Ana səhifə

Tänavakorvpallisarja “Paide Suvi 2012” esimene etapp


Yüklə 11.07 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü11.07 Kb.
Tänavakorvpallisarja “Paide Suvi 2012” esimene etapp.
Pühapäeval, 27.mail toimus Paides Lai tänava välisväljakutel Korvpalliklubi Seitse poolt korraldatava tänavakorvpallisarja “Paide Suvi 2012” esimene etapp.

Kohale oli tulnud meeldivalt palju korvpallisõpru. Kolm vanuseklassi oli esindatud 13 võistkonna ja 45 sportlasega.


Neidude võistlusklass oli esindatud kolme võistkonnaga. Omavahel mängiti turniirisüsteemis läbi. Iga võistkond sai kokku 4 mängu, kuna neiud mängisid läbi ka kahe poiste võistkonnaga. Etapi esikoha sai seekord võistkond PLIXID, kes alistasid kõik vastased väga veenvalt. Teise koha sai võistkond ANN ning kolmandaks pidi jääma seekord võistkond H.M.K.E.

Võistkond PLIXID mängisid koosseisus Liis Metsatalu, Maia Salm, Helen Jürgenstein ja Anni Männil.


Poiste vanuseklass oli esindatud kahe võistkonnaga. Poiste võistkond mängis omavahel kaks korda läbi ja samuti proovisid nad oma rammu neidude vastu.

Esikoha etapilt sai võistkond SEITSE, kes võitis mõlemad omavahelised mängud võistkond PONTU vastu.

Võistkond SEITSE mängis koosseisus Ralf-Markus Heero, Roger Jõesaar ja Silver Münzer.
Meeste arvestuses oli kohal 8 võistkonda, kes alustasid mänge kahes neljases alagrupis. Alagruppide kolm paremat meeskonda pääsesid mängima kohtadele üks kuni kuus. Alagruppide viimased mängisid kohtadele seitse kuni kaheksa. Alagruppide tulemused võeti kohamängudele kaasa.

Turniiri võitjaks tuli meeskond nimega SARDIS, kes kaotas alagrupis küll ühe mängu, kuid kohamängudel ei vääratanud kordagi. Võistkond SARDIS mängis koosseisus Kristen Meister, Kristjan Sardis ja Kristjan Jäärats. Teise koha saavutas meeskond LAMBAD ja kolmandaks jäi mõnevõrra üllatuslikult eelmise aasta tänavakorvpallisarja võitja ÜTER ZÖRKER.


Tänavakorvpallisarja igal etapil toimub ka viskevõistlus ning esmakordselt kõige nooremale vanuseklassile võistlused osavaima korvpalluri harjutustes.

Poiste ja neidude viskevõistluse võitsid seekord õrnema soo esindajad, kuna parima tulemuse viskasid Agnes Kaasik ja Lüüli Keskküla (15 punkti).

Meeste viskevõistluse võitsid Kristen Meister ja Kristjan Jäärats 27 punktiga.

Osavaima korvpalluri harjutuses näitas kõige kiiremat aega ja tuli seega võitjaks Gerth-Kristyan Mass ajaga 17,33.


Tänavakorvpallisarja „Paide Suvi 2012“ järgmine etapp toimub 17. juunil, koht endiselt Paide Laia tänava välisväljakud.
MTÜ Korvpalliklubi Seitse

Erjo Paris


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət