Ana səhifə

05 Şubat 2016 01. Gün İstanbul – dubai


Yüklə 80.5 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü80.5 Kb.COSTA NEO ROMANTICA ile HİNT OKYANUSU

MAURİTİUS & SEYŞELLER & RÉUNİON & MADAGASKAR

Port Louis (Mauritius) – Victoria (Seyşeller)(2) – Nosy Be – Diego Suarez – Tamatave (Madagascar) – St. Denis (Réunion) – Port Louis (Mauritius)(1)

05 Şubat 2016
01. Gün İSTANBUL – DUBAİ

05 Şubat 16 Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Emirates Havayolları kontuarı önünde 16.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 19.05’de Emirates Havayollarının EK 122 no’lu seferi ile Dubai’ye hareket. .


02. Gün DUBAİ – PORT LOUIS (MAURİTİUS)

06 Şubat 16 Yerel saat ile 01.20’de Dubai’ye varış. Burada yapılacak bir aktarma ile Emirates Havayollarının EK 701 no’lu seferi ile 04.00’de Mauritius’a hareket. Yerel saat ile 10.40’da Mauritius’a varış. Havalimanından bizleri bekleyen aracımız ile Port Louis limanında demirli olan gemimize transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz saat 21.00’da Port Louis limanından ayrılacaktır.
Gün Liman Ülke Varış Hareket

03 Denizde - - -

04 Denizde - - -

05 Victoria Seyşeller 09.00 Geceleme

06 Victoria Seyşeller - Geceleme

07 Victoria Seyşeller - 13.00

08 Denizde - - -

09 Nosy Be Madagascar 08.00 18.00

10 Diego Suarez Madagascar 08.00 18.00

11 Denizde - - -

12 Tamatave Madagascar 08.00 18.00

13 Denizde - - -

14 St. Denis Réunion 07.00 18.00

15 Port Louis Mauritius 08.00 Geceleme
16. Gün PORT LOUIS - DUBAİ

20 Şubat 16 Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Ile Aux Cerf Adası turuna katılabilirler. Mauritus’un doğusunda yer alan bu cennet ada, turkuaz denizi, altın kum sahilleri, kartpostallık görüntüleri ile Hint Okyanus’unda güneş ve deniz severlerin cazibe merkezi. Aracımız ile Port Louis’den kısa bir yolculukla iskeleye gideceğiz. Burada bizi bekleyen teknemizle tüm gün geçireceğimiz Ile Aux Cerf adasına geçiyoruz. Tur sonrası havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Emirates Havayolları’nın EK 704 no’lu seferi ile saat 23.00’da Dubai Havalimanına hareket.
17. Gün DUBAİ - İSTANBUL

21 Şubat 16 Yerel saat ile 05.40’da Dubai Havalimanına varış. Burada yapacağımız aktarma sonrasında yine Emirates Havayollarının EK 123 no’lu seferi ile saat 10.45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 13.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


TUR ÜCRETİ (Kişi Başı)

İç Kabin

1849 Euro

İç Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

899 Euro

Dış Kabin

1949 Euro

Dış Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

999 Euro

Balkonlu Kabin

Euro

Balkonlu Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

Euro

Suit Kabin

Sorunuz

3.Kişi

Sorunuz

02-11 Yaş

Sorunuz

İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

Liman Vergisi

220 Euro

Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık Sigortası

380 Euro

Gemi Bahşişleri

Gemide ödenir

Vize

Gemide ödenir

Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.


FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER

* Emirates Havayolları ile İstanbul – Dubai - Mauritius // Mauritius - Dubai - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* Gemide 14 gece tam pansiyon konaklama

* Programda belirtilen tüm transferler

* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Katılımcı sayısının 20’yi geçmesi durumunda)
FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler

* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)

* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Havalimanı ve liman vergileri.

* Geminin servis personeli bahşişleri

* Vize ve yurtdışı çıkış harcı

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;


*Programda belirtilen saatler Emirates Havayolları ve Costa Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.

*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.

*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).

*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.

*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.

*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.

*Dünyada ki kredi krizi ve petrol üretimindeki azalmadan ötürü değişken petrol fiyatları vergilerde artışa neden olmaktadır. Tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri tarafından bu zamlar fuel surcharge adı altında belirtilir.. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Golden Bay Tour un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Gemi şirketinin ve Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.


Merkez : Halaskargazi Caddesi Şenkal Apartmanı No:37 Kat 1 Harbiye İstanbul / Turkey

Tel : 00 90 212 232 88 00 Pbx. Fax : 00 90 212 232 13 09

Şubeler : Suadiye 216 463 40 00 / Ankara 312 466 18 22 / İzmir 232 463 59 29

Web : www.goldenbaycruises.com www.goldenbaytour.com Mail : cruise@goldenbaytour.comwww.twitter.com/goldenbaycruise www.facebook.com/goldenbaycruiseVerilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət