NAGRAĐENI UČENICI
NATJECANJE EUROPA U ŠKOLI 2014
2014. Europska godina usklađivanja radnog i obiteljskog života
LITERARNI RADOVI
-
dobna skupina (5.- 8. razred OŠ)
Komisija: Katarina Milković, Lana Djurčević i Renata Bačić
Tema: Važnost obiteljskog života!
NAGRAĐENI
|
R
|
ŠKOLA
|
PROFESOR
|
1. Mihaela Žeger
|
|
OŠ Luka, Sesvete
|
Davorka Pekišić
|
2. Klara Adžijević
|
|
OŠ Lipik
|
Vlatka Nikić
|
3. Irena Zebec
|
|
OŠ Đuro Ester, Koprivnica
|
Nikolina Sabolić
|
4. Venesa Supina
|
|
OŠ Lijepa naša, Tuhelj
|
Brigita radanović
|
5. Sara Ciganović
|
|
OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje
|
Katarina Franjo
|
6. Nikola Carević
|
|
OŠ Sokolovac
|
Leila Zainul
|
7. Mihael Nikolić
|
|
OŠ Mate Lovraka, Županja
|
Radojka Matić
|
8. Ema Kuretić
|
|
OŠ Luka, Sesvete
|
Marija Gerovac Đurčević
|
9. Leonarda Banić
|
|
OŠ Beletinec, Sveti Ilija
|
Suzana Đurasek Divjak
|
10. Šime Pilipović
|
|
Oš Julije Klović, Zagreb
|
Vedrana Cvjetković
|
2. dobna skupina (1.- 2. razred SŠ)
Komisija: Josip Herceg, Branka Vrnoga i Renata Bačić
Tema: Odnos prema rodnim ulogama u društvu i obitelji danas!
NAGRAĐENI
|
R
|
ŠKOLA
|
PROFESOR
|
1. Dora Bajkuša
|
|
IX Gimnazija, Zagreb
|
Zlatko Dobrotić
|
2. Andrea Tomić
|
|
Gimnazija A. G. Matoša, Đakovo
|
Nikolina Mandić Matijević
|
3. Lara Ljubešić
|
|
Gimnazija Pula
|
Zlta Knez
|
4. Rebeka Lajtman
|
|
IX Gimnazija
|
Zlatko Dobrotić
|
5. Marijana Belošić
|
|
Poljoprivredna škola, Sv. Ivan Zelina
|
Vesna Kurek
|
6. Karlo Husak
|
|
Gimnazija Daruvar
|
Jela Kusaković
|
7. Davor Dundović
|
|
Gimnazija Pula
|
Ada Bentić
|
8. Katja Živković
|
|
SS Marka Marulića, Slatina
|
Zorislav Jelenčić
|
9. Magdalena Šajnović
|
|
SŠ Glina
|
Marija Margušić Novosel
|
10. Petra Oštarjaš
|
|
SS Marka Marulića, Slatina
|
Zorislav Jelenčić
|
-
dobna skupina (3. - 4. razred SŠ)
Komisija: Olga Carević, Josip Herceg i Renata Bačić
Tema: Obilelj i/ili posaoi (ne)mogućnost njihova prožimanja u suvremenom društvu!
NAGRAĐENI
|
R
|
ŠKOLA
|
PROFESOR
|
1. Jelena Lučić
|
|
Ekonomska i trgovačka šk. I. Domca, Vinkovci
|
Mira Filipović Trabak
|
2. Ivana Leko
|
|
Ekonomska i trgovačka šk. I. Domca, Vinkovci
|
Mira Filipović Trabak
|
3. David Demše
|
|
Gimnazija Požega
|
Duška Galić
|
4. Fran Marković
|
|
SŠ Delnice
|
Jasminka Lisac
|
5. Dorotea Dobroušak
|
|
Poljoprivredna škola Zagreb
|
Vesna Kurek
|
6. Bojana Nemet
|
|
Tehnička škola Nikole Tesle, Vukovar
|
Jasmina Šahović Žabka
|
7. Ivona Babić
|
|
Zdravstvena i veterinarska šk. Dr. A. Štampara, Vinkovci
|
Vlasta Galić
|
8. Patrik Lazić
|
|
Gimnazija Pula
|
Nataša Tončić
|
9. Valentina Draženović
|
|
SŠ Glina
|
Marija Margušić Novosel
|
10. Vanja Brčić
|
|
Ekonomska i trgovačka šk. I. Domca, Vinkovci
|
Mira Filipović Trabak
|
LIKOVNI RADOVI
Komisija: Ivan Ožetski, Anastazija Debelli, Dubravko Lepej
1. dobna skupina (1.- 4. razred OŠ)
Tema: Moja obitelj: kuća i posao!
NAGRAĐENI
|
R
|
ŠKOLA
|
PROFESOR
|
1. Sunčica Pavić
|
3
|
OŠ Zrinskih, Nuštar
|
Sonja Lovrić
|
2. Lana Ivoš/Tija Žgela
|
1
|
OŠ Luka, Sesvete
|
Iva Petrinić
|
3. Iva Vištica
|
3
|
OŠ Zrinskih, Nuštar
|
Sonja Lovrić
|
4. Gabriela Sluganović
|
4
|
OŠ Mare Švrel Gamiršek, Vrbanja
|
Marina Buković
|
5. Gabriel Jurić/Tamara Đeker
|
2
|
OŠ V. Korajca, Kaptol
|
Snježana Nitraj
|
6. Sara Brajdić
|
3
|
OŠ Braće Ribar, Sisak
|
Danica Podrić
|
7. Domina Crljan
|
3
|
OŠ Hvar, Hvar
|
Katica Borak
|
8. Ema Belić
|
3
|
OŠ Cvjetno Naselje, Zagreb
|
Ivanka Lukačin
|
9. Paola Perenčić
|
2
|
OŠ Braće Radić, Koprivnica
|
Ines Turk
|
10. Lucija Benković
|
3
|
OŠ Luka, Sesvete
|
Arijana Piškulić Marjanović
|
-
dobna skupina (5.-8. razred OŠ)
Tema: Moja obitelj: kuća i posao!
NAGRAĐENI
|
R
|
ŠKOLA
|
PROFESOR
|
1. Sara Horvat
|
8
|
OŠ Ban Josio Jelačić, Podsused
|
Branko Farac
|
2. Valerija Srbotnjak
|
|
OŠ Đure Prajca, Desinić
|
Milka Vincetić
|
3. Luka Sandalj
|
7
|
OŠ Cvjetno naselje, Zagreb
|
Jelica Gracin
|
4. Doris Jambrišak
|
8
|
OŠ Ban Josip jelačić, Podsused
|
Branko Farac
|
5. Ania Išić
|
6
|
OŠ Monte Zaro, Pula
|
Rosana Zupičić
|
6. Hana Rut Lerga
|
8
|
OŠ Nikola Tesla, Rijeka
|
Ivan Mrakovčić
|
7. Marin Čulić
|
5
|
OŠ Rikard Katalinić Jeretov, Opatija
|
Sonja Rubinić Tripar
|
8. Ana Kušt
|
5
|
OŠ Sesvete, Zagreb
|
Stela Perić
|
9. Katja Radošević
|
5
|
OŠ Sesvete, Zagreb
|
Stela Perić
|
-
dobna skupina (1.- 4. razred SŠ)
Tema: Obitelj i/ili posao!
NAGRAĐENI
|
R
|
ŠKOLA
|
PROFESOR
|
1. Samanta Petruš
|
|
Škola za umjetnost, dizajn grafiku i odjeću, Zabok
|
Anuška Alfirević
|
2. Antonia Dabo
|
|
Gimnazija Pula
|
Julijana Kocanović Grubić
|
3. Sandra Maksimović
|
|
Gimnazija Pula
|
Julijana Kocanović Grubić
|
4. Melanija Lambreščak
|
|
Gospodarska škola Varaždin
|
Željka Kristan
|
5. Erika Trbojević
|
|
Gimnazija Pula
|
Julijana Kocanović Grubić
|
6. Jelena Šušulić
|
|
Gimnazija Pula
|
Julijana Kocanović Grubić
|
7. Marlen Ban
|
|
Gimnazija Pula
|
Julijana Kocanović Grubić
|
8. Marija Gebert
|
|
Škola za umjetnost, dizajn grafiku i odjeću, Zabok
|
Carmen Bačura Potočić
|
9. Tamara Cakić
|
|
Gimnazija Pula
|
Julijana Kocanović Grubić
|
GLAZBENI RADOVI
Komisija Hrvatske glazbene mladeži: Lea Bulić
-
dobna skupina (1.-8. razred OŠ)
Tema: Moja obitelj!
NAGRAĐENI
| ŠKOLA |
SKLADBA
|
PROFESOR
|
1. Nikola Varžić
|
OŠ Matije Petra Katančića, Valpovo
|
Suita
|
Davor Bobić
|
1. 2. C razred
|
OŠ Mladost, Zagreb
|
Moja obitelj
|
Vlasta Kovač
|
2. Estra Mandić
|
OŠ Lipik
|
Moja obitelj
|
Jadranka Radonić Sirovica
|
2. Maja Milas
|
Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek
|
Ziggy
|
Davor Bobić
|
-
dobna skupina (1.-4. razred SŠ)
Tema: Moja obitelj!
NAGRAĐENI
| ŠKOLA |
SKLADBA
|
PROFESOR
|
1. Ana Kozina
|
Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek
|
Jesen
|
Davor Bobić
|
-
dobna skupina (18.-21. godine starosti)
Tema: Moja obitelj!
NAGRAĐENI
| ŠKOLA |
SKLADBA
|
PROFESOR
|
1.Nikolina Topić
|
Umjetnička akademija
|
Rijeka života
|
Davor Bobić
|
U Zagrebu, 24. travnja 2014.
Renata Bačić
Voditeljica projekta Europa u školi
|