Ana səhifə

Народжена з талантом Хто народжений з талантом та для таланту, той знаходить у ньому своє найкраще існування


Yüklə 3.24 Mb.
tarix24.06.2016
ölçüsü3.24 Mb.
Народжена з талантом
Хто народжений з талантом та для таланту, той знаходить у ньому своє найкраще існування.

(Гете)
Нещодавно у головному корпусі Університету «Україна» в рамках роботи клубу «Обличчям до обличчя» відбулася зустріч Заслуженої артистки Російської Федерації Лариси Олександрівни Доліної зі студентами Університету «Україна» та Членами «Спілки громадських організацій інвалідів Києва». Незважаючи на щільний графік, незадовго до свого концерту, що відбувся того ж дня у «Палаці Україна», співачка знайшла час для спілкування з майбутнім нашої держави – студентами, активною молоддю м. Києва. Зустріч пройшла у невимушеній гостинній обстановці, де кожен міг поспілкуватися зі співачкою, наживо почути її голос, задати питання.

Що ж ми дізналися з розповідей артистки? Передусім, вражає сильний вольовий характер співачки. Свою кар’єру вона будувала сама, незважаючи на перепони, тернисті шляхи до мистецьких вершин, незгоду батьків, котрі хотіли бачити свою дочку в іншій професійній якості.- Ніколи не дозволяй говорити собі, обіцяти те, що ти не зможеш зробити. Якщо в тебе є мрія, ти повинен її захищати. Якщо люди не можуть чогось зробити у своєму житті, вони скажуть, що й ти не можеш ніколи зробити цього у своєму житті. Якщо ти хочеш чогось, іди й візьми!!!

Саме цим і керувалася.- У 16 років я випурхнула з рідної оселі батьків, де було так затишно і спокійно. Батьки виховували мене у рожевих окулярах, я росла в інтелігентній освіченій сім’ї. Для мене було шоком, коли в консерваторії від виконавців за кулісами чула нецензурні слова, - з посмішкою згадує співачка.

Девіз її простий, але суттєвий для кожного! «Йти до кінця». Здавалося б, ця людина просто співає і насолоджується життям, але все, що ми бачимо на екранах телевізорів - це її дуже копітка праця, така ж, а то й більша, як і кожної людини на цій планеті. Як сказала Лариса Олександрівна, у зірок своя, можна сказати, особлива, творча праця, яка потребує багато життєвої енергії, сили і наснаги.- Для мене ніколи не було кумирів, із дитинства я просто співала пісні виконавців, які мені подобалися. З тих небагатьох достойних, музичне мистецтво яких особливо хвилює, і колись, і сьогодні для мене взірцем залишається король джазу, людина, творчість якої викликає в мене посмішку і сльози, захват і нестримний політ душі. Ім’я цієї людини - Стіві Вандер.

На думку Лариси Олександрівни, чим талановитішою є людина, тим менше у неї зірковості. Сама ж співачка дуже проста у спілкуванні і вважає, що зірковість лише псує людей. Ті, хто цим хизується, насправді мають порожню душу, вони – уламки культури, можливо, вони колись це ще усвідомлять.

Сама вона, дуже гарна і відома співачка, - з людей, котрі водночас можуть бути членом Ради Президента Російської Федерації, а в інший момент, відклавши все, відмінити важливі прес-конференції, для того щоб зустрітися зі студентами – людьми з особливими потребами. Спілкуючись з Ларисою Доліною, ми побачили в ній не зарозумілу і пихату зірку, а цікавого співрозмовника, людину з багатим, непересічним життєвим досвідом, справжню особистість...
Олександр ВОРОНА,

випускник університету,Газета «Університет «Україна», №5, 2008


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət