Ana səhifə

Sezonu bölgesel amatör lig gruplandirmasi


Yüklə 62.72 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü62.72 Kb.
2014-2015 SEZONU BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUPLANDIRMASI

1.GRUP




2.GRUP

1-DİYARBAKIR 1968 SPOR

1- BEŞİKDÜZÜSPOR (TRABZON)

2-DİYARBAKIR YOLSPOR

2- KARADERESPOR (TRABZON)

3-HASKÖY YILDIZSPOR (MUŞ)

3- YOMRASPOR (TRABZON)

4-12 BİNGÖL SPOR

4- ÇAYELİSPOR (RİZE)

5- YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR (HAKKARİ)

5- ARDEŞENSPOR (RİZE)

6- PATNOS GENÇLİK SPOR (AĞRI)

6-1926 BULANCAKSPOR (GİRESUN)

7-BATMAN GERCÜŞ BAĞLARSPOR

7-GÖRELESPOR (GİRESUN)

8-KURTALAN SPOR (SİİRT)

8-ARHAVİSPOR (ARTVİN)

9-TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (BİTLİS)

9-SERHAT ARDAHANSPOR

10-BAŞKALESPOR (VAN)

10-TORULSPOR (GÜMÜŞHANE)

11-MARDİNSPOR

11-BAYBURT BELEDİYESPOR

12-CİZRE SPOR (ŞIRNAK)

12-KARSSPOR




13-13 ŞUBAT ERZİNCAN GENÇLİKSPOR

14-IĞDIR ARAS SPOR


































































































































































































































































































3.GRUP




4.GRUP

1-44 MALATYASPOR

1-CEYHANSPOR (ADANA)

2-MALATYA YEŞİLYURTSPOR

2-KOZAN BELEDİYESPOR (ADANA)

3-ELBİSTAN BELEDİYESPOR (K.MARAŞ)

3-HADIRLIGÜCÜSPOR (ADANA)

4-PAZARCIK SPOR (K.MARAŞ)

4- AKŞEHİRSPOR (KONYA)

5-ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR

5- SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR (KONYA)

6-ADIYAMANSPOR

6- SELÇUKLU BELEDİYESPOR (KONYA)

7-ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR (G.ANTEP)

7-AKDENİZ BELEDİYESPOR (MERSİN)

8-SAKICI İNŞAAT ŞENYURTSPOR (G.ANTEP)

8-MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR

9-Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

9-TOROSLAR BELEDİYESPOR (MERSİN)

10-SURUÇ GENÇLİKSPOR (Ş.URFA)

10-REYHANLI BELEDİYESPOR (HATAY)

11-ELAZIĞ YOLSPOR

11-DÖRTYOL G.BİRLİĞİ SPOR (HATAY)

12-KİLİS BELEDİYESPOR

12-OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ

13-DERSİMSPOR (TUNCELİ)

13-KARAMAN BELEDİYESPOR




14-NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK




5.GRUP




6.GRUP

1-ÇARŞAMBASPOR (SAMSUN)

1-SİNCAN BELEDİYESPOR (ANKARA)

2-TERMESPOR (SAMSUN)

2-KEÇİÖREN BAĞLUMSPOR (ANKARA)

3-LADİK BELEDİYESPOR (SAMSUN)

3-YENİ ALTINDAĞ BLD.SPOR(ANKARA)

4-1930 BAFRASPOR (SAMSUN)

4-KAZAN BELEDİYESPOR (ANKARA)

5-FATSA BELEDİYESPOR (ORDU)

5-KAYSERİ YOLSPOR

6-GÜZELORDU SPOR

6-H.ERCİYES GENÇLİK VE SPOR (KAYSERİ)

7-ÜNYESPOR (ORDU)

7-ZARA BELEDİYESPOR (SİVAS)

8-YENİ AMASYASPOR

8-CUMHURİYET ÜNİVERSİTE SPOR (SİVAS)

9-ULUKAVAKSPOR (ÇORUM)

9-SORGUN BELEDİYESPOR (YOZGAT)

10-YEŞİL YENİCESPOR (KARABÜK)

10-YİMPAŞ YOZGATSPOR

11-KASTAMONUSPOR 1966

11-MKE KIRIKKALESPOR

12-SİNOPSPOR

12-YEŞİL KIRŞEHİRSPOR

13-BARTINSPOR

13-AKSARAY SANAYİ VE GENÇLİK SPOR

14-TURHALSPOR (TOKAT)










7.GRUP




8.GRUP

1-MURATPAŞA BELEDİYESPOR (ANTALYA)

1-DİDİM BELEDİYESPOR (AYDIN)

2-KONYAALTI BELEDİYESPOR (ANTALYA)

2-BOZDOĞAN BELEDİYESPOR (AYDIN)

3-SARAYKÖYSPOR (DENİZLİ)

3-İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR (AYDIN)

4-PAMUKKALESPOR (DENİZLİ)

4-BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

5-İZMİR*

5-ERDEKSPOR (BALIKESİR)

6-İZMİR*

6-SINDIRGI BELEDİYESPOR (BALIKESİR)

7-EĞRİDİR SPOR (ISPARTA)

7-İZMİR *

8-DSİ SPOR (ISPARTA)

8-İZMİR *

9-BODRUM BLD. BODRUMSPOR (MUĞLA)

9-İZMİR *

10-MUĞLASPOR

10-MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

11-UŞAK SPORTİF GENÇLİK SPOR

11-SOMASPOR (MANİSA)

12-SELVİOĞLU SPOR (UŞAK)

12-SOMA SOTES SPOR (MANİSA)

13-AFJET AFYONSPOR

13-K.BİGA BLD.GENÇLİK VE SPOR(Ç.KALE)

14-BUCAK BLD. OĞUZHANSPOR (BURDUR)

14-YENİ ÇANSPOR (ÇANAKKALE)



9.GRUP




10.GRUP

1- İSTANBUL *

1- İSTANBUL *

2- İSTANBUL *

2- İSTANBUL *

3- İSTANBUL *

3- İSTANBUL *

4- İSTANBUL *

4- İSTANBUL *

5 İSTANBUL *

5-KARASUSPOR (SAKARYA)

6- KOCAELİ *

6-SERDİVANSPOR (SAKARYA)

7- KOCAELİ *

7-ARİFİYE KALAYCISPOR (SAKARYA)

8- KOCAELİ *

8- ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR

9-BURSA *

9- ESKİŞEHİR DEMİRSPOR

10- BURSA *

10- KÜTAHYASPOR

11- BURSA *

11- DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ(KÜTAHYA)

12- BURSA *

12-BEYKÖY BELEDİYESPOR (DÜZCE)

13-ALTINOVA BELEDİYESPOR (YALOVA)

13-DÜZCESPOR

14-VİTRASPOR (BİLECİK)

14-KIBRISCIKSPOR (BOLU)

11.GRUP

1-İSTANBUL *

2-İSTANBUL *

3- İSTANBUL *

4- İSTANBUL *

5- KOCAELİ *

6- KOCAELİ *

7-KDZ.EREĞLİ BLD.SPOR (ZONGULDAK)

8-KOZLU BELEDİYESPOR (ZONGULDAK)

9-ERGENE VELİMEŞE SPOR (TEKİRDAĞ)

10- TEKİRDAĞSPOR

11-EDİRNESPOR GENÇLİK

12-ANAFARTALARSPOR (EDİRNE)

13-BABAESKİSPOR (KIRKLARELİ)


NOT: 13 İstanbul takımı, 5 İzmir takımı ve 5 Kocaeli takımının hangi grupta yer alacağı kurası kendi illerinde ilgili takımların katılımıyla belirlenecektir.

İSTANBUL TAKIMLARI *

1-LEVENTSPOR

2-ÇENGELKÖYSPOR

3-EROKSPOR

4-İFA SPOR

5-MODAFENSPOR

6-ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR

7-BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESPOR

8-YENİBOSNASPOR

9-SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

10-SULTANGAZİSPOR

11-DİKİLİTAŞSPOR

12-AVCILAR BELEDİYESPOR

13-ÇIKSALINSPOR



İZMİR TAKIMLARI *

1-İZMİRSPOR

2-YEŞİLOVA GENÇLİKSPOR

3-NARLIDERE BELEDİYESPOR

4-ATİLLASPOR

5-İZAKS GAZİEMİRSPOR



KOCAELİ TAKIMLARI *

1-GEBZESPOR

2-ÇINARLISPOR

3-ÇAYIROVASPOR



4-SULTAN ORHANSPOR

5-KOCAELİSPOR


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət