Ana səhifə

Basın bülteni Bilgi için


Yüklə 237 Kb.
tarix27.06.2016
ölçüsü237 Kb.
basın bülteni

Bilgi için:

TIME Public Relations

Sevda Solak – Burcu Kalkavan

sevdas@timepr.com - burcuk@timepr.com

Tel: 0 (216) 418 39 44 (pbx)
Cosmetic Lab Gercal kozmetikte doğallığın adını Phyl’activ Serisi ile gösteriyor.GELECEĞİN BIO KOZMETİK DEVRİMİ: PHYL’ACTİV İLE TANIŞIN
Değişen kozmetik dünyasında doğallığı ön plana çıkaran Cosmetic Lab Gercal Türkiye’de! Firma, “Phyl’Activ” serisi ile cilt bakım ve sağlığı için geliştirdiği ürünlerle cevap vermeye hazırlanıyor. “Phyl’Activ” pürüzsüz, yumuşak ve nemli bir ciltle rahatlama hissi yaşatırken, ince çizgilerden ve kırışıklıklardan da kurtarıyor.

18.05.2009, İstanbul
Hayat tarzınızı kozmetik ürünlerinizi değiştirerek başlayabilirsiniz. Doğadan esinlenerek ortaya çıkan ve kozmetik dünyasına getirdiği yeniliklerle çığır açan Cosmetic Lab Gercal, Türkiye pazarına “Phylactiv” serisi ile girdi.
Yepyeni bir cilt bakım serisi yaratmak amacıyla yola çıkan Cosmetic Lab Gercal, cilt bakım ve sağlığına, “Phylactiv” serisi ile cevap veriyor. Özel olarak formüle edilmiş ürün gamı ; Blue lotus (mavi lotus) , crocus sativus (safran) bitki hücrelerinin ve Antileukine-6 (altın deniz yosunu) ‘nın yatıştırıcı ve serbest radikallere karşı bilinen etkileriyle, bitki kültürü sonucunda elde edilmiş aktif bitki hücreleri içermektedir. Bu bitki hücreleri, fitoaleksin, vitaminler ve glukoaminoglukanlar içerir. Doğal olarak kapsüllenmiş bu aktifler cilde mükemmel uyum sağlar.
“Phylactiv” serisi kuru, normal ve en hassas ciltlerin dahi güvenle kullanabileceği ürünleri içeriyor. Serinin içerisinde, yoğun kırışıklık giderici Anti Age Serum, gündüz ve gece yapılandırıcı, sıkılaştırıcı kremlerinin yanı sıra, doğal yüz peelingi, canlandırıcı maske, temizleme sütü ve ferahlatıcı tonik ürünleri de mevcut. Bilinçli kozmetiği vaat eden “Phylactiv” serisi, cildini seven herkesi pürüzsüz ve yumuşacık bir cildin keyfine davet ediyor.
Uzman Dermatolog Dr. Cemile Kuşkucu, biyoteknoloji yöntemi ile üretilen bio-kozmetik ürünlerin, minimum yüzde 95 biyolojik aktif bileşen içerdiğini ve maksimum yüzde 5 oranında petro kimya barındırdığına dikkat çekerek, “Phylactiv” serisinin cilt için son derece güvenilir ve etkili olduğunun altını çiziyor. Cilt yaşlanmasına ve DNA hasarına sebep olan serbest radikallerin etkilerinin en aza indirgenmesinde bio-kozmetik ürünleri, yeni bir buluş olarak nitelendiren Kuşkucu, “Bu alandaki araştırma ve geliştirme çalışmaları, yarınların kozmetik bilimine ışık tutacaktır” diyor.
Biyoteknolojiden doğan Cosmetic Lab Gercal; doğal ürünler, yüksek teknoloji ve lüks yapısı gibi özellikleri ile her yaşa ve her cilt tipine uygun olarak, beklentileri karşılıyor. Tamamen doğal ürünlerden oluşturulan “Phylactiv” serisi yüksek teknolojide buluşları destekleyen Fransa OSEO (Inovasyon, Destek, Yatırım Kuruluşu) ve INSERM (Sağlık ve Medikal Araştırma Ensititüsü) garantisini almasının yanı sıra aktif bitki hücreleri içeren ilk cilt bakım serisi olma özelliklerini de taşıyor. Cilt hücrelerini, cilt yaşlanma belirtilerine karşı yenileme ve yeniden yapılandırmada, ışıltı, tazelik ve sıkılık kazandırmada önemli bir yere sahip olan “Phylactiv” serisi, enflamasyon etkilerini düzenleyerek cildin dengesini de koruyor. Güneş ışınlarına karşı DNA’yı koruyan ve 8 saate kadar nem sağlama özelliği ile “Phylactiv” serisi, hücrelerin çoğalma hızı ve protein oranlarının da artmasına yardımcı oluyor. Phylactiv, ürünlerinin doğal olması nedeni ile özellikle hamile ve emziren bayanlara güvenle kullanma garantisi veriyor. Ürünlerle daha fazla bilgiye 0 (216) 362 33 96 -0 (216) 416 31 96 numaralı telefonlardan ulaşmak mümkün olabiliyor
Cosmetic Lab Gercal Hakkında

Cosmetic Lab Gercal, Gerard Soustre ve Pascal Jahandier’in kozmetik ve biyoteknolojiye olan ilgileri ile ortaya çıktı. Kozmetik ve luks dünyasında 20 yılı aşkın deneyimleriyle ürettikleri ve yeni bir cilt bakim serisi olarak piyasaya sürdükleri “Phylactiv” serisi ile değişen ve gelişen kozmetik dünyasında doğallığı ön plana çıkarıyor. Bugun, “Phylactiv” serisi içinde paraben, phenoxyethanol, phthalate, allerjen, mineral yağ ve renklendiriciler bulunmuyor. “Phylactiv” serisi, doğal olması nedeniyle yeni cilt bakım ürünleri alanında heyecan verici, etkili ve son derece güvenli bir yol oluşturuyor. Cosmetic Lab Gercal’in “Phylactiv” serisi, Türkiye pazarına BİOM Sağlık Ürünleri ve Kozmetik San Tic Ltd Şirketi distribütörlüğünde geliyor. Ürünler ve BİOM hakkında daha fazla bilgiye 0 (216) 362 33 96 -0 (216) 416 31 96 numaralı telefonlardan ulaşmak mümkün olabiliyor


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət