Ana səhifə

Literarna dela : kategorija učenci triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali posebnim programom vzgoje in izobraževanja


Yüklə 13.64 Kb.
tarix24.06.2016
ölçüsü13.64 Kb.

SEZNAM NAGRAJENCEV NA REGIJSKEM NATEČAJU

»NARAVNE IN DRUGE NESREČE – SUŠA«

V ŠOLSKEM LETU LETU 2007/2008



LITERARNA DELA :
2. KATEGORIJA - učenci 1. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali

posebnim programom vzgoje in izobraževanja:

- Petra Purkat, 3.r., mentorica Biserka Pavlek, OŠ Artiče,


- Tim Medved, 3 r., mentorica Biserka Pavlek, OŠ Artiče.


3. KATEGORIJA - učenci 2. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali

posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Alen Zemljak, 5.r. , mentorica Lidija Stadler, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,

- Alen Kolar, 4. r., mentorica Stanka Kozole, OŠ Blanca,

- Anja Drstvenšek, 5. r., mentorica Nina G. Kadilnik, OŠ Blanca,

- Denis Zelič, 4.r. mentorica Mihaela Jelenc, OŠ Tržišče,

- Aleš Zorc, 4. r. mentorica Mihaela Jelenc, OŠ Tržišče.
4. KATEGORIJA – učenci 3. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali

posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Martina Banič , 8. r., mentorica Gordana Salobir, OŠ Podbočje,

- Nina Kranjec, 8. r., mentorica Nina G. Kdilnik, OŠ Blanca,

- Nina Župevc, 8. r., mentorica Vera Kustec, OŠ Adama Bohoriča Brestanica,

- Saša Markovič, 7. r., mentorica Lidija Stadler, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,

- Simona Preskar, 8.r, mentorica Lidija Stadler, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,

- Manuela Atlenbaher, 7. r., mentorica Sonja Simončič, OŠ Koprivnica.




LIKOVNA DELA



1. KATEGORIJA- predšolski otroci:
- Klemen Kobe, 5 let, mentorica Irena Skrivalnik, Vrtec pri OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,

- Simončič Marko, 5 let, mentorici Tina Čimžar in Verica Cizerle, Vrtec pri OŠ Podbočje,

- Andraž Lopatič, 5 let, mentorica Erika Podvinski, Vrtec mavrica Brežice,

- Marko Molan, 5 let, mentorici Ruth Gramec in Ana Kocijan, Vrtec ringaraja pri OŠ Artiče,

- Klara Sagernik, 5 let, mentorica Katja Turšič, Vrtec ringaraja pri OŠ Artiče.
2. KATEGORIJA - učenci 1. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Denis Kapčič, 3. r., mentorica Ana Butkovič, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,

- Martin Remih, 3. r., mentorica Tončka Kerin, OŠ Koprivnica,

- Zala Jurečič, 1. r., mentorici Anuša Ajster in Janja Mavsar, OŠ Podbočje,

- Katja Bajs, 3. r., mentorica Zvonka Jarkovič, OŠ velika Dolina,

- Marko Flajs, 2. r., mentorica Erika Umek, OŠ Tržišče,

- Rok Gorenc 1. r., mentorica Svetina Paulič, OŠ Raka.


3. KATEGORIJA - učenci 2. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Anja Dvoršak, 4. r., mentorica Stanka Kozole, OŠ Blanca,

- Taja Podvinski, 6.r., mentorica Mateja Rožman, OŠ Globoko,

- Monika Golob, 5.r., mentorica Ana Bogovič, OŠ XIV. divizije Senovo,

- David Pipa, 5. r. mentorica Danica Pečnik, OŠ Sava Kladnika Sevnica Podružnica Loka,

- Lea Travnikar, 5. r., mentorica Irena Šetinc, OŠ Brežice,

- Larisa Vodopivec, 6. r., mentorica Ela Verstovšek Tanšek.



4. KATEGORIJA – učenci 3. triletja osnovnih šol, osnovnih šol s prilagojenim ali posebnim programom vzgoje in izobraževanja:
- Tina Cvelbar 9. r., mentorica Gizela Škoda, OŠ Sava Kladnika Sevnica,

- Mateja Županc, 7. r., mentorica Almira Volčanšek, OŠ Blanca,

- Katarina Kukovičič 7. r., mentorica Tanja Plevnik, OŠ Maksa Pleteršnika Pišece,

- Katarina Krajnc, 8. r., mentorica Gizela Škoda OŠ Ane Gale Sevnica,



- Rok Verstovšek Tanšek, 8.r., mentorica Ela Verstovšek Tanšek, OŠ Artiče.




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət