MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TAEKWON-DO ITF 2002
SENIORŮ A JUNIORŮ
Třeboň 11.- 13.10.2002
TUL JUNIORKY 2.KUP A VYŠŠÍ
1. místo Tošnarová Petra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Rybová Kristýna Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Kudělová Silvie Taekwon-do ITF SAM MOON Opava
3. místo Holubová Karolína Škola Taekwon-do Hwa-Rang
TUL JUNIORKY 4. a 3.KUP
1. místo Kročáková Michaela Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Jelečková Pavla Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
3. místo Gacková Patricie Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Petrášová Magdaléna Škola Taekwon-do Club Brno ITF
TUL JUNIORKY 6. a 5.KUP
1. místo Návarová Šárka Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Hronková Lucie Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Kouřilová Veronika SILLA
3. místo Klimešová Petra Škola TAEKWON-DO TONG-IL
TUL JUNIORKY 8. a 7.KUP
1. místo Pravdová Kristýna Taekwon-do ITF SAM MOON Opava
2. místo Obručová Michaela JOOMUK Frýdek-Místek
3. místo Pindrochová Věra Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Zegermacherová Magda Won-Hyo Klub Třeboň
TUL JUNIOŘI 1.DAN A VYŠŠÍ
1. místo Mraček Jan Won-Hyo Klub Třeboň
2. místo Cába Dušan Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
3. místo Holobrada Petr Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Čeleda Tomáš Škola Taekwon-do Hwa-Rang
TUL JUNIOŘI 2. a 1.KUP
1. místo Matějka Tomáš Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Košátko Radek Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Valas Viktor Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
3. místo Havlíček Roman Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
TUL JUNIOŘI 4. a 3.KUP
1. místo Gáll Martin Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Mazanec Jiří Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Havlík Marek Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Novotný David Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
TUL JUNIOŘI 6. a 5.KUP
1. místo Mazanec Vojtěch Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Smrž Tomáš Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Macho Martin Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Stejskal Patrik Škola Taekwon-do Most SAM-IL
TUL JUNIOŘI 8. a 7.KUP
1. místo Krpata František Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Tóth Lukáš Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Kupčák Petr JOOMUK Frýdek-Místek
3. místo Liška Vojtěch KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
TUL SENIORKY 2. a 1.KUP
1. místo Geberová Žaneta Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Oberreiterová Lada Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
3. místo Birkášová Kateřina Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Žylová Irena Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
TUL SENIORKY 4. a 3.KUP
1. místo Pelešková Anna Škola Taekwon-do Most SAM-IL
2. místo Beranová Veronika Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Šípková Iva KWANG MYONG
3. místo Papulová Hana Škola Taekwon-do Club Brno ITF
TUL SENIORKY 8. až 5.KUP
1. místo Olejníčková Hana Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Kebrlová Martina Škola Taekwon-do ITF NARAMA Plzeň
3. místo Pikulová Hana Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Veverková Nikola Škola Taekwon-do Club Brno ITF
TUL SENIORKY I.DAN A VYŠŠÍ
1. místo Heydušková Radka SILLA
2. místo Mikulenková Jana KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
3. místo Klimešová Marcela Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
3. místo Němcová Věra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
TUL SENIOŘI 2. a 1.KUP
1. místo Svoboda Jaroslav Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Kuba Tomáš Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
3. místo Svitek Martin TKD ITF Sonkal Praha
3. místo Švanda Vladimír Škola Taekwon-do Club Brno ITF
TUL SENIOŘI 4. a 3.KUP
1. místo Bartoš Zbyněk Klub Taekwon-do ITF Pardubice
2. místo Alexa Zdeněk Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Hanák Jan Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Pěkný Radek HOSIN-SOOL Praha
TUL SENIOŘI 6. a 5.KUP
1. místo Vinogradov Slávek TKD ITF Sonkal Praha
2. místo Budín Petr Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Holoubek Leoš Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
3. místo Heřman Martin HOSIN-SOOL Praha
TUL SENIOŘI 8. a 7.KUP
1. místo Vojáček Ondřej Taekwon-do SE-JONG Opava
2. místo Vávra Petr Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Heydušek Marcel SILLA
3. místo Nekvinda Petr SILLA
TUL SENIOŘI I.DAN
1. místo Kindl Michal HOSIN-SOOL Praha
2. místo Vrchota Michal Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Klaška Jan Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Bareš Pavel TKD ITF Sonkal Praha
TUL SENIOŘI II.DAN A VYŠŠÍ
1. místo Macháň Libor Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Zámečník Martin HOSIN-SOOL Praha
3. místo Vomáčka Jaroslav Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Šindler Petr KWANG MYONG
MATSOGI JUNIORKY A -60 kg
1. místo Sýkorová Barbora TKD ITF Sonkal Praha
2. místo Kubešová Jaroslava Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Hambergerová Ilona Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Holubová Karolína Škola Taekwon-do Hwa-Rang
MATSOGI JUNIORKY A >60 kg
1. místo Tošnarová Petra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Kudělová Silvie Taekwon-do ITF SAM MOON Opava
3. místo Pluháčková Markéta Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
MATSOGI JUNIORKY B -53 kg
1. místo Kročáková Michaela Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Jarolímová Sabina Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Jelinkova Petra SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
MATSOGI JUNIORKY B >53 kg
1. místo Schütznerová Lucie Akademie Taekwon-do Kerberos
2. místo Jelečková Pavla Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
3. místo Petrášová Magdaléna Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Kutnarová Veronika Akademie Taekwon-do Kerberos
MATSOGI JUNIOŘI A -52 kg
1. místo Vyzrál Aleš Škola Taekwon-do ITF NARAMA Plzeň
2. místo Stirber David HOSIN-SOOL Praha
3. místo Hasík Juraj Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Chaloupka Jan Škola TAEKWON-DO TONG-IL
MATSOGI JUNIOŘI A -58 kg
1. místo Cába Dušan Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Košátko Radek Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Dalecký Lukáš Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Linc Petr Škola Taekwon-do Club Brno ITF
MATSOGI JUNIOŘI A -63 kg
1. místo Hubáček Petr Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Holobrada Petr Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Hasík Petr Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Valas Viktor Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
MATSOGI JUNIOŘI A -70 kg
1. místo Mraček Jan Won-Hyo Klub Třeboň
2. místo Kuta Jiří Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
3. místo Blahuta Martin Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Matějka Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA Plzeň
MATSOGI JUNIOŘI A >70 kg
1. místo Havlíček Roman Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Matějka Tomáš Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
3. místo Růžička Michal TKD ITF Sonkal Praha
3. místo Michna Pavel Akademie Taekwon-do Kerberos
MATSOGI JUNIOŘI B -52 kg
1. místo Vojtek Tomáš KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
2. místo Sedloň Jakub Taekwon-do SE-JONG Opava
3. místo Gerat Jiri Škola Taekwon-do Club Brno ITF
MATSOGI JUNIOŘI B -58 kg
1. místo Duc Le Duy Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Dvořák Pavel Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Trnka Luboš SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
3. místo Havlík Marek Škola Taekwon-do Hwa-Rang
MATSOGI JUNIOŘI B -63 kg
1. místo Dufka Petr KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
2. místo Vrchota Tomáš Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Pokorný Pavel Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Drnek Ondřej SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
MATSOGI JUNIOŘI B -70 kg
1. místo Novotný David Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
2. místo Málek Martin Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
3. místo Hejl Jan Akademie Taekwon-do Kerberos
3. místo Mazanec Jiří Škola Taekwon-do Club Brno ITF
MATSOGI JUNIOŘI B >70 kg
1. místo Gáll Martin Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Freisleben David Akademie Taekwon-do Kerberos
3. místo Kolář Radek Klub Taekwon-do ITF Pardubice
3. místo Zimmel Lukas HOSIN-SOOL Praha
MATSOGI SENIORKY A -58 kg
1. místo Němcová Věra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Stránská Markéta Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Žylová Irena Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
MATSOGI SENIORKY A -63 kg
1. místo Khunová Věra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Oberreiterová Lada Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
3. místo Žylová Jana Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Vaňková Markéta Škola Taekwon-do ITF DAN-GUN
MATSOGI SENIORKY A >63 kg
1. místo Klimešová Marcela Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Hanousková Hana Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Řezáčová Martina Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Adamusová Sylva KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
MATSOGI SENIORKY B
1. místo Papulová Hana Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Beranová Veronika Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Šípková Iva KWANG MYONG
MATSOGI SENIOŘI A -54 kg
1. místo Hoang Quang Huy TKD ITF Sonkal Praha
2. místo Huy Tran Vu TKD ITF Sonkal Praha
MATSOGI SENIOŘI A -71 kg
1. místo Štola Přemysl KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
2. místo Sýkora Miroslav Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Klaška Jan Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Bobek Tomáš TKD ITF Sonkal Praha
MATSOGI SENIOŘI A -80 kg
1. místo Košátko Michal Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
2. místo Novák Michal SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
3. místo Švanda Vladimír Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Martiník Lukáš KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
MATSOGI SENIOŘI A >80 kg
1. místo Novák Martin Akademie Taekwon-do Kerberos
2. místo Zámečník Martin HOSIN-SOOL Praha
3. místo Kundela Petr Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
3. místo Novák Vítězslav SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
MATSOGI SENIOŘI B -71 kg
1. místo Hanák Jan Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Alexa Zdeněk Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Miženko Petr Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Bartoš Zbyněk Klub Taekwon-do ITF Pardubice
MATSOGI SENIOŘI B -80 kg
1. místo Pour Václav Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Štefl Karel Škola Taekwon-do ITF DAN-GUN
3. místo Laszák Robert SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
3. místo Pěkný Radek HOSIN-SOOL Praha
MATSOGI SENIOŘI B >80 kg
1. místo Schmidmayer Radek SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
2. místo Kutnar Jiří Akademie Taekwon-do Kerberos
3. místo Klimeš Jindřich SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
3. místo Samussev Vladimír Akademie Taekwon-do Kerberos
T-KI JUNIORKY A
1. místo Tošnarová Petra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Sýkorová Barbora TKD ITF Sonkal Praha
3. místo Stupková Jana Škola Taekwon-do ITF DAN-GUN
T-KI JUNIORKY B
1. místo Gacková Patricie Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Schütznerová Lucie Akademie Taekwon-do Kerberos
3. místo Kolmanová Lucie TKD ITF Sonkal Praha
3. místo Sládková Magda SILLA
T-KI JUNIOŘI A
1. místo Mraček Jan Won-Hyo Klub Třeboň
2. místo Hasík Petr Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Čeleda Tomáš Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Havlíček Roman Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
T-KI JUNIOŘI B
1. místo Novotný David Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
2. místo Dufka Petr KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
3. místo Gáll Martin Škola Taekwon-do Club Brno ITF
T-KI SENIORKY A
1. místo Němcová Věra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Žylová Jana Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Vaňková Markéta Škola Taekwon-do ITF DAN-GUN
3. místo Adamusová Sylva KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava
T-KI SENIORKY B
1. místo Nehybová Kateřina KWANG MYONG
2. místo Vachova Petra SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
3. místo Veverková Nikola Škola Taekwon-do Club Brno ITF
T-KI SENIOŘI A
1. místo Michl Jaromír Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Bobek Tomáš TKD ITF Sonkal Praha
3. místo Košátko Michal Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Švanda Vladimír Škola Taekwon-do Club Brno ITF
T-KI SENIOŘI B
1. místo Pour Václav Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Pěkný Radek HOSIN-SOOL Praha
3. místo Alexa Zdeněk Škola TAEKWON-DO TONG-IL
WIROK JUNIORKY A
1. místo Tošnarová Petra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Kudělová Silvie Taekwon-do ITF SAM MOON Opava
3. místo Sýkorová Barbora TKD ITF Sonkal Praha
WIROK JUNIORKY B
1. místo Pravdová Kristýna Taekwon-do ITF SAM MOON Opava
2. místo Gacková Patricie Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Divišová Ludvika Škola Taekwon-do ITF DAN-GUN
3. místo Slabá Martina KWANG MYONG
WIROK JUNIOŘI A
1. místo Kuta Jiří Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Michna Pavel Akademie Taekwon-do Kerberos
3. místo Čeleda Tomáš Škola Taekwon-do Hwa-Rang
WIROK JUNIOŘI B
1. místo Novotný David Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč
2. místo Gáll Martin Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Smrž Tomáš Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Doležal Josef SILLA
WIROK SENIORKY A
1. místo Heydušková Radka SILLA
2. místo Hanousková Hana Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Khunová Věra Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Janíková Lucie Taekwon-do SE-JONG Opava
WIROK SENIORKY B
1. místo Papulová Hana Škola Taekwon-do Club Brno ITF
2. místo Hanzlíková Zuzana Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Pelešková Anna Škola Taekwon-do Most SAM-IL
WIROK SENIOŘI A
1. místo Sýkora Miroslav Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
2. místo Vomáčka Jaroslav Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Zámečník Martin HOSIN-SOOL Praha
3. místo Kindl Michal HOSIN-SOOL Praha
WIROK SENIOŘI B
1. místo Kubíček Marek Taekwon-do SE-JONG Opava
2. místo Bartoš Zbyněk Klub Taekwon-do ITF Pardubice
3. místo Samussev Vladimír Akademie Taekwon-do Kerberos
3. místo Laszák Robert SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
TUL DRUŽSTVA JUNIORKY
1. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do Club Brno ITF
TUL DRUŽSTVA JUNIOŘI
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
2. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do Club Brno ITF
TUL DRUŽSTVA SENIORKY
1. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Družstvo Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
TUL DRUŽSTVA SENIOŘI
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
2. místo Družstvo TKD ITF Sonkal Praha
3. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Družstvo SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
T-KI DRUŽSTVA JUNIORKY
1. místo Družstvo TKD ITF Sonkal Praha
2. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Družstvo SILLA
T-KI DRUŽSTVA JUNIOŘI
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Družstvo Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
T-KI DRUŽSTVA SENIORKY
1. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
T-KI DRUŽSTVA SENIOŘI
1. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Družstvo Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
3. místo Družstvo TKD ITF Sonkal Praha
3. místo Družstvo KWANG MYONG
MATSOGI DRUŽSTVA JUNIORKY
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
2. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Družstvo Akademie Taekwon-do Kerberos
MATSOGI DRUŽSTVA JUNIOŘI
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Družstvo Won-Hyo Klub Třeboň
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do Club Brno ITF
3. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
MATSOGI DRUŽSTVA SENIORKY
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
2. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
MATSOGI DRUŽSTVA SENIOŘI
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
2. místo Družstvo SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
3. místo Družstvo TKD ITF Sonkal Praha
3. místo Družstvo KWANG MYONG
WIROK DRUŽSTVA JUNIORKY
1. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Družstvo Akademie Taekwon-do Kerberos
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
WIROK DRUŽSTVA JUNIOŘI
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do Naeryo Chagi
2. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
WIROK DRUŽSTVA SENIORKY
1. místo Družstvo Škola TAEKWON-DO TONG-IL
2. místo Družstvo Škola Taekwon-do Hwa-Rang
3. místo Družstvo KWANG MYONG
WIROK DRUŽSTVA SENIOŘI
1. místo Družstvo Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek
2. místo Družstvo SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF
3. místo Družstvo Škola Taekwon-do Club Brno ITF
Nejúspěšnější senior
+----------------------------------------------------------------+
¦ ¦ I ¦ II ¦ III ¦
+-------------------------------------------+------+------+------¦
¦ TongIl Pour Václav B ¦ 2 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Pardub Bartoš Zbyněk B ¦ 1 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ F-M Sýkora Miroslav A ¦ 1 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ CBrno Hanák Jan B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ F-M Košátko Michal A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ HosinS Kindl Michal A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ CBrno Macháň Libor A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ CBrno Svoboda Jaroslav A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ IlDong Štola Přemysl A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Kerber Novák Martin A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Naeryo Michl Jaromír A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Pedag Schmidmayer Radek B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ SeJong Kubíček Marek B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ SeJong Vojáček Ondřej B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Sonkal Hoang Quang Huy A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Sonkal Vinogradov Slávek B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ HosinS Zámečník Martin A ¦ 0 ¦ 2 ¦ 1 ¦
¦ TongIl Alexa Zdeněk B ¦ 0 ¦ 2 ¦ 1 ¦
¦ HosinS Pěkný Radek B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 2 ¦
¦ HwaRan Vomáčka Jaroslav A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ Sonkal Bobek Tomáš A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ DanGun Štefl Karel B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Kerber Kutnar Jiří B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Kogur Kuba Tomáš A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Pedag Novák Michal A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Sonkal Huy Tran Vu A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Budín Petr B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Vrchota Michal A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ WonHyo Vávra Petr B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ CBrno Švanda Vladimír A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 3 ¦
¦ Kerber Samussev Vladimír B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ Pedag Laszák Robert B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ WonHyo Klaška Jan A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ CBrno Miženko Petr B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ HosinS Heřman Martin B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ IlDong Martiník Lukáš A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Kogur Holoubek Leoš B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Kogur Kundela Petr A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ MYONG Šindler Petr A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Pedag Klimeš Jindřich B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Pedag Novák Vítězslav A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Silla Heydušek Marcel B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Silla Nekvinda Petr B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Sonkal Bareš Pavel A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Sonkal Svitek Martin A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
+----------------------------------------------------------------+
Nejúspěšnější seniorka
+----------------------------------------------------------------+
¦ ¦ I ¦ II ¦ III ¦
+-------------------------------------------+------+------+------¦
¦ CBrno Papulová Hana B ¦ 2 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ HwaRan Němcová Věra A ¦ 2 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Silla Heydušková Radka A ¦ 2 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ HwaRan Khunová Věra A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Naeryo Klimešová Marcela A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ SamIl Pelešková Anna B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ CBrno Olejníčková Hana B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ MYONG Nehybová Kateřina B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Geberová Žaneta A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Kogur Oberreiterová Lada A ¦ 0 ¦ 2 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Beranová Veronika B ¦ 0 ¦ 2 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Hanousková Hana A ¦ 0 ¦ 2 ¦ 0 ¦
¦ F-M Žylová Jana A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ HwaRan Hanzlíková Zuzana B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ HwaRan Stránská Markéta A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ IlDong Mikulenková Jana A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Narama Kebrlová Martina B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Pedag Vachova Petra B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ CBrno Veverková Nikola B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ DanGun Vaňková Markéta A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ F-M Žylová Irena A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ IlDong Adamusová Sylva A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ MYONG Šípková Iva B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ CBrno Pikulová Hana B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ F-M Birkášová Kateřina A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ F-M Řezáčová Martina A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ SeJong Janíková Lucie A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
+----------------------------------------------------------------+
Nejúspěšnější junior
+----------------------------------------------------------------+
¦ ¦ I ¦ II ¦ III ¦
+-------------------------------------------+------+------+------¦
¦ Kogur Novotný David B ¦ 3 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ WonHyo Mraček Jan A ¦ 3 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ CBrno Gáll Martin B ¦ 2 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ IlDong Dufka Petr B ¦ 1 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Naeryo Cába Dušan A ¦ 1 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Naeryo Kuta Jiří A ¦ 1 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Naeryo Matějka Tomáš A ¦ 1 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Naeryo Havlíček Roman A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ CBrno Duc Le Duy B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ HwaRan Krpata František B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ IlDong Vojtek Tomáš B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Naeryo Hubáček Petr A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ Narama Vyzrál Aleš A ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Mazanec Vojtěch B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ F-M Košátko Radek A ¦ 0 ¦ 2 ¦ 0 ¦
¦ CBrno Mazanec Jiří B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ HwaRan Holobrada Petr A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ Kerber Michna Pavel A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ TongIl Smrž Tomáš B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ WonHyo Hasík Petr A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ HosinS Stirber David A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Kerber Freisleben David B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Kogur Málek Martin B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ SeJong Sedloň Jakub B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Dvořák Pavel B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Tóth Lukáš B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Vrchota Tomáš B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ HwaRan Čeleda Tomáš A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 3 ¦
¦ HwaRan Havlík Marek B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ Naeryo Valas Viktor A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ CBrno Dalecký Lukáš A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ CBrno Gerat Jiri B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ CBrno Linc Petr A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ F-M Blahuta Martin A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ HosinS Zimmel Lukas B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ HwaRan Pokorný Pavel B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ IlDong Liška Vojtěch B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Joomuk Kupčák Petr B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Kerber Hejl Jan B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Narama Matějka Petr A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Pardub Kolář Radek B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Pedag Drnek Ondřej B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Pedag Trnka Luboš B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ SamIl Stejskal Patrik B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Silla Doležal Josef B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Sonkal Růžička Michal A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ TongIl Chaloupka Jan A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ TongIl Macho Martin B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ WonHyo Hasík Juraj B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
+----------------------------------------------------------------+
Nejúspěšnější juniorka
13.10.2002 strana: 1
+----------------------------------------------------------------+
¦ ¦ I ¦ II ¦ III ¦
+-------------------------------------------+------+------+------¦
¦ HwaRan Tošnarová Petra A ¦ 4 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ SamMon Pravdová Kristýna B ¦ 2 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Kročáková Michaela B ¦ 2 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ HwaRan Gacková Patricie B ¦ 1 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ Sonkal Sýkorová Barbora A ¦ 1 ¦ 1 ¦ 1 ¦
¦ Kerber Schütznerová Lucie B ¦ 1 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Návarová Šárka B ¦ 1 ¦ 0 ¦ 0 ¦
¦ SamMon Kudělová Silvie A ¦ 0 ¦ 2 ¦ 1 ¦
¦ Kogur Jelečková Pavla B ¦ 0 ¦ 2 ¦ 0 ¦
¦ F-M Jarolímová Sabina B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ Joomuk Obručová Michaela B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Hronková Lucie B ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Kubešová Jaroslava A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ TongIl Rybová Kristýna A ¦ 0 ¦ 1 ¦ 0 ¦
¦ CBrno Petrášová Magdaléna B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ HwaRan Holubová Karolína A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 2 ¦
¦ DanGun Divišová Ludvika B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ DanGun Stupková Jana A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ HwaRan Hambergerová Ilona A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Kerber Kutnarová Veronika B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ MYONG Slabá Martina B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Naeryo Pluháčková Markéta A ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Pedag Jelinkova Petra B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Silla Kouřilová Veronika B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Silla Sládková Magda B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ Sonkal Kolmanová Lucie B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ TongIl Klimešová Petra B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ WonHyo Pindrochová Věra B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
¦ WonHyo Zegermacherová Magda B ¦ 0 ¦ 0 ¦ 1 ¦
+----------------------------------------------------------------+
Nejúspěšnější škola
Škola I II III
--------------------------------------------------------
Škola TAEKWON-DO TONG-IL 13 18 8
Škola Taekwon-do Hwa-Rang 10 10 18
Škola Taekwon-do Naeryo Chagi 10 3 6
Škola Taekwon-do Club Brno ITF 9 3 20
Škola Taekwon-do ITF FrýdekMístek 7 6 8
TKD ITF Sonkal Praha 4 4 8
Taekwon-do ITF KOGURYO Třebíč 3 6 3
Won-Hyo Klub Třeboň 3 4 6
KT Taekwon-do ITF IL DONG Ostrava 3 2 4
Akademie Taekwon-do Kerberos 2 5 6
Taekwon-do ITF SAM MOON Opava 2 2 1
Taekwon-do SE-JONG Opava 2 1 1
SILLA 2 0 6
SK Pedagog Č.B.odd.Taekwon-do ITF 1 4 8
HOSIN-SOOL Praha 1 4 6
Klub Taekwon-do ITF Pardubice 1 1 2
Škola Taekwon-do ITF NARAMA Plzeň 1 1 1
KWANG MYONG 1 0 7
Škola Taekwon-do Most SAM-IL 1 0 2
Škola Taekwon-do ITF DAN-GUN 0 1 4
JOOMUK Frýdek-Místek 0 1 1 |