SEZNAM NAGRAJENCEV NA REGIJSKEM NATEČAJU
»NARAVNE IN DRUGE NESREČE – SUŠA«
V ŠOLSKEM LETU LETU 2007/2008
LITERARNA DELA :
2. KATEGORIJA - učenci 1. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali
posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Petra Purkat, 3.r., mentorica Biserka Pavlek, OŠ Artiče,
- Tim Medved, 3 r., mentorica Biserka Pavlek, OŠ Artiče.
3. KATEGORIJA - učenci 2. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali
posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Alen Zemljak, 5.r. , mentorica Lidija Stadler, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,
- Alen Kolar, 4. r., mentorica Stanka Kozole, OŠ Blanca,
- Anja Drstvenšek, 5. r., mentorica Nina G. Kadilnik, OŠ Blanca,
- Denis Zelič, 4.r. mentorica Mihaela Jelenc, OŠ Tržišče,
- Aleš Zorc, 4. r. mentorica Mihaela Jelenc, OŠ Tržišče.
4. KATEGORIJA – učenci 3. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali
posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Martina Banič , 8. r., mentorica Gordana Salobir, OŠ Podbočje,
- Nina Kranjec, 8. r., mentorica Nina G. Kdilnik, OŠ Blanca,
- Nina Župevc, 8. r., mentorica Vera Kustec, OŠ Adama Bohoriča Brestanica,
- Saša Markovič, 7. r., mentorica Lidija Stadler, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,
- Simona Preskar, 8.r, mentorica Lidija Stadler, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,
- Manuela Atlenbaher, 7. r., mentorica Sonja Simončič, OŠ Koprivnica.
1. KATEGORIJA- predšolski otroci:
- Klemen Kobe, 5 let, mentorica Irena Skrivalnik, Vrtec pri OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,
- Simončič Marko, 5 let, mentorici Tina Čimžar in Verica Cizerle, Vrtec pri OŠ Podbočje,
- Andraž Lopatič, 5 let, mentorica Erika Podvinski, Vrtec mavrica Brežice,
- Marko Molan, 5 let, mentorici Ruth Gramec in Ana Kocijan, Vrtec ringaraja pri OŠ Artiče,
- Klara Sagernik, 5 let, mentorica Katja Turšič, Vrtec ringaraja pri OŠ Artiče.
2. KATEGORIJA - učenci 1. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Denis Kapčič, 3. r., mentorica Ana Butkovič, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,
- Martin Remih, 3. r., mentorica Tončka Kerin, OŠ Koprivnica,
- Zala Jurečič, 1. r., mentorici Anuša Ajster in Janja Mavsar, OŠ Podbočje,
- Katja Bajs, 3. r., mentorica Zvonka Jarkovič, OŠ velika Dolina,
- Marko Flajs, 2. r., mentorica Erika Umek, OŠ Tržišče,
- Rok Gorenc 1. r., mentorica Svetina Paulič, OŠ Raka.
3. KATEGORIJA - učenci 2. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Anja Dvoršak, 4. r., mentorica Stanka Kozole, OŠ Blanca,
- Taja Podvinski, 6.r., mentorica Mateja Rožman, OŠ Globoko,
- Monika Golob, 5.r., mentorica Ana Bogovič, OŠ XIV. divizije Senovo,
- David Pipa, 5. r. mentorica Danica Pečnik, OŠ Sava Kladnika Sevnica Podružnica Loka,
- Lea Travnikar, 5. r., mentorica Irena Šetinc, OŠ Brežice,
- Larisa Vodopivec, 6. r., mentorica Ela Verstovšek Tanšek.
4. KATEGORIJA – učenci 3. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Tina Cvelbar 9. r., mentorica Gizela Škoda, OŠ Sava Kladnika Sevnica,
- Mateja Županc, 7. r., mentorica Almira Volčanšek, OŠ Blanca,
- Katarina Kukovičič 7. r., mentorica Tanja Plevnik, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,
- Katarina Krajnc, 8. r., mentorica Gizela Škoda OŠ Ane Gale Sevnica,
- Rok Verstovšek Tanšek, 8.r., mentorica Ela Verstovšek Tanšek, OŠ Artiče.
|