Ana səhifə

Ssw pssa athletics Program 2012 9/12/2012 The Crest, Bankstown Results Girls 8 Year Olds 100 Meter Dash


Yüklə 330.77 Kb.
səhifə1/2
tarix24.06.2016
ölçüsü330.77 Kb.
  1   2

SSW PSSA Athletics Program   2012   9/12/2012

The Crest, Bankstown

Results


Girls 8 Year Olds 100 Meter Dash

============================================================================

Name Age Team Seed Prelims H#

============================================================================

Preliminaries

1 Brimble, Nakeisha 8 Mawarra   R 16.18 16.19Q 1

2 Lutu, Losana 8 Macquarie Fields 17.31 16.22Q 2

3 Osmany, Aqueelah 8 St Andrews   T.F 17.94 16.71Q 3

4 Maher, Olivia 8 Picton   R 16.31 16.39Q 2

5 Cefai, Samantha 8 Bargo   R 16.91 16.50Q 1

6 Laufale, Hannah 8 Canley Heights   H 18.70 16.72Q 3

7 Abdelqadar, Rayan 8 Marsden Road   LP 17.19 17.09Q 3

8 Sivac, Tatiana 8 Bonnyrigg Hts 19.69 17.21Q 1

9 Chanhdara, Megan 8 St Helens Park   C 16.93 17.25Q 2

10 Reed, Charli 8 Yagoona   B 16.58 17.22 3

11 Valesi, Nikita 8 Reveby South   EH 17.32 17.26 3

11 Sands, Makaylee 8 Bass Hill   B 16.95 17.26 3

13 Johnson, Chloe 8 Panania North   EH 17.45 17.41 3

13 El Rifai, Mya 8 Bass Hill   B 17.20 17.41 2

15 Noonan, Capri 8 Robert Townson 17.85 17.44 2

16 Mason, Alice 8 Padstow Heights 17.24 17.57 1

17 King, Samantha 8 Wattle Grove   LP 17.28 17.67 1

18 Khalil, Dimah 8 Chester Hill Nth 16.47 17.71 3

19 Nguyen, Jade 8 Canley Vale   L 17.68 17.78 2

20 Davies, Willow 8 Appin   C 16.65 18.15 2

21 Connolly, Hayley 8 Briar Road   C 16.73 18.16 1

22 Feagaiga, Estee 8 Cartwright   GV 20.40 18.23 2

23 Rendell, Jordyn 8 Hammondville   LP 17.81 18.30 1

24 Faiva, Alize 8 Fairvale   L 17.76 18.56 1


Girls 8 Year Olds 100 Meter Dash

=========================================================================

Name Age Team Prelims Finals

=========================================================================

Finals

1 Brimble, Nakeisha 8 Mawarra   R 16.19 15.78



2 Cefai, Samantha 8 Bargo   R 16.50 16.01

3 Maher, Olivia 8 Picton   R 16.39 16.18

4 Lutu, Losana 8 Macquarie Fields 16.22 16.19

5 Osmany, Aqueelah 8 St Andrews   T.F 16.71 16.87

6 Laufale, Hannah 8 Canley Heights   H 16.72 16.94

7 Abdelqadar, Rayan 8 Marsden Road   LP 17.09 17.32

8 Sivac, Tatiana 8 Bonnyrigg Hts 17.21 17.34

9 Chanhdara, Megan 8 St Helens Park   C 17.25 17.36




Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash

============================================================================

Name Age Team Seed Prelims H#

============================================================================

Preliminaries

1 Waine, Summer 9 Camden   R 15.00 14.30Q 2

2 Parmaxidis, Emily 9 Panania   EH 15.24 15.03Q 3

3 Aigamaua, Salani 9 Claymore   C 14.97 15.76Q 1

4 Walker, Sandisha 9 Liverpool   LP 15.59 15.51Q 2

5 Waights, Tiarne 9 Narellan Vale   R 16.00 15.52Q 3

6 Sesay, Saran 9 Bankstown North   B 15.70 15.88Q 1

7 Sorensen, Hanne 9 Picnic Point   EH 15.79 15.57Q 2

8 Merriman, Paige 9 Middleton Grange 17.91 15.68Q 3

9 O'Dwyer, Mikayla 9 Holsworthy   LP 16.28 16.07Q 1

10 Johnson, Lauren 9 Panania North   EH 16.08 15.84 2

11 Sengmanthon, Sheritta 9 Blairmount   C 15.42 16.00 3

12 Yaranamua, Luisa 9 Glenfield  T.F 16.87 16.08 2

13 Lawrence, Isabella 9 Eschol Park  T.F 16.72 16.24 1

13 Kassem, Demi Love 9 Greenacre   B 16.19 16.24 1

15 Gibson, Taleah 9 Narellan Vale   R 16.03 16.29 3

16 Dawo, Beatrice 9 Fairfield   L 16.33 16.35 3

17 Miller, Emma 9 Eschol Park  T.F 16.65 16.42 1

18 Ly, Jessica 9 Harrington St 18.19 16.45 2

19 Pure, Brooke 9 Rosemeadow   C 15.74 16.47 1

20 Pavevic, Nataljia 9 King Park   H 18.32 16.48 1

21 Rabitu, Mili 9 Cabramatta   L 16.32 16.81 2

22 Tavai, Maddison 9 Casula   LP 16.53 16.82 2

22 Doan, Trinity 9 Gov Philip King 19.32 16.82 3

24 Mahmoud, Jessica 9 Greenacre   B 16.44 17.10 3

25 Trang, Aimy 9 Canley Vale   L 16.90 17.13 3

26 Ostojic, Aleksia 9 Hinchinbrook   G.V. 19.06 17.40 2

27 Haider Al Timimi, Sarah 9 Miller   G.V. 18.97 23.90 1




Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash

=========================================================================

Name Age Team Prelims Finals

=========================================================================

Finals

1 Waine, Summer 9 Camden   R 14.30 15.10



2 Parmaxidis, Emily 9 Panania   EH 15.03 15.27

3 Aigamaua, Salani 9 Claymore   C 15.76 16.04

4 Sorensen, Hanne 9 Picnic Point   EH 15.57 16.10

5 Waights, Tiarne 9 Narellan Vale   R 15.52 16.20

6 Walker, Sandisha 9 Liverpool   LP 15.51 16.30

7 Merriman, Paige 9 Middleton Grange 15.68 16.45

8 Sesay, Saran 9 Bankstown North   B 15.88 17.05

9 O'Dwyer, Mikayla 9 Holsworthy   LP 16.07 17.11




Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash

============================================================================

Name Age Team Seed Prelims H#

============================================================================

Preliminaries

1 Vai, Kristina 10 Regents Park   B 14.99 14.83Q 3

2 Epati, Izabella 10 Fairvale   L 14.64 15.12Q 1

3 Aneke, Catherine 10 Panania   EH 15.70 15.33Q 2

4 Ali, Shameela 10 Glenwood  T.F 15.97 14.93Q 3

5 Austin, Zali 10 Hammondville   LP 15.56 15.19Q 1

6 Lene, Jaidarose 10 Blairmount   C 14.91 15.35Q 2

7 Tevega, Aaliya 10 Sackville St 15.72 15.46Q 3

8 Ropati, Esther 10 Casula   LP 15.50 15.57Q 2

9 Nyantakyi, Claudine 10 Glenfield  T.F 16.16 15.61Q 1

10 Wooldridge, Ella 10 Camden   R 15.78 15.49 3

11 Nardella, Emily 10 Eschol Park  T.F 15.84 15.67 1

12 Alao, Tumama 10 Fairfield West   H 17.71 15.70 1

13 Dalglish, Carissa 10 Old Guildford   L 16.02 15.72 1

14 Taualofai, Izzabelle 10 Ambarvale   C 15.41 15.74 3

15 Lyons, Lilly 10 Ashcroft   G.V. 16.88 15.81 3

16 Dannaoui, Nisrene 10 Bankstown North   B 15.92 15.86 3

17 Ayliffe, Cara 10 Camden   R 15.87 15.96 1

17 Maya, Candice 10 Harrington Park   R 15.96 2

19 Do, Tamika 10 Cecil Hills   H 17.36 15.98 2

20 Binti Hamid, Johara 10 Heckenberg   G.V. 17.00 16.14 3

21 Sisombat, Bounlot 10 Cabramatta   L 16.00 16.15 2

22 Lilomaiava, Maria 10 Briar Road   C 15.53 16.32 1

23 Moore, Shayla 10 Busby   G.V. 16.38 16.44 2

24 Edmunds, Renae 10 Panania   EH 15.89 16.67 2

25 Taganesia, Deamma 10 Revesby   EH 15.84 16.75 2




Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash

=========================================================================

Name Age Team Prelims Finals

=========================================================================

Finals

1 Vai, Kristina 10 Regents Park   B 14.83 15.03



2 Epati, Izabella 10 Fairvale   L 15.12 15.10

3 Aneke, Catherine 10 Panania   EH 15.33 15.26

4 Lene, Jaidarose 10 Blairmount   C 15.35 15.36

5 Tevega, Aaliya 10 Sackville St 15.46 15.48

6 Ropati, Esther 10 Casula   LP 15.57 15.55

7 Austin, Zali 10 Hammondville   LP 15.19 15.70

8 Ali, Shameela 10 Glenwood  T.F 14.93 15.77

9 Nyantakyi, Claudine 10 Glenfield  T.F 15.61 16.15




Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash

============================================================================

Name Age Team Seed Prelims H#

============================================================================

Preliminaries

1 Bailey, Tiffany 11 Mawarra   R 13.94 13.80Q 2

2 Lhotka, Isabelle 11 Panania   EH 14.74 14.64Q 1

3 Holmes, Keturah 11 Thomas Acres   C 14.51 15.20Q 3

4 Rixon, Micaela 11 Camden South   R 15.16 14.82Q 1

5 Truong, Melanie 11 St Andrews   T.F 15.25 14.85Q 2

6 Naitokatoka, Sereana 11 Carramar   L 14.89 15.33Q 3

7 Bond, Georgia 11 Leumeah   C 13.94 14.90Q 1

8 Woods, Kyeanne 11 Sackville St 14.56 14.94Q 2

9 Toomalatai, Leanne 11 Condell Park   B 15.26 15.44Q 3

10 Syed, Hafsa 11 St Andrews   T.F 14.60 14.92 1

11 Nimarota, Rashaun 11 Narellan   R 15.47 15.04 1

11 Ferrer, Natasha 11 Glenfield  T.F 15.03 15.04 2

13 McNamara, Lauren 11 Panania   EH 15.33 15.11 2

14 Cooley, Rianna 11 Cartwright   GV 17.15 15.20 1

15 Li, Nicky 11 Berala   B 14.80 15.23 2

16 Tilman, Tatiana 11 Greenway Park 16.97 15.25 2

17 Lu, Alana 11 Harrington St 17.02 15.28 1

18 Bosun, Priscilla 11 Liverpool   LP 15.47 15.33 2

19 Karras, Christina 11 Panania North   EH 15.52 15.48 3

20 Rose, Alyssa 11 Bonnyrigg Hts 17.18 15.51 2

21 Sarmento Ximenes, Kayana 11 Liverpool   LP 15.28 15.69 3

21 Averillo, Jade 11 Georges Hall   B 15.40 15.69 1

23 Sutton, Jessica 11 Campbelltwn East 14.50 15.70 3

24 Rabuatoka, Senimili 11 Cabramatta   L 15.00 16.02 3

25 More, Esther 11 Yennora   L 15.10 16.12 1

26 Huynh, Jasmine 11 St Johns Park   H 17.59 16.46 3


Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash

=========================================================================

Name Age Team Prelims Finals

=========================================================================

Finals

1 Bailey, Tiffany 11 Mawarra   R 13.80 13.84



2 Lhotka, Isabelle 11 Panania   EH 14.64 14.33

3 Rixon, Micaela 11 Camden South   R 14.82 14.75

4 Bond, Georgia 11 Leumeah   C 14.90 14.88

5 Holmes, Keturah 11 Thomas Acres   C 15.20 14.97

6 Woods, Kyeanne 11 Sackville St 14.94 15.02

7 Naitokatoka, Sereana 11 Carramar   L 15.33 15.11

8 Truong, Melanie 11 St Andrews   T.F 14.85 15.15

9 Toomalatai, Leanne 11 Condell Park   B 15.44 15.58




Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash

============================================================================

Name Age Team Seed Prelims H#

============================================================================

Preliminaries

1 Carpenter, Ellie 12 King Park   H 14.76 13.67Q 2

2 Reynolds, Olivia 12 Banksia Road   B 13.99Q 3

3 Van der Saag, Klarissa 12 Mount Annan   R 14.72 14.64Q 1

4 Palmer, Samantha 12 Bonnyrigg Hts 15.91 14.03Q 3

5 Creasey, Sarah 12 Harrington Park   R 14.32 14.24Q 2

6 McCaw, Tahni 12 Picnic Point   EH 15.28 14.87Q 1

7 Rischin, Kara 12 Bonnyrigg Hts 16.06 14.58Q 2

8 Kermond, Emily 12 Padstow Heights 14.79 14.64Q 3

9 Brown, Tiarna 12 Ruse   C 14.00 14.88Q 1

10 Dragas, Daniela 12 Marsden Road   LP 14.85 14.68 2

11 Lomani, Tokasa 12 Lansvale East   L 15.44 14.79 2

12 Sio, Sinead 12 Sarah Redfern   T.F 15.12 14.90 1

13 Jez, Sofia 12 Greenway Park 16.39 14.98 1

14 Woodhouse, Emily 12 Warragamba   R 14.50 14.99 3

15 Pullen Whitmore, Dakota 12 Marsden Road   LP 14.63 15.11 2

16 Rea, Madison 12 Padstow Park  EH 15.39 15.17 3

17 Malauulu, Joyce 12 Cabramatta West 17.08 15.32 1

18 Batar, Ema 12 Fairvale   L 15.59 15.36 1

19 Roebeck, Taryn 12 Newbridge Hts 14.84 15.41 3

20 Tupou, Malina 12 Guise  T.F 15.41 15.45 3

21 Faraimo, Jenarl 12 Sarah Redfern   T.F 15.78 15.59 2

22 Cousins, Olivia 12 Campbelltown   C 14.66 15.60 1

23 Thai, Trang 12 Canley Vale   L 15.31 15.64 2

24 Dia, Fatima 12 Greenacre   B 15.66 15.69 1

25 Fooney, Jemba 12 Greenacre   B 16.01 16.36 3




Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash

=========================================================================

Name Age Team Prelims Finals

=========================================================================

Finals

1 Carpenter, Ellie 12 King Park   H 13.67 13.51



2 Creasey, Sarah 12 Harrington Park   R 14.24 13.96

3 Reynolds, Olivia 12 Banksia Road   B 13.99 14.01

4 Palmer, Samantha 12 Bonnyrigg Hts 14.03 14.34

5 Rischin, Kara 12 Bonnyrigg Hts 14.58 14.58

6 Van der Saag, Klarissa 12 Mount Annan   R 14.64 14.68

7 Kermond, Emily 12 Padstow Heights 14.64 14.80

8 McCaw, Tahni 12 Picnic Point   EH 14.87 14.91

9 Brown, Tiarna 12 Ruse   C 14.88 15.05




Girls 13 Year Olds 100 Meter Dash

=========================================================================

Name Age Team Seed Finals

=========================================================================

1 Harley, Maddison 13 Kearns  T.F 15.40 14.94

2 Ha, Minverva 13 Yagoona   B 16.44

3 Youkhanis, Omta 13 Gov Philip King 18.80 16.74

4 Hossain, Umamah 13 Glenfield  T.F 17.34 17.61

5 Kuo, Tracy 13 Bankstown West   B 18.47

6 Tran, Hana 13 Bankstown West   B 24.66




Girls 8 10 200 Meter Dash Junior

============================================================================

Name Age Team Seed Prelims H#

============================================================================

Preliminaries

1 Waine, Summer 9 Camden   R 31.75 30.68Q 2

2 Vai, Kristina 10 Regents Park   B 32.03 31.77Q 3

3 Lene, Jaidarose 10 Blairmount   C 32.41 31.96Q 4

4 Parmaxidis, Emily 9 Panania   EH 31.74 32.59Q 1

5 Epati, Izabella 10 Fairvale   L 33.28 32.43q 3

6 Ropati, Esther 10 Casula   LP 32.28 32.75q 4

7 Nyantakyi, Claudine 10 Glenfield  T.F 38.22 32.88q 3

8 Ali, Shameela 10 Glenwood  T.F 38.56 32.91q 2

9 Austin, Zali 10 Hammondville   LP 33.06 33.07 2

10 Wooldridge, Ella 10 Camden   R 32.44 33.13 3

11 Aneke, Catherine 10 Panania   EH 32.99 33.31 1

12 Maya, Candice 10 Harrington Park   R 33.49 2

13 Alao, Tumama 10 Fairfield West   H 36.80 33.73 3

14 Aigamaua, Salani 9 Claymore   C 34.25 33.89 1

15 Cosgrove, Sharnee 10 Reveby South   EH 32.95 33.90 2

16 Dalglish, Carissa 10 Old Guildford   L 34.84 33.94 2

17 Ghamrawi, Khadijah 10 Condell Park   B 33.88 34.04 4

18 Do, Tamika 10 Cecil Hills   H 38.17 34.28 4

19 Rawlins, Isabella 10 Green Valley   G.V. 33.59 34.41 4

20 Merriman, Paige 9 Middleton Grange 34.15 34.45 1

21 Sharda, Aarushi 10 Ingleburn   T.F 39.35 34.49 1

22 Dannaoui, Nisrene 10 Bankstown North   B 33.92 34.51 2

23 Guedes, Letisha 10 Dalmeny   LP 33.02 34.75 1

24 Corr Johnson, Helaina 10 Bradbury   C 33.91 34.76 3

25 Stojkovic, Kristina 10 Hinchinbrook   G.V. 35.13 1




Girls 8 10 200 Meter Dash Junior

=========================================================================

Name Age Team Prelims Finals

=========================================================================

Finals

1 Waine, Summer 9 Camden   R 30.68 30.37



2 Vai, Kristina 10 Regents Park   B 31.77 30.63

3 Parmaxidis, Emily 9 Panania   EH 32.59 30.80

4 Lene, Jaidarose 10 Blairmount   C 31.96 31.95

5 Ropati, Esther 10 Casula   LP 32.75 31.99

6 Ali, Shameela 10 Glenwood  T.F 32.91 32.15

7 Epati, Izabella 10 Fairvale   L 32.43 32.86

8 Nyantakyi, Claudine 10 Glenfield  T.F 32.88 33.92


Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash

============================================================================

Name Age Team Seed Prelims H#

============================================================================

Preliminaries

1 Bailey, Tiffany 11 Mawarra   R 29.25 28.29Q 1

2 Lhotka, Isabelle 11 Panania   EH 30.74 30.16Q 2

3 Bond, Georgia 11 Leumeah   C 30.91 31.06Q 3

4 Li, Nicky 11 Berala   B 31.05 31.17Q 4

5 McNamara, Lauren 11 Panania   EH 31.71 31.05q 2

6 Truong, Melanie 11 St Andrews   T.F 33.94 31.17q 3

7 Naitokatoka, Sereana 11 Carramar   L 32.12 31.22q 4

8 Cooley, Rianna 11 Cartwright   GV 31.09 31.46q 4

9 Wilkins, Brooke 11 Sackville St 32.32 31.48 2

10 Bosun, Priscilla 11 Liverpool   LP 32.47 31.60 1

11 Toomalatai, Leanne 11 Condell Park   B 32.44 31.69 1

12 Tilman, Tatiana 11 Greenway Park 31.62 32.02 1

13 Rabuatoka, Senimili 11 Cabramatta   L 32.21 32.04 3

14 Nauer, Jenny 11 Guise  T.F 35.62 32.48 2

15 Smith, Sophie 11 Picton   R 32.00 32.59 4

16 Downie, Sara 11 Chipping Norton 31.91 32.60 3

16 Holmes, Keturah 11 Thomas Acres   C 31.14 32.60 2

16 Averillo, Jade 11 Georges Hall   B 31.64 32.60 1

19 Ferrer, Natasha 11 Glenfield  T.F 35.63 32.62 1

20 Lu, Alana 11 Harrington St 36.80 32.66 1

21 Firth, Brittaney 11 Picnic Point   EH 32.48 33.00 2

22 Sutton, Jessica 11 Campbelltwn East 32.53 33.16 3

23 More, Esther 11 Yennora   L 32.85 33.23 4

24 Frketic, Bianca 11 William Stimson 36.87 33.26 2

25 Jones, Chelsea 11 Miller   G.V. 31.09 34.49 3




Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash

=========================================================================

Name Age Team Prelims Finals

=========================================================================

Finals

1 Bailey, Tiffany 11 Mawarra   R 28.29 28.46



2 Lhotka, Isabelle 11 Panania   EH 30.16 30.39

3 Li, Nicky 11 Berala   B 31.17 30.97

4 Truong, Melanie 11 St Andrews   T.F 31.17 31.18

5 Cooley, Rianna 11 Cartwright   GV 31.46 31.30

6 Bond, Georgia 11 Leumeah   C 31.06 32.22

7 Naitokatoka, Sereana 11 Carramar   L 31.22 32.64

8 McNamara, Lauren 11 Panania   EH 31.05 35.61


Girls 12 13 200 Meter Dash

============================================================================

Name Age Team Seed Prelims H#

============================================================================

Preliminaries

1 Palmer, Samantha 12 Bonnyrigg Hts 29.22 28.88Q 1

2 Reynolds, Olivia 12 Banksia Road   B 28.93Q 3

3 Hong, Jennifer 12 Bonnyrigg Hts 30.85 30.15Q 4

4 Rischin, Kara 12 Bonnyrigg Hts 29.44 30.17Q 2

5 Creasey, Sarah 12 Harrington Park   R 29.50 30.03q 3

6 Kermond, Emily 12 Padstow Heights 30.07 30.24q 4

7 Sio, Sinead 12 Sarah Redfern   T.F 33.85 30.53q 4

8 Videcek, Bethany 12 Campbelltwn East 31.97 30.78q 2

9 Cain, Rachelle 12 Padstow Heights 31.47 30.94 1

10 Pullen Whitmore, Dakota 12 Marsden Road   LP 31.94 31.26 3

11 Lomani, Tokasa 12 Lansvale East   L 31.21 31.33 1

12 Dragas, Daniela 12 Marsden Road   LP 31.94 31.43 4

13 Woodhouse, Emily 12 Warragamba   R 30.94 31.44 3

14 Snape, Jordyn 12 Nuwarra   LP 31.66 31.60 2

15 Fung, Stephanie 12 Reveby South   EH 31.72 31.68 3

16 Willdern, Alycia 12 Thirlmere   R 31.12 31.73 2

17 Tupou, Malina 12 Guise  T.F 35.41 31.76 1

18 Brown, Tiarna 12 Ruse   C 32.00 31.80 1

19 Malauulu, Joyce 12 Cabramatta West 37.24 31.98 2

20 Coen, Georgia 12 St Andrews   T.F 34.78 32.46 2

21 Dia, Fatima 12 Greenacre   B 31.90 32.48 4

22 Thai, Trang 12 Canley Vale   L 32.53 32.62 2

23 Tran, Jessica 12 Chester Hill  B 33.97 34.11 3

24 Moo Light, Lwee 12 Old Guildford   L 32.44 34.79 1

25 Fooney, Jemba 12 Greenacre   B 33.17 35.46 3

26 Crook, Abby 12 Bradbury   C 33.45 37.08 4

Girls 12 13 200 Meter Dash

=========================================================================

Name Age Team Prelims Finals

=========================================================================

Finals

1 Palmer, Samantha 12 Bonnyrigg Hts 28.88 28.66



2 Reynolds, Olivia 12 Banksia Road   B 28.93 28.69

3 Creasey, Sarah 12 Harrington Park   R 30.03 29.60

4 Sio, Sinead 12 Sarah Redfern   T.F 30.53 30.99

5 Rischin, Kara 12 Bonnyrigg Hts 30.17 31.10

6 Kermond, Emily 12 Padstow Heights 30.24 31.12

7 Hong, Jennifer 12 Bonnyrigg Hts 30.15 31.44




Girls 8 10 800 Meter Run Junior

=========================================================================

Name Age Team Seed Finals

=========================================================================

1 Wooldridge, Ella 10 Camden   R 2:51.85 2:47.05

2 Corr Johnson, Helaina 10 Bradbury   C 3:04.94 2:52.29

3 Peppard, Ruarhi 10 Bradbury   C 3:04.41 2:54.51

4 Nash, Joanne 10 Cawdor   R 2:55.25 3:02.50

5 Stojkovic, Kristina 10 Hinchinbrook   G.V. 2:58.47 3:05.54

6 Miller, Emma 9 Eschol Park  T.F 3:03.16 3:07.32

7 Sorensen, Hanne 9 Picnic Point   EH 3:02.93 3:07.74

8 Kassem, Demi Love 9 Greenacre   B 3:07.56 3:08.56

9 Tan Bautista, Phoenix 10 Glenfield  T.F 3:08.57 3:10.25

10 Diaz, Chantelle 10 Robert Townson 3:11.47

11 Mahe, Cholayna 9 Villawood East   B 3:16.47 3:13.73

12 Stig, Georgia 9 Hammondville   LP 3:10.06 3:14.17

13 Austin, Zali 10 Hammondville   LP 3:09.12 3:15.41

14 Luong, Shantel 9 Fairvale   L 3:19.25 3:17.37

15 Rashid, Asiya 10 Canley Vale   L 3:17.11 3:17.88

16 Said, Selicia 10 Kemps Creek   H 3:27.68 3:19.36

17 Carating, Keziah 10 Fairfield Hts 3:33.30 3:19.78


Girls 11 Year Olds 800 Meter Run

=========================================================================

Name Age Team Seed Finals

=========================================================================

1 Wilkins, Brooke 11 Sackville St 2:48.90 2:46.13

2 Cooley, Rianna 11 Cartwright   GV 3:04.41 2:50.11

3 Smith, Sophie 11 Picton   R 2:52.28 2:51.30

4 Ong, Claudia 11 Gov Philip King 3:17.37 2:53.50

5 Tan Bautista, Cheyenne 11 Glenfield  T.F 3:04.22 2:53.92

6 Rose, Alyssa 11 Bonnyrigg Hts 3:00.63 2:57.08

7 McFadden, Georgia 11 Panania   EH 3:01.64 3:00.04

8 Enright Bullock, Mia 11 Padstow Heights 3:02.89 3:02.21

9 Grace, Eden 11 Harrington Park   R 3:00.32 3:05.36

10 Averillo, Jade 11 Georges Hall   B 3:11.75 3:06.00

11 Zafirova, Meri 11 Gov Philip King 3:25.75 3:06.55

12 McGing, Caitlin 11 Robert Townson 3:06.59 3:07.04

13 Towle, Claudia 11 Wattle Grove   LP 3:04.47 3:09.50

14 Redzic, Ashley 11 Kentlyn   C 3:14.06 3:11.45

15 Drury, Carly 11 Carramar   L 3:18.19 3:14.74

16 Pepper, Brooke 11 Briar Road   C 3:10.55 3:17.35

17 Naitokatoka, Sereana 11 Carramar   L 3:15.61 3:18.79

18 Chami, Dalia 11 Villawood East   B 3:16.50 3:35.06




Girls 12 13 800 Meter Run

=========================================================================

Name Age Team Seed Finals

=========================================================================

1 Videcek, Bethany 12 Campbelltwn East 2:46.76 2:40.68

2 Snape, Jordyn 12 Nuwarra   LP 2:49.38 2:45.94

3 Reynolds, Olivia 12 Banksia Road   B 2:48.01

4 Marson, Caitlin 12 Camden South   R 2:50.31 2:52.40

5 Calllander, Jude 12 King Park   H 3:09.04 2:52.75

6 Coen, Georgia 12 St Andrews   T.F 3:00.12 2:55.14

7 Galea, Rosie 12 Cobbitty   R 2:52.54 2:57.44

8 Cain, Rachelle 12 Padstow Heights 2:58.48 3:01.31

9 McIlvenny, Kasee 12 Hammondville   LP 2:58.32 3:02.61

10 Brennan Rawlings, Taylor 12 Heckenberg   G.V. 3:02.97 3:03.05

11 Rukan Craig, Ameera 12 Miller   G.V. 3:06.37 3:04.29

12 Seeto, Elle 12 Reveby South   EH 2:59.26 3:04.59

13 Aceski, Emilia 12 Fairvale   L 3:17.84 3:12.50

14 Garces, Samantha 12 Birrong   B 3:06.64 3:20.45

15 Lomani, Tokasa 12 Lansvale East   L 3:19.94 3:23.33

16 McNair, Brittany 12 Wattawa Heights   B 3:20.34 3:24.24

17 Faraimo, Jenarl 12 Sarah Redfern   T.F 3:00.15 3:25.09

18 Filippin, Stephanie 12 Gov Philip King 3:14.80 3:32.09

19 Learson, Hannah 12 Wattle Grove   LP 3:35.17

  1   2


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət