Ana səhifə

Rezultate obţinute la Concursurile smart- ediția a iv-a Semestrul I, an şcolar 2011-2012


Yüklə 109.73 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü109.73 Kb.
Şcoala Nr. 8 „Mihail Kogălniceanu”

Dorohoi – Botoşani


Rezultate obţinute la Concursurile SMART- Ediția a IV-a
Semestrul I, an şcolar 2011-2012


Concursuri

Etapa/Ediţia

Premiul

Numele şi prenumele elevului/clasa

Învăţător/

Profesor

Concursul de limba română „SMART”

Ediţia a XIV-a


Premiul I

Aparaschivei Sebastian- II C

Fodor Ruth – II A

Gheorghiescu Mădălina – II A

Gherasim Ivona – II B

Ivan Bianca- II B

Păpuşoi Rareş – II A

Podoreanu Raisa- II A

Popa Maria – II A

Rebenciuc Mara – II A

Romaşcanu Erika – II A

Silivăstru Oana – II C

Stratan Eduard – II A

Topală Sabina – II B

Agachi Miruna – III A

Airinei Mălina – III B

Airinei Răzvan – III B

Apostol Rareş – III B

Avasiloaie Iulian – III C

Bahrin Alexandra – III A

Barbacariu Alexandra – III A

Cheptanaru Alexandru – III C

Condurache Flavia – III A

Cozma Roxana – III A

Găleată Cezar – III C

Ignat Andra – III A

Munteanu Cristian – III C

Nechifor Maria – III A

Pintilei Eduard – III B

Puiu Sânziana – III A

Rebenciuc Tudor – III A

Rusu Miruna – III A

Simota Odette – III B

Popa Ştefan – III A

Tarânt Andrei – III C




Postârnac/Halici

Saucă L.


Saucă L.

Enea L


Enea L.

Saucă L.


Saucă L.

Postârnac/Halici

Saucă L.

Saucă L.


Postârnac/Halici

Saucă L.


Enea L.

Vlăescu V.

Ionescu D.

Ionescu D.

Ionescu D.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Ionescu D.

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Ionescu D.

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole




Premiul II

Buzgău David – II B

Chirica Denis – II A

Danalache Amalia – II A

Focsa Sebastian – II B

Huşoschi Cristina – II A

Lungu Ioana – II B

Murariu Alexia – II B

Pânzariu Samuel – II B

Răileanu Andrei – II B

Sandu Bogdan – II A

Adumitrăchioaie Vlad – III B

Barabasa Denisa – III B

Calancea Alexandru – III A

Păduraraşu Albert – III C

Vatamanu Alexandru – III B

Toma Onisim – IV C




Enea L.

Saucă L.


Saucă L.

Enea L.


Saucă L.

Enea L.


Enea L.

Enea L.


Enea L.

Saucă L.


Ionescu D.

Ionescu D.

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Ionescu D.

Olaru/Dumitriu



Premiul III

Brînzilă Denisa – II A

Cojocariu Bianca – II A

Dănilă Andrei – II A

Gheorghiescu Laura – II A

Gîngă Denisa – II C

Lulciuc Sidonia – II A

Posteucă Raimond – II A

Precob Diana – II B

Ruptaşu Elisei – II B

Anton Adrian – III B

Chirica Răzvan – III C

Condrea Eduard – III C

Curcă Paula – III A

Guluţanu Andreea – III C

Matei Loriana – III B

Nichifor Cosmin – III B

Roşca Rareş – III C

Sandu Mădălina – III A

Verincianu Adelina – III C

Baciu Raluca – IV B

Lazăr Bianca – IV C

Pânzariu Onisim – IV B

Topală Giulia – IV B


Saucă L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Postârnac/Halici

Saucă L.


Saucă L.

Enea L.


Enea L.

Ionescu D.

Cherciuc/Manole

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Ionescu D.

Ionescu D.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Zahariuc D.

Olaru/Dumitriu

Zahariuc D.

Zahariuc D.


Concursul de matematică „SMART”

Ediţia a XIV-a


Premiul I

Barnea Alexandru – II B

Brînzilă Denisa- II A

Buzgău David- II B

Chirica Denis- II A

Cuţic Cosmina- II A

Danalache Amalia- II A

Fedor Ruth- II A

Frunzuc Alexandru- II B

Huşoschi Cristiana- II A

Ivan Bianca- II B

Lulciuc Sidonia-II A

Lungu Andreea- II B

Murariu Alexia- II B

Păpuşoi Rareş-II A

Podoreanu Raisa- II A

Popa Maria-II C

Rebenciuc Mara- II A

Romaşcanu Erika- II A

Sandu Bogdan- II A

Scripcariu Eduard- II A

Silivăstru Oana- II C

Stratan Eduard- II A

Surugiu Sebastian- II A

Agachi Miruna- III A

Barbacariu Alexandra- III A

Cheptanaru Alexandru- III C

Condurache Flavia- III A

Ignat Andra- III A

Rebenciuc Tudor- III A

Baciu Raluca- IV B

Chiţac Alexandru- IV B

Ostopovici Rareş- IV A

Parnavel Alexandru- IV B

Pînzariu Onisim- IV B

Teioşanu Adina- IV C

Topală Giulia- IV B

Zelincu Răzvan- IV B


Enea L.

Saucă L.


Enea L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Saucă L.

Enea L.


Saucă L.

Enea L.


Saucă L.

Enea L.


Enea L.

Saucă L.


Saucă L.

Postârnac/Halici

Saucă L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Postârnac/Halici

Saucă L.


Saucă L.

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Zahariuc D.

Zahariuc D.

Muntianu L.

Zahariuc D.

Zahariuc D.

Olaru/Dumitriu

Zahariuc D.

Zahariuc D.


Premiul II

Aioanei Alexandru- II B

Apetrea Diana- II A

Baciu Abigail- II B

Budeanu Oana- II A

Căpraru Minola- II A

Dănilă Andrei – II A

Gheorghiescu Mădălina – II A

Gheorghiescu Laura – II A

Pînzariu Samuel – II B

Pînzariu Eduard – II C

Răileanu Andrei – II B

Titian Lucian- II A

Topală Sabina- II B

Tudose Iulian – II B

Airinei Mălina – III B

Airinei Răzvan – III B

Calancea Alexandru – III A

Dumitraş Diana- III B

Pintilei Eduard- III B

Plamadă Fabian- III C

Tarînt Alexandru – III B

Amarie Arina – IV B

Iacinschi Anda- IV A

Sandu Eduard- IV A

Mihai Iustinian- V D

Aboaice Ana- VII D



Enea L.

Saucă L.


Enea L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Enea L.

Postârnac/Halici

Enea L.

Saucă L.


Enea L.

Enea L.


Ionescu D.

Ionescu D.

Vlăescu V.

Ionescu D.

Ionescu D.

Cherciuc/Manole

Ionescu D.

Zahariuc D.

Muntianu L.

Muntianu L.

Creţu A..

Vlăescu V.



Premiul III

Alexa Isabelle- II C

Aparaschivei Sebastian- II C

Bodîrlău Teodora – II B

Crupa Tiberiu- II C

Filip Marco- II C

Focşa Sebastian- II B

Gherasim Ivona- II B

Gîngă Denisa- II C

Merăuţi Bogdan- II B

Precob Diana- II B

Ruptaşu Elisei- II B

Rusu Andra- II B

Ungureanu Paula- II A

Adumitrăchioaie Vlad – III B

Bahrin Alexandra- III A

Guluţanu Andreea- III C

Roşca Rareş- III C

Lazăr Bianca- IV C

Tatar Andrei- IV A

Toma Onisim- IV C

Anghel Andrei- V D

Burciu Tiberiu- V D

Petcu Carina – V D

Calancea Ioana- VII D

Stredie Robert- VII D

Tărnăucianu Cătălin- VII D

Teleagă Adrian- VII D


Postârnac/Halici

Postârnac/Halici

Enea L.

Postârnac/Halici Postârnac/Halici Enea L.



Enea L.

Postârnac/Halici

Enea L.

Enea L.


Enea L.

Enea L.


Saucă L.

Ionescu D.

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Cherciuc/Manole

Olaru/Dumitriu

Muntianu L.

Olaru/Dumitriu

Creţu A.

Creţu A.


Creţu A.

Vlăescu V. Vlăescu V. Vlăescu V. Vlăescu V.



Concursul de cultură generală „SMART”

Ediţia a XIV-a


Premiul I

Aioanei Alexandru- II B

Aparaschivei Sebastian- II C

Barnea Alexandru- II B

Buzgău David- II B

Căpraru Minola- II A

Chirica Denis- II A

Cojocariu Bianca- II A

Dănilă Andrei- II A

Focşa Sebastian- II B

Fodor Ruth- II A

Gheorghiescu Laura- II A

Gheorghiescu Mădălina- II A

Hură Andrei – II A

Huşoschi Cristina- II A

Lungu Andreea- II B

Lungu Ioana- II B

Pînzariu Samuel- II B

Podoreanu Raisa- II A

Popa Maria- II C

Rebenciuc Mara- II A

Rusu Andra- II B

Stoica Claudiu- II B

Stratan Eduard- II A

Surugiu Sebastian- II A

Abătăcesei Giorgiana- III A

Agachi Miruna- III A

Airinei Mălina- III B

Airinei Răzvan- III B

Alexa Fabian- III B

Anghelinei Andrei- III B

Avasiloaie Iulian- III C

Bahrin Alexandra- III A

Barabasa Denisa – III B

Barbacariu Alexandra- III A

Calancea Alexandru- III A

Condurache Flavia- III A

Dănilă Larisa- III C

Doboş Silviu- III A

Găleată Cezar- III C

Guluţanu Andreea- III C

Ignat Andra- III A

Munteanu Cristian- III C

Nechifor Maria- III A

Păduraraşu Albert- III C

Rebenciuc Tudor- III A

Roşca Rareş- III C

Rusu Miruna- III A

Popa Ştefan- III A

Tarînt Alexandru- III B

Tarînt Andrei- III C

Verincianu Adelina- III C


Enea L.

Postârnac/Halici

Enea L.

Enea L.


Saucă L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Enea L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Enea L.

Enea L.


Enea L.

Saucă L.


Postârnac/Halici

Saucă L.


Enea L.

Enea L.


Saucă L.

Saucă L.


Vlăescu V.

Vlăescu V.

Ionescu D.

Ionescu D.

Ionescu D.

Ionescu D.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Ionescu D.

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Cherciuc/Manole

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Ionescu D.

Cherciuc/Manole

Cherciuc/Manole


Premiul II

Frunzuc Alexandru- II B

Ivan Bianca- II B

Murariu Alexia- II B

Pintilei Eduard- III B

Vatamanu Alexandru- III B

Lazăr Bianca- IV C




Enea L.

Enea L.


Enea L.

Ionescu D.

Ionescu D.

Olaru/Dumitriu




Premiul III

Chirica Răzvan- III C

Matei Loriana- III B

Chiţac Alexandru- IV B

Pînzariu Onisim- IV B

Topală Giulia- IV B


Cherciuc/Manole

Ionescu D.

Zahariuc D.

Zahariuc D.

Zahariuc D.


Ediţia a XIV-a

Proba de baraj



Premiul I

Aparaschivei Sebastian- II C

Barnea Alexandru- II B

Buzgău David- II B

Chirica Denis- II A

Cuțic Cosmina- II A

Focșa Sebastian- II B

Fodor Ruth- II A

Gheorghiescu Laura- II A

Gheorghiescu Madalina- II A

Gherasim Ivona- II B

Hură Andrei- II A

Ivan Bianca- II B

Lulciuc Sidonia- II A

Lungu Georgiana- II B

Lungu Ioana- II B

Păpușoi Rareș- II A

Pânzariu Samuel- II B

Podoreanu Raisa- II A

Popa Maria- II C

Rebenciuc Mara- II A

Romașcanu Erika- II A

Rusu Andra- II B

Sandu Bogdan- II A

Silivăstru Oana- II C

Stratan Eduard- II A

Topală Sabina- II B

Abătăcesei Giorgiana- III A

Agachi Miruna- III A

Alexa Fabian- III B

Anghelinei Andre- III B

Apostol Rareș- III B

Avasiloaie Iulian- III C

Bahrin Alexandra- III A

Barabasa Denisa- III B

Barbacariu Alexandra- III A

Calancea Alexandru- III A

Cheptanaru Alex- III C
Condurache Flavia- III A

Cozma Roxana- III A

Dănilă Larisa- III C

Doboș Silviu- III A

Găleată Cezar- III C

Guluțanu Andreea- III C

Ignat Andra- III A

Munteanu Cristian- III C

Nechifor Maria- III A

Pădurarașu Albert- III C

Pintilei Eduard- III B

Puiu Sanziana- III A

Rebenciuc Tudor- III A

Roșca Rareș- III C

Rusu Miruna- III A

Simotă Odette- III B

Ștefan Popa- III A

Tarînt Alexandru- III B

Tarînt Andrei- III C

Verincianu Adelina- III C

Ostopovici Rareș- IV A

Tănase Ana- IV A

Teioșanu Adina- IV C


Postârnac/Halici

Enea L.


Enea L.

Saucă L.


Saucă L.

Enea L.


Saucă L.

Saucă L.


Saucă L.

Enea L.


Saucă L.

Enea L.


Saucă L.

Enea L.


Enea L.

Saucă L.


Enea L.

Saucă L.


Postârnac/Halici

Saucă L.


Saucă L.

Enea L.


Saucă L.

Postârnac/Halici

Saucă L.

Enea L.


Vlăescu V.

Vlăescu V.

Ionescu D.

Ionescu D.

Ionescu D.

Manole/Cherciuc

Vlăescu V.

Ionescu D.

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Manole/Cherciuc

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Manole/Cherciuc

Vlăescu V.

Manole/Cherciuc

Manole/Cherciuc

Vlăescu V.

Manole/Cherciuc

Vlăescu V.

Manole/Cherciuc

Ionescu D.

Vlăescu V.

Vlăescu V.

Manole/Cherciuc

Vlăescu V.

Ionescu D.

Vlăescu V.

Ionescu D.

Manole/Cherciuc

Manole/Cherciuc

Muntianu L.

Muntianu L.

Olaru/Dumitriu



Premiul II

Aioanei Alexandru- II B

Brînzilă Denisa- II A

Capraru Minola- II A

Cojocariu Bianca- II A

Dănilă Andrei- II A

Frunzuc Alexandru- II B

Hușoschi Cristiana- II A

Scripcariu Eduard- II A

Stoica Claudiu- II B

Surugiu Sebastian- II A

Baciu Raluca- IVB

Parnavel Alexandru- IV B

Pînzariu Onisim- IV B

Topală Giulia- IV B



Enea L.

Saucă L.


Saucă L.

Saucă L.


Saucă L.

Enea L.


Saucă L.

Saucă L.


Enea L.

Saucă L.


Zahariuc D.

Zahariuc D.

Zahariuc D.

Zahariuc D.




Premiul III

Chițac Alex- IV B

Zahariuc D.

Concursul de limba engleză „SMART”

Ediţia a XIV-a


Premiul I

Condurache Flavia- III A

Puiu Sânziana- III A

Chiţac Alexandru- IV B

Tănase Ana Maria- IV A



Condurache R.

Condurache R.

Mihai I.

Mihai I.



Premiul II

Ostopovici Rareş- IV A

Mândrescu Cezara- VI B



Mihai I.

Mihai I.




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət