T.C
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
UYGULAMA OKULLARI OKUL DENEYİMİ ( -4-SAAT)
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
I .ÖĞRETİM
1.GRUP 2.GRUP
Uygulama Ok :Altınşehir Ortaokulu Uygulama Ok.: Fatih İmam hatip Ortaokulu
Fak. Uyg.Öğr.Elm: Yrd.Doç.Dr. Yasin DOĞAN Fak. Uyg.Öğr.Elemanı: Yrd.Doç.Dr. Yasin DOĞAN
Uyg.Ok.Koor.:Şevket SİNDİ Uyg.Ok.Koor: Ömer ALKAYIŞ
Uyg.Ok.Öğr:S.Faruk İZCİ Uyg.Ok.Öğr.: Mustafa KESKİN
1-Rıdvan AHNAS (Başkan) 1-Uğur ALOĞLU (Başkan)
2-Aykut AKPUNAR 2-Mustafa ALTUN 3-Selçuk ALTUNBAŞ
3-Faruk AKTAR 4-Hıdır ASLAN
4-Mehmet ALAD 5-İbrahim Halil AY
5-İsmail ALAS 6-İpek AYCAN
6-Emine ALGİT
3.GRUP 4.GRUP
Uygulama Ok: Biraralık Ortaokulu Uygulama Ok.: Hürriyet Ortaokulu Fak. Uyg.Öğr.Elemanı: Doç. Dr. Mehmet YILDIZ Fak. Uyg.Öğr.Elemanı: Doç. Dr. Mehmet YILDIZ
Uyg.Ok.Koor.: Abdurrahman YAKUT Uyg.Ok.Koor: Ali AYDIN
Uyg.Ok.Öğr: Hıdır ÖZELÇİ Uyg.Ok.Öğr.: Enver Doğan ÇALĞAN
1-Suna ÇAPAR (Başkan)
1-Yunus AYDİL(Başkan) 2-Ali ÇAPAR
2-İbrahim HALİL BAYO 3-Ekrem ÇELİK
3-Bilal BOZAN 4-Filiz ÇETİN
4-Cihan CENGİZ 5-Serhat ÇETİN
5-Mustafa CEYRAN 6-Mustafa ÇİÇEK
6-Melek ÇAKIR
5.GRUP 6.GRUP
Uygulama Ok:Gazi İmam Hatip Ortaokulu Uygulama Ok.: Adıyaman Türkiye Petrolleri Ortaokulu
Fak. Uyg.Öğr.Elemanı Yrd.Doç.Dr.Sezgin YILDIZ Fak. Uyg.Öğr.Elemanı: Yrd.Doç.Dr. Sezgin YILDIZ Uyg.Ok.Koor.: BEDİR KIZIL Uyg.Ok.Koor:YUSUF YILDIZ
Uyg.Ok.Öğr:ZİYA GÜZEL Uyg.Ok.Öğr.: H.Erkan GÜNDÜZ
1-Mehmet ÇİFTSÜREN ( Başkan) 1-Didem DEMİRAL (Başkan)
2-Mehmet Nur ÇOBAN 2-Dilber DOĞAN
3-Mehmet ÇOBAN 3-Mahmut ERDEM
4-Sait Ekber ÇUBUK 4-İbrahim ERDOĞAN
5-Tubay DEMİR 5-Şeyhmus ERTAŞ
6-Sümeyra DEMİR 6-Engin GÖKDELEN
7.GRUP 8.GRUP
Uygulama Ok: Fevzi Çakmak Ortaokulu Uygulama Ok.: Yavuz Selim Ortaokulu
Fak. Uyg.Öğr.Elmn: Yrd.Doç. Dr.M. G.DALYAN Fak. Uyg.Öğr.Elmn: Yrd.Doç. Dr. G.DALYAN
Uyg.Ok.Koor.:Zeynal AKDAĞ Uyg.Ok.Koor:Hamdi ZENGİN
Uyg.Ok.Öğr:Eyüp ÖZER Uyg.Ok.Öğr.:Özgür ÖZKAN
1-Rahmime GÜLBAHAR(Başkan) 1-Hacı ÖCAL (Başkan)
2-Ebru GÜNDOĞAN 2-Abdulaziz ÖZER
3-Elif İSTEMİL 3-Melek ÖZKAN
4-Özgül KARA 4-Havva POLAT
5-Mahmut KARAYAKAS 5-Suna SARMISAK
6-Burçin KOYUN 6-Songül SEVGİ
7-Hüseyin YERLİKAYA
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
I .ÖĞRETİM
9.GRUP 10.GRUP
Uygulama Ok: 50.Yıl Ortaokulu Uygulama Ok.: Emniyet Ortaokulu
Fak. Uyg.Öğr.Elemanı: Yrd.Doç.Dr. Hakan AKGÜN Fak. Uyg.Öğr.Elemanı: Yrd.Doç.Dr. Hakan AKGÜN
Uyg.Ok.Koor.: Salih KILINÇ Uyg.Ok.Koor: Ramazan BAYRAM
Uyg.Ok.Öğr: s.Seyfettin BIÇAK Uyg.Ok.Öğr.: Mahmut YÜCEL
1-Mehmet Nur SOLHAN 1-Hasan TANRIVERDİ
2-Hayrullah SÜER 2-Yasemin TEMİZ
3-Nurhayat SÜT 3-Dilan TOPTANIŞ
4-Serhat ŞAHİN 4-Ferit ULAŞ
5-Cengiz ŞAHİN 5-Hakan UZUNAY
6-Bedri TANRIKULU 6-Zinar VİLKİN
7-Dilek YAZGILIUTANGAN 7-Mehmet Hanefi YEĞİN
YAPILDI(11.09.2015) |