Ana səhifə

Bİr başta bir başa bulgaristan turu lefkoşa-larnaka-sofya(1)-plovdiv(1)-kazanlak–stara zagora–nessebar-varna(3)-balchik- alfatar–silistre–danube nehri- shumen–veliko-tarnovo(1)-sofya(1)-larnaka-lefkoşa her hafta


Yüklə 2.86 Mb.
tarix24.06.2016
ölçüsü2.86 Mb.
BİR BAŞTA BİR BAŞA BULGARİSTAN TURU

LEFKOŞA-LARNAKA-SOFYA(1)-PLOVDIV(1)-KAZANLAK–STARA ZAGORA–NESSEBAR-VARNA(3)-BALCHIK- ALFATAR–SILISTRE–DANUBE NEHRİ- SHUMEN–VELIKO-TARNOVO(1)-SOFYA(1)-LARNAKA-LEFKOŞA

HER HAFTA
SİZE TELEFONUNUZ KADAR YAKINIZ Tel : 228 40 59 Fax : 228 93 25 Mobile : (0542)(0533) 853 12 24 apextour@hotmail.com - www.apextour.net


 1. GÜN Perşembe LEFKOŞA-LARNACA – SOFYA Sabah saat 06:30’da LEFKOŞA BAYRAKTAR TÜRK MAARİF KOLEJİ’nin bahçesinden hareket ve LARNAKA HAVALİMANINA transfer sonrası Bulgar hava yolları FB1856 seferi ile 09:30’da Larnaka’dan Sofya’ya uçuş. Varışta pasport işlemleri sonrası bizi bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer (14 km) 12:30- 4* superior otelimize yerleşme ve 13:30 da bilgilendirme toplantısı sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Yaya olarak Sofia şehir turumuza çıkıyoruz. Bania Bashi Camii, Maden Suyu Hamamları, Sinagog, Doğal Tarih Müzesi, Alexander Nevski Katedrali, Vitosha Caddesi ve Doğal Kültür Sarayı ziyaret edilecek. Açık şarap ikramlı Akşam yemeği (dahil) için Vitosha dağına gidiyoruz. Geceleme Sofya’da otelimizde.

 2. GÜN Cuma PLOVDIV

Kahvaltı sonrası Bulgaristanın 2. Büyük şehri olan PLOVDIV’e doğru yola çıkıyoruz. (150 km- 1.30 saat) saat 11:00 gibi Plovdiv’e varıyoruz ve 4* Superior otelimize yerleşme. 12:30’da şehir merkezinde öğle yemeği için serbest zaman sonrası yaya olarak Plovdiv eski yerleşim yeri ile gezmeye başlıyoruz. Rönesans Dönemi Evleri, Roma Amfi Tiyatro, Djumaya Camii görülecek yerler arasında. Gezi sonrası otelimize dönüyor ve Akşam yemeğimizi Bale Show izlerken alıyoruz. Geceleme otelimizde.


 1. GÜN Cumartesi KAZANLAK – STARA ZAGORA – NESSEBAR - VARNA

Kahvaltı sonrası dünyadaki tüm parfüm şirketlerinin gülyağı ihtiyacının %70’ini karşılaya KAZANLAK’ta geçerek Stara Zagora üzerinden MÜZE ŞEHİR NESSEBER’e varıyoruz. Nesseber’i gezdikten sonra Burgas üzerinden Varnaya doğru hareket ediyoruz. Varna’da Altın Sahil Tatil beldesinde 5* Intenational Class MELIA GRAND HERMITAGE Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 1. GÜN Pazar VARNA – BALCHIK

Kahvaltı sonrası Varna Şehir Turu. Tur sonrası mükemmel bir öğle yemeği için Balchik’teki “SYMPATICO” Restoranta gidiyoruz – açık şarap dahil. Yemek sonrası Kraliçe Maria Louisa’nin Yazlık Sarayını ve Botanik bahçelerini ve Albena tatil Beldesini geziyoruz. Akşam yemeğimizi “Slavianski Hut” da yerel dans ve bale gösterileri ile alıyoruz. Geceleme Varna’da otelimizde.


 1. GÜN Pazartesi ALFATAR – SILISTRE – DANUBE NEHRİ

Kahvaltı sonrası küçük bir kasaba olan Tolbukhen üzerinden Silistre’ye doğru yola çıkıyoruz. (124 km) Alfatar köyünede vereceğimiz molada Bulgaristan Direniş Döneminden kalma bir evde canlı olarak geleneksel halk dansları izleme imkanı bulacağız. Öğle yemeğimizi Geleneksel Bulgar düğününü izleme imkanı bulacağımız yerel bir restorantta aldıktan sonra Danube Nehrine doğru yola çıkıyoruz. Danube Nehrinde canlı müzik eşliğinde şampanya içerken yapacağımız gezinin tadına doyamıyacaksınız. Danube nehri kıyısındaki 4* Drustar Otelinde hafif atıştırmalıklar alma olanağı bulacaksınız. Geceleme Varna’daki otelimizde.

SİZE TELEFONUNUZ KADAR YAKINIZ Tel : 228 40 59 Fax : 228 93 25 Mobile : (0542)(0533) 853 12 24 apextour@hotmail.com - www.apextour.net


 1. GÜN Salı SHUMEN – VELIKO TARNOVO

Kahvaltı sonrası Shumen’e doğru yola çıkıyoruz. (118 km) Shumen Panaromik şehir turunda Balkanların ve Bulgaristan’ın en büyük camii olan Tombul Camii’ni ziyaret ediyor ve Bulgaristanın tarihini günümüze kadar anlatan 1300 YIL ANITI nı ziyaret ediyoruz. 140 km’lik bir yolculuk sonrası Veliko Tarnovo için yola çıkıyoruz. Varişta 4* Superior Grand Hotel Yantra otelimize yerleştikten sonra şehir turumuza başlıyoruz. Eski Sokakla başlayacağımız turumuza Samovodska Charshia Pazarı ve Tsarevets Kalesi ile devam ediyoruz. Serbest zaman sonrası Akşam yemeğimizi fantastik manzarayı izlerken alıyoruz. Geceleme otelimizde.

 1. GÜN Çarşamba SOFYA

Kahvaltı sonrası alış veriş için serbest zaman.Sofya’ya doğru yola çıkıyoruz. Varişta otelimize yerleştikten sonra Sofya Mall’da alışveriş imkanı buluyoruz. Akşam yemeği için serbest zaman sonrası geceleme otelimizde.

 1. GÜN Perşembe SOFYA – LARNAKA-LEFKOŞA

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve hava limanına transfer. Bulgar Havayollarının FB 1855 sefer sayılı uçuşu ile 12:40 da Sofya’dan Larnaka’ya uçuyoruz. 14:45’te Larnaka’ya varış ve Lefkoşa’ya transfer. Tur sonu Başka bir turda buluşmak dileklerimizle.
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN SERVİSLER


 • Lefkoşa – Larnaka – Lefkoşa transferi

 • Bulgar Havayolları ile Larnaka-Sofya-Larnaka uçuşu vergiler dahil.

 • Sofya’da 4* Superior Hotel Princess otelde 2 gece konaklama

 • Sofya şehir turu

 • Vitoşa Dağında şarap ikramlı akşam yemeği

 • Plovdiv’de 4* Superior Trimontium Princess Hotel’de 1 gece konaklama

 • Bale Show eşliğinde akşam yemeği

 • Müze Şehir Nesseber gezisi

 • Varna’da 5* Intenational Class MELIA GRAND HERMITAGE otelde 3 gece konaklama

 • Varna şehir turu

 • Öğle yemeği Balchik’te “SYMPATICO” Restoranta – açık şarap dahil.

 • Akşam yemeğimi “Slavianski Hut” restorantta dans ve bale gösterisi ile

 • Öğle yemeği Alfatar köyünede canlı halk dansları ve Bulgar düğünü gösterisi eşliğinde

 • Danube Nehrinde canlı müzik eşkiğinde şampanyalı gezi ve hafif atıştırmalıklar.

 • Shumen Panaromik şehir turu

 • Veliko Tarnovo’da 4* Superior Grand Hotel Yantra 1 gece konaklama

 • Akşam yemeği otelimizde

 • Sofya Mall’da alış veriş

 • TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

 • APEX TOUR REFAKATİ-SAMİYE-SU.

SİZE TELEFONUNUZ KADAR YAKINIZ Tel : 228 40 59 Fax : 228 93 25 Mobile : (0542)(0533) 853 12 24 apextour@hotmail.com - www.apextour.net
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
X- Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri X- Yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler X- Kişisel harcamalar X-PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN EKSTRA TURLAR.
X-PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ. X- REHBER ve ŞÖFÖR TİPSLERİ. (Kişi başı 10 Euro)


* Apex Tour, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Kontenjanımız 40 kişi ile sınırlıdır. TUR ÜCRETİ ANLAŞMALI KREDİ KARTLARINA PEŞİN FİYATINA FAİZSİZ 8 TAKSİT

İki kişilik odada kişi başı EURO 1750
Tek kişilik oda EURO 1950 2-12 yaş(aile ile aynı odada) EURO  950 0-2 yaş EURO  50

PEŞİN ÖDEMEYE 100 EURO İNDİRİM

ERKEN REZERVASYONA 50 EURO İNDİRİM

**KISITLI SAYIDA OLAN YERLERİMİZ NEDENİYLE YARIN GEÇ KALABİLİRSİNİZ**

KAMPANYAMIZ 15 MAYIS 2013’e KADAR GEÇERLİDİR.

Bu KAMPANYA Kontenjanımız ile sınırlıdır.

**SATIŞLARIMIZA BAĞLI OLARAK ERKEN SONLANIP TURUMUZ SATIŞA KAPANABİLİR**

TURUMUZ EN AZ 30 KİŞİNİN TOPARLANMASI İLE GERÇEKLEŞİR

BUNA İLAVETEN GEÇMİŞ SENELERDE TURLARIMIZA KATILAN MİSAFİRLERİMİZ

YENİ KAYIT OLARAK YANLARINDA TURLARIMIZA KATACAKLARI HER YENİ AİLE İÇİN

HER AİLE BAŞINA 50 EUR İNDİRİM ALIRSİZE TELEFONUNUZ KADAR YAKINIZ Tel : 228 40 59 Fax : 228 93 25 Mobile : (0542)(0533) 853 12 24 apextour@hotmail.com - www.apextour.net


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət