SPORTİF SOSYAL DANSLAR (SALSA) TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
05 ŞUBAT 2012-ATATÜRK SPOR SALONU
ANKARA
YARIŞMA SONUÇLARI
MİNİKLER 1
-
ERDOĞAN TOPRAK ONAT- YAĞMUR YILDIRAN-ANATOLIA DANS SPK.
-
EMİR POYRAZ ÇELİKOĞLU-YAREN ÜNAL-ANATOLIA DANS SPK.
-
MEHMET SERHAT KÜÇÜKER-ÖZÜM EYLÜL ŞAHİN-ANATOLIA DANS SPK.
-
FETHİ TANRIVERDİ-SUDENAZ AKMAZ-ANATOLIA DANS SPK.
-
YİĞİT ALEMDAROĞLU-ŞEVVAL ÜNAL- ANATOLIA DANS SPK.
-
EFE GÖKDENİZ-YAĞMUR ZEREN OKATAN-ANATOLIA DANS SPK.
-
UMUT DOĞA BİLİMLİER-SUDE EMUL-ANATOLIA DANS SPK.
MİNİKLER 2
-
KAAN TÜRESOY-ZEYNEP KESKİN-SEANS DANS SPK.
-
EMRE ALTINIŞIK-DAMLA COŞKUN-ANATOLIA DANS SPK.
-
SEMİH EGE ERSOY-ECEM BUSE YURT-SEANS DANS SPK.
-
YAĞIZ PEKER-EDA ÇELİK-SEANS DANS SPK.
-
OSMAN EFE GÜL-DAMLA YALÇINKAYA-ANATOLIA DANS SPK.
-
BERKCAN ZAFER-YAREN ÖZDEMİR-ANATOLIA DANS SPK.
YILDIZLAR 1
-
ERKE ÜN- ALMİRA TURAN-SEANS DANS SPK.
-
GÖRKEM DAHİLLER-NİLGE AKKAYA-MANİSA DANS AKD. SPK.
-
DENİZ OHRİ-SELİN AYDEMİR-ANATOLIA DANS SPK.
-
MUSTAFA BERKİN ÇAKAR-IRMAK ALPASLAN-ANATOLIA DANS PK.
-
SEZGİN ERTÜRK-HELİN DOĞA GÜLER-SEANS DANS SPK.
-
EGEMEN KESKİN-YAREN ESEN- KUŞADASI DANS SPK.
YILDIZLAR 2
-
SARP SARIKAYA-ŞİMAL HAZAL SARISÖZEN-SEANS DANS SPK.
-
AHMET BURAK ERTUNG-BUĞU SU –KUŞADASI DANS SP. GSK
-
ARDA SIVIŞOĞLU-SAHRA NİL DEMİRİZ-ANATOLİA DANS SPK.
-
GÖRSEL CAN AKGÜN-MERYEM SANEM KÜÇÜKBAYRAM-KUŞADASI DANS SP.GSK.
-
VİCTOR KURAPATKİN-ÖZGE ÜYE-SEANS DANS SP.KLB.
-
SEZER ERTÜRK-DOĞA TUNCER-SEANS DANS SPK.
GENÇLER
-
MERT UĞUR-ÖMÜR KAYNAK-MANİSA DANS AKADEMİ GSK
-
MUSTAFA CANBERK YAŞAR-DENİZ EZGİ TEMUCİN-ARTİSTİK DANS DERNEĞİ SPK.
YETİŞKİNLER
-
EMRE ÇAY-ESİN TEKE- ARTİSTİK DANS DERNEĞİ SPK.
-
YAĞIZ BANKOĞLU-MELİSA SAHRA KATILMIŞ-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
-
SEZGİN ÖZASLAN-NURSEL CAN-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
-
UMUT BAŞIBÜYÜK-MÜGE BAŞARAN-DANS SPORU 34 SPK.
-
MESUT TOSUN-GÜLDEN MELEK BASAN-KRİPTO DANS SPK.
-
CAN ÇİTLENBEK-NADİDE GAMZE ALPTEKİN-BOĞAZİ DANS SPK.
-
ERSİN ALTAŞ-HANDE ATALAY-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
-
MESUT KAYA-YAĞMUR DAMLA AYDIN-SEANS DANS SPK.
-
TOLGAR ŞAŞMAZ-MERVE ÇIRPICI-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
-
-12. HAKAN HAFIZOĞLU-SİMGE SARIGÜL-KRİPTO DANS SPK.
10.-12. BUĞRA ÖNCÜL-CEREN BAYHAN-DANS MERKEZİ
10.-12. MUSTAFA NEVZAT GÖKHAN ÜNLÜ-SİNEM KOÇ-LATİNO DANS SPK.
13. CEM DEMİR-SELİN CANDAN MERT-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
14. BATUHAN CENGİZ-EZGİ SUZER-LATİNO DANS SPK.
15. İSMAİL HAKKI KAPLAN-ELANUR UZUNOSMANOĞLU-KRİPTO DANS SPK.
16.-18. YASİN EMRE EVİRGEN-DUYGU KARADUMAN-KRİPTO DANS SPK.
16.-18 CİHAN AYDIN-BUSE ÇELİK-ÜMİT YUMLU DSK.
16.-18.ONUR ÇAĞLI-AYŞEGÜL ÜN-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
19.-26.ÖMER KURTYILMAZ-BURCU ÜÇKAN-KRIPTO DANS SPK.
19.-26. ZİYA UTKU YILMAZ-BEYZA NERİMAN BUMİN-KRİPTO DANS SPK.
19.-26. İLKER ÖZÖREN-BAŞAK SAVUR-ANGORA DANS SPK.
19.-26. DENİZ TURHAN-ESİN ÖZEL- DANS SPORU 34 SPK.
19.-26. SİNAN GÖRGÜLÜ- GONCA ÇAKO-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
19.-26. EMRAH ÖZMEN-ÖZGE ÖZCAN- AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
19.-26. RÜŞTÜ BAHADIR ŞAHİN-AYSUN ŞAHİN-LATİNO DANS SPK.
19.-26. DOĞUKAN ANDAÇ-AYŞEGÜL DEMİRCİ-LATİNO DANS SPK.
27.-32. ALİCAN KOYULHİSAR-AYŞEGÜL ÇETİN-KRİPTO DANS SPK.
27.-32. SERKAN ERMİŞ-YAĞMUR PENDİK-ARTİSTİK DANS SPK.
27.-32. SAİM BATUHAN BAJDAROĞLU-NAZAN ÖZEL-GÜMÜŞ KEDİ SPK.
27.-32. UMUT KILIK-JALE ÖZSEKİZLİ-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
27.-32.VEDAT ERDEM ÖZKUL-CANSU ATMACA-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
27.-32. MURAT KURTAR-CANSU ATA-SEANS DANS SPK.
33.-35. SERCAN İNCİ-NEFİSE PEKCAN-BODRUM AR.TANGO
33.-35. HAYRİ CAN SERMET-GİZEM SU AKALAN-ŞEHRİN DANS MRZ.
33.-35. İZZET YILDIZ-DUYGU BİRCAN-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
36.-46. BURAK KARABULUT-SEVGİ TAN-KRİPTO DANS SPK.
36.-46. UMUT BİNGÖL-DİDEM BURÇAK DOĞRUEL-KRİPTO DANS SPK.
36.-46. UTKU ULUS-İNCİ BERİVAN TOROS-AKDENİZ SPK.
36.-46. EMEK YETER-BÜŞRA ERDOĞAN-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
36.-46. YALÇIN FAİK SÜMER-LALE BERBER-DANS SPORU 34 SPK.
36.-46. SERTAN SOYDABAŞ-BİLGE YELİZ ARTUÇ –AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
36.-46. M. AKİF DAMLAGÜL-DAMLA AVCI-KONAK BELEDİYESİ SPK.
36.-46. LEVENT DAĞLAR-YAPRAK İZKAN-ARAS DANS SPK.
36.-46. MEHMET TRABZON-GİZEM ORTA-LATİNO DANS SPK.
36.-46. SİNAN ALEMDAR-GÜNAY MİDİLİÇ-LATİNO DANS SPK.
36.-46. UMUT SİLE-DEMET KÜTÜK-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
47.-49. ALİ ÇAKAL-CANAN TEKÇE-ADIM DANS SPK.
47.-49. ERCAN OSMANOĞLU-ELÇİN ELİF HARMANBAŞI- BOĞAZİÇİ DANS SPK.
47.-49. MUHARREM GÖNEN-MELTEM ERDOĞAN-DANS SPORU 34 SPK.
50.-53. ÖMER OĞUZ KESKİN-EZEL DURDU-FERDİ
50.-53. CUMHUR ÇETİN-MİRAY YILMAZ-SHINE DANS SPK.
50.-53. HÜSEYİN KAĞAN ERÇAKIR-HAYRİYE IŞIL ONAR-LATİNO DANS SPK.
50.-53. İLKER OZAN-ELİF EZGİ ULUYÜZ-LATİNA DANS SPK.
54.-56. FEVZİ AYYILDIZ-İREM AKGÜN-DANS MRKZ. GSK.
54.-56. ONUR KALPANTA-AYŞE GÜNEŞ-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
54.-56. ULAŞ SARPER-MELTEM BAYRAM-LATİNO DANS SPK.
57.-63. ALP EREN KAPLAN-SANİYE KURU-ANGORA DANS SPK.
57.-63. MEHMET DALDAL-MERVE SARIKAYA-ARTİSTİK DANS DRN. SPK.
57.-63. TANER OĞAN-GÜL KABACAOĞLU-KUŞADASI DANS SPK.
57.-63. EMRE HÜSMEN-GİZEM KAPLAN-BOĞAZİÇİ DANS SPK.
57.-63. ŞAHİN ŞİMŞEK-SELEN PAK-KONAK BLD. SPK.
57.-63. TALAT KESKEK-GÖZDE GÜLERSOY-ARAS DANS GSK.
57.-63. KEREM NOGAY-SİNEM SETENAY ERDOĞAN-LATİNO DANS SPK.
64.-81. UMUT AYDEMİR-MİHRİBAN DENİZ NAR- KRİPTO DANS SPK.
64.-81. ANIL BARIŞ-ZEYNEP DAMLA ATAKAN-LATINO DANS SPK.
64.-81. ALİ DEMİRCİOĞLU-GÜLCAN KIRK- LATİN DANS CİMN. SPK.
64.-81. İSMAİL ÖZDENGÜL-ESİN TUĞBA TOZMAN-ANGORA DANS SPK.
64.-81. ALİ HAYDAR GÜMÜŞ-AZİME ASLAN-ANGORA DANS SPK.
64.-81. HAKKI YILMAZ-HALE MENGÜKAAN-ANGORA DANS SPK.
64.-81. OĞUZHAN ALAGÖZ-ÖZGE ESAN-ANGORA DANS SPK.
64.-81. BURHAN HALİT KAZAN-FERDA GÖKÇAY-FERDİ
64.-81. ERCAN ÖZUYGUR-GÖNÜL SAHİKA GİTGEL-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
64.-81. MURAT MUHARREMOĞLU-EVRİM KINACI-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
64.-81. MUSTAFA ÇOLAK-BEYAZ CANDAN DÜZGÜN-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
64.-81.ONUR MENTEŞE-TUĞBA SAK-AYTUNÇ BENTÜRK SPK.
64.-81. ONUR KIRMIZIDAL-MÜGE KIRMIZIDAL-ARAS DANS GSK.
64.-81. HİKMET YAVUZ-BURCU YENER-LATİNO DANS SPK.
64.-81. ÖZKAN YILMAZKUDAY-FERDA TETİK-LATİNO DANS SPK.
64.-81. OZAN GÜZEY-BANU TERZİ-LATİNO DANS SPK.
64.-81. AHMET KOÇ-ECEM DİLAN KÖSE-A.TANGO VE LATİN DANS SEV. SPK.
BÜYÜKLER
-
BÜLENT OKAN-ŞEBNEM OKAN-AYTUNÇ BENTÜRK DANS SPK.
-
HAKAN BARUN-ZUHAL NAİLE ÖNÜÇ-LATİNO DANS SPK.
-
MURAT TELCİ-AYŞE PERİ ARSLANER-DANS SPORU 34 SPK.
-
CÜNEYT ÖZTÜRK-EYLEM KOÇ ÖZTÜRK-KUŞADASI DANS SP. GSK
|