Ana səhifə

Boys Cross Country Class aa results 2006-07


Yüklə 57.01 Kb.
tarix26.06.2016
ölçüsü57.01 Kb.

Boys Cross Country Class AA Results -- 2006-07

ILLINOIS HIGH SCHOOL ASSOCIATION Boys Class AA

State Cross Country Championships

Team Score Peoria, Illinois November 4, 2006

----------------------------------------------------------------------------

1. Elmhurst (York)

4 5 9 20 22 (30) (40) = 60

2. St. Charles (North)

17 19 27 44 58 (86) (121) = 165

3. Schaumburg (H.S.)

11 15 32 48 64 (69) (118) = 170

4. Orland Park (Sandburg)

12 21 36 37 78 (153) (166) = 184

5. Aurora (Waubonsie Valley)

29 33 35 46 53 (111) (124) = 196

6. Palatine (H.S.)

6 8 45 67 80 (123) (157) = 206

7. Frankfort (Lincoln-Way East)

16 18 23 54 127 (151) (179) = 238

8. Naperville (North)

10 52 57 59 62 (70) (71) = 240

9. Naperville (Neuqua Valley)

2 13 79 100 106 (141) (177) = 300

10. Wheaton (North)

14 47 49 95 104 (110) (139) = 309

11. Glen Ellyn (Glenbard South)

39 43 88 96 105 (135) (191) = 371

12. Arlington Heights (Hersey)

1 25 77 131 149 (160) (190) = 383

13. Wilmette (Loyola Academy)

3 55 101 112 116 (122) (171) = 387

14. Lisle (Benet Academy)

42 51 90 98 119 (120) (126) = 400

15. LaGrange (Lyons)

60 76 85 89 91 (117) (146) = 401

16. Winnetka (New Trier)

31 63 99 103 107 (163) (207) = 403

17. Mt. Prospect (Prospect)

50 65 74 97 133 (148) (183) = 419

18. Geneva

61 73 81 115 128 (129) (173) = 458

19. Sycamore

24 72 109 140 161 (162) (205) = 506

20. Rockton (Hononegah)

7 93 102 145 168 (194) (203) = 515

21. O'Fallon

26 28 136 175 182 (184) (187) = 547

22. Hoffman Estates (H.S.)

56 113 114 134 142 (185) (188) = 559

23. Galesburg (H.S.)

68 75 138 155 165 (181) (201) = 601

24. Oak Park (Fenwick)

82 94 137 147 152 (176) (180) = 612

25. Rock Island (H.S.)

41 92 125 172 186 (202) (204) = 616

26. Bloomington (H.S.)

66 108 144 156 164 (169) (206) = 638

27. Chatham (Glenwood)

34 132 143 167 174 (192) (195) = 650

28. Edwardsville (H.S.)

38 83 154 178 199 (200) = 652

29. Springfield (Sacred Heart-Grif

87 130 150 158 193 (196) (198) = 718

30. Springfield (H.S.)

84 159 170 189 197 (208) = 799

ILLINOIS HIGH SCHOOL ASSOCIATION

State Cross Country Championships

Boys AA - November 4, 2006

Place TmPl NAME CL SCHOOL TIME Pace

===== ==== ====================== == ====================================== ===== =====

1. Evan Jager Sr Algonguin (Jacobs) 14:07 4:43

2. 1 Kevin Havel Jr Arlington Heights (Hersey) 14:12 4:44

3. 2 Chris Derrick Jr Naperville (Neuqua Valley) 14:22 4:48

4. Dan Chenoweth Sr Geneseo 14:24 4:48

5. Dave Grange Sr Aurora (Marmion Academy) 14:24 4:48

6. Mark Battista Sr New Lenox (Lincoln-Way Central 14:28 4:50

7. 3 Tom Robbins Sr Wilmette (Loyola Academy) 14:28 4:50

8. 4 Tom Achtien Jr Elmhurst (York) 14:30 4:50

9. 5 Mike Fry Sr Elmhurst (York) 14:33 4:51

10. Luke Ryan Sr Downers Grove (North) 14:33 4:51

11. Noble Schermerhorn Sr Deerfield 14:35 4:52

12. 6 Mat Smoody Jr Palatine (H.S.) 14:35 4:52

13. 7 Ryan Jacobs Sr Rockton (Hononegah) 14:39 4:53

14. 8 Sagar Patel Sr Palatine (H.S.) 14:41 4:54

15. 9 Steve Sulkin So Elmhurst (York) 14:41 4:54

16. 10 Kyle Gibson So Naperville (North) 14:42 4:54

17. 11 Mike Spain Sr Schaumburg (H.S.) 14:42 4:54

18. Derek Erickson Sr Crystal Lake (Central) 14:42 4:54

19. 12 Kevin Adamowski Sr Orland Park (Sandburg) 14:44 4:55

20. 13 Jim Riddle Jr Naperville (Neuqua Valley) 14:45 4:55

21. 14 Chase Kadlec Jr Wheaton (North) 14:46 4:56

22. Ryan Hoklas Sr Crystal Lake (Prairie Ridge) 14:46 4:56

23. 15 Jon Roberts Sr Schaumburg (H.S.) 14:48 4:56

24. 16 Kyle Kirchner Sr Frankfort (Lincoln-Way East) 14:49 4:57

25. Cory Nanni Sr Normal (Community West) 14:51 4:57

26. 17 Scott Speare Jr St. Charles (North) 14:52 4:58

27. 18 Myles-Scot Stirn Jr Frankfort (Lincoln-Way East) 14:52 4:58

28. 19 Chris DeSilva Jr St. Charles (North) 14:53 4:58

29. Brad Keating Sr Cary (C.-Grove) 14:54 4:58

30. 20 Mark Sulkin Sr Elmhurst (York) 14:54 4:58

31. 21 Tom Sideras Sr Orland Park (Sandburg) 14:55 4:59

32. 22 Alan D'Ambrogio Sr Elmhurst (York) 14:56 4:59

33. 23 Nathan Troester Jr Frankfort (Lincoln-Way East) 14:56 4:59

34. 24 Derek Campbell Jr Sycamore 14:56 4:59

35. Griffin Lawler Sr Chicago (Young) 14:57 4:59

36. 25 Billy Wisser Jr Arlington Heights (Hersey) 14:58 5:00

37. 26 Dan Dunbar Sr O'Fallon 14:58 5:00

38. 27 Zack Johnson Sr St. Charles (North) 14:58 5:00

39. 28 Josh Eickmeier Sr O'Fallon 14:59 5:00

40. 29 Mark Schumacher Jr Aurora (Waubonsie Valley) 14:59 5:00

41. TJ McMorrow Jr Metamora 15:00 5:00

42. 30 Nick Kuczwara Sr Elmhurst (York) 15:01 5:01

43. Travis Lavin Sr Centralia 15:01 5:01

44. Myles Garza Sr Bolingbrook 15:03 5:01

45. Neal Klein Jr Streamwood 15:04 5:02

46. Lee Vlcek Jr Darien (Hinsdale South) 15:04 5:02

47. 31 Mike Schmidt Jr Winnetka (New Trier) 15:05 5:02

48. Nick Lane Jr Grayslake (North) 15:05 5:02

49. 32 Jim Link Sr Schaumburg (H.S.) 15:05 5:02

50. Pete Casa JR Wheaton (W. Warrenville South) 15:05 5:02

51. 33 David Schumacher Jr Aurora (Waubonsie Valley) 15:06 5:02

52. 34 Neal Anderson Jr Chatham (Glenwood) 15:06 5:02

53. Josh Stein Jr Aurora (Marmion Academy) 15:08 5:03

54. 35 Ryan Shea So Aurora (Waubonsie Valley) 15:09 5:03

55. 36 Justin Smith Sr Orland Park (Sandburg) 15:09 5:03

56. 37 Brad LaRocque Sr Orland Park (Sandburg) 15:09 5:03

57. 38 Andrew Josselyn Sr Edwardsville (H.S.) 15:09 5:03

58. Bill Miller Sr Metamora 15:09 5:03

59. 39 John Navarro Sr Glen Ellyn (Glenbard South) 15:09 5:03

60. 40 Tim Jung Sr Elmhurst (York) 15:09 5:03

61. 41 Kyle Staley Sr Rock Island (H.S.) 15:09 5:03

62. 42 Nick Geyer Sr Lisle (Benet Academy) 15:09 5:03

63. 43 Daniel Kuhlman Sr Glen Ellyn (Glenbard South) 15:11 5:04

64. 44 Bryan Barker Sr St. Charles (North) 15:11 5:04

65. Chris Simmons Sr Centralia 15:11 5:04

66. 45 Matt Dettloff Sr Palatine (H.S.) 15:12 5:04

67. 46 Emmett Lorenz So Aurora (Waubonsie Valley) 15:13 5:05

68. 47 Graham Farnsworth Jr Wheaton (North) 15:14 5:05

69. 48 Nathan Rutz Jr Schaumburg (H.S.) 15:15 5:05

70. 49 Collin Christensen Jr Wheaton (North) 15:15 5:05

71. Andrew Jacobi Sr Palatine (Fremd) 15:15 5:05

72. Ryan Leyba Sr Skokie (Niles West) 15:16 5:06

73. 50 Dave Anczyk Sr Mt. Prospect (Prospect) 15:16 5:06

74. Patrick Geoghegan Jr Oak Park (O.P.-River Forest) 15:16 5:06

75. TR Purcell Sr Bartonville (Limestone) 15:17 5:06

76. 51 Matt Clifford Sr Lisle (Benet Academy) 15:18 5:06

77. 52 Paul Boyer Jr Naperville (North) 15:18 5:06

78. 53 Henry Lapka Sr Aurora (Waubonsie Valley) 15:19 5:07

79. 54 Ron Revord Jr Frankfort (Lincoln-Way East) 15:19 5:07

80. 55 Matt Heinz Sr Wilmette (Loyola Academy) 15:20 5:07

81. 56 Matthew Perez So Hoffman Estates (H.S.) 15:20 5:07

82. 57 Jon Newman Jr Naperville (North) 15:21 5:07

83. 58 Maxwell Clink So St. Charles (North) 15:21 5:07

84. Edgar Guzman Sr Berwyn-Cicero (Morton) 15:22 5:08

85. Moe Bahrani Jr Vernon Hills 15:22 5:08

86. 59 Dan Harper Jr Naperville (North) 15:22 5:08

87. 60 Neil Driscoll Sr LaGrange (Lyons) 15:23 5:08

88. Matt Barns Jr Barrington 15:23 5:08

89. 61 Greg Adelman So Geneva 15:23 5:08

90. 62 Blake Fisher Sr Naperville (North) 15:24 5:08

91. 63 Colin Gazley Sr Winnetka (New Trier) 15:24 5:08

92. 64 Joey Myszka Sr Schaumburg (H.S.) 15:24 5:08

93. 65 Arthur Baptist Sr Mt. Prospect (Prospect) 15:25 5:09

94. 66 Josh Roig So Bloomington (H.S.) 15:25 5:09

95. 67 Kevin O'Brien Jr Palatine (H.S.) 15:25 5:09

96. 68 Josh Bailey Sr Galesburg (H.S.) 15:26 5:09

97. 69 Brian Burkhardt Jr Schaumburg (H.S.) 15:27 5:09

98. 70 David McWilliams So Naperville (North) 15:27 5:09

99. 71 Mike Trattner Sr Naperville (North) 15:27 5:09

100. 72 Peter Grimson Jr Sycamore 15:28 5:10

101. 73 Drew Isbell Jr Geneva 15:28 5:10

102. 74 Chris Hayek So Mt. Prospect (Prospect) 15:28 5:10

103. 75 Zack Yeager Sr Galesburg (H.S.) 15:28 5:10

104. 76 Sam Kehoe Jr LaGrange (Lyons) 15:29 5:10

105. 77 Erik Stanton So Arlington Heights (Hersey) 15:30 5:10

106. 78 Mike Marbach Jr Orland Park (Sandburg) 15:30 5:10

107. 79 Mike Ruff Jr Naperville (Neuqua Valley) 15:30 5:10

108. 80 Alex Mourousias Jr Palatine (H.S.) 15:31 5:11

109. Brian Denk Jr Darien (Hinsdale South) 15:32 5:11

110. 81 Evan Ehrhardt Jr Geneva 15:32 5:11

111. 82 Robert Ayres Sr Oak Park (Fenwick) 15:33 5:11

112. 83 Eric Johannigmeier Sr Edwardsville (H.S.) 15:33 5:11

113. 84 Aaron Osborne Jr Springfield (H.S.) 15:34 5:12

114. 85 Paul Busse Sr LaGrange (Lyons) 15:35 5:12

115. Shawn Dillard Sr Granite City 15:35 5:12

116. Morgan Davis Sr Carbondale 15:35 5:12

117. 86 Jose Sanchez-Vasque Sr St. Charles (North) 15:36 5:12

118. 87 Chris Frank Jr Springfield (Sacred Heart-Grif 15:36 5:12

119. 88 Tim Honig Sr Glen Ellyn (Glenbard South) 15:36 5:12

120. Devon Kelly Sr Downers Grove (South) 15:37 5:13

121. 89 Jake Discipio Sr LaGrange (Lyons) 15:37 5:13

122. 90 Brian Schroeck Sr Lisle (Benet Academy) 15:37 5:13

123. 91 Mike Janusek So LaGrange (Lyons) 15:38 5:13

124. Justin Sebens Sr Mahomet (M.-Seymour) 15:38 5:13

125. 92 Travis Anderson So Rock Island (H.S.) 15:39 5:13

126. 93 Robert Anderson Sr Rockton (Hononegah) 15:39 5:13

127. Nick Holmes Jr Bartonville (Limestone) 15:39 5:13

128. 94 Jordan Kramer Sr Oak Park (Fenwick) 15:39 5:13

129. 95 Jack Vebber Sr Wheaton (North) 15:40 5:14

130. William O'Malley So Rockford (Boylan) 15:41 5:14

131. 96 Brian Billie Jr Glen Ellyn (Glenbard South) 15:41 5:14

132. 97 Keith Renaud Sr Mt. Prospect (Prospect) 15:41 5:14

133. 98 Robby Olp Jr Lisle (Benet Academy) 15:42 5:14

134. 99 Carl Starkey Sr Winnetka (New Trier) 15:42 5:14

135. 100 Danny Pawola So Naperville (Neuqua Valley) 15:42 5:14

136. 101 Eddie O'Connor Sr Wilmette (Loyola Academy) 15:42 5:14

137. 102 Matt Brinkmeier So Rockton (Hononegah) 15:43 5:15

138. 103 Lucas Konopka Sr Winnetka (New Trier) 15:43 5:15

139. Andrew Larsen So Lombard (Montini) 15:43 5:15

140. 104 Ryan Mademann Jr Wheaton (North) 15:44 5:15

141. 105 Kevin O'Brien Sr Glen Ellyn (Glenbard South) 15:45 5:15

142. 106 Brian Morenus So Naperville (Neuqua Valley) 15:45 5:15

143. 107 Patrick Quirke Sr Winnetka (New Trier) 15:45 5:15

144. 108 Ben Nathan Sr Bloomington (H.S.) 15:45 5:15

145. 109 Stefan Hueber Jr Sycamore 15:46 5:16

146. 110 Justin Soderlund Jr Wheaton (North) 15:46 5:16

147. 111 Ben Tromblay Sr Aurora (Waubonsie Valley) 15:46 5:16

148. 112 Brian McGuire Sr Wilmette (Loyola Academy) 15:46 5:16

149. 113 Emilio Saraga Jr Hoffman Estates (H.S.) 15:47 5:16

150. 114 Ross Goers Jr Hoffman Estates (H.S.) 15:47 5:16

151. 115 Matt Bowman Sr Geneva 15:47 5:16

152. 116 Mark Donohue Fr Wilmette (Loyola Academy) 15:48 5:16

153. 117 Kevin Campbell Jr LaGrange (Lyons) 15:48 5:16

154. 118 Erich Seimetz Jr Schaumburg (H.S.) 15:49 5:17

155. 119 Nick Marchese Sr Lisle (Benet Academy) 15:49 5:17

156. 120 Paul Clifford Fr Lisle (Benet Academy) 15:50 5:17

157. 121 Matthew Miller So St. Charles (North) 15:50 5:17

158. 122 Dan Steinfels Jr Wilmette (Loyola Academy) 15:50 5:17

159. 123 Eddie Lopez Jr Palatine (H.S.) 15:51 5:17

160. 124 Eric Brinlee Jr Aurora (Waubonsie Valley) 15:51 5:17

161. David Sherman Sr Belleville (East) 15:51 5:17

162. 125 Scott Sparkman Jr Rock Island (H.S.) 15:52 5:17

163. 126 Alex Krouse Jr Lisle (Benet Academy) 15:52 5:18

164. 127 Mark Crowley Sr Frankfort (Lincoln-Way East) 15:52 5:18

165. 128 Andrew Nelson So Geneva 15:52 5:18

166. Ethan Heppner Sr Chicago (Young) 15:52 5:18

167. 129 Kevin Sparks Fr Geneva 15:53 5:18

168. 130 Colin McCormick Sr Springfield (Sacred Heart-Grif 15:54 5:18

169. 131 Mike McCartan Jr Arlington Heights (Hersey) 15:55 5:19

170. 132 Jon Carrigan Jr Chatham (Glenwood) 15:55 5:19

171. 133 Kevin Hayek Sr Mt. Prospect (Prospect) 15:56 5:19

172. 134 Chris Sutphen Jr Hoffman Estates (H.S.) 15:57 5:19

173. 135 Charlie Mueller Sr Glen Ellyn (Glenbard South) 15:57 5:19

174. 136 Jack Tierney Sr O'Fallon 15:57 5:19

175. 137 Brooks Smith Sr Oak Park (Fenwick) 15:57 5:19

176. 138 Spencer Guerrero Jr Galesburg (H.S.) 15:58 5:20

177. 139 Brian Schlick Jr Wheaton (North) 15:58 5:20

178. 140 A.J. Dickerson Sr Sycamore 15:59 5:20

179. 141 Kevin Grady Jr Naperville (Neuqua Valley) 15:59 5:20

180. 142 Chris Hoffman Jr Hoffman Estates (H.S.) 15:59 5:20

181. 143 Greg Staley Jr Chatham (Glenwood) 15:59 5:20

182. Aaron Werths So Granite City 16:00 5:20

183. 144 Joey Waldorf Sr Bloomington (H.S.) 16:00 5:20

184. Michael Kuntz Jr Chicago (St. Ignatius) 16:01 5:21

185. 145 Craig Worrall Jr Rockton (Hononegah) 16:02 5:21

186. 146 Jack Hostettler So LaGrange (Lyons) 16:02 5:21

187. 147 Ryan Shannon Jr Oak Park (Fenwick) 16:03 5:21

188. 148 Mike Styzek Jr Mt. Prospect (Prospect) 16:04 5:22

189. 149 Eric Johansen Jr Arlington Heights (Hersey) 16:04 5:22

190. 150 Danny McMahon Jr Springfield (Sacred Heart-Grif 16:05 5:22

191. 151 Joe Hosty Sr Frankfort (Lincoln-Way East) 16:06 5:22

192. 152 Tom Laser So Oak Park (Fenwick) 16:06 5:22

193. 153 Chuck Archer Sr Orland Park (Sandburg) 16:07 5:23

194. 154 Walter Vance Sr Edwardsville (H.S.) 16:07 5:23

195. Rich Eber Jr Chicago (Brother Rice) 16:08 5:23

196. 155 Austin Meeker Jr Galesburg (H.S.) 16:10 5:24

197. 156 Nat Smith Sr Bloomington (H.S.) 16:10 5:24

198. 157 Tom Laskowske So Palatine (H.S.) 16:11 5:24

199. 158 Jacob Wear Sr Springfield (Sacred Heart-Grif 16:11 5:24

200. 159 Brad Walwer So Springfield (H.S.) 16:12 5:24

201. 160 Mitch Pajcic Jr Arlington Heights (Hersey) 16:12 5:24

202. 161 Nick Fagan Jr Sycamore 16:12 5:24

203. 162 Matthew Gilmer So Sycamore 16:13 5:25

204. 163 Pat Morris Jr Winnetka (New Trier) 16:13 5:25

205. 164 Doug Rever Jr Bloomington (H.S.) 16:14 5:25

206. 165 Greg Whittle So Galesburg (H.S.) 16:14 5:25

207. 166 Mike Young Sr Orland Park (Sandburg) 16:15 5:25

208. 167 Chris Gray Jr Chatham (Glenwood) 16:15 5:25

209. 168 Kevin Jacobs Fr Rockton (Hononegah) 16:16 5:26

210. 169 Andy Szabo So Bloomington (H.S.) 16:16 5:26

211. 170 Connor Brown So Springfield (H.S.) 16:17 5:26

212. Robbie Eckardt Sr Lincolnshire (Stevenson) 16:18 5:26

213. 171 Kevin Kapolnek So Wilmette (Loyola Academy) 16:20 5:27

214. 172 Topher Leiby So Rock Island (H.S.) 16:21 5:27

215. 173 Drew Hickey So Geneva 16:23 5:28

216. 174 Josh Garrett Sr Chatham (Glenwood) 16:24 5:28

217. 175 Nathan Rice Sr O'Fallon 16:24 5:28

218. 176 Jack Boyle So Oak Park (Fenwick) 16:24 5:28

219. 177 Josh Budnik Jr Naperville (Neuqua Valley) 16:27 5:29

220. 178 Jacob Nelson Jr Edwardsville (H.S.) 16:29 5:30

221. 179 Matt Niendorf Fr Frankfort (Lincoln-Way East) 16:29 5:30

222. 180 Matt Connelly Jr Oak Park (Fenwick) 16:29 5:30

223. 181 Gabe Moreno Fr Galesburg (H.S.) 16:29 5:30

224. 182 Luke Sanchez So O'Fallon 16:30 5:30

225. 183 Albert Ciolek Fr Mt. Prospect (Prospect) 16:30 5:30

226. 184 Gavin Owens Fr O'Fallon 16:30 5:30

227. 185 Dan Hernandez Jr Hoffman Estates (H.S.) 16:31 5:31

228. 186 Josh Rice Sr Rock Island (H.S.) 16:36 5:32

229. 187 Nathan Ebrecht Jr O'Fallon 16:36 5:32

230. 188 Steve Karlson Sr Hoffman Estates (H.S.) 16:39 5:33

231. 189 Sam Morse So Springfield (H.S.) 16:39 5:33

232. 190 Mike Tisza Jr Arlington Heights (Hersey) 16:43 5:35

233. 191 Ben Miller So Glen Ellyn (Glenbard South) 16:44 5:35

234. 192 Adam Aydt Jr Chatham (Glenwood) 16:45 5:35

235. 193 Patrick Ryan Jr Springfield (Sacred Heart-Grif 16:45 5:35

236. 194 Tommy Farrell Jr Rockton (Hononegah) 16:46 5:36

237. 195 Brandon Johnson Jr Chatham (Glenwood) 16:48 5:36

238. 196 Sean Ryan Fr Springfield (Sacred Heart-Grif 16:51 5:37

239. 197 Justin Lee Fr Springfield (H.S.) 16:55 5:39

240. 198 Jacob Midden Sr Springfield (Sacred Heart-Grif 16:58 5:40

241. 199 Gilbert Flores Sr Edwardsville (H.S.) 17:01 5:41

242. 200 Jarrod Goodhue Sr Edwardsville (H.S.) 17:02 5:41

243. 201 Craig Hall Sr Galesburg (H.S.) 17:03 5:41

244. 202 Justin Begyn Jr Rock Island (H.S.) 17:03 5:41

245. 203 Jordan Wolf Sr Rockton (Hononegah) 17:04 5:42

246. 204 Kevin Moroni Sr Rock Island (H.S.) 17:07 5:43

247. 205 Keaton Leach So Sycamore 17:22 5:48

248. 206 Marcus McGee Jr Bloomington (H.S.) 18:17 6:06



249. 207 Alex Hegevall-Clark Sr Winnetka (New Trier) 18:20 6:07

250. 208 Andrew Wise Sr Springfield (H.S.)


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət