Ana səhifə

Meede 2 maakondlike komisjonide liikmete nimekiri PÄrnumaa komisjon


Yüklə 33.9 Kb.
tarix24.06.2016
ölçüsü33.9 Kb.

Meede 3.2 maakondlike komisjonide liikmete nimekiri

PÄRNUMAA KOMISJON


Komisjoni esimees:

Urmas Kase – Pärnu Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna arengutalituse juhataja



Komisjon liikmed:

Sivar Tõnisson – Varbla vallavanem, Pärnumaa Omavalitsuste Liidu arengukomisjoni esimees

Agu Leivits – Saarde vallavolikogu arengukomisjoni liige, Keskkonnaameti Pärnu-Viljandi regiooni looduskaitse juhtivspetsialist

Urmas Mägi – Fein-Elast Estonia OÜ juhataja, Eesti Noorte Kommertskoja liige

Raimo Razumov – ETC Kodu OÜ, juhataja

Olavy Sülla – MTÜ Pärnumaa Talupidajate Liit, juhatuse esimees

Merike Palginõmm – MTÜ Pärnumaa Kodukant, liige

Asendusliikmed:

Anu Vassvik – Sindi linnapea

Kalev Kiisk – FIE Kalev Kiisk, põllumajandusettevõtja

Priit Ruut – MTÜ Aktiviseerimiskeskus Tulevik, juhatuse liige

Enn Kuslap – MTÜ Pärnumaa Kodukant, juhatuse esimees

Komisjoni sekretär:

Liina Saar - Pärnu Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna arengutalituse regionaalarengu peaspetsialist



Sekretäri asendaja:

Kersti Liiva – Pärnu Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna välisprojektide spetsialist


HIIUMAA KOMISJON


Komisjoni esimees:

Aare-Villu Kattel - Hiiu maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja



Komisjoni liikmed:

Tiit Peedu – Emmaste vallavanem

Georg Linkov – Kärdla linnapea

Katrin Sarapuu – Kõrgessaare abivallavanem

Ilmi Aksli – Käina vallavanem

Eve Kustala – Pühalepa abivallavanem

Elmo Harjak – AS Swedbank

Agur Nurs – AS M ja P Nurst

Kaul Kikas – OÜ Hiiulink

Alice Leetmaa - Ühendus Kodukant Hiiumaa esindaja

Laili Lutsar - Ühendus Kodukant Hiiumaa esindaja

Andres Miller - Ühendus Kodukant Hiiumaa esindaja

Helgi Põllo - Hiiumaa Reisijuhtide Seltsi liige

Aivi Telvik - SA Tuuru juhataja

Aira Toss – Hiiumaa Metsaselts

Esimehe asendusliige:

Kaja Sõrmus – Hiiu maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist



Asendusliikmed:

Arno Kuusk – Kõrgessaare Vallavalitsus, Katrin Sarapuu asendusliige

Lii Kohari – Laili Lutsari asendusliige

Kaidi Nõmmerga – Kärdla Linnavalitsus, Georg Linkovi asendusliige



VÕRUMAA KOMISJON


Esimees:

Kerli Kanger - Võru Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja asetäitja



Komisjoni liikmed:

Marika Parv - “Kodukant Võrumaa” juhatuse esinaine

Aivar Rosenberg - Sõmerpalu vallavolikogu esimees

Urmas Kalda – H-Central juhataja

Pille Perli – OÜ Flamelle juhataja

Raul Tohv – Vastseliina vallavanem

Ebe Zeerus – MTÜ Misso Maanaiste Selts

Asendusliikmed:

Heli Põhja - Võru Maavalitsuse maasekretär

Kaidi-Mari Liping - MTÜ Maaturism välissuhete ja koostööprojektide juht

VALGAMAA KOMISJON


Esimees:

Marika Muru – regionaalprojektide ja EL-alase teavitustöö peaspetsialist



Komisjoni liikmed:

Kalev Lõhmus – MTÜ P-Rühm juhatuse liige

Aili Keldo - füüsilisest isikust ettevõtja

Ivika Nõgel- füüsilisest isikust ettevõtja

Aivar Uibu - Põdrala vallavanem

Heikki Kadaja - Puka vallavanem

Tiina Tättar - MTÜ Segakoor Rõõm, liige


JÄRVAMAA KOMISJON


Esimees:

Ants Leppoja - Järva Maavalitsuse nõunik



Aseesimees:

Katrin Puusepp – SA Järvamaa Arenduskeskuse juhataja



Komisjoni liikmed:

Enno Vaab – Mäo Invest AS, juhatuse liige

Riina Trumm – MTÜ Kodukant Järvamaa, juhatuse esimees

Kersti Sarapuu – Paide linnapea


Rait Pihelgas – Ambla vallavanem

Toomas Laimets – AS Väätsa Prügila, projektijuht



Asendusliikmed:

Eha Kamlat – Järva Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist



Komisjoni sekretär:

Helle Piik - Järva Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist


RAPLAMAA KOMISJON


Esimees:

Villem Uustalu - Rapla Maavalitsuse maaelunõunik



Komisjoni liikmed:

Tiit Linnamägi - Rapla Maakonna Külade Liit MTÜ, juhatuse liige

Anneliis Kõiv - Raplamaa Noorte Koda MTÜ, juhatuse liige

Jaan Truuts - Raikküla Vallavalitsus, vallavanem

Kalle Talviste - Kohila Vallavolikogu, volikogu esimees

Kalle Hamburg - FIE, Mõõla talu peremees

Rein Unga - ERA-GEO OÜ, juhatuse esimees

Komisjoni sekretär:

Silvi Tarto - Rapla Maavalitsuse infospetsialist



IDA-VIRUMAA KOMISJON


Komisjoni esimees:

Monika Helmerand - Ida-Viru Maavalitsuse finantsnõunik



Komisjoni liikmed:

Kaido Jäger - OÜ SIGWAR, juhatuse liige


Krista Pedak - Ida-Virumaa Külade esinduse volikogu liige


Arvo Aller - Ida-Virumaa Talupidajate Liidu direktor

Veljo Kingsep - Mäetaguse vallavolikogu esimees

Etti Kagarov - Kohtla vallavanem

Ivar Teeväli - IMB Puidutoodete AS, juhatuse liige



Esimehe asendusliige:

Sille Uustalu - Ida-Viru Maavalitsuse siseauditi nõunik



Komisjoni sekretär:

Tiina Harjo – Ida-Viru Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist


LÄÄNEMAA KOMISJON


Komisjoni esimees:

Margis Sein – Lääne maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja asetäitja



Komisjoni liikmed:

Maire Vilbas – Ridala vallavalitsus, nõunik

Larissa Mandel – MTÜ Lihula Rahvaülikool, juhataja

Tõnis Rand – MTÜ Hanila Taluselts, esimees

Mall Lepmets – MTÜ Lääne Maanaiste Ühendus, esinaine

Veiko Posti – Rave Production OÜ, juhatuse liige, ettevõtja

Loit Somp – Lihula Maaparandus AS osanik, ettevõtja

Asendusliikmed:

Aivar Kroon - Noarootsi vallavanem, Maire Vilbaste asendusliige

Taivo Kaus – MTÜ Kirimäe Külaselts, juhatuse liige, Larissa Mandeli asendusliige

Hugo Peterson – Linpet AS omanik, ettevõtja, Veiko Posti asendusliige

Einar Pärnpuu – Kullamaa vallavolikogu esimees, Reinu-Einari OÜ osanik, põllumajandusettevõtja, Loit Sombi asendusliige

Komisjoni sekretär:

Ülle Jaansalu - Lääne maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna vanemspetsialist



Sekretäri asendaja:

Mati Kallemets – Lääne maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna maaelu peaspetsialist



SAAREMAA KOMISJON


Komisjoni esimees:

Mika Männik - Saare Maavalitsus, majandusosakonna juhataja



Komisjoni liikmed:

Jüri Pärtel – Saaremaa Omavalitsuste Liit, tegevjuht

Mihkel Undrest – Torgu valla volikogu esimees

Elvi Viira – MTÜ Kodukant Saaremaa, tegevjuht

Gilleke Kopamees – MTÜ Saare Mahe, lihtliige

Meelis Sepp – OÜ Saare Sabad ja Sarved, tegevjuht

Tuuli Pärtel – FIE, projektijuht

Madis Allik – Saare Maavalitsus, sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja

Leo Filippov - Saare Maavalitsus, majandusosakonna peaspetsialist

Komisjoni asendusliikmed:

Ahti Kuris - MTÜ Saarte Koostöökogu, tegevjuht

Aivo Kanemägi – OÜ Karja Pagariäri, juhataja

TARTUMAA KOMISJON


Esimees:

Margus Hendrikson - Tartu Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja kt



Aseesimees:

Hardi Tarto – OÜ Annikoru Agro juhatuse liige



Komisjoni liikmed:

Toomas Järveoja – Elva abilinnapea

Sille Kerner - MTÜ Sirgu Küla Selts juhatuse esimees

Väino Kivirüüt – Vara vallavanem

Heino Kõrgeperv - OÜ Heko Põld juhatuse liige

Andres Zirk - MTÜ Peatskivi juhatuse esimees

Jaan Sõrra – MTÜ Tartumaa Põllumeeste Liit juhatuse liige

Sekretär:

Heili UUK - Tartu Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist



Asendusliikmed:

Üllar Kaaver - OÜ Melior-M juhatuse esimees

Maano Koemets – Rannu vallavanem

Tiiu Meerits - MTÜ Võnnu Laulu- ja mänguselts Lõoke



HARJUMAA KOMISJON

Esimees:

Heino Alaniit - Harju Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna arengutalituse juhataja



Esimehe asetäitja:

Jüri Muru – MTÜ Kodukant Harjumaa esindaja



Komisjoni liikmed:

Kadri Penjam – Harju Maavalitsuse kantselei nõuniku kt

Riin Kivinurm – Harju Maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna haridus- ja kultuuritalituse juhataja

Andrus Umboja – Jõelähtme vallavanem

Andres Paomees – Kuusalu Vallavolikogu liige

Juhan Särgava – AS Saidafarm nõukogu esimees

Arvo Parbo – FIE Parbo Talu

Heli Nurger – MTÜ Keila Roheline Punk juhatuse liige

Aare Ets – MTÜ Randvere Külaselts juhatuse aseesimees

Demis Voss – SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse mittetulundusühenduste konsultant



Sekretär:

Maret Välja - Harju Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna arengutalituse peaspetsialist



JÕGEVAMAA KOMISJON


Liikmed:

Toivo Kroon - Jõgeva Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna arendusspetsialist (komisjoni esimees)

Pille Tutt – Sadala Külade Seltsi juhatuse liige

Ene Ilves – MTÜ Saare Mõisa Arendajate Selts

Urmas Ingver – AS Perevara

Mati Kivi – Õnne Piimakarjatalu OÜ

Jaan Aiaots - Põltsamaa linnapea

Kalmer Lain – Jõgeva linnapea



Asendusliikmed:

Tarmo Link – Jõgeva Talupidajate Liit

Alo Teder – AS Perevara

Komisjoni esimehe asendaja:

Mart Tooming – Jõgeva Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja kohusetäitja



Komisjoni sekretär:

Eha Lukats - Jõgeva Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna majandus- ja transpordinõunik





VILJANDIMAA KOMISJON


Komisjoni esimees:

Katrin Reimo – Viljandi Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist



Komisjoni liikmed:

Andrus Jürgenson – ettevõtja

Piret Leskova – MTÜ Mulgimaa Arenduskoda tegevjuht

Jane Lumiste - Viljandi Maavalitsuse planeeringutalituse majandusarengu peaspetsialist

Reevo Maidla -Viljandimaa Omavalitsuste Liidu tegevdirektor

Hovard Nurme – MTÜ Kolga-Jaani Villem Reimani nimeline rahvamaja juhatuse liige

Peep Puna – ettevõtja

Avo Põder – Võhma linnapea

Aino Viinapuu – MTÜ Arengu Helin liige

Lagle Vilu – MTÜ Kodukant Viljandimaa tegevjuht

Villu Võsa – Abja vallavolikogu esimees

PÕLVAMAA KOMISJON


Esimees:

Mikk Mehilane - Põlva Maavalitsuse majandusnõunik



Komisjoni liikmed:

Kristina Krantsman - Põlva maasekretär

Urmas Hallap - OÜ Havers juhatuse esimees

Henn Neemre - MTÜ Pandeon esimees

Margus Kraav - füüsilisest isikust ettevõtja

Janno Rüütle - Põlvamaa Põllumeeste Liidu juhatuse esimees

Ülo Tammeorg – AS Krootuse Agro juhatuse esimees

Tiivi Parts – Põlva Linnavalitsuse ehitus- ja planeerimisosakonna juhataja

Enn Ruusmaa – Kanepi valla arendusnõunik

Asendusliikmed:

Kalev Kreegipuu - OÜ Põlva Agro juhatuse esimees

Are Nupp – Põlva Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna spetsialist

Ly Mikheim – SA Maarja küla juhataja

Alar Alapert – Kanepi Vallavalitsuse arendus- ja majandusnõunik

Komisjoni sekretär:

Are Nupp – Põlva Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna spetsialist





LÄÄNE-VIRUMAA KOMISJON


Esimees:

Einar Vallbaum – Lääne-Viru maavanem



Komisjoni liikmed:

Ilma Männik – MTÜ Virumaa Lootus, juhatuse esimees

Ülo Niisuke - MTÜ Rakvere Maarahva Liit, juhatuse esimees

Meelis Maine – Kadila Põllumajanduse OÜ, juhataja

Olav Kreen – OÜ Nugeri Agro, juhatuse esimees

Aivar Lankei – Kadrina vallavanem

Aivar Aruja – Rakvere vallavanem

Asendusliikmed:

Riina Kaptein – Lääne-Viru Maavalitsuse rahandusosakonna juhataja

Timo Vunder- MTÜ Kodukülad, juhatuse liige

Sirje-Tiiu Kivilo – OÜ Ferda, juhatuse liige

Margo Klaasimägi – Laekvere Vallavolikogu

Komisjoni sekretär:

Kaire Kullik – Lääne-Viru Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna arendusspetsialist




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət