Warszawa dnia 28.06.2010
Komunikat nr 5/2010 Wydziału Siatkówki Plażowej PZPS
Wydział Siatkówki Plażowej PZPS, zgodnie z wcześniejszymi komunikatami dot. zawodów w ramach Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek, informuje o wynikach rozgrywek półfinałowych, a także dokonanej obsadzie na finał.
FINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW I JUNIOREK
Finały MP odbędą się :
13-15.07.2010 w Kędzierzynie - Koźlu
Do finału zostało zakwalifikowanych 16 zespołów w kat dziewcząt i 16 w kat. chłopców (po 4 pierwsze zespoły z grup rozgrywek półfinałowych)
Wszystkie drużyny są zobowiązane okazać na odprawie technicznej:
Organizator MP jest zobowiązany do poinformowania Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej i Klubów Sportowych uczestniczących w zawodach finałowych o szczegółach dot. miejsca zawodów i zakwaterowania.
W przypadku udokumentowanej kontuzji zawodnika/ czki lub innej wyjątkowej sytuacji uniemożliwiającej udział jednego z zawodników/ czek, dopuszcza się za zgodą Wydziału Siatkówki Plażowej zmianę, ale przynajmniej jedna osoba z drużyny musi być uczestnikiem zawodów od rundy ćwierćfinałowej (wojewódzkiej)
Lista drużyn zakwalifikowanych do finału MP
Z grupy I zakwalifikowały się następujące zespoły:
1. Bazan Joanna / Kędzior Marzena – UKS SMS Łódź
2. Lewicka Agata / Strąg Dorota – UKS SMS Łódź
3. Lipowska Blanka / Kociołek Katarzyna – ŁLMKS Łask
4. Oleksy Agata / Babczyńska Marika – Galicjanka Poprad Stary Sącz
Z grupy II zakwalifikowały się następujące zespoły:
1. Pilarek Sylwia / Łapacz Rita - MKS Zryw – Volley Iława
2. Głaz Paulina / Słonecka Paula – Tomasovia Tomaszów Lubelski
3. Tomala Justyna / Bartłomiejczyk Agata – AZS UMCS Lublin
4. Szostek Paulina / Piestrzyńska Agnieszka – UKS Atena Warszawa
Z grupy III zakwalifikowały się następujące zespoły:
1. Stasiak Paulina / Czerniak Agata – LUKS Orkan Września
2. Bekas Aleksandra / Pleśnierowicz Marlena – KS Energetyk Poznań
3. Psyk Małgorzata / Łysiak Daria – LUKS Orkan Września
4. Płudowska Natalia / Filipiak Olga – UKS Libero Wałcz
Z grupy IV zakwalifikowały się następujące zespoły:
1. Paszek Daria / Bekier Renata – MOSir Mysłowice
2. Samul Olga / Soja Izabela – MUKS PW M. Pasek Będzin
3. Giemza Patrycja / Kozińska Martyna – MKS Dabrowa Górnicza
4. Daniszewska Karolina / Baron Aleksandra
Z grupy I zakwalifikowały się następujące zespoły:
1. Pełka Paweł / Lewicki Bartosz – UKS SMS Łódź
2. Kosiak Maciej / Kujawiak Bartłomiej – UKS SMS Łódź
3. Biernat Maciej / Sowiak Wojciech – Wifama Łódź
4. Bulak Przemysław / Andryszewski Alex – Wifama Łódź
Z grupy II zakwalifikowały się następujące zespoły:
1. Ociepski Marcin / Malinowski Paweł – MLKS Foto Ola Ostróda
2. Stępień Przemysław / Rudol Maciej – MKS Zryw – Volly Iława
3. Budziński Maciej / Mariański Bartosz – AZS UWM Olsztyn
4. Linka Jakub / Biernat Mateusz – UMKS MOS Wola Warszawa
Z grupy III zakwalifikowały się następujące zespoły:
1. Popek Dawid / Ksieżarek Bartosz – UKS w Jastarni
2. Kaczmarek Łukasz / Kaczmarek Sebastian – UKS Polon Krotoszyn
3. Herrmmann Kamil / Pieper Patryk – UKS w Jastarni
4. Piniarski Tomasz / Tomczyński Maciej – NTS Trójka Nakło
Z grupy IV zakwalifikowały się następujące zespoły:
1. Kantor Piotr / Łosiak Bartosz – MKS Dąbrowa Górnicza
2. Broj Dominik / Bieszczad Maciej – MOSIR Kędzierzyn Koźle
3. Parkiny Kamil / Adamski Piotr – Delic-Pol Norwid Częstochowa
4. Pętelski Michał / Zieliński Sebastian – Gwardia 3 Wrocław
W zawiązku z licznymi zastrzeżeniami dotyczącymi rozstawiania poprzez losowanie PZPS informuje, iż rozstawia pary na finał zgodnie z poniższym schematem.
R1 grupa 1 – miejsce 1
R2 grupa 4 – miejsce 1
R3 grupa 3 – miejsce1
R4 grupa 2 – miejsce 1
R5 grupa4 – miejsce 2
R6 grupa 1 – miejsce 2
R7 grupa 2 – miejsce 2
R8 grupa 3 – miejsce 2
R9 grupa 4 – miejsce 3
R10 grupa 1 – miejsce 3
R11 grupa 2 – miejsce 3
R12 grupa 3 – miejsce 3
R13 grupa 1– miejsce 4
R14 grupa 4- miejsce 4
R15 grupa 3 – miejsce 4
R16 grupa 2 – miejsce 4
OBSADA SĘDZIOWSKA:
Olga Syropiatko
Wydział Siatkówki Plażowej PZPS
POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ POLISH VOLLEYBALL FEDERATION
ul. Grażyny 13 02-548 Warszawa / Poland tel. +48 22 44 083 44 fax +48 22 44 083 43 www.pzps.pl pzps@pzps.pl
NIP 527 22 01 494, Stowarzyszenie, KRS nr 0000062347, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
|