Ana səhifə

Kuressaare Linnavolikogu Rahandus ja majanduskomisjoni 2010. a aruanne


Yüklə 35.5 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü35.5 Kb.


Kuressaare Linnavolikogu
Rahandus ja majanduskomisjoni 2010.a.

aruanne
Aruandeperioodil on toimunud kokku 9 koosolekut. Koosolekuid ei toimunud mai, juuli ja septembri kuus. Koosolekute kõik protokollid on üleval ka linna kodulehel.
Komisjonil on 15 liiget. Esimees Tiit Sarapuu, aseesimees Viljar Aro ja liikmed

Kaarel Väer, Eero Lapp, Piret Pihel, Enn Laanemäe, Ly Kallas, Urmas Treiel,Tiiu Kupp, Margus Mäemets, Mart Tamm, Enn Meri, Aivar Aru, Laine Tarvis ja Andres Meisterson.


Kõigist üheksast koosolekust võtsid osa Ly Kallas, Viljar Aro ja Tiit Sarapuu.

Suuremad puudujad olid Andres Meisterson, kes ei võtnud osa ühestki koosolekust. Mart Tamm, kes oli kohal kolmel koosolekul. Margus Mäemets ja Enn Meri kes võtsid osa neljast koosolekust.

Siit mõtlemise koht ka erakondadele. Kas on otstarbekas hoida komisjoni liikme kohal inimest, kes ei võta osa aasta jooksul ühestki koosolekust. Probleem ei pruugi olla inimeses. Tal võib olla lihtsalt ei ole aega ja võimalust komisjoni koosolekutel osaleda. Aga erakonnad võiksid võtta küll seisukoha – kui nende poolt nimetatud liikmed komisjonide tööst osa ei võta, tuleks nad ringi vahetada.

Ootan erakondade sellekohaseid ettepanekuid.


Üheksal koosolekul arutati kokku 42 päevakorra punkti. Lühim koosolek kestis 40 minutit ja pikim poolteist tundi.
Koosolekud on üldjuhul olnud asjalikud ja töised. Maailmavaade ega erakondlik kuuluvus ei ole seganud arukaid otsuseid vastu võtmast. Üldjuhul ongi enamus otsuseid tehtud päris konsensuslikult.

Möödunud aastal suuremaid vaidlusi komisjonis oli jaanuaris arutelu teema üle, kas noorsootöö spetsialisti ametikoht linnavalitsuses peaks olema sotsiaalosakonnas või hoopis haridus ja kultuuriosakonnas?

Detsembris ei suutnud komisjon võtta ühest seisukohta kompetentsikeskuse võrgustiku rajamise projektiga ``Väikelaevaehituse kompetentsikeskuse rajamine`` seotud varalise kohustuse võtmise küsimuses.

Eelarve arutelud on läinud palju suuremas üksmeeles.Tiit Sarapuu
Komisjoni esimees 10.02.11


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət