

    Şampiyonu
    zmir B.Ş. Bel. Spor - Sadık SEYHAN

  3. İzmir B.Ş. Bel. Spor - Ertunç ÖZMUSULLU

  4. İzmir Spor - Varol KARUL

  5. Çiğli Bel. Spor - İmam AYDEMİR

  6. Güzelbahçe Bel. Spor - Mesut AKKUŞ


1.AMATÖR - U19 (Play-Off oynayan takımlar)


  1. Deniz Spor - Süleyman GÜLTEKİN

  2. Yeni Bornova Spor - Kamil CAN

  3. Yeşilova Spor - Metin KÜÇÜKOĞULLARINDAN

  4. Özçamdibi Spor - Refik YILDIRIM

  5. Şirinyer Spor - Kenan DENİZ

  6. Karşıyaka Bel. Spor - Sabri KORKMAZ

  7. Ceyhan Altınyıldız Spor - Zafer BAYIK

  8. Bornova Doğanlar Spor - Melih TURCAN

  9. Konak Bel. Spor - Ali ALANÇ

  10. Balçova Bel. Spor - Sayım SOYBAYRAKTAR

  11. Urla Gençlik Spor - Dilek TUNA




  • 2. AMATÖR KÜME

Şampiyon Takımlar


  1. Türkelli Spor - Erol AYDIN

  2. Asarlık Gençlik - Nihat KODAŞ

  3. Fikri Altay Spor - Niğdat SERBEST

  4. Yamanlar Esen Spor - Mesut CEYLAN

  5. Doğanlar Spor - Melih TURCAN

  6. Çamdibi Yeşilova Esnaf Spor - İrfan KARADUMAN

  7. Gaziemir Hoyran Spor - Nezir AKYOL

  8. Dörtyol Spor - Turan BASKAN

  9. Selçuk Efes Spor - Mehmet KAHYA



  • 2. AMATÖR - U19

Şampiyon Takımlar


  1. Asarlık Gençlik Spor - Nihat KODAŞ

  2. Yamanlar Esen Spor - Yıldırım DEMİREL

  3. Yeşiltepe Spor - Alaettin KUNAN

  4. Bornova Altınyıldız Spor - Mehmet Burak DİLİK

  5. Çamdibi Altınok Spor - Ercan DİNÇ

  6. Torosgücü Spor - Kerem BAYRAM

  7. Güraltay Spor - Gökhan GÜR

  8. Kadifekale Çamlık Spor - Hajar TOPRAK

  9. Çeşme Bel. Spor - Fethi ESİN

  10. İZAKS Gaziemir Spor - Önder HELVACI

  11. Forbes Torbalı Spor - Hüseyin MERİÇ




  • AMATÖR - U17

Play-Off’tan Türkiye Finallerine Giden Takımlar


  1. İzmir Demir Spor - Mehmet ARSLAN

  2. Aliağa Gençlik Spor - Murat TOPAL

  3. Buca Gençler Birliği Spor - Bedrettin KARADAĞ

  4. Bayraklı Belediye Spor - Fikret GÜLCAN

  5. Menderes Bel. Eğt. Kültür Spor - Ege Can KAYA


AMATÖR - U17 (Play-Off oynayan takımlar)


  1. Foça Bel. Spor - Engin KALE

  2. Deniz Spor - Süleyman GÜLTEKİN

  3. Mavişehir 79 Yıldız - Orhanbey KARAKOÇ

  4. Yamanlar Esen Spor - Yıldırım DEMİREL

  5. Çiğli Bel. Spor - İmam AYDEMİR

  6. Çiğli Maltepe Spor - Savaş BATIR

  7. Altınırmak Spor - Hilmi BAYER

  8. Konak Bel. Spor - Osman DANIŞOĞLU

  9. Yeni Bornova Spor - Nevzat ÜNSAL

  10. Kuruçeşme Spor - Gökmen DOĞAN

  11. İzmir Spor - Varol KARUL

  12. İzmir B.Ş. Bel. Spor - Fatih PALANCI

  13. İzmirgücü Spor - Ahmet Tufan ŞENOL

  14. Ödemiş Bel. Spor - Yılmaz HORASANLIOĞLU

  15. Urla Gençlik Spor - Mehmet YAĞIZ



  • AMATÖR - U16

Play-Off’tan Türkiye Finallerine Giden Takımlar


  1. İzmir Demir Spor - Mustafa SEVGİLİOĞLU

  2. İzmir B.Ş. Bel. Spor - Akın KÜÇÜKOĞULLARINDAN

  3. Kuruçeşme Spor - Feyzi POLAT

  4. Güzeltepe Spor - Ulaş ŞENGEZER

  5. 1907 İzmir Fener Diş Tek. - Atilla GÜNCÜ


AMATÖR - U16 (Play-Off oynayan takımlar)


  1. Aliağa Gençlik Spor - Murat TOPAL

  2. Yamanlar Esen Spor - Yıldırım DEMİREL

  3. Çiğli Bel. Spor - İmam AYDEMİR

  4. Karşıyaka Bel. Spor - Sabri KORKMAZ

  5. Ceylan Spor - Ramazan ALTINDİŞ

  6. Yeşilova Spor - Çağdaş CANDAN

  7. Urla Gençlik Spor - Mehmet YAĞIZ

  8. Tire Bel. Spor - Kerim Aydoğan GÜL

  9. İzmir Spor - Salih SESSİZOĞLU

  10. Bergama Bel. Spor - Mustafa KİMSESİZ

  11. Bayraklı Bel. Spor - Fikret GÜLCAN

  12. Mavişehir 79 Yıldız Spor - Tufan ÖZKÜÇÜKLER

  13. Yeni Bornova Spor - Mehmet BÜYÜKAKGÜL

  14. Çamdibi Altınok Spor - Nail UMAÇ

  15. Konak Bel. Spor - Günay ŞENTÜRK

  16. Güzelbahçe Bel. Spor - Ayhan TEVLİOĞLU

  17. Ödemiş Bel. Spor - Yılmaz HORASANLIOĞLU

  18. Şirinyer Spor - Kenan DENİZ

  19. Yapıcıoğlu Spor - Nezir AKYOL



  • AMATÖR - U15

Play-Off’tan Türkiye Finallerine Giden Takımlar


  1. Aliağa Gençlik Spor - Murat TOPAL

  2. Buca Bel. Spor - Süleyman BERAL

  3. Tire 1922 Spor - Mustafa SEZER

  4. Güzeltepe Spor - Şahverdi AYDEMİR

  5. İzmir Spor - Salih SESSİZOĞLU


AMATÖR - U15 (Play-Off oynayan takımlar)


  1. Karşıyaka Kültür Spor - Neşet ERGÖL

  2. Çamdibi Altınok Spor - Nail UMAÇ

  3. Bornova Bel. Spor - Sezgin ÇAYIRLI

  4. İzmirgücü Spor - Ersin SARİ

  5. Buca Gençler Bir. Spor - Bedrettin KARADAĞ

  6. İzmir B.Ş. Bel. Spor - Caner Güney YILMAZ

  7. Ödemiş Bel. Spor - Yılmaz HORASANLIOĞLU

  8. Bergama Genç. Bir. Spor - Behram ÜSTÜN

  9. Deniz Spor - Baycan GÜZELKAYA

  10. Çiğli Bel. Spor - Ufuk ATLAS

  11. Pınargücü Spor - Yalçın AKDEMİR

  12. GSİM Spor - Yaşar DEMİR

  13. Yeni Bornova Spor - Mehmet BÜYÜKAKGÜL

  14. Balçova Belediye Termal Spor - Levent KALATA

  15. Menderes Bel. Eğt. Kültür Spor - Hüseyin YILMAZ



  • AMATÖR - U14

Play-Off’tan Türkiye Finallerine Giden Takımlar


  1. Buca Gençler Birliği - Bedrettin KARADAĞ

  2. Selçuk Efes Spor - Orhan MELER

  3. Konak Belediye Spor - Fikret ŞENTABAKLAR

  4. İzmir Demir Spor - Hasan Ali GÜMÜŞ

  5. İzmir Spor - Nuran ÖZEŞER


AMATÖR - U14 (Play-Off oynayan takımlar)


  1. Bergama Gençler Bir. Spor - Behram ÜSTÜN

  2. Güzeltepe Spor - Şahverdi AYDEMİR

  3. Bayraklı Bel. Spor - Necdet Çağlar ÇIVKIN

  4. Mavişehir 79 Yıldız Spor - Tufan ÖZKÜÇÜKLER

  5. Pınargücü Spor - Yalçın AKDEMİR

  6. İzmirgücü Spor - Ersin SARİ

  7. GSİM Spor - Yaşar DEMİR

  8. Buca Bel. Spor - Süleyman DERAL

  9. İzmir B.Ş. Bel. Spor - Metin Osman GÜLER

  10. Bergama Bel. Spor - Adnan GENÇZEYBEK

  11. Çiğli Bel. Spor - Ufuk ATLAS

  12. Çay Mh. Demirköprü Spor - Ahmet ÖZCAN

  13. Karşıyaka Kültür Spor - Yüksel ÖĞRETİM

  14. Yeni Bornova Spor - Nevzat ÜNSAL

  15. Ayküsan Ülkü Spor - İrfan CANER

  16. Balçova Bel. Termal Spor - Asil TOFUR

  17. Seferihisar Spor - Tayfun KAPTAN

  18. Menderes Bel. Eğt. Kültür Spor - Ege Can KAYA

  19. Ödemiş Bel. Spor - Yılmaz HORASANLIOĞLU



  • AMATÖR - U13

Play-Off’tan Türkiye Finallerine Giden Takımlar


  1. Altınordu A.Ş. - Melih Altuğ SAPMAZ

  2. Göztepe A.Ş. - Serkan DÖKME

  3. Deniz Spor - Enver YAZICIOĞLU

  4. Buca Gençler Bir. Spor - Bedrettin KARADAĞ

  5. Aliağa Gençlik Spor - Murat TOPAL

  6. İzmirgücü Spor - Ersin SARİ


AMATÖR - U13 (Play-Off oynayan takımlar)


  1. Bayraklı Bel. Spor - Necdet Çağlar ÇIVKIN

  2. Pınargücü Spor - Yalçın AKDEMİR

  3. İzmir Demir Spor - Hasan Ali GÜMÜŞ

  4. Çiğli Bel. Spor - Ufuk ATLAS

  5. Ödemiş Bel. Spor - Yılmaz HORASANLIOĞLU

  6. Menderes Bel. Spor - Hüseyin YILMAZ

  7. Narlıdere Bel. Spor - Erkan GÜNEŞ

  8. Deniz Futbol Kulübü Spor - Salih Hakan YILDIZ

  9. Menemen Bel. Eğt. Kültür Spor - Birol KOÇ

  10. İzmir Spor - İbrahim ULUKAPI



  • AMATÖR - U11

Play-Off’tan Türkiye Finallerine Giden Takımlar


  1. Göztepe A.Ş. - Gökhan ERSOY

  2. Pınargücü - Yalçın AKDEMİR

  3. Altay - Muharrem ATALAY

  4. Urla Gençlik - Mehmet YAĞIZ


AMATÖR - U11 (Play-Off oynayan takımlar)


  1. Aliağa Gençlik - Murat TOPAL

  2. Bergama Bel. Spor - Adnan GENÇZEYBEK

  3. Çiğli Bel. Spor - Ufuk ATLAS

  4. Deniz Futbol Kulübü - Salih Hakan YILDIZ

  5. Deniz Spor - Remzi SEVİNÇ

  6. Ceylan Spor - Ramazan ALTINDİŞ

  7. İzmirgücü Spor - Emre GÜRSOY

  8. Yeşilova Spor - Ercan KÖPRÜLÜ

  9. Altınırmak Spor - Hilmi BAYER

  10. Özçamdibi Spor - Refik YILDIRIM

  11. İzmir B.Ş. Bel. Spor - Bülent TOSUN

  12. Hoca Ahmet Yesevi Spor - Faik YİĞİT

  13. İzmir Spor - Nuran ÖZEŞER

  14. Menderes Bel. Birlik Spor - Cengiz ÖZDEN

  15. Bayındır Spor - Nurcan BAŞKANOĞLU

  16. Torbalı Çaybaşı Spor - Feyzi TUMBAR



  • OKULLAR ARASI




  • FUTBOL - KÜÇÜK ERKEKLER

Kaymakam Özgür Azer Kurak O.Okulu - Mehmet BÜYÜKAKGÜL

İzmir 1.si / Türkiye 10.su




  • FUTBOL - YILDIZ ERKEKLER

Bayraklı Kaymakam Özgür Azer Kurak O.Okulu - Mehmet BÜYÜKAKGÜL

İzmir 1.si / Türkiye 2.si




  • FUTSAL - YILDIZ ERKEKLER

Karabağlar Kazım Karabekir O.Okulu - Nur ÖZKARTAL

İzmir 1.si / Türkiye 2.si




  • FUTSAL - GENÇ KIZLAR

Karşıyaka Lisesi - Feriha PAYLAR

İzmir 1.si / Türkiye 4.sü




Okul müsabakasında sporcuların çarpışması sonucu Temel Yaşam Desteği uygulayarak hayati tehlikeyi önlemesi.

TOPLAM: 209 Kişi

2013-2014 SEZONU

4 SERTİFİKASYONA KATILIP

BELGE ALACAK 41 KİŞİ


32) Barış ŞEREF

33) Kamil TAŞKESEN

34) Mustafa Veysel TAŞKIN

35) Levent UZUNKUYU

36) Ercan YELAL

37) Ahmet YEŞİLDAL

38) Salih Hakan YILDIZ

39) Kaan YILMAZ

40) Hasan ARAL

41) Erdoğan BUYRUKÇU

42) Aytekin SÜMBÜL

43) Aykut Eren CANÜZMEZ



  1. Engin ALAGAŞ

  2. Erol ARAL

  3. Hakan ATALAY

  4. Nurcan BAŞKANOĞLU

  5. Metin BAYIR

  6. Kıvanç ÇAĞIN

  7. M. Zafer ÇAĞIN

  8. Cem ÇELİK

  9. Erhan DAŞDELEN

  10. Ercan DİNÇ

  11. İkram ERDOĞMUŞ

  12. Faik EVREN

  13. Ramazan EYİT

  14. Ali İhsan FİDAN

  15. Ferit GAZİLER

  16. Yasin GÜLERYÜZ

  17. Metin İSTEK

  18. Şencan KIRIKKAYA

  19. Mehmet KİRAZ

  20. Hasan KURT

  21. Cemil KUŞ

  22. Akın KÜÇÜKOĞULLARINDAN

  23. Mustafa Sabri ODABAŞI

  24. İbrahim OLPAK

  25. Mustafa ORAL

  26. Hüseyin ÖÇAL

  27. Yüksel ÖĞRETİM

  28. Orhan PALA

  29. Feyyaz PORSUK

  30. Yılmaz ŞAHİN

  31. Selman ŞEN

TFF GRASSROOTS C KURSU

DİPLOMA LİSTESİ

29 KİŞİ

1) Cem Göksel ÇAMDERELİ

2) Engin VEZİR

3) Oğuz ALLEZ

4) Faruk ÇAĞLAR

5) Can ÇAYLAN

6) Ömer AKTAŞ

7) Orhan PARLAK

8) Hasan GOSTAK

9) Gürhan İŞCİ

10) Adnan KIRLIOĞLU

11) Arif BAYAR

12) Ergül GÜLMEZ

13) Aslan DURU

14) Ömer KOÇ

15) Mehmet Murat TALAY

16) İsmail DERMENCİ

17) Mete ERDOĞAN

18) Sami HIZAL

19) Mustafa KOMUR

20) Ali YILMAZ

21) Önder EROL

22) Alper TAŞ

23) Okan YÜCEL

24) Murat AYHAN

25) Fatih DEVECİ

26) Nail GÖKOVA

27) Mehmet Ali DOĞAN



28) Kıvanç ÇAĞIN

29) Mehmet TAŞ


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət