Ana səhifə

Yunanistan miDİLLİ’deki expo aegean 2013 Tİcaret-küLTÜr ve turizm fuari çERÇevesinde 14-15 haziran 2013 tarihleri arasinda düzenlenecek miDİLLİ geziSİ için


Yüklə 118 Kb.
tarix18.07.2016
ölçüsü118 Kb.
24.05.2013

B-21


Sayın İlgili,
Aşağıda teknik ve idari şartnamesi verilen İzmir Ticaret Odası’nca  YUNANİSTAN MİDİLLİ’DEKİ EXPO AEGEAN 2013 TİCARET-KÜLTÜR VE TURİZM FUARI ÇERÇEVESİNDE 14-15 HAZIRAN 2013 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK MİDİLLİ GEZİSİ için fiyat teklifinizi ve ön yeterlilik belgelerinizi, kapalı zarfla 31.05.2013 tarihinde saat 17.00’a kadar İzmir Ticaret Odası Satın Alma ve İdari İşler Müdürlüğü’ne iletmenizi rica ederiz.
Saygılarımızla,


İZMİR TİCARET ODASI’NCA  YUNANİSTAN MİDİLLİ’DEKİ EXPO AEGEAN 2013 TİCARET-KÜLTÜR VE TURİZM FUARI ÇERÇEVESİNDE 14-15 HAZIRAN 2013 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK MİDİLLİ GEZİSİ İŞİNE İLİŞKİN

TEKNİK VE İDARİ ŞARTNAME


TEKLİF SAHİBİNİN;
ADI SOYADI / TİCARİ UNVANI

TEBLİGATA ESAS AÇIK ADRESİ

BAĞLI OLDUĞU VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NO.

TELEFON VE FAKS NUMARASI

ELEKTRONİK POSTA ADRESİ (VARSA)

TEKLİF VEREN İMZA YETKİLİSİNİN ADI SOYADI:

TEKLİF VEREN İMZA YETKİLİSİNİN CEP TELEFONUTEKNİK ŞARTNAME

* YUNANİSTAN MİDİLLİ’DEKİ EXPO AEGEAN 2013 TİCARET-KÜLTÜR VE TURİZM FUARI ÇERÇEVESİNDE 14-15 HAZIRAN 2013 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK MİDİLLİ GEZİSİ


14-15 Haziran 2013 tarihleri arasında Yunanistan’ın Midilli Adası’nda düzenlenecek Expo Aegean 2013 Ticaret-Kültür ve Turizm Fuarı çerçevesinde Odamız tarafından Midilli’ye bir iş ve inceleme gezisi düzenlenecektir.
Geziye yaklaşık 150 kişi katılacaktır.


 • Ekteki teknik şartname tablosunun doldurulması gerekmektedir.

 • Teknik şartnamenin elle doldurulmaması gerekmektedir.

Bu çerçevede, 1. İZMİR İÇİ TRANSFERLER

 • 14 Haziran 2013 tarihinde Oda – Dikili Limanı ya da Oda – Ayvalık Limanı ve 15 Haziran 2013 tarihinde Dikili Limanı-Oda ya da Ayvalık Limanı – Oda transferi (en az 2010 model lüks otobüs ile)

 1. DİKİLİ LİMANI-MİDİLLİ FERİBOT YADA AYVALIK – MİDİLLİ FERİBOT

 • 14 Haziran 2013 tarihinde Dikili Limanı-Midilli ya da Ayvalık Limanı – Midilli Feribot transferi

 • 15 Haziran 2013 tarihinde Midilli-Dikili Limanı ya da Midilli-Ayvalık Limanı feribot transferi

 • Midilli Adası’nda tüm transferler
 1. KONAKLAMA
 • 14 Haziran 2013 tarihlerinde toplam 1 gece 2 gün Midilli’de 3, 4 yıldızlı ya da butik otel veya otellerde tüm grubun oda ve kahvaltı olarak konaklatılması (birden fazla otel tekliflerinde otellerin birbirlerine yakın olması ve aynı standartlarda bulunması gerekmektedir. )


Acente’den istenen hizmetler


 1. Midilli’de kalınacak otel ile tüm irtibatın sağlanması

Single/double oda fiyatlarının ayrı olarak verilmesi gerekmektedir.
 1. Feribot ile ilgili boarding işlemlerinin yapılması ve feribot şirketi ile tüm irtibatın sağlanması

 2. Ada turu organizasyonu ve şehir turu esnasında rehber temin edilmesi

 3. 14 Haziran tarihinde bir akşam yemeği, 15 Haziran tarihinde Ada turu organizasyonu ve organizasyon sırasında bir öğle yemeği için limitsiz içki dahil toplam 2 yemek için kişi başı yemek paket fiyatı verilmesi

 4. Acentaya verilecek liste için yurtdışı seyahat sağlık sigortalarının yaptırılması

 5. Acentaya verilecek liste için yurtdışı çıkış harç pullarının temin edilmesi

 6. Tüm gezi boyunca acenteden yeterli sayıda personel görevlendirilmesi

 7. Single ve double oda olmak üzere tüm hizmet kalemleri dahil kişi başı paket fiyat verilmelidir.

 8. Bütün fiyatlar KDV dahil olarak verilmelidir.

 9. Bütün fiyat teklifleri Euro üzerinden verilmelidir. (Diğer para birimleri ile verilen fiyat teklifleri dikkate alınmayacaktır)


Ek: Taslak Program YUNANİSTAN MİDİLLİ’DEKİ EXPO AEGEAN 2013 TİCARET-KÜLTÜR VE TURİZM FUARI ÇERÇEVESİNDE DÜZENLENECEK MİDİLLİ GEZİSİ

14-15 Haziran 2013
14-15 Haziran 2013 tarihleri arasında Yunanistan’ın Midilli Adası’nda düzenlenecek Expo Aegean 2013 Ticaret-Kültür ve Turizm Fuarı çerçevesinde Odamız tarafından Midilli’ye bir iş ve inceleme gezisi düzenlenecektir.
Geziye yaklaşık 150 kişi katılacaktır.

YUNANİSTAN MİDİLLİ’DEKİ EXPO AEGEAN 2013 TİCARET-KÜLTÜR VE TURİZM FUARI ÇERÇEVESİNDE DÜZENLENECEK MİDİLLİ GEZİSİ


Hizmet Kalemi

Fiyat / Kişi Başı

Açıklama


Ulaşım ve Transferler

 • 14 Haziran 2013 tarihinde Oda – Dikili Limanı ya da Oda – Ayvalık Limanı ve 15 Haziran 2013 tarihinde Dikili Limanı-Oda ya da Ayvalık Limanı – Oda transferi ve Midilli adasında gerçekleşecek tüm transferler (en az 2010 model lüks otobüs ile)

 • 14 Haziran 2013 tarihinde Dikili Limanı-Midilli ya da Ayvalık Limanı – Midilli feribot transferi

 • 15 Haziran 2013 tarihinde Midilli-Dikili Limanı ya da Midilli – Ayvalık Limanı feribot transferi


YEMEKLER


 1. Haziran 2013 akşamı akşam yemeği


15 Haziran 2013 ada turu çerçevesinde öğle yemeği


(İkinci Alternatif Verilmesi Durumunda)

KONAKLAMA
Midilli Adasında 1 Gece Konaklama
3, 4 Yıldızlı ya da Butik Otel

(İki veya daha fazla otel için fiyat verilmesi halinde otellerin birbirlerine yakın olması ve aynı standartlarda bulunması gerekmektedir. )


Single :

Double :


Suit :
(Fiyatlar oda+kahvaltı+kdv dahil ücret olarak 1 gece üzerinden belirtilmelidir)


 1. Otel:

 1. Otel:

(İkinci Alternatif Verilmesi Durumunda)

 1. Otel:

(Üçüncü Alternatif Verilmesi Durumunda)
Midilli Ada Turu Organizasyonu ve Rehberlik Hizmeti BedeliYurtdışı Seyahat Sağlık Sigortaları BedeliYurtdışı Çıkış Harcı Pulları BedeliTOPLAM / 4 Yıldızlı Otel (Şehir Merkezinde) single konaklamada + yukarıdaki hizmetler toplam kişi başı fiyat: (Euro)TOPLAM / 4 Yıldızlı Otel (Şehir Merkezinde) double konaklamada + yukarıdaki hizmetler toplam kişi başı fiyat (Euro)YUNANİSTAN MİDİLLİ’DEKİ EXPO AEGEAN 2013 TİCARET-KÜLTÜR VE TURİZM FUARI ÇERÇEVESİNDE DÜZENLENECEK MİDİLLİ İŞ VE İNCELEME GEZİSİ

TASLAK PROGRAMI

14-15 HAZIRAN 2013
14 Haziran 2013, Cuma

06:30-07:00 Oda Önünde Toplanma ve Hareket

07:00-09:00 Oda’dan Dikili’ye veya Ayvalık’a Hareket ve Varış (her iki alternatif için fiyat teklifi istenecektir)

09:30-11:30 Dikili-Midilli veya Ayvalık-Midilli Transferi (her iki alternatif için fiyat teklifi istenecektir)

11:30-12:30 Midilli’de Gümrük ve Pasaport İşlemleri

12:30- Otellere yerleşme

Serbest Zaman

20:00 Midilli Expo Aegean Ticaret-Kültür ve Turizm Fuarı Açılışı-Midilli Marina

21:00 Akşam Yemeği
15 Haziran 2013, Cumartesi

07:00-08:30 Kahvaltı09:00-15:00 Molivos ve Eresos Bölgeleri Gezisi/ Ada Turu (Öğle Yemeği) veya Midilli Ticaret Odasında Düzenlenecek Toplantıya Katılım

18:00 Limana dönüş, gümrük ve pasaport işlemleri

19:30 Midilli-Dikili veya Midilli-Ayvalık Transferi (her iki alternatif için fiyat teklifi istenecektir)

20:00-22:00 Oda’ya Hareket ve Varış


İDARİ ŞARTNAME

1

Bu şartnamede belirtilen iş günlerinin hesaplanmasında Pazartesi’den Cumartesiye (dahil) kadar olan günler iş günü olarak kabul edilip, sadece Pazar günleri iş günü olarak kabul edilmeyecektir.

2

Teklif verilirken 2 ayrı zarf hazırlanacaktır. Birinci zarfta, verilen teklif ve şartnamenin her sayfasının kaşeli ve imzaya yetkili kişinin imzasının olması gerekmektedir. İkinci zarfta ise, daha önce yapılan işlerle ilgili görüşülecek kişinin iletişim bilgilerinin yer aldığı referanslar, seyehat acentesi yetki belgesinin nüshası,Vergi dairesi levhası fotokopisi, imza sirküleri nüshası, Oda üyelik belgesi nüshasının (ortakları ve iştigal konusunu belirten) bulunduğu ön yeterlilik belgeleri yer alacaktır. Ön yeterlilik belgelerinin eksiksiz olarak ve güncel tarihli teslim edilmesi firmanın avantajınadır.

İhaleye katılan firmalar Odaya ibraz ettikleri belgelerin asıllarını veya fotokopilerini geri istemeyeceklerini peşinen kabul eder. Teklif Zarfları Teslim edilirken ek-1 de yer alan dilekçe Firma tarafından doldurularak zarfın içine konulan belgelerin sıralaması yapılarak, İzmir Ticaret Odası Satın Alma ve İdari İşler Müdürlüğü Personeli’ne paraflatıldıktan sonra, İZTO Ek Binası zemin katında yer alan evrak servisinden gelen evrak numarası alındıktan sonra Satın Alma ve İdari İşler Müdürlüğü’ne teslim edilecektir.3

Oda verilen teklifler içinde en düşük teklife işi vermek zorunda değildir. Teklif veren firmalar bunu peşinen kabul beyan ve taahhüt eder.

4

İdari ve teknik şartnamenin her sayfası teklif veren firma tarafından imzalanıp kaşelenecek olup, bu şartı yerine getirmeyen firmaların teklifleri kesinlikle dikkate alınmayacaktır. Teklif veren firma bunu peşinen kabul eder.

5

Teklif zarfı ve ön yeterlilik zarfı, 31.05.2013 tarihi 17.00’a kadar İzmir Ticaret Odası Satın Alma ve İdari İşler Müdürlüğü’ne elden veya posta ile teslim edilecektir.

6

Oda ihalenin her aşamasında ek bilgi ve belge isteme hakkını saklı tutmaktadır.

7

Kapalı zarfların üzerine firma ünvanı tam olarak yazılacaktır.

8

İşi alan Firma, ihale konusu işle ilgili olmak üzere Odamızca yapılacak /yaptırılacak diğer işlerde, Odamızın çıkarlarına aykırı düşecek hiçbir eylem ve oluşum içinde olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

9

Teklif veren Firmalar, ihale konusu iş için kendisi veya başkaları adına doğrudan veya dolaylı olarak asaleten veya vekaleten birden fazla teklif vermediğini beyan eder.

10

İşi alan Firma, söz konusu hizmeti ihale teknik şartnamesine uygun olarak belirtilen tarihlerde eksiksiz ve kusursuz olarak vermeyi işin tamamlanmasından sonra ödemenin yapılacağını kabul ve beyan eder.

11

İşi alan Firma, söz konusu hizmetin taahhüt edilen zamanda teslim edilememesi, teknik şartnamede herhangi bir aksaklık yaşanması durumunda fatura toplam bedelinin %20 si oranında Odaya ceza ödeyeceğini, istenildiğinde de ürünü orijinali ile mazeretsiz değiştireceğini kabul ve taahhüt eder.

12

İşi alan Firma, işi bizzat kendi firmasının yapacağını, işi ve/veya bu işten dolayı doğacak hak edişini bir başkasına devretmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

13

Bu şartname ve gerekmesi halinde düzenlenecek sözleşmenin uygulanmasından doğacak her türlü ihtilafta İzmir Ticaret Odası Tahkim Kurulu yetkilidir.

14

Oda Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp, istediği zaman ihaleyi herhangi bir sebep göstermeksizin iptal edebilir. Oda ihaleyi yapıp yapmamakta, , iptal etmekte, dilediğine vermekte ve teklif süresini uzatmakta serbesttir.

15

İhaleye hazırlanılması ve katılınması ile ilgili bütün giderler firmalara aittir. ODA, ihalenin seyrine ve sonucuna bakılmaksızın firmaların üstlendiği bu giderlerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

16

Ödeme faturanın İzmir Ticaret Odasına ibrazından itibaren 15 iş gününde yapılacaktır

Biliyor ve kabul ediyorum.

Firma yetkilisinin Adı Soyadı:

İmza:

İHALE KONUSU İŞE TEKLİF VEREMEYECEK OLAN KİMSELER İZMİR TİCARET ODASI MECLİSİ KARARI UYARINCA AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.
1)İzmir Ticaret Odası Meslek Komitesi Üyeleri (Meslek komitesi üyesi tüzel kişilik ise bunların Oda’daki temsilcileri, ortakları ve yetkilileri, ortağı bulundukları tüzel kişiler) ile bu kişilerin 2. dereceye kadar (2. derece dahil) kan ve sıhri hısımları, ortakları doğrudan veya dolaylı ya da alt yüklenici olarak kendileri ve başkaları adına vergiler hariç aylık toplam 10.000-TL’yi (On Bin Türk Lirası) aşan Oda’nın yapım, inşaat, mal alımı ve hizmet işlerine teklif veremezler ve katılamazlar.

2) Meclis Başkanı ve Yardımcıları, Oda Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, Katip üye, Hesapları İnceleme Komisyonu üyeleri, Satın Alma Komisyonu üyeleri, Oda Mülkleri Komisyonu üyeleri, Oda Genel Sekreteri ve personeli ile bu kişilerin ortağı bulundukları tüzel kişiler, 2. dereceye kadar (2. derece dahil) kan ve sıhri hısımları, ortakları Oda’nın yapım, inşaat, mal alımı ve hizmet işlerine hiçbir şekilde teklif veremezler ve katılamazlar.

3) Daha önce kendine iş verildiği halde usulüne göre sözleşme yapmayanlar, sözleşme yapıldıktan sonra, mücbir sebepler dışında taahhütlerini, sözleşme ve şartname hükümlerine uygun olarak yerine getirmediği tespit edilenler ve Oda ile hukuki anlaşmazlığa düşenler Oda’nın yapım, inşaat, mal alımı ve hizmet işlerine hiçbir şekilde teklif veremezler ve katılamazlar.
Satın Alma ve Şartname hakkında sorularınız için iletişim bilg.

Arzum GÜL YILDIRIM

Satın Alma ve İdari İşler Müdürü

Tel.0232 498 42 10

Elif ÇAM

Satın Alma ve İdari İşler Müdürlüğü /Uzman

Tel.0232 498 4336-4341

Teknik Konularda Sorularınız için

Pınar Karayılanoğlu

Dış İlişkiler Masası Şefi
Tel.0232 498 4101
Ahmet Toprak

Uzman Yard.


Tel.0232 498 4108

EK-1(KAPALI ZARFLARIN DIŞINDA İMZALI KAŞELİ OLARAK TESLİM EDİLECEKTİR.)

…/…/2013
İZMİR TİCARET ODASI GELEN EVRAK NUMARASI VE EVRAĞIN GELİŞ SAATİ:

İzmir Ticaret Odası Satın Alma ve İdari İşler Müdürlüğü’ne


Odanızca düzenlenecek MIDILLI İŞ VE İNCELEME GEZİSİ İÇİN için hazırlanan teklif ve ön yeterlilik belgeleri … adet kapalı zarfta ekte
sunulmuştur.

Teslim Eden Firma Yetkilisinin Adı Soyadı :


Kaşe ve İmza:
Firma Yetkilisinin İmzası ve Firma Kaşesi:Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət