Ana səhifə

Komunikat nr 5/2010 Wydziału Siatkówki Plażowej pzps


Yüklə 20.26 Kb.
tarix25.06.2016
ölçüsü20.26 Kb.



Warszawa dnia 28.06.2010
Komunikat nr 5/2010 Wydziału Siatkówki Plażowej PZPS

Wydział Siatkówki Plażowej PZPS, zgodnie z wcześniejszymi komunikatami dot. zawodów w ramach Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek, informuje o wynikach rozgrywek półfinałowych, a także dokonanej obsadzie na finał.


FINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW I JUNIOREK

Finały MP odbędą się :



13-15.07.2010 w Kędzierzynie - Koźlu

Do finału zostało zakwalifikowanych 16 zespołów w kat dziewcząt i 16 w kat. chłopców (po 4 pierwsze zespoły z grup rozgrywek półfinałowych)

Wszystkie drużyny są zobowiązane okazać na odprawie technicznej:


  • Dokument tożsamości

  • Aktualne badania lekarskie

  • Licencje zawodnika siatkówki plażowej

Organizator MP jest zobowiązany do poinformowania Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej i Klubów Sportowych uczestniczących w zawodach finałowych o szczegółach dot. miejsca zawodów i zakwaterowania.

W przypadku udokumentowanej kontuzji zawodnika/ czki lub innej wyjątkowej sytuacji uniemożliwiającej udział jednego z zawodników/ czek, dopuszcza się za zgodą Wydziału Siatkówki Plażowej zmianę, ale przynajmniej jedna osoba z drużyny musi być uczestnikiem zawodów od rundy ćwierćfinałowej (wojewódzkiej)


Lista drużyn zakwalifikowanych do finału MP

  • JUNIORKI

Z grupy I zakwalifikowały się następujące zespoły:

1. Bazan Joanna / Kędzior Marzena – UKS SMS Łódź

2. Lewicka Agata / Strąg Dorota – UKS SMS Łódź

3. Lipowska Blanka / Kociołek Katarzyna – ŁLMKS Łask

4. Oleksy Agata / Babczyńska Marika – Galicjanka Poprad Stary Sącz
Z grupy II zakwalifikowały się następujące zespoły:

1. Pilarek Sylwia / Łapacz Rita - MKS Zryw – Volley Iława

2. Głaz Paulina / Słonecka Paula – Tomasovia Tomaszów Lubelski

3. Tomala Justyna / Bartłomiejczyk Agata – AZS UMCS Lublin

4. Szostek Paulina / Piestrzyńska Agnieszka – UKS Atena Warszawa
Z grupy III zakwalifikowały się następujące zespoły:

1. Stasiak Paulina / Czerniak Agata – LUKS Orkan Września

2. Bekas Aleksandra / Pleśnierowicz Marlena – KS Energetyk Poznań

3. Psyk Małgorzata / Łysiak Daria – LUKS Orkan Września

4. Płudowska Natalia / Filipiak Olga – UKS Libero Wałcz
Z grupy IV zakwalifikowały się następujące zespoły:

1. Paszek Daria / Bekier Renata – MOSir Mysłowice

2. Samul Olga / Soja Izabela – MUKS PW M. Pasek Będzin

3. Giemza Patrycja / Kozińska Martyna – MKS Dabrowa Górnicza

4. Daniszewska Karolina / Baron Aleksandra


  • JUNIORZY

Z grupy I zakwalifikowały się następujące zespoły:

1. Pełka Paweł / Lewicki Bartosz – UKS SMS Łódź

2. Kosiak Maciej / Kujawiak Bartłomiej – UKS SMS Łódź

3. Biernat Maciej / Sowiak Wojciech – Wifama Łódź

4. Bulak Przemysław / Andryszewski Alex – Wifama Łódź
Z grupy II zakwalifikowały się następujące zespoły:

1. Ociepski Marcin / Malinowski Paweł – MLKS Foto Ola Ostróda

2. Stępień Przemysław / Rudol Maciej – MKS Zryw – Volly Iława

3. Budziński Maciej / Mariański Bartosz – AZS UWM Olsztyn

4. Linka Jakub / Biernat Mateusz – UMKS MOS Wola Warszawa
Z grupy III zakwalifikowały się następujące zespoły:

1. Popek Dawid / Ksieżarek Bartosz – UKS w Jastarni

2. Kaczmarek Łukasz / Kaczmarek Sebastian – UKS Polon Krotoszyn

3. Herrmmann Kamil / Pieper Patryk – UKS w Jastarni

4. Piniarski Tomasz / Tomczyński Maciej – NTS Trójka Nakło
Z grupy IV zakwalifikowały się następujące zespoły:

1. Kantor Piotr / Łosiak Bartosz – MKS Dąbrowa Górnicza

2. Broj Dominik / Bieszczad Maciej – MOSIR Kędzierzyn Koźle

3. Parkiny Kamil / Adamski Piotr – Delic-Pol Norwid Częstochowa

4. Pętelski Michał / Zieliński Sebastian – Gwardia 3 Wrocław

W zawiązku z licznymi zastrzeżeniami dotyczącymi rozstawiania poprzez losowanie PZPS informuje, iż rozstawia pary na finał zgodnie z poniższym schematem.


R1 grupa 1 – miejsce 1

R2 grupa 4 – miejsce 1

R3 grupa 3 – miejsce1

R4 grupa 2 – miejsce 1

R5 grupa4 – miejsce 2

R6 grupa 1 – miejsce 2

R7 grupa 2 – miejsce 2

R8 grupa 3 – miejsce 2

R9 grupa 4 – miejsce 3

R10 grupa 1 – miejsce 3

R11 grupa 2 – miejsce 3

R12 grupa 3 – miejsce 3

R13 grupa 1– miejsce 4

R14 grupa 4- miejsce 4

R15 grupa 3 – miejsce 4

R16 grupa 2 – miejsce 4

OBSADA SĘDZIOWSKA:



Olga Syropiatko

Wydział Siatkówki Plażowej PZPS



POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ POLISH VOLLEYBALL FEDERATION
ul. Grażyny 13 02-548 Warszawa / Poland tel. +48 22 44 083 44 fax +48 22 44 083 43 www.pzps.pl pzps@pzps.pl

NIP 527 22 01 494, Stowarzyszenie, KRS nr 0000062347, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©atelim.com 2016
rəhbərliyinə müraciət