Ana səhifə

Macar Firma Profilleri Firma adı


Yüklə 54 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü54 Kb.

Macar Firma Profilleri

Firma adı

Faaliyet alanı

İşbirliği talebi

Rév Group Inc.

Firma Alüminyum gaz tüpleri ve bağlantı ekipmanlarının ticareti, metalürji ve hadde ekipmanları, gastro-teknik ekipmanlar ve kompresör imalatı yapmaktadır.

Firma Türkiye'den valf (vana, klape), paslanmaz çelik boru ve gastro-teknik ekipmanlar almak ve metalürji sektörü ve gaz tüplerinin bakımına yönelik makina satmak istemektedir.

Olajgép-Tec Inc.

Firma akaryakıt ve gaz sanayine yönelik enerji ve çevre teknolojileri konusunda uzmandır. Firma üniversitelerin işbirliği ile enerji verimliliği konusunda başarılı projeler gerçekleştirmektedir.

Firma hidrokarbon ve enerji (güç) üretimi konusunda yeni teknolojiler arayan firmalar ile işbirliği yapmak istemektedir. Firma diğer taraftan otomasyonlu park ve garaj sistemlerinin üretimi ve geliştirilmesine ilişkin işbirliği yapabileceği firmalarla da görüşmek istemektedir.

Stella Inc.

Firma Macaristan'ın önde gelen kozmetik üreticileri arasında yer almaktadır. Saç bakımı ve kozmetik ürünler için perakende satış ve profesyonel ürün kategorileri sunmaktadır.

Firma saç bakım ve kesim ile vücut bakımına yönelik ürünlerini Türkiye'de pazarlayacak temsilci aramaktadır.

Pekárik Machinery Ltd.

Firma çelik işleme makinaları ticareti yapmaktadır.

Firma Türkiye'den çelik işlemeye yönelik makine ve makine parçaları satın almak istemektedir.

New Image Ltd.

Firma otel, restoran, ofis, hastane, vb. binaların projelendirilmesi ve iç dizaynı konusunda uzman. Firma bünyesinde mobilya, tekstil, aydınlatma ve dekorasyon ürünlerinin de temsilciliğini bulundurmaktadır.

Firma otel ve hastaneler ürünlerini tanıtmak üzere görüşmek, mobilya, seramik, aydınlatma, kapı, otel tekstil ürünleri ve mermer ile otel, restoran ve sağlık ekipmanları üreticileri ile temsilcilik almak üzere görüşmek ister.

Intechsys Ltd.

Firma bilgi ve iletişim teknolojileri, RFID, veri madenciliği ve veri işleme alanında faaliyet göstermektedir.

Firma RFID, mağaza yönetimi ve izleme ile müşteri/ziyaretçi analizi ve sayımı çözümleri ile yine alışveriş merkezlerinde gıda güvenliği, kalite kontrol ve güvenlik alanında işbirliği yapmak, temsilcilik vermek istemektedir.

Firma ayrıca insan ve yük taşımacılığı ile antrepo yönetimine yönelik telematik uygulamalar da geliştirmektedir. Firma bu alanda da Türkiye'den temsilciler aramaktadır.

Trend-Direkt Ltd.

Firma tarım ve gıda ürünleri ithalat ve ihracatı yapmaktadır. Firmanın Macaristan'da geniş bir dağıtım ağı bulunmakta ve firmanın Türkiye'ye ihracat yapma planı bulunmaktadır.

Firma tarım ürünleri ve gıda üreticileri ve distribütörleri ile alım-satım konusunda görüşmek istemektedir.

Novatio Consulting Ltd.

Firma Macaristan'da iş yapmak isteyen firmalara yatırım, üretim ve ticaret alanında firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firma Macaristan'da iş yapmak isteyen firmalara danışmanlık hizmeti vermek üzere görüşmek istemektedir. Firma ayrıca akaryakıt, çevre, inşaat, gayrimenkul ve makine alanında faaliyet gösteren firmalarla da işbirliği yapmak istemektedir.

Umwelt Technic Ltd.

Firma boru hattı bakımında kazısız teknoloji (NO-DIG) kullanımında uzmandır. Firma su, gaz ve atık sistemlerinin hepsinde kazısız teknolojinin kullanımını mümkün kılmaktadır. Firma ayrıca boru hattı denetimi, tamir, bakım ve yenileme çalışmaları da yapmaktadır.

Firma su, atık su ve gaz boru hattı bakımı (rehabilitasyonu) ve yapımı alanında deneyimli firmalarla görüşmek ve kazısız teknolojisini tanıtmak istemektedir.

Gépszer Ltd.

Firma yüksek basınçlı su ile temizleme, yıkım ve kesim sağlayan makinalar ile basınçlı kaplar ve tanklar, buhar üretimi, ısı değiştiricileri, çelik yapılar, boru üretimi gibi alanlarda üretim yapmakta ve endüstriyel sistemlerin kurulmasında hizmet vermektedir.

Firma makine üreticileri ve firma ile benzer alanda faaliyet gösteren işletmelerle temsilcilik ve distribütörlük vermek üzere görüşmek istemektedir.

Kerko Média Ltd.

Firma televizyon yayıncılığı ve film sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firma televizyon ve film sektöründe faaliyet gösteren firmalarla görüşmek istemektedir.

KiS Ltd.

Firma sarmal kepenk (kapı), sineklik, gölgelik ve diğer koruyucu sistemler /ekipmanlar üretmektedir.

Firma ürünlerini Türkiye'de pazarlayabilecek ticari temsilciler ve distribütörler aramaktadır.

KONTAKT-Elektro Ltd.

Firma elektro-teknik alanında hizmet vermektedir. Endüstriyel tesis ve ekipmanları için elektrikli otomasyon sistemleri kurmaktadır. Firma 35 ülkeye ihracat tapmaktadır.

Firma makine parçası ve elektrikli kontrol paneli üreticileri ile ürünlerini satmak üzere görüşmek istemektedir. Firma ayrıca teknoloji alanında da işbirliği yapmaya açıktır.

Kresz&Fiedler Ltd.

Firma plastik enjeksiyon ile kalıplama, kalıp çıkarma ve ürün montajı ve parça üretimi yapmaktadır. CAD/CAM teknolojileri kullanılarak döküm, vakum ve çizim işlemleri yapılabilmektedir. Firma tarafından üretilen plastik parçalar otomotiv, tanı ekipmanları, spor ekipmanları alanında kullanılmaktadır.

Firma ürünlerini pazarlamak/satmak üzere firmalarla görüşmek istiyorlar

Matro Ltd.

Firma takım tezgahları ve CNC makinaları için bağlantı parçaları üretmektedir.

Firma alım yapmak üzere hammadde üreticileri; satış yapmak üzere torna edilmiş takım tezgahları üreticileri, kullanıcıları ve distribütörleri ile görüşmek istemektedir.

Bio-Zselic Ltd.

Firma organik meralarda büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmaktadır.

Firma hayvancılık ile ilgilenen firmalar ve ticari temsilcilerle görüşmek istemektedir.

Melio Start Ltd.

Firma inşaat ve çimento üretimi alanında faaliyet göstermektedir.

Firma ürünlerinin Türkiye'ye ihracatını yapmak amacıyla inşaat sektöründe, su arıtımı alanında ve çimento üretimi ve satışında faaliyet gösteren firmalar ile görüşmek istemektedir.

Q.P. Ltd.

Firma AB standartlarına uygun kişisel korunma ekipmanları üretmektedir. Ürünler arasında ilkyardım malzemeleri, kişisel koruyucu ekipmanlar, yangın söndürücüler, alkol detektörleri ve çeşitli aksesuarlar yer almaktadır.

Firma ürünlerini Türkiye'de pazarlayabilecek ticari temsilciler ve distribütörler aramaktadır.

TeGaVill Ltd.

Hububat üretiminde hasatın toplanması ve işlenmesi süreçlerinde kullanılan (kurutulması, temizlenmesi, depolanması, öğütülmesi, aydınlatma sistemleri vb.) ekipmanları üreten firma 22 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir.

Firma Türkiye'de ürünlerini pazarlamak üzere hububat üretiminde faaliyet gösteren firmalar, tarım makinaları distribütörleri, çiftlik ekipmanları üreticileri ve dağıtıcıları ile görüşmek istemektedirler.


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət