Ana səhifə

Program na květen 2014 kino Hvězda Uherské Hradiště


Yüklə 0.52 Mb.
səhifə1/4
tarix27.06.2016
ölçüsü0.52 Mb.
  1   2   3   4Program na květen 2014

kino Hvězda Uherské Hradiště

Vstupenky na všechny naše programy je možné si rezervovat – nejlépe adresně (den, čas, sedadlo) na našem webu v novém rezervačním systému na adrese http://www.mkuh.cz/index.php?id=rezervace nebo mailem na adresu pokladna@mkuh.cz. (V den projekce jen do 12.00 hodin.)
Více informací najdete i v tištěném Zpravodaji Městských kin a hlavně na našich stránkách www.mkuh.cz - kde také webovou verzi Zpravodaje vystavujeme a kde se také můžete zaregistrovat k pravidelnému odběru našich aktualit.
Městská kina připravila pro nový školní rok 2013/2014 řadu zajímavých slevových programů a aktivit. Kromě toho nabízejí i mnohé slevy (rodinné vstupné, 10+1, ISIC, Jsme jedna rodina, balíček seniorům, ZTP a ZTP/P, Regionpas Slovácko, …). Více informací na www.mkuh.cz a v pokladně kina Hvězda. Registrujte se na www.mkuh.cz/registrace
A navíc ještě jedna obecná adresa, kam můžete vznášet dotazy všeho druhu: info@mkuh.cz


FILMOVÉ PREMIÉRY
Rio 2 [3D]

čtvrtek 1. 5. 16.00, středa 7. 5. 15.30, pátek 30. 5. 16.00 hod.

USA 2014 / 101 min. / přístupné bez omezení / dabing / 3D-Cinema / 130 Kč

Režie: CARLOS SALDANHA / Hrají (v českém znění): Michal Holán, Jolana Smyčková, Petr Rychlý, Zbyšek Pantůček, Jan Vondráček, Filip Jančík ad.

Blu a Perla se spolu se svými třemi malými dětmi ocitají v amazonské džungli. Blu bude muset čelit tchánovi a mstivému kakadu Nigelovi. Vzácní modří papoušci Blu a Perla žijí v brazilském Riu poklidným městským domáckým životem. S nimi tam postupně vyrůstají i jejich tři děti. Nejmladší Raubíř je věrný svému jménu a touží po dobrodružství a to hlavně tehdy, pokud se při něm dá i něco tak trochu zničit. Dalším je Bia, který se tak trochu potatil, díky čemuž všemu rozumí a všechno zná, co nezná, to si rychle nastuduje. Nejstarší z dětí je Karla, která si myslí, že už dospěla do věku, kdy se má pomalu vymanit zpod ochranných křídel rodičů a začít vyjadřovat svou osobnost – třeba pomocí hudby. Když Perla rozhodne, že se všichni musí naučit žít jako opravdoví ptáci, je už jen krůček k zásadnímu rozhodnutí – vyrazit na rodinný výlet do amazonské džungle. Blu si sice od svých přátel vyslechne spoustu důvodů, proč nemá nikam jezdit a jaká nebezpečí tam na ně čekají. Ale nakonec se zařídí podle tukana Rafaela a jeho rady, že šťastná manželka znamená šťastný život. A tak se ocitnou v amazonské džungli, kde se trochu nečekaně setkají se svými příbuznými a tím skončí i jejich přesvědčení, že jsou posledními modrými papoušky na světě. Blu se navíc v džungli necítí zrovna moc jistě. Jednak zde musí nečekaně čelit svému nejobávanějšímu protivníkovi – tchánovi – a zároveň se vyhnout ďábelským plánům na odplatu, kterou pro něj zosnoval padoušský a mstivý kakadu Nigel.

http://www.cinemart.cz/rio-2/

http://www.csfd.cz/film/316634-rio-2/videa/

http://www.imdb.com/title/tt2357291/?ref_=fn_al_tt_1

10 pravidel jak sbalit holku

čtvrtek 1. 5. 18.00, středa 7. 5. 17.30 hod.

ČR 2014 / 105 min. / přístupné bez omezení / D-Cinema / 80 Kč

Režie: KAREL JANÁK / Hrají: Matouš RumlJan DolanskýJakub PrachařMiroslav DonutilTereza NvotováPetr Buchta,Kristína SvarinskáAlena MudrováGérard Robert Gratadour ad.

Filmová komedie 10 pravidel Jak sbalit holku je novým snímkem tvůrce diváckých hitů Karla Janáka, autora úspěšných filmů Snowboarďáci a Rafťáci. Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit  najít cestu k  milované dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Marek pod vedením otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem v životě těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek? https://www.falcon.cz/film/10-pravidel

http://www.csfd.cz/film/337673-10-pravidel-jak-sbalit-holku/videa/

http://www.imdb.com/title/tt3021744/?ref_=fn_al_tt_1

Jedna za všechny / The Other Woman

čtvrtek 1. 5. 20.00, sobota 3. 5. 18.30, sobota 10. 5. 18.00, úterý 20. 5. 17.30 hod.

USA 2014 / 109 min. / nepřístupné pro děti do 15 let / D-Cinema / titulky / 110 Kč

Režie: NICK CASSAVETES / Hrají: Nikolaj Coster-WaldauLeslie MannCameron DiazKate UptonTaylor KinneyNicki Minaj, Don Johnson ad.

Všechny proti jednomu! Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži.  V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. http://www.cinemart.cz/jedna-za-vsechny/

http://www.csfd.cz/film/341009-jedna-za-vsechny/videa/

http://www.imdb.com/title/tt2203939/?ref_=nv_sr_1

PeckaFilm 4: Pohádky Jana Wericha (projekce všech krátkých filmů a vyhlášení vítězů soutěže)

pátek 2. 5. 17.30 hod., sál kina Hvězda

90 min. / zdarma

Který tým dětí z Uherskohradišťska natočil nejlepší krátký film na téma “Pohádky Jana Wericha”? Ve čtvrtém kole dětské kreativní soutěže PeckaFilm se hraje o videokameru a školní představení zdarma! Hlasování o nejlepší práce probíhá v termínu 1. – 28. 4. na webových stránkách soutěže peckafilm.uh.cz. Druhé fundované hodnocení provede odborná porota.

Slavností premiérová projekce všech krátkých filmů spojená s vyhlášením výsledků a předání cen se uskuteční v pátek 2. 5. od 17.30 hodin v sále kina Hvězda. Zváni jsou nejen soutěžící, ale i rodinní příslušníci, přátelé a široká veřejnost. Přijďte podpořit! Vstup zdarma.

http://peckafilm.uh.cz

Divergence / Divergent

pátek 2. 5. 19.30, neděle 4. 5. 19.30, pátek 9. 5. 20.00, pondělí 19. 5. 20.00 hod.

USA 2014 / 139 min. / nevhodné pro děti do 12 let / D-Cinema / titulky / 110 Kč

Režie: NEIL BURGER / Hrají: Shailene WoodleyKate WinsletMiles TellerRay StevensonAnsel ElgortTheo James, Jai CourtneyAshley JuddMaggie QTony GoldwynZoë KravitzMekhi PhiferBen Lloyd-Hughes,Justine WachsbergerAmy Newbold ad.

Miliony kusů prodaných knih, 100 milionů dolarů během prvních deseti dnů v amerických kinech. Do České republiky se blíží nový fenomén s názvem Divergence. Díky převaze akce, napětí a dobrodružství nad romantikou bývá Divergence přirovnávána k sérii Hunger Games.

Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní - nebo-li má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu. Hrozbu je třeba zlikvidovat. Dobrodružná akční fantasy byla natočena podle úspěšného románu Veroniky Rothové Divergence, prvního dílu z celé trilogie Divergence, Rezistence, Aliance. Knihy vyšly s úspěchem i u nás. Hlavní záporné role se překvapivě ujala Kate Winslet, matku Tris hraje Ashley Judd. Za úspěchem filmu stojí zejména ústřední dvojice. Tris hraje Shailene Woodley, její mužský protějšek a dalšího zástupce skrývajících se divergentních lidí hraje Theo James.

http://www.bontonfilm.cz/divergence.html

http://www.csfd.cz/film/328760-divergence/

http://www.imdb.com/title/tt1840309/?ref_=fn_al_tt_1

Amazing Spider-Man 2 [3D]

sobota 3. 5. 15.30, sobota 10. 5. 15.30 hod.

USA 2014 / 142 min. / nevhodné pro děti do 12 let / dabing / 3D-Cinema / 165 Kč; děti do 15 let 140 Kč

Režie: MARC WEBB / Hrají: Emma StoneAndrew GarfieldFelicity JonesJamie FoxxSarah GadonPaul Giamatti, Dane DeHaanSally FieldMartin SheenChris ZylkaMarton CsokasDenis LearyChris Cooper,B. J. NovakColm Feore ad.

Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp.

https://www.falcon.cz/film/the-amazing-spider-man-2

http://www.csfd.cz/film/321913-amazing-spider-man-2/videa/

http://www.imdb.com/title/tt1872181/?ref_=fn_al_tt_1

Doupě / Brick Mansions

sobota 3. 5. 20.30, pondělí 5. 5. 20.00, neděle 11. 5. 20.00 hod.

Francie, Kanada 2014 / 100 min. / přístupné bez omezení / titulky / D-Cinema / 110 Kč


Režie: CAMILLE DELAMARRE / Hrají: Paul WalkerDavid BelleRobert MailletRZACarlo RotaBruce RamsayMarco Bellocchio ad.

Poslední akční film tragicky zesnulého Paula Walkera podle scénáře Luca Bessona. Příběh filmu vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z getta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tetno rajón a nebojí se místních gangsterů.

V opuštěné čtvrti Detroitu, kde se scházejí největší kriminálníci a gangsteři, je apokalyptické sídliště – Doupě. Neschopna kontrolovat místní zločince, radnice rozhodla čtvrť obehnat zdí a její obyvatele odstřihnout od zbytku města. V této nekontrolovatelné společnosti, kde každý jde po každém a přežijí jen ti nejsilnější, vládne drogový boss Tremaine (RZA). Nedávná loupež na něj upozorní agenta Damiena Colliera (Paul Walker). Damien a Tremaine mají za sebou leccos společného, hranice mezi spravedlností a odplatou bývá velmi tenká... Damien ve svém boji najde nečekaného spojence v jedné z posledních dobrých duší, žijících v cihlových domech v Doupěti, Linovi (David Belle). Lino se i v děsivé situaci v betonové džungli snaží chovat čestně a bojovat za lepší podmínky v celé komunitě. Při prvním setkání je patrný velký rozdíl mezi oběma muži, každý z nich pochází z odlišných světů – policista a trestanec – naděje na spolupráci se zdá mizivá, avšak pouze do okamžiku, kdy si Damien a Lino uvědomí, že mají společného nepřítele: Tremaina. Když Tremaine unese Linovu přítelkyni, uvádí tím do pohybu řetězovou lavinu adrenalinových událostí, které Damiena a Lina spojí. Damien přijímá pomoc bývalého vězně a spolu s ním se pokouší zastavit zlověstné spiknutí, mající za cíl zničit celé město. Postupem času se dozvědí, že mají více společného, než se zpočátku zdálo. Respekt jednoho k druhému vede k přátelství. Pomalu si začnou uvědomovat, že to, co se děje uvnitř a vně Doupěte není tak, jak se zdá.

http://www.hce.cz/cz/kino/katalog/1702-doupe.html

http://www.csfd.cz/film/331743-doupe/videa/

http://www.imdb.com/title/tt1430612/?ref_=fn_al_tt_1

Nekonečná láska / Endless Love

pondělí 5. 5. 17.30, pátek 9. 5. 18.00 hod.

USA 2014 / 104 min. / nevhodné pro děti do 12 let / titulky / D-Cinema / 110 Kč

Režie: SHANA FESTE / Hrají: Alex PettyferJoely RichardsonRobert PatrickRhys WakefieldBruce GreenwoodGabriella WildeDayo OkeniyiEmma RigbyAnna EngerPatrick JohnsonGabriela Fraile ad.

První láska je nezapomenutelná. Připomíná jízdu na horské dráze, kdy člověka ovládají síly, proti nimž je bezmocný. Davidovi a Jade se právě tohle přihodilo. Podle slavného stejnojmenného románu Scotta Spencera vznikla plnokrevná romance, která vám připomene nebo ukáže, jak mocné a magické je období první zamilovanosti. David (Alex Pettyfer) a Jade (Gabriella Wilde) jsou spolužáci, čerství absolventi střední školy, ale to je to jediné, co je spojuje. Jade vyrůstala v přepychu, opečovávaná starostlivými rodiči, kteří jí nalinkovali kariéru lékařky. David má za sebou jeden drobný střet se zákonem, pracuje s tátou v jeho autodílně a na budoucnost radši nemyslí. Když mezi nimi při náhodném setkání přeskočí mohutná jiskra, nedívají se napravo ani nalevo a s nasazenými růžovými brýlemi kráčí vstříc šťastné společné budoucnosti. Neuvědomují si přitom, že existují lidé, kteří jim jejich vztah nepřejí a udělají všechno proto, aby ho zničili. Říká se, že láska hory přenáší, ale jsou věci, se kterými si poradit nedokáže. „Chtěli jsme natočit moderní romanci, která bude velmi reálná a uvěřitelná, a přitom bude odkazovat k nesmrtelným romantickým příběhům jako je Romeo a Julie,“ říká producent Josh Schwartz. Tenhle úkol byl obtížný především proto, že nejvíc diváků filmu se bude rekrutovat z řad těch, kteří tímhle úžasným obdobím právě procházejí, nebo ho mají čerstvě za sebou. „Když jsem šla z kina ze svého prvního romantického filmu, strašně jsem se chtěla zamilovat,“ říká režisérka Shana Feste, která si myslí, že Nekonečná láska bude stejně účinkovat na další generaci romantických duší.http://www.cinemart.cz/nekonecna-laska/

http://www.csfd.cz/film/346601-nekonecna-laska/videa/

http://www.imdb.com/title/tt2318092/?ref_=fn_al_tt_1

  1   2   3   4


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət