zi/sala
|
Sala 3
|
Sala 4
|
Sala judecatorie
|
Permanenţă civil
|
Permanenta sindic/litigii cu profesionişti
|
Miercuri
01
|
|
F6
Preşedinte: Ciornei A.
Grefier: Popescu M.
|
|
Antonescu L.
|
Mihai C..
|
Joi
02
|
F4
Preşedinte: Negrescu Ghe.
Asistent judiciar: Miclea M.
Asistent judiciar: Păsărin R.
Grefier: Micu M.
|
F.7, F.12, ora 12,30
Preşedinte: Mihai C.
Grefier: Mican A.
|
|
Ciornei A.
|
Ivan S.
|
Vineri
03
|
|
|
|
Oprina E.
|
Nedelea R.
|
Luni
06
|
F17
Preşedinte: Antonescu L.
Grefier: Stancu C.
|
|
|
Voineag E.
|
Mihai C.
|
Marti
07
|
|
A5/R5
Preşedinte: Epuran M.
Judecător: Dumitrescu A.
Judecător: Negrescu Ghe.
Grefier: Minculete A.
|
F18, F21
Preşedinte: Nedelea R.
Grefier: Mican A.
|
Dobrescu C.
|
Ivan S.
|
Miercuri
08
|
F3
Preşedinte: Ciornei A.
Asistent judiciar: Miclea M.
Asistent judiciar: Păsărin R.
Grefier: Popescu M.
|
|
|
Negrescu Ghe.
|
Nedelea R.
|
Joi
09
|
|
F.7, F.12, ora 12,30
Preşedinte: Mihai C.
Grefier: Trandafirescu M.
|
|
Dumitrescu A.
|
Mihai C.
|
Vineri
10
|
|
|
|
Ciornei A.
|
Ivan S.
|
Luni
13
|
A8/R8
Preşedinte: Antonescu L.
Judecător: Voineag E.
Judecător: Gogescu N.
Grefier: Stancu E.
|
F20, ora 12
Preşedinte: Dumitrescu A.
Grefier: Rusu M.
R1/R9
|
|
Negrescu Ghe..
|
Mihai C.
|
Marti
14
|
A2/R2
Preşedinte: Oprina E.
Judecător: Dobrescu C.
Judecător: Epuran M.
Grefier: Ilie L.
|
F19, F 22, ora 12,30
Preşedinte: Ivan S.
Grefier: Sandu O.
|
|
Gogescu N.
|
Nedelea R.
|
Miercuri
15
|
|
F6
Preşedinte: Ciornei A.
Grefier: Popescu M.
|
|
Antonescu L.
|
Mihai C.
|
Joi
16
|
F4
Preşedinte: Negrescu G.
Asistent judiciar: Miclea M.
Asistent judiciar: Păsărin R.
Grefier: Micu M.
|
F7 ora 12,30
Preşedinte: Mihai C.
Grefier: Trandafirescu M.
|
|
Epuran M.
|
Nedelea R.
|
Vineri
17
|
|
|
|
Oprina E.
|
Mihai C.
|
|
Luni
20
|
F17
Preşedinte: Antonescu L.
Grefier: Stancu C.
|
|
|
Voineag E.
|
Nedelea R.
|
Marţi
21
|
F5
Preşedinte: Oprina E.
Grefier: Ilie L.
|
A3/R3
Preşedinte: Gogescu N.
Judecător: Epuran M.
Judecător: Dobrescu C.
Grefier: Rusu M.
|
F18
Preşedinte: Nedelea R.
Grefier: Mican A.
|
Negrescu Ghe.
|
Mihai C.
|
Miercuri
22
|
F3
Preşedinte: Ciornei A.
Asistent judiciar: Miclea M.
Asistent judiciar: Păsărin R.
Grefier: Popescu M.
|
F23
Preşedinte: Voineag E..
Grefier: Palade O.
|
|
Dobrescu C.
|
Nedelea R.
|
Joi
23
|
|
A4/R4
Preşedinte: Mihai C.
Judecător: Voineag E.
Judecător: Păştilă R.
Grefier: Micu M.
|
|
Gogescu N.
|
Nedelea R.
|
Vineri
24
|
|
|
|
Dumitrescu A.
|
Nedelea R.
|
Luni
27
|
A1/R1
Preşedinte: Dobrescu C.
Judecător: Gogescu N.
Judecător: Voineag E.
Grefier: Sandu O.
|
F20, ora 1200
Preşedinte: Dumitrescu A.
Grefier: Rusu M.
|
|
Epuran M.
|
Mihai C.
|
Marţi
28
|
|
|
|
Gogescu N.
|
Mihai C.
|
Miercuri
29
|
|
|
|
Antonescu L.
|
Mihai C.
|
Joi
30
|
|
|
|
Ciornei A.
|
Mihai C.
|
Vineri
31
|
|
|
|
Oprina E.
|
Mihai C.
|