Ana səhifə

U12-13 korosztály 2003. január 2004. december 31. között született lányok és fiúk


Yüklə 87.86 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü87.86 Kb.


U12-13 korosztály

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
A labdarúgás versenyszabályai érvényesek!
A különbségeket a következőkben ismertetjük:
Pályaméret: min.45 x 65m, - max.50 x 70m

Kapuméret 5x2m

Büntető terület: 12m-re az alapvonaltól bójával jelölve

Büntetőpont: 9 méterre a kaputól

Labdaméret: 4

Játékidő: 20 perc/mérkőzés,

maximum 100perc/torna

Létszám: 8:8 ellen + kapusok

Játékvezető: megbízott vagy hivatalos
A torna kezdete előtt 30 perccel a csapat név szerinti nevezési lapját a csoportvezetőnek, az alközpontvezetőnek, vagy a megyei szakmai igazgatónak (U12/13-as régió vagy megyei torna esetén) le kell adni!

Pályára lépés feltétele: Gy/l, Gy/f vagy „I” érvényes versenyengedély és érvényes sportorvosi engedély! Ezek hiányában a játékos nem léphet pályára!



Felelős: csoportvezető, alközpontvezető.
A mérkőzés szabályai

GÓL: gólt a pálya teljes területéről el lehet érni,

gól után középkezdéssel indul újra a játék

LES: A nagypályás szabályok szerint!

PARTDOBÁS ebben a korosztályban már partdobás van, a nagypályás labdarúgás szabályai szerint

SZÖGLETRÚGÁS a sarokpontról történik

SZABÁLYTALANSÁGOK szabadrúgást vonnak maguk után

BÜNTETŐ büntetőterületen (12 méter) belüli szabálytalanságok esetén büntetőrúgás következik

a büntetőpont a kapu közepétől számított 9 méterre van

CSERE cserélni bármikor lehet

cserénél a cserejátékosok kezet fognak egymással

a lecserélt játékos bármikor visszacserélhető

a cserejátékosok elhelyezése a saját kapu oldalán, az alapvonal és az oldalvonal találkozásánál

minden nevezett játékosnak a játékidő 50%-ban pályán kell lennie

TÉRFÉLCSERE NINCS!

FELSZERELÉS a játékosok gumi-stoplis cipőben vagy torna (edző) cipőben játszhatnak

„éles” stoplis cipőben tilos játszani

SPECIÁLIS SZABÁLY a labda újbóli játékba hozatala során nem továbbítható közvetlenül az ellenfél térfelére, a kapus ezt a folyamatos játék során sem teheti meg



2015/2016

U12-13 korosztály

1. csoport Kiemelt I. (2003)

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Halászi Ferenc

06-30-774-25-92

Résztvevő csapatok:

Vasas I., FTC I., Honvéd I.,

MTK I., UTE I., ASI-DSE I.


Egyesületek, időpontok

  1. MTK (XIV., Kövér L. u. 5-7.)

2015.09.12. szombat 11.00 óra

Tornavezető: Jakobsen József, 06-30-498-04-21



  1. UTE I. (IV., Fiumei út 1-3.)

2015. 09.27. vasárnap 12.15 óra

Tornavezető: Mihalik István, 06-20-505-95-03



  1. Honvéd FC Kft. I. (XIX., Puskás F. u. 1-3.)

2015.10.10. szombat 15.00 óra

Tornavezető: Martz János, 06-30-855-96-22



  1. Vasas KA I. (XIII., Fáy u. 58.)

2015.10.25. vasárnap 9.30 óra

Tornavezető: Lovasi László, 06-20-214-46-02



  1. II. ker. UFC (FTC helyett) (II., Kolozsvári T. u. 11.)

2015.11.14-15.

Tornavezető: Vidéki Gábor, 06-30-650-56-67



  1. ASI-DSE I. (XIII., Rozsnyai út 4.)

2015.11.21. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Pintér Csaba, 06-20-323-11-74





2015/2016

U12-13 korosztály

2. csoport Kiemelt II. (2004)

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Halászi Ferenc

06-30-774-25-92

Résztvevő csapatok:

Vasas II., FTC II., Honvéd II.,

MTK II., UTE II., Soroksár I.


Egyesületek, időpontok

  1. Honvéd FC Kft. II. (XIX., Puskás F. u. 1-3.)

2015.09.12. szombat 8.30 óra

Tornavezető: Martz János, 06-30-855-96-22



  1. UTE II. (IV., Fiumei út 1-3.)

2015.09.27. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Mihalik István, 06-20-505-95-03



  1. Vasas KA II. (XIII., Fáy u. 58.)

2015.10.11. vasárnap 9.30 óra

Tornavezető: Lovasi László, 06-20-214-46-02



  1. FTC

2015.10.24-25.

Tornavezető:



  1. Soroksár SC I. (XXIII., Haraszti út 26.)

2015.11.15. vasárnap 9.30 óra

Tornavezető: Pintér Tamás, 06-20-264-29-15



  1. MTK II. (XIV., Kövér L. u. 1-7)

2015.11.21. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Jakobsen József, 06-30-498-04-21





2015/2016

U 12-13 korosztály

3. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Sólyom Ferenc

06-30-609-05-10

Résztvevő csapatok:

CsHC I., Vasas III., UTE III.,

III. ker. TVE I., II. ker. UFC, Mészöly FS I.


Egyesületek, időpontok

  1. Vasas KA III. (II., Pasaréti út 11-13.)

2015.09.13. vasárnap 9.30 óra

Tornavezető: Lovasi László, 06-20-214-46-02



  1. UTE III. (IV., Fiumei út 1-3.)

2015. 09.27. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Mihalik István, 06-20-505-95-03



  1. III. ker. TVE I. (III., Kalap u. 1.)

2015.10.11. vasárnap 10.00 óra

Tornavezető: Sólyom Ferenc, 06-30-609-05-10



  1. Mészöly FS I. (III., Márton u. 25.)

2015.10.24. szombat 15.00 óra

Tornavezető: Újvári Gábor, 06-30-951-66-01



  1. CsHC 94 SE I. (XXI., Szentmiklósi út 1.)

2015.11.14. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Halászi Dániel, 06-70-433-89-38



  1. BVSC I. (XIV., Szőnyi út 2.)

2015.11.21. szombat 15.00 óra

Tornavezető: Varga István, 06-20-393-13-97



  1. II. ker. UFC (résztvevő)

Vidéki Gábor, 06-30-650-56-67



2015/2016

U 12-13 korosztály

4. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Kenyó Zoltán

06-30-977-11-56

Résztvevő csapatok:

Goldball FC, Gloriett I., BVSC I., Ikarus I.,

Grund I., Gerrzo KFT I., Mészöly FS II., Újbuda


Egyesületek, időpontok

  1. Grund FC I. (XVII., Táncsics M. u. 50.)

2015.09.12. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Orosz Ferenc, 06-30-202-21-01



  1. Gloriett SE I. (XVIII., Tövishát u. 8.)

2015.09.27. vasárnap 12.30 óra

Tornavezető: Gyimesy László, 06-30-225-84-76



  1. Ikarus BSE I. (XVI., Bátony u. 1-33.)

2015.10.11. vasárnap 12.00 óra

Tornavezető: Gyurkovics László, 06-30-619-21-47



  1. Goldball 94 FC (IX., Könyves K. krt. 26.)

2015.10.25. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Kovács István, 06-20-369-05-10



  1. Mészöly FS II. (III., Márton u. 25.)

2015.11.14. szombat 11.30 óra

Tornavezető: Újvári Gábor, 06-30-951-66-01



  1. Újbuda Kft. (XI., Kánai út 2.)

2015.11.22. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Kenyó Zoltán, 06-30-977-11-56



  1. Gerrzo Kft. I. (résztvevő)

Marosvári Róbert, 06-20-313-52-81

  1. BVSC I. (résztvevő)

Varga István, 06-20-393-13-97




2015/2016

U 12-13 korosztály

5. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Kovács József

06-20-338-14-22

Résztvevő csapatok:

REAC I., Dalnoki A., Pénzügyőr SE, 1908 SZAC,

KISE I., KISE II., Gerrzo KFT II., MAC-Mészöly FS III.


Egyesületek, időpontok

  1. KISE I. (X., Gyakorló u. 25.)

2015.09.12. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Árva József, 06-70-542-61-97



  1. Pénzügyőr SE (X., Kőér u. 1.)

2015.09.27. vasárnap 13.00 óra

Tornavezető: Nyúl László, 06-30-276-85-35



  1. KISE II. (X. Gyakorló u. 25.)

2015.10.11. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Árva József, 06-70-542-61-97



  1. Gerrzo Kft. II. (XII., Csörsz u. 2-4.)

2015.10.25. vasárnap 12.00 óra

Tornavezető: Marosvári Róbert, 06-20-313-52-81



  1. 1908 SZAC (XVIII., Thököly út 5.)

2015.11.14. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Horváth Bence, 06-30-866-6823



  1. REAC – SISE I. (XV., Szántóföld u. 3.)

2015.11.22. vasárnap 10.00 óra

Tornavezető: Spekner Szilárd, 06-70-930-60-71



  1. Dalnoki J. LA (résztvevő)

Balogh Ákos, 06-20-360-51-56

  1. MAC-Mészöly FS (résztvevő)

Újvári Gábor, 06-30-951-66-01




2015/2016

U 12-13 korosztály

6. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Gyurkovics László

06-30-619-21-47

Résztvevő csapatok:

Gloriett II., Ikarus II., Ikarus III., Tizenhárom FC

Kelen SC I., III. ker. TVE II., Szent P. A. FC I., AC Zrínyi


Egyesületek, időpontok

  1. AC Zrínyi (X. Hungária krt. 9-11)

2015.09.13. vasárnap 14.00 óra

Tornavezető: Pintér János 06-30-774-26-76



  1. Gloriett SE II. (XVIII., Tövishát u. 8.)

2015.09.27. vasárnap 15.00 óra

Tornavezető: Gyimesy László, 06-30-225-84-76



  1. III. ker. TVE II. (III., Kalap u. 1.)

2015.10.11. vasárnap 14.00 óra

Tornavezető: Sólyom Ferenc, 06-30-609-05-10



  1. Tizenhárom FC (XXI., Duna utca 42.)

2015.10.25. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Babulják Zoltán, 06-30-207-29-16



  1. Ikarus BSE II. (XVI., Bátony u. 1-33.)

2015.11.15. vasárnap 12.00 óra

Tornavezető: Gyurkovics László, 06-30-619-21-47



  1. Kelen SC I. (XI., Hunyadi M. út 56.)

2015.11.22. vasárnap 10.00 óra

Tornavezető: Csernik Kornél, 06-20-983-03-32



  1. Ikarus BSE III. (résztvevő)

Gyurkovics László, 06-30-619-21-47

  1. Szent P. A FC I. (résztvevő)

Bozsik Ferenc, 06-70-603-64-92



2015/2016

U 12-13 korosztály

7. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Újvári Gábor

06-30-951-66-01

Résztvevő csapatok:

REAC II., II. ker. II., Szent P A. FC II., Sportproject 18 I.,

Grund II., Testvériség I., Soroksár II., Újbuda-Mészöly FS IV.


Egyesületek, időpontok

  1. Grund FC II. (XVII., Táncsics M. u. 50.)

2015.09.12. szombat 13.00 óra

Tornavezető: Orosz Ferenc, 06-30-202-21-01



  1. Testvériség SE I. (XV., Bánkút u. 71.)

2015.09.27. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Szőke Viktor, 06-70-882-18-18



  1. Soroksár SC II. (XXIII., Haraszti út 26.)

2015.10.10. szombat 9.30 óra

Tornavezető: Pintér Tamás, 06-20-264-29-15



  1. Sportproject 18 Nonprofit KFT (XVIII., Nagyszalonta u. 25.)

2015.10.24. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Fórizs Sándor, 06-20-662-64-27



  1. Újbuda-Mészöly FS IV. (XI., Kánai út 2.)

2015.11.14. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Újvári Gábor, 06-30-951-66-01



  1. REAC – SISE II. (XV., Szántóföld u. 3.)

2015.11.22. vasárnap 14.00 óra

Tornavezető: Spekner Szilárd, 06-70-930-60-71



  1. Szent P. A FC II. (résztvevő)

Bozsik Ferenc, 06-70-603-64-92

  1. II. ker. UFC (résztvevő)

Vidéki Gábor, 06-30-650-56-67




2015/2016

U 12-13 korosztály

8. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Varga István

06-20-393-13-97

Résztvevő csapatok:

FC Budapest, Lőrinc U., ASI-DSE II., Kelen SC II.,

Budafoki LC I., RTK I., RTK II., Tabán S I.


Egyesületek, időpontok

  1. Tabáni Spartacus SKE I. (I., Czakó u. 2-4.)

2015.09.12. szombat 12.30 óra

Tornavezető: Helm Tamás, 06-70-630-04-81



  1. RTK I. (XVII., Péczeli út 144.)

2015.09.27. vasárnap 10.00 óra

Tornavezető: Szakál Béla, 06-30-940-62-25



  1. Budafoki LC I. (XXII., Promontor u. 89.)

2015.10.11. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Gál Lajos, 06-30-931-79-60



  1. Kelen SC II. (XI., Hunyadi M. út 56.)

2015.10.24. szombat 15.00 óra

Tornavezető: Csernik Kornél, 06-20-983-03-32



  1. ASI DSE II. (XIII., Rozsnyai út 4.)

2015.11.14. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Pintér Csaba, 06-20-323-11-74



  1. Lőrinc United FC (XVIII., Thököly út 5.)

2015.11.21. szombat 14.00 óra

Tornavezető: Bubcsó Norbert, 06-70-383-54-00



  1. RTK II (résztvevő)

Szakál Béla, 06-30-940-62-25

  1. FC Budapest (résztvevő)

Czuk Henrik, 06-20—949-20-64



2015/2016

U 12-13 korosztály

9. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Halászi Dániel

06-70-433-89-38

Résztvevő csapatok:

BKV Előre, CsHC II., Kastélydombi SE, Csepel FC KFT,

Csepel FC SE, Energia I., Energia II., Vasas IV.


Egyesületek, időpontok

  1. CsHC 94 SE II. (XXI., Szentmiklósi út 1.)

2015.09.12. szombat 12.00 óra

Tornavezető: Halászi Dániel, 06-70-433-89-38



  1. Csepel FC Kft. (XXI., Béke tér 1.)

2015.09.26. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Takács Krisztián, 06-70-777-18-65



  1. Kastélydombi SE (XVIII., Nagybecskerek u. 32.)

2015.10.10. szombat 13.00 óra

Tornavezető: Sipőcz Béla, 06-70-241-35-65



  1. Csepel FC SE (XXI., Béke tér 1.)

2015.10.25. vasárnap 10.00 óra

Tornavezető: Kincses Ádám, 06-30-414-98-68



  1. Vasas KA IV. (II., Pasaréti út 11-13.)

2015.11.15. vasárnap 9.30 óra

Tornavezető: Lovasi László, 06-20-214-46-02



  1. BKV Előre FC (VIII., Sport u. 2.)

2015.11.21. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Benkovics Attila, 06-20-269-90-77



  1. Levegő-Energia HFC I. (résztvevő)

Gabura Gyula, 06-70-533-88-63

  1. Levegő-Energia HFC II. (résztvevő)

Gabura Gyula, 06-70-533-88-63



2015/2016

U 12-13 korosztály

10. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Nagy Dániel

06-20-414-84-40

Résztvevő csapatok:

MLTC, Atletico FC, Újpesti Haladás, ESMTK,

KISE III., KISE IV., Testvériség II., Ferencvárosi FC


Egyesületek, időpontok

  1. Újpesti Haladás FK (IV., Blaha L. u. 9-13.

2015.09.12. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Holló Tibor, 06-30-254-66-44



  1. Testvériség SE II. (XV., Bánkút u. 71.)

2015.09.27. vasárnap 13.00 óra

Tornavezető: Szőke Viktor, 06-70-882-18-18



  1. KISE III. (X., Gyakorló u. 25.)

2015.10.11. vasárnap 13.00 óra

Tornavezető: Árva József, 06-70-542-61-97



  1. ESMTK (XX., Zodony u. 2.)

2015.10.24. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Nagy Dániel, 06-20-414-84-40



  1. KISE IV. (X., Gyakorló u. 25.)

2015.11.15. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Árva József, 06-70-542-61-97



  1. MLTC (XVI., Bökényföldi út 27.)

2015.11.21. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Muraközy Lajos, 06-20-572-48-76



  1. Ferencvárosi FC (résztvevő)

Honti József, 06-70-540-46-78

  1. Atletico FC (résztvevő)

Altfatter Adalbert, 06-70-234-68-30



2015/2016

U 12-13 korosztály

11. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Spekner Szilárd

06-70-930-60-71

Résztvevő csapatok:

Budafoki LC II., Budafoki LC III., Energia III., Energia IV.,

ASR Gázgyár, Főv.Vízművek SK, Csep-gól FC, RKSK


Egyesületek, időpontok

  1. RKSK (XVII., Sport tér 3.)

2015.09.13. vasárnap 13.00 óra

Tornavezető: Szabó Zoltán, 06-70-579-03-13



  1. Levegő-Energia HFC III. (IX., Timót u. 3., Szily K. SZKI)

2015.09.26. szombat 12.00 óra

Tornavezető: Gabura Gyula, 06-70-533-88-63



  1. ASR Gázgyár (III., Sújtás u. 2-4.)

2015.10.11. vasárnap 10.00 óra

Tornavezető: Kaszás Pál, 06-30-954-53-27



  1. Budafoki LC II. (XXII., Promontor u. 89.)

2015.10.25. vasárnap 9.00 óra

Tornavezető: Gál Lajos, 06-30-931-79-60



  1. Levegő-Energia HFC IV. (IX., Timót u. 3., Szily K. SZKI)

2015.11.14. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Gabura Gyula, 06-70-533-88-63



  1. Csep-Gól FC (XXI., Duna utca 42.)

2015.11.21. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Ambruzs József, 06-954-80-42



  1. Budafoki LC III. (résztvevő)

Gál Lajos, 06-30-931-79-60

  1. Fővárosi Vízművek SK (résztvevő)

Lajkó Ferenc, 06-70-364-32-68



2015/2016

U 12-13 korosztály

12. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Bajor László

06-30-960-47-64

Résztvevő csapatok:

Energia V., Energia VI., Királymajor DSE I., Szent P. A. FC III.,

Sportproject 18 II., Tabáni S. II., Tabáni S. III., Pestszentimrei SK


Egyesületek, időpontok

  1. Tabáni Spartacus SKE II. (II., Czakó u. 2-4.)

2015.09.12. szombat 9.00 óra

Tornavezető: Helm Tamás, 06-70-630-04-81



  1. Levegő-Energia HFC V. (IX., Timót u. 3., Szily K. SZKI)

2015.09.27. vasárnap 10.00 óra

Tornavezető: Gabura Gyula, 06-70-533-88-63



  1. Pestszentimrei SK (XVIII., Táncsics M. u. 53.)

2015.10.10. szombat 13.00 óra

Tornavezető: Boda András, 06-20-947-44-50



  1. Tabán Spartacus SKE III. (II., Czakó u. 2-4.)

2015.10.24. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Helm Tamás, 06-70-630-04-81



  1. Levegő-Energia HFC VI. (IX., Timót u. 3., Szily K. SZKI)

2015.11.14. szombat 13.00 óra

Tornavezető: Gabura Gyula, 06-70-533-88-63



  1. Királymajor DSE I. (XXI., Béke tér 1.)

2015.11.22. vasárnap 13.00 óra

Tornavezető: Fazekas Attila, 06-30-940-63-50



  1. Future Stars (résztvevő)

Jeboah Stephen, 06-70-556-02-70

  1. Sportproject 18 Nonprofit KFT (résztvevő)

Fórizs Sándor, 06-20-662-64-27



2015/2016

U 12-13 korosztály

13. csoport

2003.január 1. - 2004.december 31. között született lányok és fiúk
Programért felelős: Mihalik István

06-20-505-95-03

Résztvevő csapatok:

Kőbányáért E. I., Kőbányáért E. II., Inter CDF, Királymajor DSE II.,

RAFC, RTK III., Újpest SC, ASI-DSE III.


Egyesületek, időpontok

  1. Kőbányáért Egyesület (X., Bihari út 23.)

2015.09.13. vasárnap 13.00 óra

Tornavezető: Bereczki István, 06-30-932-06-20



  1. ASI DSE III. (XIII., Rozsnyai út 4.)

2015.09.27. vasárnap 13.30 óra

Tornavezető: Pintér Csaba, 06-20-323-11-74



  1. RAFC (XVI., Pirosrózsa u. 9-11.)

2015.10.11. vasárnap 10.00 óra

Tornavezető: Vörös Péter, 06-30-960-17-41



  1. Királymajor DSE II. (XXI., Béke tér 1.)

2015.10.25. vasárnap 13.00 óra

Tornavezető: Fazekas Attila, 06-30-940-63-50



  1. Újpest SC (IV., Tábor u. 24)

2015.11.14. szombat 10.00 óra

Tornavezető: Eszes László, 06-30-435-41-42



  1. Kőbányáért Egyesület (X., Bihari út 23.)

2015.11.21-22.

Tornavezető: Bereczki István, 06-30-932-06-20



  1. RTK III. (résztvevő)

Szakál Béla, 06-30-940-62-25

  1. Inter CDF (résztvevő)

Dr. Agonglo Joel Géraldo, 06-30-858-88-07


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət