Ana səhifə

Mehmet akif ersoy üNİversitesi rektöRLÜĞÜne burdur


Yüklə 47 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü47 Kb.
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNE

BURDUR

Üniversiteniz bünyesinde bulunan ve aşağıda adı geçen fakülte /yüksekokullarda …./…./…. - …./…./…. tarihleri arasında kitap standı açmak istiyoruz. Fikir ve sanat eserlerini koruma hakkındaki kanuna muhalefet etmeden, Üniversitenizin tüm kural ve kaidelerine uyacağımızı taahhüt eder, belirtilen maddelere uygun olarak stant açmamız için gereğini saygılarımızla onayınıza arz ederiz.


…………………………………….(*)
Stant Açmak İsteyen Firma
Yetkili Kişinin Adı Soyadı
T.C. No:

İrtibat Numarası
Stant açılmak istenen tarih
Stant açılmak istenen Fakülte veya Yüksekokul


Stant açılmak istenen birimin karşısına hangi günlerde stant açılmak isteniyorsa X işareti koyunuz.

Pzt.

Salı

Çrş.

Prş

Cuma

Eğitim Fakültesi
Fen Edebiyat Fakültesi
Veterinerlik Fakültesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Teknik ve Sosyal Bilimler M.Y.O
BESYO
Diğer

Standın hangi konuda açılacağı(*): Stant açmak isteyen firmanın en üst yetkilisinin adı soyadı ve imzası yer alacaktır.
Stant Ücretlerinin Rektörlük oluru alındıktan sonra Strateji Daire Başkanlığı’nın aşağıda belirtilen hesabına stant ücreti olduğunun belirtilerek yatırılması ve dekontunun stant açmadan en az üç gün önce Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na getirilmesi veya fakslanması gerekmektedir. ( Faks No: 213 43 61)
Strateji Daire Başkanlığı

Halk Bankası Burdur ŞubesiBanka Hesap No:TR080001200931600016000085

Not: Stant açma talepleri yukarıdaki form doldurulmak suretiyle yapılacak olup, bu formun stant açılmak istendiği tarihten en az 7 gün önce Rektörlük kayıtlarında olacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Açılmak istenen stant kitaplarla ilgili ise Formun doldurulup tanıtımı yapılacak kitap listesinin de forma eklenmesi gerekmektedir. Forma eklenecek kitap listesinde kitap, yazar ve yayınevi isimlerinin belirtilmesi zorunludur. Stant Başvurusu için ayriyeten bir üst yazı yazmaya gerek olmayıp bu form ile başvuru yapılması yeterli olacaktır. Bu usul ve esaslar haricinde hiçbir şekilde stant açma izni verilmeyecektir.

Kitap Satışı Yapmak Üzere Stant Açmak İsteyen Firmalardan İstenen Belgeler

1-Defterdarlıktan alınacak vergi kaydı belgesi

2-Ticaret Odası veya Esnaf Derneklerinden faaliyet belgesi

3-Satış Sertifikası

4- Ayrıca satışa sunulan kitapların üzerinde Kültür Bakanlığınca verilmiş bandroller bulunmalıdır. Yayınların bandrollü olduğuna dair firmaların taahhüdü gerekmektedir.

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ

KİTAP STANDI AÇMA TAAHHÜTNAMESİ

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Merkez Kampüsü ve bağlı birimlerinde ….. /…. /20.. - …. /…. / 20.. tarihleri arasında açacağımız kitap standının bulunduğu yer ve mekana zarar verdiğim taktirde zararı karşılayacağıma, ayrıca listede belirlenen kitaplar dışında stantta kitap bulundurmama, korsan herhangi bir yayına stantta yer vermeme ve korsan yayının el altından satılmaması hususunu kabul ve taahhüt ederim. …./…./20..

Yayınevi Yetkilisinin

Adı Soyadıİmza- Kaşe


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət