The Graduate School
Dean: Jeannine Blackwell
Doctor of Philosophy
Agouridis, Carmen Truitt
Amuzie, Charles Chyke
Andrews, William M.
Ashley Jr., Jeffrey
Austin, Chammie Claude
Avery, James M.
Bacon, Patricia Rowland
Bailey, Kelli McAllister
Barbour, Chad Adrian
Barnett, Carol Southworth
Becker, Thomas Patrick
Bendall, Gareth L.
Berhane, Indrias Gebreyesus
Blankenship, Jimmy Douglas
Boerner, Laura Megan
Bothun, Geoffrey Douglas
Bowman, Anita L.
Brewer, Margaret Colette
Bryant, Yaphet Urie
Burke, Gerome Vander
Campbell-Speltz, Heather Aurora
Cass, Jeremy Leeds
Chai, Wei Keat
Chandraratna, Susantha Kiribathgodage
Cheah, Wai Hsien
Chen, Won Sun
Chuah, Keng Hoo
Chudalayandi, Kuttalaprakash
Clark, Kathy K.
Clark, Michael E.
Clay, Courtney Buffington
Cole, Marsha Paulette
Collier, Scott Matthew
Cooke-Jackson, Angela Faye
Covert, Michael David
Crabtree, Joseph Dale
Crowell, Susan Goodloe
Cutsforth-Huber, Bonnie Bridget
Czopp, Alexander Matthew
DeGraw, R. Tyler
Dobranski, J. Michael
Dolvin, Steven Daniel
Dong, Chunlian
Drew, Elaine Marie
Edwards, Jeffrey Earl
Elkins, Donna Michelle
Eyre, Heidi Lee
Feliciano Cardona, Jessika Sharon
Flory, Kate H.
Forbes, Lukas Peter
Fordham, Miriam Andretta
Fowler, Philip Todd
Francies, Regina Diann
Frazer, Colleen Shea
Freamat, Mario Vadim
Fuselier, Linda Catherine
Gaines, David Alexander
Gantz, Marie Geneva
Glasscock, Rebecca Claire
Goodloe, Mary Reams
Green, Christopher Allen
Groeling, Jeff P.
Groundland, Mark Edward
Gu, Hongcang
Hale, Robert Dale
Hall, Debra Sue
Hammond, John Craig
Hamon, Mark Allen
Hanlon, James A.
Hao, Xiang
Harrelson, Kevin Joseph
Hartono, Edward
Harvey, George
Hawley, Kenneth Carr
Heo, Seongkum
Herrera de la Muela, Teresa
Highland, Nicole Mann
Hilding, Jenny Marie
Hires, Brigette Baird
Hollman, Aaron Michael
Hootkany, Ali Nowi
Horvath, Leah Suzanne
Hosley, Brenda Lea
Howard, Patricia Kunz
Hsu, Cheng-Hsuan
Hu, Hui
Huang, Liang
Hutchison, Aaron Robert
Iskandar Farag, Adel Talaat
Johnson, Brett Rogers
Jones, Blake Lee
Jones, Kiku Gaudioso
Kang, Sunwoo
Kannapel, Patricia J.
Kim, Tae-Hyung
Kotrola, John S.
Kovacs, Istvan
Lancaster, Mark John
Lancaster, Robert Wayne
Langston, Elizabeth Mechelle
LaSage, Danita Maynard
Leachman, Mackenzie Riney
Lee, Robert Brent
Lestat, John
Li, Shenggang
Liu, Xinli
Long, Ling Yun
Lu, Cheung-Sum Sylvia
Lucas, M. Lois
Machado, Caroline
Marchi, Antonio Alejandro
Marksberry, Phillip Wayne
Mathews, Shannon D'el
McCoy, Morgan Hager
McEntee, Jason T.
McGinn, Patricia Ann
Mead, Louise Crawford
Meier, Brent Wesley
Menzel, Matthew Michael
Miriti, M'Kiaira Kimathi
Morgan, Mary Beth
Mousel, Michelle Ranae
Moyen, Eric Anthony
Mueller, Stacey Ann
Myers, Judith Gay Perry
Nadolski, Jeremy Brian
Neale, Elizabeth
Nease, Lon Smathers
Needham, Lara Hayes
Newsom, Kimberly Cherise
Noble, Leigh L.
O'Brien, Shirley Peganoff
Oeffinger, Donna Jean
Orthober, Corrie Rebecca
Osborne, Jeffrey Clayton
Otucu Oztalas, Filiz
Owens, Gina Paige
Pack, Uraina N.
Pakkiri, Leroy Sivappiragasam
Panaviene, Zivile Sliesaraviciute
Parks, Gregory Scott
Paul, Janice Marie
Pavey, Stephen Carl
Peters, Jane Carol
Pettey, Lee Allen
Phillips, Mary Elaine
Pittsley, Jesse Lee
Plahuta, Janice M.
Pocernich, Chava B.
Poosiripinyo, Rangsit
Portocarrero, Susana Maria
Quinton, Scott Edward
Rajendran, Kottampatty Sengottaiyan
Rattanadechakul, Walaikorn
Ravdal, Hege
Ray, Kallol
Ray, Soma Sen
Reeves, Cynthia Ann
Ridner, Stanley Lee
Ruby, Tomislav Z.
Rutledge, Tara W.
Schneeman, Tracey Anne
Schwarz, Jeffrey Leonard
Scott, Leslie Kennard
Sengoku, Tomoko
Smithmaitrie, Pruittikorn
Sofyan, Agus
Sozer, Selcuk
Srinivasan, Arun Kumar
Strother, Debra Collette
Sukrong, Suchada
Sullivan, Judith Aldrich
Trollinger, Linda Judith
Troyer, Mark Joseph
Vaughan, Shannon Kaye Richardson
Wade, Stacy Rickard
Wagner, Catherine Ann Robertson
Wang, Chaowen Julia
Wang, Xiqun
Ward, Scott Daniel
Watkins, Daniel Byron
Wenner, Brett Romain
White, Artress Bethany
White, Jill Suzanne
Winders, Jamie Lynn
Winn, Joseph William
Witte, Florence Maria
Wood, Marcie L.
Worth, Benjamin James
Wright, Margaret Laurie Comer
Youngblood, John Duane
Zagorski, Kimberly Lynn
Zhang, Lixin
Zhao, Baomei
Zhu, Aiming
Doctor of Education
Brashears, Kathy M.
Brown, Teresa Jean
Compton, Susan Elaine
Dobbs, John Dale
Frimming, Renee E. Fenwick
Garrison, Carolyn Ann
Gassaway, Linda Joy
Guy, Retta H.
Hess, Jean M.
Kiernan, Dorothy Jean
Miller, Christopher Thomas
Park, Seung Hyun
Perkins, Emma Gillespie
Ridgley, Robyn L.
Ruot, Charles W.
Unuakhalu, Michael F.
Villarreal-Stewart, Irene
Yemeh, Paul Naah
Zabala, Joyce Smiley
Doctor of Musical Arts
Allen Jr., James Paul
Ballard, Sue Ellen
Cameron-Mickens, Vertrelle
Coleman, Jennifer M.
Koehler, Hope Elizabeth
Kruja, Mira
Mathews, Christopher W.
McFarland, James Harold
Neubert, Peter
Reddick, Marcus Damien
Educational Specialist
Cecil, William Barry
Clay, Courtney Buffington
Crane-Mahan, Lillian Carla
Day, Mistylynn Liberty
Duhigg, Julie Marie
Fite, Shawna Nicole
Gray, Barry Eugene
Hansel, Joseph Ernest
Howard, Dustin Keith
Howell, Phillip Masataka
Hyberger, Stephanie Rachelle
Johnson, Marjorie Louise Burke
Jones, Gwendolyn Michelle Martin
Kelley, Jamon Elaine
Kelly, Sondra Rose
Leake, Valerie Stephens
Lee, Seong-Jik
Lee, Sherman A.
Millett, Patricia Ann
Moore, Laura Meredith
Purvis, Holly Dawn O'Keefe
Whitmer, Paula Crocker
Wilson, Nicole Tilena
Wilson, Priti Vyas
Young, Lu Settles
Master of Arts
Adams, Kristin Regina
Allen, Jason A.
Andrieu, Fanny Bernadette
Arya, Anupa Subhash
Asher, Shelley Judith
Barbosa-Jerez, Mary Elizabeth
Barker, Brooke A.
Barna, Anne Klein
Blaser, Emily Paige
Bodmer, Clarence A.
Bonilla, Rodolfo Antonio
Brown, Matthew Thomas
Brown, Nathan Malone
Bryan, Jonathan Paul
Budovsky, Constantine V.
Burdin, Sheldon Richard
Bushong, Becca Murphy
Cain, John Patrick
Callis, April Scarlette
Carpenter, Ralph Schenck
Carroll, Reba Lynn
Carter, Brittany Anne
Causey, Robert Mark
Choi, Yong-Ju
Christiansen, Ryan Joseph
Chung, Gilmore Seisoon
Cousins, James Paul
Cunningham, Jessica Dawn Virgin
David, Reed
Davis, Eric Craig
Davis, Ethan
Deaton, Laura Marie
deNeeve, Ian Kawika
Dummitt, Sean Michael
Dyer, Mason James
Ellender, Caroline Sinclair
Estis, Michelle F.
Feldhaus, Charles Adam
Fine, Jeffrey Allen
Finley, Frankie Elisa
Flinchum, Jessica Lee
Fogle, Amber Lee
Foulk, Donna Marie
Fraze, Taressa Kay
Frazer, Elizabeth Baxter
Frazer, Matthew Joseph
Godefroy, Hugh Allen Prescott
Grey, Chrystal Yvonne
Harney, Ericka Lee
Henry, Gena Gayle
Hensley, Shannon Shanelle
Horton, Michael Brady
Human, Renee Michele Croston
Humphries, Laura Catherine
Hutchinson, James B.
Jones, Donna Lee
Karamehic, Adna
Karamehic, Adna
Kays, Christopher N.
Keaton, Duane Steven
Klopp, Margaret Elizabeth
Lafleur, Mary Lange
Lovins, Elizabeth James
Lowman, Tracy Suanne
Mace, Jeffrey Christopher
Madej, Matthew Joseph
Martin, Tracy Ilene
Mateos-Borjabad, Virginia
May, Stephanie Anne
McCormick, Keith Allen
Metzo, Christine Rose
Meyer, Alissa Lynn
Miller, Gregory Lee
Nicholson, James Christopher
Norman, Candy A.
Okello, Joseph B.O.
Pepper, Jarod C.
Peterson, Kerstin Dawn
Phillips, George Micajah
Pinzon, Daniel F.
Popko, David George
Porter, Mary Karissa
Powers, Kathleen Elizabeth
Ratnayake, W.R.M. Anuja Irangika
Reid, Joshua Samuel
Roberts, Staci Danielle
Roberts, Tom A.
Rosche, Gary Robert
Salley, Katrina Beth
Sebastian, Charles Julian
Silver, Eric T.
Tarrant-Hoskins, Nicola Anne
Taylor, Andrea Meggan
Taylor, Judith Anna
Thomas, Angela D.
Vance, Sandra M.
Van Wyke, April Jean
Wagoner, Robert Stephen
Warren, Rebecca Lynn
Weitlauf, Michelle Lynn
Williams, Angela Denise
Wray, Amanda Beth
Wuorenmaa, Jenifer Kay
Zeng, Zheng
Master of Arts in Education
Abney, Karen D.
Bowen, Benjamin Lee
Burn, Joseph Patrick
Cederquist-Wells, Terri Leigh
Clark, Melanie Meisel
Drake, Graham Lind
Dugar, Emily Clark
Dulaney, Jeremy B.
Evans, Lauren Jetta-Marie
Fisher, Derrick Freeman Dale
Frields, Paul David
Gray, Sallie Elizabeth
Hawley, Christina Marie
Haydon, Kelli Nicole
Henricks, Brandy L.
Heustis, Edmund J.
Howard II, Bobby Russell
Lawrence, Misty Gayle
Lickert, Stephen Mark
Lowther, Katherine June
Manker, Christopher Ray
Mirzaian, Carl Bahman
Moreland, Bridget Renee
Mounts, Joshua Lee
Patton, Jeremy David
Perry Jr., Lawrence Bryson
Schmidt, Shane R.
Short, Stephanie Lynne
Smith, Allison Taylor
Smith, Derrick Scott
Stewart, Jennifer L.
Summers, Jessie Clarke
Weaver, April Luann
Wheeler, Julia Kaye
Whelan, Danita Dolores
White, Pamela D.
Master of Arts in Interior Design, Merchandising & Textile
Roberts, Linda Hughes
Master of Architecture
Le, Lily Thuy Tien
Tin, Alan Yuen
Ward, Steven Richard
Wright, Tracy Adele
Master of Business Administration
Addo, Roseline Emefa
Apple, Stephanie Rae
Binggeli, Jennifer Elizabeth
Boyd, Taryn Monique
Burns, Amanda Marie
Buss, Bradley K.
De Yong, Douglas Franklin
Du, Zheyang
Endicott, Malcolm S.
Goodwin, Lawrence Edward, Jr.
Hamilton, Glenn Russell
Hanson, Christopher Stephen
Hatfield, Bryan Mark
Holmes, Eric Linn
Huehls, Keith R.
Ibrahim, Elsayyid Eltijani
Jacq, Guillaume Julien
Jancila, Kelly Elizabeth
Johnson, Gary Lee
Kraft II, Alfonso Douglas
Leverett, Daniel A.
Maley, Peter Nathan
Martens, Gary W.
Monteiro, Jayme Rodrigues
Phillips, Taunya Ann
Quenemoen, William Moore
Ramakrishnan, Bhaskar Tirukalikundram
Randles, Aden Anthony
Ratnayake, W.R.M. Anuja Irangika
Ray, Saquisha Monee
Shartle, Tony Robert
Stilz III, Robert Coleman
Sutton, Jordan Victoria
Thisse, Emeline Carole
Troppmann, Amy Haydon
Vaideeswaran, Karthik
Vanlandingham, Kathryn Parker
Wallace, Michael Timothy
Williams, Cynthia Marie
Zachary, Angela Dawn
Master of Education
Bullock, Traci Suzanne
Hagg, Charles Doyle
Haury, Kimberly Jean
LaBarbara, Jeffrey Matthew
McLaughlin, Susan Elizabeth
Murphy, Larry DeShawn
Stuckel, Susan L.
Master of Fine Arts
Duncan III, Isaac
Matsumoto, Kazuko
Piper, Andrew Scott
Steene, Helene Margareta
Master of Health Administration
Abrams, Gary Dean
Blackwell, Sara Ann
Fishman, Gregory Todd
Greeman, Omar Joshua
Knight, Kasey Quinn
Mahoney, Betsy Beckett
Miller, Ryan Scott
Murphy, Stephanie Hollon
Parkin, Jeremy Spencer
Roberts, Sara Elaine
Schuler, Lori Elizabeth
Toborowsky, David Edward
Weber, Jodie Lee
Master of Historic Preservation
Buchta, David Lloyd
Milton-Pung, Melissa S.
Orthel, Bryan D.
Plaisted, Anthony Cecil
Thrush, Patrick Roy
Master of Music
Aukofer, Jeanne Anne
Carney, Stephen Duran
Crider, Michelle Turner
Johnson, Jane Van Hartley
Kanakanui, Lindon-Patrick Pauoa
Rockwell, Mandy Lee
Svejkovsky, Lisa Marie
Tesh, Timothy Justin
Master of Public Administration
Belcher, John Matthew
Brangers, DeAnna Lynn
Brickey, Rebecca Dane
Chaffer, Kimberly Ann
Chang, Xiaoyang
Cosentino, Abby L.
Curl, Myra Corinna
Dale, Suzanne Swann
Engoglia, Virginia Maria
Flournoy, Daniel Wayne
Griffith, Raymont Dwayne
Hall, Jeremy Lucas
Hiter, Jean Ellen
Ho, Pui Man
Hodges, James Thomas
Hunt, Regan Elizabeth
Ingram Bernard, Alethea Karyn
Jackson, Renee Schietz
Jefferies, Sara Legel
Jones, Donald Curtis
Klos, Stephen John
LeFevre, Amanda Wells
McNeill, Andrew Vernon
Moore, Bryan Keith
Padgett, Jason Hunter
Palmgreen, Kristin Anne
Peterson, Erik David
Price, Dora Charity
Rabold, Mary Shaye
Ruschell, Julia F.
Seagraves, Sheri
Sewell, Jennifer Christine
Shellhorse, David Joshua
Simpson, Leah Parsons
Thompson, Jonathan G.
Walker, Michael Odell
Wallace, Candice Yvonne
Whitworth, David Randall
Woodall, Kelly Suzane
Yan, Wenli
Zhou, Yiran
Master of Public Health
Ashby, Cheryl
Bennett, John Melton
Boahene, Adwoa Kyeiwa
Brown, Andrea Davis
Cass, Anna Lang
Chowdhury, Mehjabeen
Clark, Apryl LaWanda
Dawson, Tasha Maushea
Dong, Shulin
Eggum, John Dixon
Evans, Rodney Timothy
Ferretti, Gerald A.
Golden, Virginia-Bibb Wiese
Goldin, Yelena
Gray, Dana Renee
Hackett, Laura E.
Halsell, Tyeshia Chlotiel
Iser, Alison
Justice, Courtney Jane
LoBianco, Anthony F.
Miklavcic, Rosemary Wiedemer
Muse Jr. M.D., Ken N.
Nelson, Troy Marvin
O'Banion, Norman B.
Powell, Casey Joanelle
Prater, Steven Mark
Redmond, Tanika LaShawn
Riba, Amber Bryn
Steinman, Margaret N.
Webb, Tina Tischelle
Yeiser, Therese Gayle
Master of Rehabilitation Counseling
Ison, Christy Leigh Reid
Kramer, Brenda S.
Maiden, Jonathan Mernard
Spencer, Traci Ramona Ann
Walters, Vanessa Joy Bevins
Ward, Todd Daniel
Master of Science
Ahr, Kimberly Nicole
Akins, Matthew Gordon
Aleem, Bahar Ilgaz
Alvarado, Soraya Patricia
Anderson, Sarah Rachel
Arnett, Aaron Matthew
Ashok, Satish
Atnip, Beth Leah
Baker, Janet Christin
Baker, Scott Vernon
Bale, Katie Hamilton
Balijepalli, Satya Priya Lakshmi
Bane, Amy Michelle
Barnes Jr., David Coleman
Barnett, Trevor Jay
Bayrer, Theresa Allison
Berizzi, Sarah Jean
Berry, Rebeckah Christina
Bhowmik, Paragranjita
Blue, Joanne Theresa
Bodapati, Sandeep
Bohn, Patrick Eduardo
Boling, Michelle Clara
Brannon, Sonja Lavette
Brechting, Emily Hollebeek
Bretz, Kristen Leigh
Burris, JoAnne Burch
Cairns, Joshua Parke
Carney, Chad Edward
Chen, Zhenliu
Cherubini, Michael Louis
Chowdhury, Archana
Cockerham, Lucas Jackson
Coleman, Holly Holbrook
Collins, Whitney Lee
Cortes, Ruben David
Cremeans, Kerry Lynn
Crossa, Aldo
Dai, Hongying
DeLong, William J.
Dhamodaran, Kishorekumar
DiMattia, Mario Anthony
Ditsch, Gary Andre
Dorsey, Erin Leigh
Downar, Stacy Jean
Dupas Jr., Eugene Wayne
Enaker, Vitesh M.
Eshbaugh, Jason C.
Fardo, David William
Friley, Karen Lynn
Fulkerson, Joseph Matthew
Gampa, Ranjit Kumar
Gandhapudi, Siva Kumar
Ganguli, Sanjiv Kumar
Gao, Jing
Garrett, Michael Eugene
Gilliam, Candace Janel
Gissendanner, Sonya Jaylynn
Goodnight, Shane Alan
Goodrich Jr., Lawrence Duane
Gramig, Benjamin Michael
Griffis, Bruce Payne
Gurumoorthy, Ramachandran
Haghi Shahir, Shabnam
Hamilton, Thalya Nanette Burden
Harbour, Laura Elizabeth
Hickey, Brian William
Holian, Christopher M.
Hopkins, Carla Renee
Housewright, Wade Douglas
Hua, Kegang
Huang, Zhongdong
Hunt, Stephen Foster
Ingram, Claude Wayne
Isukapalli, Vishnu Karunya
Jain, Anshul
Jernigan, Michael R.
Jessup, Erik James
Jewell, Robert Benjamin
Johnson, Jaime Kirsten
Johnson, Micah Roy
Jones, Andrea Louise
Kandiyanallur, Vivek Dora
Kannan, Govindakrishnan
Kelly, John Joseph
Kim, Gil
King Jr., Charles Phillip
Kinman, Benjamin Harold
Kolarkar, Ameya
Kryukov, Sergiy Alexandrovich
Kudithipudi, Sravan
Kuschinsky, Nina
Lesher, Shelly Rae
Li, Haitao
Li, Jiangyu
Lin, Ting-Li
Lindstrom, Adam F.
Liu, Jiantao
Logue, Jeffrey M.
Luo, Li
Marshall, Stephanie Ann
Maynor, Marc Steven
McChesney, Stephanie Wehr
McDaniel, William Clay
McLain, Carrie Beth
Mendoza, Olga Lisvet
Mihalache-Leca, Mihaela
Moberly, Amy Marie
Mokashi, Alison Ann
Narayanan, Prakash
Nes, Lise Solberg
Nicks, Akilah Shani Rashida
Nordstrom, Susan Ahlene
Norfleet, Chad Edwin
Oglesbee, Anne Elizabeth
Owens, Christopher Eric
Owiny, David Emmanuel
Pashovych, Volodymyr B.
Patel, Veer Ashok
Pearson, Crystal Lea
Perez, Ruben
Perumal, Chithra
Peterson, Cynthia Joan Bales
Peterson, Shana Marie
Phelps, Ryan Todd
Polavarapu, Deepti
Ponnala, Nilesh
Prabhala, Krishna Prasanna
Pruett, Adam Clyde
Putta, Srikrishna
Pyles, Mark K.
Rajput, Gaurav Vijay
Rallapalli, Jagannath
Rattanadechakul, Wanchai
Ray, Brandon Travis
Reed, Thomas McKee
Rege, Yashraj Devdatta
Ruth, Wesley W.
Rutledge III, Frederick Alexander
Saini, Gaganpreet Kaur
Sands, Megan Taylor
Schulz, Sarah Susan
Shao, Hua
Shenoy, Satyendra Shrinivas
Sherrill, Michelle Renee
Simon, Evan Michael
Singleton, Rebecca Rae
Sipe, Geri Lynn
Smith, Michelle Louise
Sollman, Myriam Jessica
Stonum, William Alex
Stover, James Samuel
Stringer, Cynthia Anne
Surisetty, Vinodkumar
Taylor, Mary Ellen
Thoguluva, Balaji Bapulal
Thompson, Jennifer Ann
Tsai, Pei-Chi
Tyler, Quentin Romar
Tymkew, Jennifer Ann
Vasudevan, Chandini
Vattikonda, Aparna
Veeramani, Venkat Narayanan
Walker, Robin Antoinette
Wang, Wei
Wang, Xiqun
Warren, Daniel R.
Wilkins, Tonja Mae
Wismann, Jennifer Ann
Wright, Holland Boyd
Wu, Hong
Wu, Pingsheng
Wu, Yujun
Xiong, Shuling
Xu, Ying
Yang, Chunfeng
Yang, Jianchang
Yang, Yun
Yang, Yun
You, Lei
Zhang, Dong
Zhang, Zhuoqun
Zhao, Xiaodan
Zhong, Dongying
Zhou, Jingyu
Zou, ShiPing
Zou, ShiPing
Master of Science in Accounting
Boone, Allison Michele
Dasgupta, Roshni
Downs, Stephanie L.
Kaiser, Carrie Leigh
Kester, Robert Breece
Laski, Ryan Robert
McCollum, Laura Kathleen
McCombs, Lesley Carol
Riney, James William
Roark, Stephanie Shaey
Rodriguez Niederwanger, Liza Ann
Smith, Stephen Barry
Wainscott, Shannon Renee
Wilson, Rebecca Lee
Master of Science in Biosystems and Agricultural Engineering
Barnett, John Ryan
Brainoo, Emmanuel Kweku
Darr, Matthew John
Davis, Jeremiah DeLayne
Golden, Virginia-Bibb Wiese
Green, Angela Renee
Mirgeaux, Jonathan Spencer
Stangeland, Daniel L.
Torrealba, Sebastian Forno
Ward, Jason Kellam
Master of Science in Biomedical Engineering
Arcot-Krishnamurthy, Shantha
Chandrasekaran, Roopa
Damodaraswamy, Parthibarajan
Greges, Meris Johnson
Ravi, Nirmal
Thota, Anil Kumar
Master of Science in Chemical Engineering
Luigart, Christopher C.
Master of Science in Civil Engineering
Adwell, Joel Claude
Anaya Galofre, Alejandro
Anderson, Sean Christian
Booth, Jason Rhea
Brown, Robert Franklin
Carlisle, Lee Anderson
Furlong, Kristopher Michael
Gangwar, Manish
Gray, Natalie Wheeler
Kala, Bhanu P.
Nanduri, Surya Rekha
Nodurft, Elizabeth N. Gingerich
Patangay, Soni
Rogers, Justin Merritt
Tangirala, Anil Kumar
Vemuri, Sharath Chandra
Vest, Adam Wesley
Vickers, Michael Joseph
Wolfe, Jeffrey David
Yuan, Peng
Master of Science in Communication Disorders
Barnes, Tonya Michelle
Boley, Erin Elizabeth
Crotty, Barbara Elizabeth
Dailey, Misty Breeze
Davis, Ginger Moons
Haake, Rebecca Lee
Howard, Kristy Michelle
Kelsch, Amy Lyn
Middaugh, Lucinda Clay
Patrick-Keeton, Denetra Dawn
Raisor, Lisa Ann
Runner, Ashley Marie
Satterly, Rebekah JoAnn
Stacy, Allyson Renae
Wahl, Robyn Annette
Welsh, Kristin Lee
Master of Science in Education
Abell, Ann Webster Hulette
Begley, Charity Beth
Bennett, Sharon Yarbrough
Benson, Lynda Ann
|