Ana səhifə

Svarbu pradėti melstis, pradėti su mergele marija


Yüklə 30 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü30 Kb.
SVARBU PRADĖTI MELSTIS, PRADĖTI SU MERGELE MARIJA
Štai svarbiausias pranešimas: Mergelės Marijos buvimas dėl kiekvieno. Antrasis Vatikano susirinkimas Mergelę Mariją apibrėžė kaip „Bažnyčios Motiną“. Motina Bažnyčios, kuri esame mes. Šis Mergelės Marijos buvimas yra stipriausias Medjugorjės pranešimas ir tas Jos buvimas patiriamas per kasdienius apsireiškimus. Dėl šių kasdienių apsireiškimų daugeliui iškyla klausimas: „Negi tai įmanoma?“.
Niekada nebūčiau patikėjęs, kad galėtų taip būti, bet matau, kad tai Mergelės Marijos darbas, nes per tuos 42 mėnesius regėtojai visiškai įsitikinę kiekvienam, nuo vyskupo iki eilinio piligrimo, atvykstančiam čia, sako: „Mes regime Dievo Motiną“.
Niekada nemaniau, kad tai galėtų būti įmanoma, bet aš matau, kas vyksta ir kad tokiu būdu Dievo Motina sako: „Aš esu su jumis“. Pasiaukojimas Mergelei Marijai, kaip tai padarėme šių metų kovo 25 d., reiškia: „Priimu Tave į savo gyvenimą kaip savo Motiną“. Priimti Mergelę Mariją į savo gyvenimą reiškia leistis būti vedamiems pas Jėzų, nes tai ir yra, ko Ji trokšta. Ji elgiasi taip kaip Galilėjos Kanoje, kai Jėzui pasakė, kad šeima daugiau nebeturi vyno ir kai tarnams pasakė daryti viską, ką tik Jėzus jiems lieps. Esu tikras, kad Dievo Motina nežinojo, ką Jėzus pasakys savo tarnams, bet Ji žinojo, kad Jis pasakys kažką, kas išgelbės šeimą. Labai svarbu, kad tarnai padarė tai, ką Jėzus jiems buvo liepęs. Ji ateina ir kviečia mus ieškoti Jėzaus, nes Ji trokšta, kad surastume Jį.
Daug kartų Ji yra sakiusi: „Man reikia jūsų maldų, padėkite!“. Vienas atsakingas asmuo iš Šv. Dvasios atsiuntimo bažnyčios papasakojo man, kad jis bijojo važiuoti į Medjugorję, kadangi jų bažnyčiose Mergelė Marija dar nebuvo tinkamai garbinama, bet apsilankęs šioje vietovėje pamatė, kad akcentuojami buvo ne apsireiškimai, bet Eucharistija, Kryžius ir Jėzus. Tai jam padėjo priimti apsireiškimus.
Svarbus ir ekumeninis momentas. Dievo Motina mums sako: „Aš esu visų Motina“. Ji prisistato kaip tarnaitė Viešpaties, kuris trokšta padėti Jos vaikams išsigelbėti.
Žymiam skulptoriui pranciškonui Amerikoje buvo duota pinigų Dievo Motinos statulos sukūrimui Medjugorjėje. Jis atvyko čia ir pasakė man, kad turįs laiko ir pinigų, bet norįs patvirtinimo iš Dangaus. Jeigu Dievo Motina sutiks, jis padarys tą statulą, bet jeigu Ji to nenorės, tai niekas jo neįtikins to daryti. Paklausta buvo per [regėtoją] Mariją Pavlovič ir atsakymas buvo toks: „Ne mano, bet Sūnaus ir tegu tave įkvepia žodžiai: „Ateikite pas mane visi, kurie esate prislėgti, aš jus atgaivinsiu“. Jis neteko žado ir pasakė, kad Jai leidus padarys Jos Sūnaus statulą ir kad vis tiek sukurs ir Dievo Motinos statulą, kad ir be Dangaus leidimo. Taigi matome, kad Mergelė Marija parodo save kaip nuolankią tarnaitę, kuri trokšta būti naudinga dėl mūsų gerovės ir išgelbėjimo.
„Aš esu su jumis, bet pasninkaukite ir melskitės, kad patirtumėte ramybę“.
T. Slavko Barbarič

1984 m. gruodžio 29 d., Medjugorjė


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət