Ana səhifə

Правила набору та участі в проекті «планета ідей транскордонний трансфер знань у сфері залучення інвестицій для розвитку прикордонного туризму»


Yüklə 0.57 Mb.
tarix25.06.2016
ölçüsü0.57 Mb.


Програма Транскордонного Співробітництва

Польща-Білорусь-Україна 2007-2013

Проект фінансується за кошти Європейського Союзу
ПРАВИЛА

НАБОРУ ТА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ«ПЛАНЕТА ІДЕЙ – ТРАНСКОРДОННИЙ ТРАНСФЕР ЗНАНЬ У СФЕРІ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРИКОРДОННОГО ТУРИЗМУ»,

ЯКИЙ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОЛИНСЬКИМ ОБЛАСНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА
РОЗДІЛ 1

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ

Проект – проект «Планета ідей – транскордонний трансфер знань у сфері залучення інвестицій для розвитку прикордонного туризму», який співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми Транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».

Провідний Партнер проекту – Гродненське обласне відділення громадського об’єднання «Республіканський туристично-спортивний союз», м. Гродно, Білорусь (www.tourgrodno.by)

Партнер проекту – Центр Промоції Інновацій та Розвитку, м. Білосток, Польща (www.cpir.org.pl)

Партнер проекту – Волинський обласний фонд підтримки підприємництва, м. Луцьк, Україна (www.vofpp.lutsk.ua)

Партнер проекту – Управління фізичної культури, спорту і туризму Гродненського облвиконкому, м. Гродно, Білорусь (oblsport.grodno.by)

НУО – неурядова організація

ОМС – орган місцевого самоврядування
РОЗДІЛ 2

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ

1. Організаціями, що реалізують Проект, є Гродненське обласне відділення громадського об’єднання «Республіканський туристично-спортивний союз» (Білорусь, 230023 м. Гродно, вул. Ожешко, 38); Управління культури, спорту і туризму Гродненського облвиконкому (Білорусь, м. Гродно, вул. Урицького, 1); Центр Промоції Інновацій та Розвитку (Республіка Польща, 15-111 Білосток, Алея Тисячоліття Польської держави 39А) та Волинський обласний фонд підтримки підприємництва (Україна, 43005, м. Луцьк, проспект Перемоги, 1).

Номер проекту: IPBU.03.01.00-58-602/11-11.

2. Головною метою Проекту є зміцнення співробітництва між польськими, білоруськими та українськими неурядовими організаціями, органами місцевого самоврядування та організаціями, що працюють в сфері туризму, в розробці та реалізації спільних транскордонних проектів, шляхом взаємного обміну інформацією та досвідом.

3. Цільовою групою Проекту є працівники неурядових організацій, місцевих органів влади, туристично-інформаційних центрів та інших організацій з прикордонних територій Польщі, Білорусі та України. В Україні проектом охоплено Волинську область. Проект передбачає підготовку працівників організацій, що входять до цільової групи, до ефективної підготовки проектних пропозицій та адміністрування проектів у сфері туризму, що можуть співфінансуватись з коштів ЄС.
РОЗДІЛ 3

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ХАРАКТЕР ПІДТРИМКИ

1. Учасники Проекту зможуть скористатися такими формами підтримки:

а) Навчання працівників неурядових організацій, органів місцевого самоврядування, туристично-інформаційних центрів з територій, охоплених дією проекту. У навчанні візьме участь 30 представників організацій з Волинської області.

Напрямки навчання:  • існуючі правові норми щодо реалізації проектів в Україні;

  • належна підготовка проектів;

  • реалізація та звітність по проекту;

  • реклама та оцінка проектів;

  • існуючі правові норми щодо реалізації проектів в країнах-партнерах;.

Навчання у Волинській області відбуватимуться упродовж березня-липня 2014 року. Тривалість – п’ять дводенних навчань.

б) Навчальні поїздки відібраних учасників проекту з Волинської області до Польщі та Білорусі (кількість учасників поїздок – 10 осіб). Візити відбуватимуться у червні та вересні 2014 року.

2. Участь у Проекті співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Неурядові організації, органи місцевого самоврядування та туристичні організації не несуть витрат за участь у Проекті.

3. Учасники навчань забезпечуватимуться навчальними та дидактичними матеріалами, проживанням і харчуванням.

4. Учасники навчальних поїздок забезпечуватимуться дидактичними матеріалами, проживанням, харчуванням, а також проїздом по маршруту Луцьк-Білосток-Луцьк, Луцьк-Гродно-Луцьк.

5. Підтримка комунікацій у Проекті буде забезпечуватись за допомогою електронної пошти / поштового зв’язку / телефонного зв’язку або ж за допомогою візитів до окремих неурядових організацій, органів місцевого самоврядування та туристичних організацій.


РОЗДІЛ 4

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА НАБОРУ УЧАСНИКІВ

1. Набір учасників Проекту здійснюється Координатором Проекту відповідно до плану-графіку, але не довше, ніж до моменту набору 100% від кількості передбачених місць. Зв'язок з Національним координатором Проекту в Україні – fond@bsc.lutsk.ua. Зв’язок з офісом Проекту – office.planetaidej@gmail.com.

2. Набір здійснюється на принципах відкритості та прозорості, що означає, що він проводиться серед усіх неурядових організацій, органів місцевого самоврядування та організацій, що працюють у сфері туризму з території Волинської області.

а) умовами участі неурядових організацій, органів місцевого самоврядування та туристичних організацій у Проекті є їх географічне розташування – територія Волинської області, а також правильне заповнення Додатку 1;

б) особи, що бажають взяти участь у навчаннях та навчальних поїздках, повинні бути працівниками НУО, ОМС чи туристичної організації з Волинської області, а також правильно заповнити супровідні документи до Проекту – Додаток 2 та Додаток 3;

в) остаточний термін надсилання заявок на участь у навчанні завершується 24 січня 2014 року;

г) остаточний термін надсилання заявок на участь в ознайомчих поїздках завершується 16 квітня 2014 року.

3. Організації можуть делегувати на навчання та/або навчальні візити не більше, ніж 1 особу. Участь більше ніж 1-го працівника однієї НУО, ОМС чи туристичної організації буде можливою за умови наявності вільних місць в основному переліку після закінчення терміну набору. У випадку нестачі вільних місць заявка надходить до резервного переліку.

4. Інформація про початок набору та терміни навчань/навчальних візитів буде надіслана на електронну скриньку, а також буде розміщена на інтернет-сторінці проекту - www.i-planeta.eu.

5. Процедура набору складається з таких етапів:

а) подача заявки про участь у Проекті неурядовою організацією, органом місцевого самоврядування чи туристичною організацію шляхом заповнення:


  • Додатку 1 – Декларації участі організації у Проекті;

  • Додатку 2 – Декларації участі працівника організації у навчаннях і/або навчальних візитах, а також заява про надання згоди на обробку персональних даних;

  • Додатку 3 – Довідка про місце роботи працівника в організації.

Заповнені документи повинні бути надіслані на факс +38 0332 77-01-81 або поштою на адресу: 43005, Україна, м. Луцьк, проспект Перемоги, 1 (офіс Проекту «Планета ідей») або у відсканованому вигляді на електронну пошту office.planetaidej@gmail.com.

б) перевірка надісланих заявок на їх відповідність формальним критеріям;

в) формування основного та резервного переліку працівників НУО, ОМС та туристичних організацій, що подали заявки на участь у Проекті;

г) надсилання підтвердження про зарахування працівників НУО, ОМС та туристичних організацій до участі в навчаннях/навчальних візитах за допомогою електронної пошти на зазначені в деклараціях адреси після завершення процесу набору та розміщення списку учасників на інтернет-сторінці проекту - www.i-planeta.eu.

6. Надіслана органом місцевого самоврядування декларація участі у проекті не підлягає поверненню.

7. Участь НУО, ОМС та туристичних організацій у процесі набору учасників автоматично означає надання згоди на дотримання положень даних Правил.


РОЗДІЛ 5

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

1. До обов'язків неурядових організацій, органів місцевого самоврядування, туристичних організацій та їх працівників належить:

а) належне заповнення та відсилання на одну з вказаних адрес Декларації участі у проекті;

б) делегування не більше 1-єї особи від однієї організації до участі в навчаннях та/або ознайомчих візитах, які відповідають за підготовку проектних пропозицій;

в) участь більше, ніж 1-єї особи від однієї НУО, ОМС чи туристичної організації буде можливою за умови наявності вільних місць в основному переліку після завершення терміну набору. У випадку нестачі вільних місць заявка надходить до резервного переліку;

г) підтримка зв'язку з працівниками офісу Проекту у справах, пов’язаних з реалізацією Проекту;

д) заповнення опитувальних анкет як під час реалізації Проекту, так і після його завершення;

е) у випадку відмови від участі у Проекті надсилання до офісу Проекту у Луцьку заповненої заяви із зазначенням причин відмови від подальшої участі. Датою відмови є дата надходження заяви про відмову до офісу Проекту. Відмову можна надіслати на факс +38 0332 77-01-81 або поштою на адресу 43005, Україна, м. Луцьк, проспект Перемоги, 1 (офіс Проекту «Планета ідей») або у відсканованому вигляді на електронну пошту office.planetaidej@gmail.com;

є) участь особи, делегованої до навчання/навчального візиту, у принаймні 80% тривалості відповідного заходу. У випадку відсутності представника НУО, ОМС чи туристичної організації упродовж більш як 20% тривалості заходу, учасник зобов’язаний покрити витрати на навчання.

2. Неурядова організація, орган місцевого самоврядування та туристична організація має право на:

а) безкоштовну участь у навчаннях та навчальних візитах;

б) отримання інформаційних та дидактичних матеріалів.

3. До обов'язків Партнера Проекту належить:

а) координація заходів, пов'язаних із здійсненням та виконанням різних етапів Проекту;

б) розробка дидактичних і інформаційних матеріалів, покриття витрат на харчування та проживання учасників навчань та/або навчальних візитів, а також організація перевезення за маршрутом Луцьк-Білосток-Луцьк та Луцьк-Гродно-Луцьк;

в) підготовка програми і проведення навчань/навчальних візитів;

г) проведення оцінювального опитування для моніторингу та оцінки Проекту.

4. Партнер Проекту залишає за собою право усунути неурядову організацію, орган місцевого самоврядування чи туристичну організацію від участі в Проекті в разі порушення ними положень цих Правил та загальновизнаних соціальних принципів і норм.

5. Партнер Проекту може скасувати або змінити терміни проведення навчань/ознайомчих візитів не пізніше, ніж за 7 робочих днів від дати їх початку, за умови інформування про це неурядових організацій, органів місцевого самоврядування та туристичних організацій.
РОЗДІЛ 6

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Ці Правила діють упродовж усього терміну реалізації Проекту.

2. Правила мають бути доведені до відома працівників неурядових організацій, органів місцевого самоврядування та туристичних організацій, які братимуть участь у Проекті шляхом їх публікації на сайті www.i-planeta.eu та надсилання електронною поштою на адресу, вказану під час процесу набору учасників.

3. Партнер за погодженням з Провідним Партнером Проекту залишає за собою право на внесення змін до Правил у випадку зміни принципів та умов реалізації Проекту або ж програмних документів.

4. При зміні Правил Партнери Проекту інформують про це неурядові організації, органи місцевого самоврядування та туристичні організації за допомогою електронної пошти.
Невід'ємною частиною цих Правил є додатки:

Додаток 1 - Декларація участі у Проекті;

Додаток 2 - Декларація участі працівника неурядової організації, органу місцевого самоврядування та туристичної організації у навчаннях та/або навчальних візитах, а також заява про надання згоди на обробку персональних даних;

Додаток 3 – Довідка про місце роботи працівника в неурядовій організації, органі місцевого самоврядування чи туристичній організації.
Луцьк, 25.12.2013 року

Директор Волинського обласного фонду підтримки підприємництваОльга Шворак


Офіс проекту «Планета ідей»

пр. Перемоги 1, 3 поверх

43005 Луцьк, Україна

тел: +38 0332 20 10 25office.planetaidej@gmail.com

www.i-planeta.euВолинський обласний фонд

підтримки підприємництва

пр. Перемоги 1

43005 Луцьк, Україна

тел./факс: +38 0332 77 01 81www.vofpp.lutsk.ua, info@bsc.lutsk.ua Волинський обласний фонд підтримки підприємництва


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət