Ana səhifə

Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України Центральний державний архів зарубіжної україніки


Yüklə 142.5 Kb.
tarix24.06.2016
ölçüsü142.5 Kb.
Шановний _____________ !

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науковій конференції, яка відбудеться у Києві 17-18 вересня 2015 року. Тема конференції: «Нюрнберзький трибунал: історія, компроміси та сучасні наслідки».

З повагою, Оргкомітет конференції


Інформаційний лист
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,

Історичний факультет
Український Інститут Національної Пам`яті

Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України

Центральний державний архів зарубіжної україніки
Інститут дослідження злочинів коммунізму (Швеція)
Національна академія наук України

Інститут української археографії та джерелознавства

ім. М.С. Грушевського

Інститут історії України

Інститут Всесвітньої історії

Інститут держави і права ім. В. Корецького,

Київський університет права НАН України
ГО «Європейський християнський конгрес»
Товариство «Меморіал»


З ініціативи та фінансової підтримки

ГО «Європейський християнський конгрес»

17 вересня 2015 р., у м. Києві


проводять

Міжнародну наукову конференцію«Нюрнберзький трибунал:

історія, компроміси та сучасні наслідки»
Мета проведення:


 • доведення до суспільства, урядів, конфесій в Україні та в світі думки про неможливість існування сучасної цивілізації в умовах безкарності злочинів проти людства та людяності, які не мають терміну давнини, але через уникнення покарання породжують ще більші злочини;

 • пошук, вивчення та публікація документальних джерел щодо причин та обставин розв’язання Другої світової війни, а також подальших політичних домовленостей і компромісів у справі покарання злочинів нацизму та комунізму;

 • публікація повного зібрання документів та матеріалів Нюрнберзького трибуналу (1945–1946) для доведення до широкої громадськості;

 • протидія використанню Церкви для ідеологізації загарбницьких війн, анексій, конфліктів, які призводять до дестабілізації світу;

 • порівняльний джерелознавчий аналіз опублікованих матеріалів Нюрнберзького трибуналу;

 • дослідження ролі Нюрнберзького трибуналу у формування національної пам’яті країн Центральної та Східної Європи.


Робота конференції відбуватиметься за напрямами:
1. Подолання радянської ідеологічної спадщини у справі вивчення історії створення міжнародного трибуналу країн-переможців у Другій світовій війні; введення до наукового обігу та українського інформаційного простору повного зібрання документів та матеріалів Нюрнберзького процесу 1945–1946 рр.
2. Історія створення Нюрнберзького трибуналу (1945–1946): ініціативи і наслідки.
3. Компроміси Нюрнберзького трибуналу: питання, які приховали СРСР та Захід від Нюрнберзького трибуналу та світової громадськості. Сучасні наслідки непокараних злочинів та компромісів Нюрнберзького трибуналу.
4. Проблеми вивчення тотожності комуністичної та націонал-соціалістичної ідеологій, а також досвіду інших країн з організації та втілення постанов Нюрнберзького трибуналу.
У рамках конференції відбудеться презентація збірника доповідей попередньої конференції «Історія та сучасні виклики непокараних злочинів радянського тоталітаризму проти Церкви», що відбулася 11 червня 2015 року в Київській православній богословській академії Української Православної Церкви Київського Патріархату.
На конференцію запрошуються представники всіх християнських церков України, інших конфесій, представники країн – учасників Другої світової війни, а також:

 • представники Української діаспори в світі

 • міжнародні правозахисні та громадські організації

 • представники міжнародних ЗМІ

 • громадсько-політичні діячі


У рамках конференції та «Європейської християнської платформи пам`яті, порозуміння та співпраці заради світової безпеки» буде проведено круглий стіл в Укрінформі на тему «Компроміси Нюрнберзького трибуналу та сучасні наслідки».
Початок роботи: 17 вересня 2015 р. о 10:00 у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Круглий стіл відбудеться 18 вересня 2015р. о 10:00 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01001.
Матеріали конференції вийдуть друком окремим збірником.

Редакційні побажання до оформлення статей:
 • у правому верхньому куті – ім’я та прізвище автора, нижче по центру – назва статті;

 • на початку статті вмістити анотацію українською мовою (4-5 рядків курсивом) та ключові слова (курсивом);

 • у вступі повинні бути відзначені: актуальність проблеми, огляд літератури за темою дослідження, мета наукової статті;

 • у збірнику посилання на літературу подаються у вигляді звичайних наскрізних кінцевих виносок без квадратних дужок;

 • в кінці статті після кінцевих висновків додати анотацію англійською мовою: по центру – слово SUMMARY, з правого боку – ім’я та прізвище автора, нижче – назва статті і текст (ідентичний з українською анотацією);

 • текст та супровідні матеріали мають бути відредаговані і перевірені, а прізвища та інші власні назви, а також терміни мають бути звірені і мати однакове написання. Всі скорочення, які вживаються у статті перший раз, розшифровувати. Після цитат з архівних матеріалів у дужках вказувати мову оригіналу.

Обсяг наукової статті – не більше 12 сторінок форматом А4 (разом з бібліографією), MS Word, шрифт Times New Roman, 14 кеглем з інтервалом 1,5 (у тексті не має бути примусових переносів). Таблиці та інші ілюстрації до статті подавати (за необхідності) окремими файлами з розширенням *.jpg або *.tiff , розмірність – 200 dpi, у якісному виконанні. Підписи до ілюстрацій подавати окремим списком у тексті після анотації.
Статті до збірника, вихід якого заплановано до кінця 2015 р., прохання надсилати за електронними адресами до 5 вересня 2015 р.:


 • Володимир Авер’янов: european.christian.congress@gmail.com;

Контактний тел.+38-067-565-11-82

 • Тетяна Євсєєва (Інститут історії України НАН України): tetiana_ievsieieva@ukr.net

Контактний тел.: +38-067-93-22-757

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російськаДля участі в роботі конференції дистанційно передбачено skype-зв’язок.
Оргкомітет конференції
Заявка на участь

У Міжнародній науковій конференції:

«Нюрнберзький трибунал:

історія, компроміси та сучасні наслідки»

17 вересня 2015 р.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Історичний факультет
вул. Володимирська, 60


Прізвище

та

ім’я


Науковий ступінь, посада, місце роботи чи навчання (повна назва навчального, наукового, музейного, громадського закладу

або установи)

Контактні телефони та електронна адреса

Назва статті


.


ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Авер’янов Володимир Олександрович, президент ГО «Європейський християнський конгрес», (співголова Оргкомітету)
Смолій Валерій Андрійович, академік НАН України, д.і.н., професор, директор Інституту історії України НАН України (співголова Оргкомітету)

Боряк Геннадій Володимирович, член-кореспондент НАН України, д.і.н., професор, заступник директора Інституту історії України НАН України з наукової роботи, (співголова Оргкомітету)

Лисенко Олександр Євгенович, д.і.н., завідувач відділом Історії України періоду Другої світової війни Інституту історії України НАН України

Віднянський Степан Васильович, член-кореспондент НАН України, д.і.н., професор, завідувач відділом Всесвітньої історії і міжнародних відносин Інституту історії України НАН України

Кульчицький Станіслав Владиславович, д.і.н., професор, головний співробітник Інституту історії України НАН України

Євсєєва Тетяна Миколаївна, к.і.н., ст.н.сп. Інституту історії України НАН України (секретар)
Губерський Леонід Васильович, академік НАН України, академік НАПН України, д.ф.н., професор, ректор Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка

Патриляк Іван Казимирович, д.і.н., професор, декан історичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка

Пшеничний Тарас, к. і. н., мол. н. сп. історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (секретар)
Папакін Георгій Володимирович, д.і.н., директор Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України, (співголова Оргкомітету)

Преловська Ірина Миколаївна, доктор церковно-історичних наук, професор Київської православної богословської академії Української православної церкви Київського Патріархату, к.і.н., ст.н.сп. Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України, (секретар)
Володимир В’ятрович, к.і.н., директор Українського Інституту національної пам’яті, Член наглядової ради Національного меморіального музею «Тюрма на Лонцького»
Кулінич Микола Андрійович, к.і.н., доцент, ректор Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України
Берковський Владислав Георгійович, к.і.н., директор Центрального державного архіву україніки
Кудряченко Андрій Іванович, д.і.н., професор, директор Інституту всесвітньої історії НАН України
Шемшученко Юрій Сергійович, академік НАН України, академік НАПН України, д.ю.н., професор, директор Інституту держави і права ім. В.Корецького
Бошицький Юрій Ладиславович, к.ю.н., професор, ректор Київського університету права
Круцик Роман Миколайович, народний депутат України 2-го скликання, Почесний голова Київської міської організації Товариства «Меморіал»

Іван Окоєв, Голова Київської міської організації «Меморіал» ім. Василя Стуса.

Dear ______________________ !
We are pleased to invite you to take part in the international scientific conference “Nuremberg trials: history, compromises and modern aftermath”, to be held in Kyiv (Ukraine) on 17-18 September 2015.

Faithfully yours, Organizing committee of conferenceTaras Shevchenko National University of Kyiv,

Faculty of History
Ukrainian Institute of National Remembrance

Diplomatic Academy of Ukraine Ministry of foreign affairs of Ukraine

Central State Archives of Foreign Archival Ucrainica

The Institute for Information on the Crimes of Communism (Sweden)
National Academy of Science of Ukraine

Hrushevs’kyi Institute of Ukrainian archaeography and source studies

Institute of History of Ukraine

Institute of World History

Koretsky Institute of State and Law

Kyiv University of Law
PO “European Christian congress”

Society “Memorial”
Initiated and financed by

PO “European Christian congress”

Call for papers
International scientific conference

Nuremberg trials: history, compromises and modern aftermath”17 September 2015, Kyiv, Ukraine

The aim of conference:
 • to inform general public as well as governments and confessions in Ukraine and abroad that unpunished crimes against humanity caused even the more dreadful crimes that constitute a menace for modern civilization;

 • search, study and publication of documents that shed light on the causes of WW II as well as on political agreements and compromises about the punishment for crimes of Nazism and communism;

 • publication of complete collection of documents and materials of Nuremberg trials (1945 – 1946);

 • the counteraction against the use of Church for justification of expansionist wars, annexations, conflicts that undermine world order and international laws;

 • comparative source analysis of published documents and materials of Nuremberg trials;

 • the investigation of the influence of Nuremberg trials on the memory politics in Central and Eastern European countries.


Conference subjects and discussion topics include:
1. The overcoming of Soviet ideological legacy concerning the history of establishment of international military tribunal by the winners of WW II; introduction of complete collection of documents of Nuremberg trials (1945 – 1946) to Ukrainian public discourse;
2. The history of Nuremberg trials (1945 – 1946): causes and effects;
3. The compromises of Nuremberg trials: the “questions” hidden from world community by the West and the USSR. The modern consequences of unpunished crimes and compromises of Nuremberg tribunal.
4. The problem of comparative studies of communist and national socialist ideology as well as investigation of the experience of others countries as for the implementation of Nuremberg trials resolutions.

There will be the presentation of collected articles of previous workshop “History and modern challenge of unpunished crimes of Soviet totalitarianism against Church” held on 11 June 2015 in Kyiv Orthodox theological academy of Ukrainian Orthodox Church of Kyiv patriarchy.

We welcome proposals for papers from the representatives of all Christian Churches of Ukraine and other confessions, representatives of countries that took part in WW II as well as:


 • representatives of Ukrainian diaspora;

 • international human right and civil organization;

 • representatives on international media;

 • civil and political figures


During the conference, together with the “European Christian platform of memory, common understanding and cooperation for international security”, there will be round table discussion “Compromises of Nuremberg trials and modern consequences”.
The conference starts its work at 10 o’clock on 17 September 2015 in the Taras Shevchenko National University of Kyiv
The round table discussion will take place at 10 o’clock on 18 September 2015 in the Ukrainian national news agency “Ukrinform” – Bohdan Khmel’nitskyi str., 8/16, Kyiv, 01001.

We plan to publish the collected papers of conference

Guidelines for submitting papers


 • in the right upper corner – name and surname of the author, below in the center – title of the article;

 • at beginning of the article should be an abstract in Ukrainian (4-5 rows italics) and key words (italics);

 • in the introduction the author should mentioned: actuality of problem, historiography and the aim of the article;

 • the references should be made in the footnotes at the end of the article without square brackets;

 • at the end of the article after conclusions there should be abstract in English: in the center – word SUMMARY, in the right – name and surname of the author, below – title of the article and text (identical with abstract in Ukrainian);

 • the text and attendant materials should be edited, all names, proper names and terms must be checked and have the same spelling. All abbreviations used in the article for the first time should be interpreted. After the quotations from archival sources, the language of original must be mentioned in brackets.

The recommended length for the articles is 12 pages of A4 size (including bibliography), MS Word, Times New Roman, 14-point type, 1.5 space (the text should not contain forced world division). The tables as well as other illustrations for the article should be in separate file with following extensions *.jpg or *.tiff, dimension – 200 dpi, in high resolution. The captions of illustrations should be submitted by separate list at the end of the text, after an abstract.

We plan to publish collected papers at the end of 2015. Please send you articles to: • Volodymyr Averianov european.christian.congress@gmail.com;

Tel. 38 067 565 11 82

 • Tetiana Ievsieieva (Institute of History of Ukraine of National Academy of Science of Ukraine) tetiana_ievsieieva@ukr.net

Tel. 38 067 93 22 757
Deadline: 5 September 2015
The conference will be conducted in Ukrainian, English and Russian
The organizers provide the facilities for remote (by Skype) participation in conference.
Organizing committee of conference
Application form
for International scientific conference

Nuremberg trials: history, compromises and modern aftermath”


17 September 2015
Taras Shevchenko National University of Kyiv,

Faculty of History

Volodymyrska str., 60


Name

Scientific degree, position, place of employment / study (full name of institution or NGO)

Telephone and e-mail

Title of the article

Organizing committee of conference
Volodymyr Aver’ianov, president of NGO “European Christian congress”, (co-chair of Organizing Committee)
Valerii Smolii, academic NAS of Ukraine, PhD, professor, director of Institute of History of Ukraine of National Academy of Science of Ukraine (co-chair of Organizing Committee)

Henadii Boriak, PhD, professor, corresponding member of NAS of Ukraine, deputy director of Institute of History of Ukraine of National Academy of Science of Ukraine (co-chair of Organizing Committee)

Oleksandr Lysenko, PhD, the chair of the department of History of WW II of Institute of History of Ukraine National Academy of Science of Ukraine

Stepan Vidnians’kyi, PhD, professor, corresponding member of NAS of Ukraine, the chair of the department of World history and international relations of Institute of History of Ukraine National Academy of Science of Ukraine

Stanislav Kulchyts’kyi, PhD, professor, major research officer of Institute of History of Ukraine National Academy of Science of Ukraine

Tetiana Ievsieieva, PhD, senior research officer of Institute of History of Ukraine National Academy of Science of Ukraine (secretary of Organizing Committee)
Leonid Hubers’kyi, academic NAS of Ukraine, PhD, professor, rector of Taras Shevchenko National University of Kyiv

Ivan Patryliak, PhD, professor, dean of faculty of history of Taras Shevchenko National University of Kyiv

Taras Pshenychnyi, PhD, junior research officer of faculty of history of Taras Shevchenko National University of Kyiv (secretary)
Georgiy Papakin, PhD, professor, director of Hrushevs’kyi Institute of Ukrainian archaeography and source studies National Academy of Science of Ukraine

Iryna Perlovs’ka, theologian, professor of Kyiv Orthodox theological academy of Ukrainian Orthodox Church of Kyiv patriarchy, PhD, senior research officer of Hrushevs’kyi Institute of Ukrainian archaeography and source studies National Academy of Science of Ukraine (secretary)
Volodymyr V’iatrovych, PhD, director of Ukrainian Institute of National Remembrance, the member of supervisory council of National memorial museum “Tiurma na Lonts’koho”
Mykola Kulinych, PhD, associate professor, rector of Diplomatic Academy of Ukraine Ministry of foreign affairs of Ukraine
Vladyslav Berkovs’kyi, PhD, director of Central State Archives of Foreign Archival Ucrainica
Andriy Kudriachenko, PhD, professor, director of Institute of World History National Academy of Science of Ukraine
Iurii Shemshuchenko, academic NAS of Ukraine, D.L., professor, director of Koretsky Institute of State and Law National Academy of Science of Ukraine
Iurii Boshytskyi, D.L., professor, rector of Kyiv University of Law

Roman Krutsyk, people’s deputy of Ukraine of 2-d convocation, honorary president of Kyiv municipal organization Society “Memorial”

Ivan Okoiev, the president of Vasyl Stus Kyiv municipal organization “Memorial”

Уважаемый ______________ !

Приглашаем Вас принять участие в международной научной конференции, которая состоится в Киеве 17-18 сентября 2015 года. Тема конференции: «Нюрнбергский трибунал: история, компромиссы и современные последствия».

С уважением, Оргкомитет конференции
Информационное письмо
ГО «Европейский христианский конгресс»
Украинский Институт Национальной Памяти

Дипломатическая академия Украины при Министерстве иностранных дел Украины
Центральный государственный архив зарубежной украиники
Институт исследования преступлений коммунизма (Швеция)
Киевский национальный университет им. Тараса Шевченко

Исторический факультет
Национальная академия наук Украины

Институт украинской археографии и источниковедения им. М. С. Грушевского

Институт истории Украины

Институт Всемирной истории

Институт государства и права им. В. Корецкого

Киевский университет права НАН Украины
Общество «Мемориал»
По инициативе и при финансовой поддержке

ГО «Европейский христианский конгресс»
17 сентября 2015 г., в г. Киеве
проводят

Международную научную конференцию«Нюрнбергский трибунал: история, компромиссы и современные последствия».
Цель проведения:


 • информирование общества, правительств, конфессий в Украине и мире о невозможности существования современной цивилизации в условиях безнаказанности преступлений против человечества и человечности, которые не имеют срока давности, но через уклонение от наказания порождают еще большие преступления;

 • поиск, изучение и публикация документальных источников относительно причин и обстоятельств развязывания Второй мировой войны, а также дальнейших политических договоренностей и компромиссов в деле наказания преступлений нацизма и коммунизма;

 • публикация полного собрания документов и материалов Нюрнбергского трибунала (1945–1946) для ознакомления широкой общественности;

 • противодействие использованию Церкви для идеологизации захватнических войн, аннексий, конфликтов, которые приводят к дестабилизации мира;

 • сравнительный источниковедческий анализ опубликованных материалов Нюрнбергского трибунала;

 • исследование ролы Нюрнбергского трибунала в формировании памяти стран Центральной и Восточной Европы.


Работа конференции будет идти по следующим направлениям:
1. Преодоление советского идеологического наследия в деле изучения истории создания международного трибунала стран-победительниц во Второй мировой войне; введение в научный оборот и украинское информационное пространство полного собрания документов и материалов Нюрнбергского процесса 1945 – 1946 гг.
2. История создания Нюрнбергского трибунала (1945 – 1946): инициативы и последствия.
3. Компромиссы Нюрнбергского трибунала: вопросы, которые утаили СССР и Запад от Нюрнбергского трибунала и мировой общественности. Современные последствия ненаказанных преступлений и компромиссов Нюрнбергского трибунала.
4. Проблемы изучения тождественности коммунистической и национал-социалистической идеологий, а также опыта других стран по организации и воплощению постановлений Нюрнбергского трибунала.
В рамках конференции состоится презентация сборника докладов предыдущей конференции «История и современные вызовы ненаказанных преступлений советского тоталитаризма против Церкви», которая состоялась 11 июля 2015 года в Киевской православной богословской академии Украинской Православной Церкви Киевского Патриархата.
На конференцию приглашаются представители всех христианских конфессий, других конфессий, представители стран – участниц Второй мировой войны, а также:

 • представители Украинской диаспоры

 • международные правозащитные гражданские организации

 • представители международных СМИ

 • общественно-политические деятелиВ рамках конференции и «Европейской христианской платформы памяти, взаимопонимания и сотрудничества ради мировой безопасности» будет проведен круглый стол в Укринформе на тему «Компромиссы Нюрнбергского трибунала и современные последствия».
Начало работы: 17 сентября 2015 в 10:00 в помещении Киевского национального университета имени Тараса Шевченко.
Круглый стол состоится 18 сентября 2015 г. В 10:00 в помещении Украинского национального информационного агентства «Укринформ» по адресу: ул. Б. Хмельницкого, 8/16, Киев, 01001
Материалы конференции будут опубликованы отдельным сборником

Редакционные требования к оформлению статей:
 • в правом верхнем углу – имя и фамилия автора, ниже по центру – название статьи;

 • в начале статьи разместить аннотацию на украинском языке (4-5 строк курсивом) и ключевые слова (курсивом);

 • во вступлении должны быть отмечены: актуальность проблемы, обзор литературы по теме исследования, цель научной статьи;

 • в сборнике ссылки на литературу подаются в виде обычных сквозных концевых сносок без квадратных скобок;

 • в конце статьи после концевых выводов добавить аннотацию на английском языке: по центру – слово SUMMARY, с правой стороны – имя и фамилия автора, ниже – название статьи и текст (идентичный с украинской аннотацией);

 • текст и сопроводительные материалы должны быть отредактированы и проверены, а фамилии и другие собственные имена, а также термины должны быть сверены и иметь одинаковое написание. Все сокращения, которые используются в статье первый раз, расшифровывать. После цитат из архивных материалов в скобках указывать язык оригинала.

Объем научной статьи – не более 12 страниц форматом А4 (вместе с библиографией), MS Word, шрифт Time New Roman, 12 кеглем с интервалом 1,5 (в тексте не должно быть принудительных переносов). Таблицы и другие иллюстрации к статье подавать (при необходимости) отдельными файлами с расширением *.jpg или *.tiff, размерность – 200 dpi, в качественном разрешении. Подписи к иллюстрациям подавать отдельным списком в тексте после аннотации.
Статьи к сборнику, выход которого запланировано до конца 2015 г., просьба присылать электронными адресами до 5 сентября 2015 г.:


 • Владимир Аверьянов european.christian.congress@gmail.com;

Контактный тел.+38-067-565-11-82

 • Тетяна Евсеева (Институт истории Украины НАН Украины): tetiana_ievsieieva@ukr.net

Контактный тел.: +38-067-93-22-757
Официальные языки конференции: украинский, английский, русский

Для участия в роботе конференции дистанционно предвидена Skype-связь


Оргкомитет конференции

Заявка на участие
в Международной научной конференции

«Нюрнбергский трибунал:

история, компромиссы и современные последствия»
17 сентября 2015 г.
Киевский национальный университет им. Тараса Шевченко
Исторический факультет

Ул. Владимирская, 60


Имя и фамилия

Научная степень, должность, место работы или обучения (полное название образовательного, научного, музейного, общественного учреждения)

Контактные телефоны и электронный адрес

Название статьиОРГКОМИТЕТ КОНФЕРЕНЦИИ:

Аверьянов Владимир Александрович, президент ГО «Европейский христианский конгресс», (сопредседатель Оргкомитета)
Смолий Валерий Андреевич, академик НАН Украины, д.и.н., профессор, директор Института истории Украины НАН Украины, (сопредседатель Оргкомитета)

Боряк Геннадий Владимирович, член-корр. НАН Украины, д.и.н., профессор, заместитель директора Института истории Украины НАН Украины, (сопредседатель Оргкомитета)

Лысенко Александр Евгеньевич, д.и.н., профессор, заведующий отделом истории Украины периода Второй мировой войны Института истории Украины НАН Украины

Виднянский Степан Васильевич, член-корр. НАН Украины, д.и.н., профессор, заведующий отделом Всемирной истории и международных отношений Института истории Украины НАН Украины

Кульчицкий Станислав Владиславович, д.и.н., профессор, главный научный сотрудник Института истории Украины НАН Украины

Евсеева Татьяна Николаевна, к.и.н., старший научный сотрудник Института истории Украины НАН Украины (секретарь)
Губерский Леонид Васильевич, академик НАН Украины, академик НАПН Украины, д.ф.н., профессор ректор Киевского национального университета им. Тараса Шевченко

Патрыляк Иван Казимирович, д.и.н., профессор, декан исторического факультета Киевского национального университета им. Тараса Шевченко

Пшеничный Тарас, к.и.н., младший научный сотрудник исторического факультета Киевского национального университета им. Тараса Шевченко
Папакин Георгий Владимирович, д.и.н., директор Института украинской археографии и источниковедения им. М. С. Грушевского (сопредседатель Оргкомитета)

Перловская Ирина Николаевна, доктор церковно-исторических наук, профессор Киевской богословской православной академии Украинской православной церкви Киевского Патриархата, к.и.н., старший научный сотрудник Института украинской археографии и источниковедения им. М. С. Грушевского (секретарь)

Владимир Вятрович, к.и.н., директор Украинского Института национальной памяти, член наблюдательного совета Национального мемориального музея «Тюрьма на Лонцького»
Кулинич Николай Андреевич, к.и.н., доцент, ректор Дипломатической академии Украины при Министерстве иностранных дел Украины
Берковский Владислав Георгиевич, к.и.н., директор Центрального государственного архива зарубежной украиники
Кудряченко Андрей Иванович, д.и.н., профессор, директор Института всемирной истории НАН Украины
Шемшученко Юрий Сергеевич, академик НАН Украины, академик НАПН Украины, д.ю.н., профессор, директор Института государства и права им. В. Корецкого
Бошицкий Юрий Ладиславович, к.ю.н., профессор, ректор Киевского университета права НАН Украины
Куцик Роман Николаевич, народный депутат Украины 2-го созыва, Почетный председатель Киевской городской организации Общество «Мемориал»
Иван Окоев, Председатель Киевской городской организации «Мемориал» им. Василия Стуса.


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət