Ana səhifə

Pořadatel: fk slavia opava adresa: Wolkerova 1a, Opava, 746 01, Česká republika


Yüklə 33.49 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü33.49 Kb.


pořádá VIII. ročník mezinárodního fotbalového turnaje starších přípravek

pod záštitou



a generálního partnera



Pořadatel: FK SLAVIA OPAVA

Adresa: Wolkerova 1a, Opava, 746 01, Česká republika
Termín: 29. – 30.8.2014
Kategorie: Ročník 2004
Startovné: 3.000 Kč / 125 EURO (zahrnuto: start jednoho týmu na turnaji,

oběd 29. a 30.8.2014 pro hráče a realizační tým, další občerstvení pro hráče a realizační tým, pitný režim, věcné ceny pro nejlepšího hráče každého družstva, další věcné ceny pro mužstva).


Účast: 18 týmů, 1 tým = maximálně 16 osob včetně trenérů a vedoucích týmů.
Hodnoceni budou: týmy umístěné na prvních třech místech

nejlepší střelec turnaje

nejlepší brankář turnaje

nejlepší hráč turnaje

nejlepší hráč z každého týmu

all-star turnaje


Ukončení turnaje: 30.8.2014 ihned po finálovém utkání, cca v 16:00 hodin.

Žádáme o setrvání všech týmů do konce turnaje. Z každého týmu

si trenéři zvolí svého nejlepšího hráče, který bude odměněn

při závěrečném vyhlašování výsledků.



Hrací systém: 2 skupiny, v každé skupině 9 týmů, ve skupinách každý s každým.

Po odehrání základních skupin postupují nejlepší 4 týmy z každé skupiny do čtvrtfinále, ostatní do bojů o celkové umístění.

Každý tým odehraje minimálně 9, maximálně 11 zápasů.
Základní pravidla: Počet hráčů: 6 + 1.

Hrací doba: 1 x 20 minut.

Travnatá hrací plocha (tři hřiště o velikosti 50m x 35m).

Brány: 5 m x 2 m.



Střídání hráčů: libovolně v průběhu utkání ve vymezeném prostoru.

Bližší upřesnění pravidel bude zasláno všem přihlášeným týmům v instrukcích před turnajem.



Výstroj hráčů: Každé družstvo 2 sady dresů, chrániče.

Kopačky s vyměnitelnými špunty jsou zakázány.


Identifikace hráčů: Týmy z České republiky hrají na platné registrační průkazy.

Zahraniční týmy hrají na platné cestovní pasy.

(Registrační průkazy / Cestovní pasy je třeba mít neustále k dispozici k nahlédnutí u vedoucího týmu).
Pojištění: Zúčastněným týmům doporučujeme zabezpečit pojištění pro každého člena týmu a to na celou dobu pobytu. (Kartička pojištěnce u vedoucího týmu).

Účastníci ze zemí mimo EU hradí náklady související s ošetřením individuálně v hotovosti.


Prohlášení: Nejpozději při registraci jsou týmy povinny odevzdat

Čestné prohlášení o zdravotním stavu hráčů“ a „Soupisku týmu“.


Ubytování: Internáty vysokých a středních škol s polopenzí.

3-4 lůžkové pokoje, sociální zařízení většinou na chodbách.

(osoba / noc - 500 Kč / 21 EURO)
Webové stránky turnaje: www.slaviaopavacup.eu
Termín odeslání přihlášky: do 30.6.2014
Termín zaplacení startovného: do 30.6.2014
Termín zaplacení ubytování: 50% z ceny ubytování do 30.6.2014

50% z ceny ubytování při registraci na místě


Kontakt: David Chmel davidpetruj@email.cz +420 725 743 737

Konečné pořadí  I. ročníku - léto 2007 – turnaj pro ročníky 1997


  1. FC Hlučín (ČR)

  2. SFC Opava (ČR)

  3. Fotbal Třinec ročník 1997 (ČR)

  4. FK Slavia Opava „A“ (ČR)

  5. FC Vítkovice (ČR)

  6. Fotbal Třinec ročník 1998 (ČR)

  7. UNIA Racibórz (Polsko)

  8. SK Kravaře (ČR)

  9. FK Slavia Opava „B“ (ČR)

Konečné pořadí  II. ročníku - léto 2008 – turnaj pro ročníky 1998


  1. MFK OKD Karviná (ČR)

  2. Gwiazda Ruda Slaska (Polsko)

  3. SFC Opava (ČR)

  4. TJ Jeseník (ČR)

  5. Fotbal Třinec (ČR)

  6. FC Vsetín (ČR)

  7. FK SAN – JV Šumperk (ČR)

  8. Polonia Glubczyce (Polsko)

  9. Fotbal Frýdek – Místek (ČR)

  10. UNIA Racibórz (Polsko)

  11. FK Slavia Opava (ČR)

  12. TJ Juřinka (ČR)

Konečné pořadí  III. ročníku - léto 2009 – turnaj pro ročníky 1999


  1. FC Vsetín (ČR)

  2. FC Baník Ostrava (ČR)

  3. Fotbal Frýdek – Místek (ČR)

  4. Gwiazda Ruda Slaska (Polsko)

  5. FC Vítkovice (ČR)

  6. FC Hlučín (ČR)

  7. Fotbal Třinec (ČR)

  8. SK Kravaře (ČR)

  9. SFC Opava (ČR)

  10. Polonia Bytom (Polsko)

  11. FK Krnov (ČR)

  12. FK Slavia Opava (ČR)



Konečné pořadí  IV. ročníku - léto 2010 – turnaj pro ročníky 2000

  1. SPMTS Hutnik Kraków (Polsko)

  2. FC Vítkovice (ČR)

  3. FK Ústí nad Labem (ČR)

  4. AS Trenčín (Slovensko)

  5. FC Elseremo Brumov (ČR)

  6. FC Baník Ostrava (ČR)

  7. FC Tescoma Zlín (ČR)

  8. Fotbal Frýdek - Místek (ČR)

  9. FC Hlučín (ČR)

  10. ŠK Slovan Bratislava (Slovensko)

  11. FC Spartak Trnava (Slovensko)

  12. MOSiR Jastrzebie Zdrój (Polsko)

  13. SFC Opava (ČR)

  14. FK Čadca (Slovensko)

  15. MFK OKD Karviná (ČR)

  16. FK Slavia Opava (ČR)

  17. FC Vsetín (ČR)

  18. Gwiazda Ruda Slaska (Polsko)


Konečné pořadí  V. ročníku - léto 2011 – turnaj pro ročníky 2001

  1. ŠK Slovan Bratislava (Slovensko)

  2. FC Baník Ostrava dívky (ČR)

  3. SK Sigma Olomouc (ČR)

  4. Akademia Pilkarska 21 (Polsko)

  5. FC Baník Ostrava (ČR)

  6. FC Dukla Banská Bystrica (Slovensko)

  7. FK Baník Most (ČR)

  8. Aritma Praha (ČR)

  9. SFC Opava (ČR)

  10. Fotbal Třinec (ČR)

  11. FC Hlučín (ČR)

  12. FK RAVEN Považská Bystrica (Slovensko)

  13. FC Vsetín (ČR)

  14. FC Vítkovice 1919 (ČR)

  15. FC Elseremo Brumov (ČR)

  16. FK Slavia Opava (ČR)

  17. FC Sparta Brno (ČR)



Konečné pořadí  VI. ročníku - léto 2012 – turnaj pro ročníky 2002

  1. Bohemians 1905 zelení (ČR)

  2. MFK Ružomberok (Slovensko)

  3. MFK Skalica (Slovensko)

  4. FC Hlučín (ČR)

  5. Bohemians 1905 bílí (ČR)

  6. MŠK Žilina (Slovensko)

  7. FK Krnov (ČR)

  8. ŠK Slovan Bratislava (Slovensko)

  9. Fotbal Frýdek-Místek (ČR)

  10. RKP ROW Rybnik (Polsko)

  11. FC Vsetín (ČR)

  12. SFC Opava (ČR)

  13. PFA FC VION Zlaté Moravce (Slovensko)

  14. FC Vítkovice 1919 (ČR)

  15. FC Baník Ostrava (ČR)

  16. Fotbal Třinec (ČR)

  17. FK Slavia Opava (ČR)

  18. SK Hranice (ČR)


Konečné pořadí  VII. ročníku - léto 2013 – turnaj pro ročníky 2003

  1. AC Sparta Praha (ČR)

  2. FC Zbrojovka Brno (ČR)

  3. MŠK Žilina (Slovensko)

  4. ŠK Slovan Bratislava (Slovensko)

  5. MFK Frýdek-Místek (ČR)

  6. FK Baumit Jablonec (ČR)

  7. UKS SMS Lodz (Polsko)

  8. FC Baník Ostrava (ČR)

  9. FC Bohemians Praha zelení (ČR)

  10. FK Dukla Banská Bystrica (Slovensko)

  11. FC Bohemians Praha bílí (ČR)

  12. FC Vsetín (ČR)

  13. FK Slavia Opava (ČR)

  14. Zaglebie Sosnowiec (Polsko)

  15. FC Hlučín (ČR)

  16. FC Wroclaw Academy (Polsko)

  17. SFC Opava (ČR)

  18. FK Krnov (ČR)

V Opavě, dne 29.11.2013 David Chmel

koordinátor turnaje SLAVIA OPAVA CUP





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət